Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 23 λεπτά , Blue Velvet είπε:

      Νομίζω ότι όλες μας ψάχνουμε διάφορα στο ίντερνετ και αγχωνόμαστε,οπότε μη νιώθεις χαζή. Και το κάνουμε και πριν την εγκυμοσύνη και κατά τη διάρκεια.Οταν ήμουν έγκυος είχα διαβάσει ότι πχ κάποια ψάρια όπως ο σολωμός και ο τόνος απαγορευονται και εγώ μια μέρα έφαγα τόνο και νόμιζα ότι θα γεννηθεί το μωρό με προβλημα στον εγκέφαλο.Για τέτοια τρέλα μιλάμε 🤣Μάλλον ο δικός μου εγκέφαλος είχε πρόβλημα 🤣

       😂😂😂😂 αλήθεια; Ήξερα ότι δεν κάνει κάποια ψάρια αλλά όχι ότι θα έβγαινε το μωρό με πρόβλημα!!! Νομίζω ποτέ δεν θα σταματήσουμε να ψάχνουμε πραγματακια για τα πάντα αλλά τουλάχιστον ας μοιραζόμαστε εδώ τις τρελές μας που καταλαβαίνουμε η μία την άλλη χαχαχα!!!

      πρίν από 32 λεπτά , Neverstop είπε:

      Αν είναι ανεβασμένη η ε2 στην αρχή του κύκλου υποδηλώνει κυστικό ωάριο για αυτό τη μετράνε. Αν είναι συνήθως κάτω από 50 είναι οκ. Όπως και να έχει σημασία μεγάλη έχει ο υπέρηχος.

      Σε ευχαριστώ για την απάντηση! Είδα και τις εξετάσεις γιατί δεν τις θυμομουν, τη 2η μέρα του κύκλου, πριν κανω τη διέγερση και ήταν 38 απλώς ανέβηκε η προγεστερόνη μου μετά την ωοληψια και δεν προχωρήσαμε σε ετ

      • Μου αρέσει 1

Η αρχή της εγκυμοσύνης- Help


Recommended Posts

Επίσης κοριτσια να χαϊδεύετε τις κοιλιτσες και να τους μιλάτε- τραγουδάτε! Εγώ στην κόρη μου από νωρίς στην εγκυμοσύνη τραγουδούσα ένα συγκεκριμένο τραγουδάκι, όταν γεννήθηκε λοιπόν κατάλαβα ότι σε αυτό το τραγούδι αντιδρούσε πολύ διαφορετικά απ' ότι σε όλα τα άλλα! Κι ακόμα και τώρα είναι το αγαπημένο της και το τραγουδάει εκείνη στο μωράκι στην κοιλιά!🥰🥰

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 482
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

1 ώρα πρίν, mama_katerinas είπε:

Επίσης κοριτσια να χαϊδεύετε τις κοιλιτσες και να τους μιλάτε- τραγουδάτε! Εγώ στην κόρη μου από νωρίς στην εγκυμοσύνη τραγουδούσα ένα συγκεκριμένο τραγουδάκι, όταν γεννήθηκε λοιπόν κατάλαβα ότι σε αυτό το τραγούδι αντιδρούσε πολύ διαφορετικά απ' ότι σε όλα τα άλλα! Κι ακόμα και τώρα είναι το αγαπημένο της και το τραγουδάει εκείνη στο μωράκι στην κοιλιά!🥰🥰

Έχεις δίκιο ! Το κανω οσο μπορώ 

τώρα ακούν ! Κάνει καλό 😍

Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...