Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 5 ώρες πρίν, Blue Velvet είπε:

      Μαζι θα κάνουμε! Καλή μας επιτυχία❤️Το πιο αγχωτικό κομμάτι για μένα είναι η αναμονή της εξέλιξης των εμβρύων,είναι πιο δύσκολο ακόμα και από την αναμονή της χοριακης.Εσυ αυτό που έχεις να κάνεις είναι να παίρνεις τις βιταμίνες σου και όλα θα πάνε καλά 😊

      Τέλεια! Θα αγωνιούμε παρέα!!!χαχα!! Καλή μας επιτυχία κορίτσι μου!όλα καλά να μας πάνε! 🧡

      Ναι δίκιο έχεις όταν μου είπαν οκ έχουμε γονιμοποιημένα μέχρι να περάσουν 5 μέρες ήμουν να σκάσω σε καταλαβαίνω! Κοίτα να χαρείς την Κυριακή σου και η τρίτη κοντεύει μη σκέφτεσαι τίποτα!

Recommended Posts

Καλησπέρα σας κορίτσια!! Κάπου είχα κάνει μια δημοσίευση αλλά κάπου χάθηκε ή δεν την ανήρτησα ποτέ!!

Ο μικρός μου έκλεισε τους 12 μήνες και πλέον περπατάει! Επειδή θέλει να βγαίνει και εκτός σπιτιού, ψάχνω να του βρω παπουτσια.

Η θεία μας του αγόρασε biomechanics 21 νούμερο και είναι μικρά!

Του πήρα geox 22, το ποδι του μπαίνει με το ζορι και οταν μπει υπαρχει κενο στα δαχτυλα μισο δαχτυλο μπροστά.. (πηραμε απο orchestra για βόλτα και μόνο το 23 είναι μεγάλα..)

Geox 24, το δάχτυλο μου στην φτέρνα δεν χωράει, δεν υπάρχει δηλαδή κενό αλλά μπροστά έχει χώρο περίπου 1 με 1,5 δάχτυλο..

Μήπως κάνω κάτι λάθος βρε κορίτσια; δεν μπορώ να καταλάβω πως πρέπει να είναι η σωστά εφαρμογή!

Βοήθειαααα!!!!

Σας ευχαριστώ πάρα πολύ!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 13 λεπτά , AnnaKaterina12 είπε:

Καλησπέρα σας κορίτσια!! Κάπου είχα κάνει μια δημοσίευση αλλά κάπου χάθηκε ή δεν την ανήρτησα ποτέ!!

Ο μικρός μου έκλεισε τους 12 μήνες και πλέον περπατάει! Επειδή θέλει να βγαίνει και εκτός σπιτιού, ψάχνω να του βρω παπουτσια.

Η θεία μας του αγόρασε biomechanics 21 νούμερο και είναι μικρά!

Του πήρα geox 22, το ποδι του μπαίνει με το ζορι και οταν μπει υπαρχει κενο στα δαχτυλα μισο δαχτυλο μπροστά.. (πηραμε απο orchestra για βόλτα και μόνο το 23 είναι μεγάλα..)

Geox 24, το δάχτυλο μου στην φτέρνα δεν χωράει, δεν υπάρχει δηλαδή κενό αλλά μπροστά έχει χώρο περίπου 1 με 1,5 δάχτυλο..

Μήπως κάνω κάτι λάθος βρε κορίτσια; δεν μπορώ να καταλάβω πως πρέπει να είναι η σωστά εφαρμογή!

Βοήθειαααα!!!!

Σας ευχαριστώ πάρα πολύ!

Τα παπούτσια είναι δύσκολα στα μικρά γι'αυτό όταν πας να αγοράσεις θα έχεις πάντα το παιδί μαζί να δοκιμάζει. Επίσης να πας σε ένα μαγαζί που έχει διαφορά παπούτσια όχι μαγαζί δηλαδή με ρούχα που έχει μόνο 2 εταιρείες Κ οποίο του ταιριάξει καλητερα στο πόδι.  

Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...