Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 3 ώρες πρίν, *Vasoula είπε:

      Κανένα πρόβλημα κορίτσι μου...ναι ειναι καλύτερο να την κάνεις την ίδια ώρα αλλά ειδικά στη prolutex έχεις περιθώριο...μην αγχώνεσαι και τίποτα δεν πήγε στραβά!!!😉

      Αλήθεια είναι 600 ευρώ η μέρα στη θερμοκοιτίδα???τρομερό!!!!!

      Καλή επιτυχία κορίτσι μου!να πάνε όλα όπως τα θέλεις!!!

      Ευχαριστώ πολύ ❤️ Τόσο μου είπε ο γιατρός,δεν ξέρω αν εννοούσε για ένα μωράκι η για δύο,πάντως είπε 600€ στην κλινική. Αλλιώς το πάνε στο Ιπποκράτειο και όπως μου είπε,άντε να το βρεις εκεί μέσα ...

Η αρχή της εγκυμοσύνης- Help


Recommended Posts

πρίν από 1 λεπτό , finallytheend είπε:

Μπραβοο σου!! χαρα στο κουραγιο σου!! εγω μετα το ραντεβου ειμαι καλα για 2 εβδομαδες..τοσο αντεχω χαχα..μετα αρχιζω να μετραω μερες να παω..γτ ειμαι στη φαση που δεν τον νιωθω ακομα..και λεω ειναι εδω? ειναι καλα? βεβαια μετα απο αρκετη ταλαιπωρια που ειναι κοντα μας..εχω αυτη τη φοβια του ταλαιπωρηθηκαμε... εμενα μου εχει δωσει ενα ραντεβου με εξετασεις κλπ και γραγει για τον φεβρουαριο εβδομαδιαια ραντεβου.. για αυτο το ειπα για το τελος..δεν ξερω πως παει κλπ..

Λογικά από τις μερες που ειμαστε.. φανταζομαι θα εισαι η πρωτη απο τη φουρνια μας! με το καλο!!

Και μενα μ εχει ενημερωσει πως το φεβρουάριο που μπαινουμε στο μηνα μας , θα με βλεπει μία τη βδομάδα γιατι μετράνε και συσπάσεις.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 543
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 23 λεπτά , finallytheend είπε:

Μπραβοο σου!! χαρα στο κουραγιο σου!! εγω μετα το ραντεβου ειμαι καλα για 2 εβδομαδες..τοσο αντεχω χαχα..μετα αρχιζω να μετραω μερες να παω..γτ ειμαι στη φαση που δεν τον νιωθω ακομα..και λεω ειναι εδω? ειναι καλα? βεβαια μετα απο αρκετη ταλαιπωρια που ειναι κοντα μας..εχω αυτη τη φοβια του ταλαιπωρηθηκαμε... εμενα μου εχει δωσει ενα ηρελογιο με ραντεβου με εξετασεις κλπ και γραγει για τον φεβρουαριο εβδομαδιαια ραντεβου.. για αυτο το ειπα για το τελος..δεν ξερω πως παει κλπ..

Λογικά από τις μερες που ειμαστε.. φανταζομαι θα εισαι η πρωτη απο τη φουρνια μας! με το καλο!!

Όπως τα λες είναι, στον 9ο κανονικα εβδομαδιαία είναι! Ο δικός μου δεν τα ακολουθεί..βέβαια ήταν Κ κατακαλοκαιρο στην πρώτη, μπορεί να έλειπε ενδιάμεσα ..θα δούμε σ' αυτή!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

εμένα δε το διαπραγματεύεται για πιο κοντά εκτός αν έχω κάτι. Μια φορά πήγα ΓιΤι δεν άντεχα , εννοείται ενημέρωσα στο τηλ αλλά με κοιτούσε και λίγο .. «τι φάση;» Χαχαχα 

Εγώ β επιπέδου 5/11

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Tsampi είπε:

εμένα δε το διαπραγματεύεται για πιο κοντά εκτός αν έχω κάτι. Μια φορά πήγα ΓιΤι δεν άντεχα , εννοείται ενημέρωσα στο τηλ αλλά με κοιτούσε και λίγο .. «τι φάση;» Χαχαχα 

Εγώ β επιπέδου 5/11

Θα μπει ο Νοέμβρης και θα χουμε πολλά νέα😊😊🙏🏽

Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...