Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • On 14/2/2024 at 10:24 ΜΜ, Penny1992 είπε:

      Χαρίζω μια menopur 1200mg για όποια  ενδιαφερεται 

      Καλησπέρα σας! Μήπως υπάρχουν ακόμα? Δυστυχώς δεν μου επιτρέπεται να περάσω ξανά επιτροπή...

      On 9/3/2024 at 11:11 ΠΜ, Joy1990 είπε:

      @Maroxmarox καλησπέρα! Ααααν χρειαστείς bemfola έχω ακόμα 5 κουτιά στο ψυγείο μου!Από τον προηγούμενο μήνα που έκανα το πρωτόκολο και εγώ. Έχω 2 των 150 μονάδων και 3 των 300 νομίζω.

      Εγώ οριακά δεν χρειάστηκε να αγοράσω κι άλλες και εν τέλη μου έμειναν κιόλας. Τα είχα πάρει από το φαρμακείο του ΕΟΠΥΥ και όταν ρώτησα στο φαρμακείο κόστος τρελάθηκα.

      Αχρειαστες να είναι, να ξέρεις ότι υπάρχουν. Καλή επιτυχία!!! ❤️

       

      Καλησπέρα σας! Μήπως υπάρχουν ακόμα? Δυστυχώς δεν μου επιτρέπεται να περάσω ξανά επιτροπή...

Προσπαθούμε να γίνουμε γονείς


Recommended Posts

Καλησπέρα σας. Προσπαθούμε με τον σύζυγο για παιδί πάνω από 1,5 χρόνο χωρίς κανένα αποτέλεσμα. Έχουν γίνει οι απαραίτητες εξετάσεις όπως κάποιες ορμονολογικές,σπερματοδιάγραμμα αλλά και σαλπιγγογραφία και είναι όλα άριστα. Έχω απελπιστεί δεν ξέρω τι άλλο να κάνω :( 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 7 λεπτά , Mariam5 είπε:

Καλησπέρα σας. Προσπαθούμε με τον σύζυγο για παιδί πάνω από 1,5 χρόνο χωρίς κανένα αποτέλεσμα. Έχουν γίνει οι απαραίτητες εξετάσεις όπως κάποιες ορμονολογικές,σπερματοδιάγραμμα αλλά και σαλπιγγογραφία και είναι όλα άριστα. Έχω απελπιστεί δεν ξέρω τι άλλο να κάνω :( 

Τι ηλικίες έχετε? Προφανώς το πρόβλημα ειναι αυτό που λένε ανεξήγητη υπογονιμότητα . Αυτο σημαίνει ότι υπάρχει κάποιο θέμα πιο βαθύ που δεν το βρίσκουν οι απλές εξετάσεις . Μπορείς να ξεκινήσεις με μια απλή σπερματενχυση μήπως Κ γίνει τίποτα . Κ σιγά σιγά να αρχίσετε να ψάχνετε για εξωσωματική.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 37 λεπτά , Mariam5 είπε:

Καλησπέρα σας. Προσπαθούμε με τον σύζυγο για παιδί πάνω από 1,5 χρόνο χωρίς κανένα αποτέλεσμα. Έχουν γίνει οι απαραίτητες εξετάσεις όπως κάποιες ορμονολογικές,σπερματοδιάγραμμα αλλά και σαλπιγγογραφία και είναι όλα άριστα. Έχω απελπιστεί δεν ξέρω τι άλλο να κάνω :( 

Εχετε μιλήσει με ειδικό αναπαραγωγής;; οι απλοί γυναικολογοι δινουν βάση στις απλές εξετασεις ενω ενας ειδικός σε καθοδηγεί διαφορετικά.. Πχ παρακολούθηση γονιμων ημερών μεσω υπερηχου, πιο ειδικές εξετάσεις αιματος κλπ κλπ..  

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, linaa είπε:

Τι ηλικίες έχετε? Προφανώς το πρόβλημα ειναι αυτό που λένε ανεξήγητη υπογονιμότητα . Αυτο σημαίνει ότι υπάρχει κάποιο θέμα πιο βαθύ που δεν το βρίσκουν οι απλές εξετάσεις . Μπορείς να ξεκινήσεις με μια απλή σπερματενχυση μήπως Κ γίνει τίποτα . Κ σιγά σιγά να αρχίσετε να ψάχνετε για εξωσωματική.

25 εγω και ο συζυγος 35

Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...