Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • On 18/9/2024 at 1:44 ΜΜ, Blue Velvet είπε:

      Καλησπέρα,

      Πήγα σήμερα για υπέρηχο,είμαι στην πέμπτη μέρα διέγερσης.Ειδαμε μόνο δύο ωάρια στη μία ωοθήκη και στην άλλη κανένα.Εχει τύχει σε κάποια να δει ωάρια στην αρχή μόνο από τη μια ωοθήκη και στον επόμενο υπέρηχο και από την  άλλη? Έχω χαμηλή ΑΜΗ (2,4) και πάμε με ήπια διέγερση, περιμέναμε 4 το πολυ

      Εγώ τον Ιούνιο με ΑΜΗ 1,1 είχα μόνο δυο ωάρια, τελικά πήραμε τρία… γονιμοποιήθηκαν όλα, βάλαμε τα δυο και τώρα είμαι 16 εβδομάδων! 1 και καλό χρειαζόμαστε.. μου το έλεγε η γιατρός, τετριμμένο μεν, αληθινό δε! Ευχομαι καλή επιτυχία! 🥰🥰🥰🥰

Βοήθειαααααααααα!!!!!!


Ηρω-νία

Recommended Posts

Καλησπέρα σας, θα ήθελα τη βοήθεια σας για υποκοριστικά από τα ονόματα Βάρβαρα και Σοφία… πέρα από το Βάσω που δεν μου αρέσει καθόλου δεν μπορώ να σκεφτώ τίποτα. 😬

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

3 ώρες πρίν, Ηρω-νία είπε:

Καλησπέρα σας, θα ήθελα τη βοήθεια σας για υποκοριστικά από τα ονόματα Βάρβαρα και Σοφία… πέρα από το Βάσω που δεν μου αρέσει καθόλου δεν μπορώ να σκεφτώ τίποτα. 😬

Θέλεις να τα συνδυάσεις φαντάζομαι ε???γιατί δε σου αρέσει το Βάσω??οχι που είναι το όνομα μου αλλά είναι τόσο ωραίο όνομα...χαχαχαχα

Αλλα βγαινει απο το Βασιλεια...δεν νομιζω να καταλαβει κανεις πως ειναι συνδυασμός ονομάτων..αν την λες μόνο Σοφία π είναι τόσο ωραίο και αριστοκρατικο?η θέλεις οπωσδήποτε να συνδυαστούν??

Link to comment
Share on other sites

6 ώρες πρίν, Ηρω-νία είπε:

Καλησπέρα σας, θα ήθελα τη βοήθεια σας για υποκοριστικά από τα ονόματα Βάρβαρα και Σοφία… πέρα από το Βάσω που δεν μου αρέσει καθόλου δεν μπορώ να σκεφτώ τίποτα. 😬

Καλησπέρα. Εμένα μου ήρθε όπως τα βλέπω μαζί, το Άρια ή Αρία.. δεν πολύ φαίνεται από που βγαίνει, αλλά είναι λίγο δυσκολοσυνδυαστα..

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 38 λεπτά , LeneL είπε:

Καλησπέρα. Εμένα μου ήρθε όπως τα βλέπω μαζί, το Άρια ή Αρία.. δεν πολύ φαίνεται από που βγαίνει, αλλά είναι λίγο δυσκολοσυνδυαστα..

Ωραίο! 

Και το Σαρα μού ήρθε

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...