Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Μανούλες! Τη βοήθεια σας!


Recommended Posts

Καλημέρα σας.16/9 είχα θετικό τεστ εγκυμοσύνης.την ίδια μέρα έκανα κ εξέταση β μοριακής κ ήταν 1340.18/9 επιβεβαιώθηκε κ μέσω υπερήχου από τον γυναικολόγο.υπηρχε σάκος μέσα στη μήτρα αλλά ήταν ένα χιλιοστό το έμβρυο.θα τον επισκεφτούμε σε δύο εβδομάδες.απο περιέργεια εγώ χθες 20/9 επανέλαβαν μια χοριακη κ βγήκε 7980.απλα την έκανα σε διαφορετικό εργαστήριο.πιια είναι η γνώμη σας;πάνε όλα καλά;δεν είναι αρκετά αυξημένη η χοριακη;υπάρχει περίπτωση να δείχνει δίδυμη κύηση;ο γιατρός είπε ότι είδε έναν σάκο.υπαρχει κληρονομικότητα σε ετεροζυγωτικα δίδυμα.”

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 31 λεπτά , Katmam είπε:

Καλημέρα σας.16/9 είχα θετικό τεστ εγκυμοσύνης.την ίδια μέρα έκανα κ εξέταση β μοριακής κ ήταν 1340.18/9 επιβεβαιώθηκε κ μέσω υπερήχου από τον γυναικολόγο.υπηρχε σάκος μέσα στη μήτρα αλλά ήταν ένα χιλιοστό το έμβρυο.θα τον επισκεφτούμε σε δύο εβδομάδες.απο περιέργεια εγώ χθες 20/9 επανέλαβαν μια χοριακη κ βγήκε 7980.απλα την έκανα σε διαφορετικό εργαστήριο.πιια είναι η γνώμη σας;πάνε όλα καλά;δεν είναι αρκετά αυξημένη η χοριακη;υπάρχει περίπτωση να δείχνει δίδυμη κύηση;ο γιατρός είπε ότι είδε έναν σάκο.υπαρχει κληρονομικότητα σε ετεροζυγωτικα δίδυμα.”

Γειά σου κορίτσι μου!αρχικά συγχαρητήρια για την  εγκυμοσύνη σου!!να πάνε όλα καλά σου εύχομαι!!!!πιστεύω  πως θα μπορούσε να είναι διδυμα ναι και να μη φάνηκε στον υπέρηχο καθώς ήταν πολύ νωρίς ακόμα...αλλά και το διαφορετικά εργαστήριο παίζει ρόλο με τις μετρήσεις...Σίγουρα σε δύο εβδομάδες που θα πάτε θα έχεις μια πιο ξεκάθαρη εικόνα!!🤩

Link to comment
Share on other sites

  • Katmam changed the title to Μανούλες! Τη βοήθεια σας!
πρίν από 7 λεπτά , *Vasoula είπε:

Γειά σου κορίτσι μου!αρχικά συγχαρητήρια για την  εγκυμοσύνη σου!!να πάνε όλα καλά σου εύχομαι!!!!πιστεύω  πως θα μπορούσε να είναι διδυμα ναι και να μη φάνηκε στον υπέρηχο καθώς ήταν πολύ νωρίς ακόμα...αλλά και το διαφορετικά εργαστήριο παίζει ρόλο με τις μετρήσεις...Σίγουρα σε δύο εβδομάδες που θα πάτε θα έχεις μια πιο ξεκάθαρη εικόνα!!🤩

Σ' ευχαριστώ πολύ!να δει καλά! Υπάρχει δηλαδή περίπτωση να μην φαινόταν ο δεύτερος σάκος;

Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...