Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, *Vasoula είπε:

      Ανεβαίνει πάρα πολύ ωραία μπράβο!!!!τη Τετάρτη σίγουρα θα δείτε σάκο η σάκους!!! 🥰

      Τώρα περιμένεις περίοδο ε??θα είναι ο μήνας σου θα το δεις...😉

      Μακάρι βρε κορίτσι μου !σε ευχαριστώ πολύ! Στα μέσα του μήνα περιμένω και ελπίζω να ερθει νωρίτερα!!!

Η αρχή της εγκυμοσύνης- Help


Recommended Posts

Καλησπερα σας ! Μόλις έγινα μέλος! Η βοήθεια σας θα μου ήταν πολύτιμη!

Μόλις ήρθαμε στην Αθήνα λόγο μεταθέσεις του συζύγου.  Είμαι μητέρα ενός 23μηνων κοριτσάκι και τώρα βρίσκομαι 30η εβδομάδα κύησης στο δεύτερο ,το πρώτο το γέννησα με καισαρική  και γιαυτό το λόγο ψάχνω γιατρό που να υποστηρίζει vback . 

Το τέλειο θα ήταν να έβρισκα σε δημόσιο αλλιώς εννοείται και ιδιωτικά! 

Αν κάποια μανούλα μπορεί να μου προτείνει κάποιον θα ήταν μεγάλη βοήθεια ! Ευχαριστώ πολύ!

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 471
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 9 λεπτά , mama_katerinas είπε:

Θα βρεις κορίτσι μου! Εγώ τις κάνω σε συγκεκριμένο γιατρό και λόγω δουλειάς μπορώ μόνο απόγευμα, κι εκείνος είναι μόνο 2 απογεύματα την εβδομάδα...άρα ένας μήνας πριν είναι και λίγο.. για αυτό κλείνω τόσο νωρίτερα!

Βρε κορίτσια εσάς σε ποια εβδομάδα σας είπαν να την κάνετε? Γιατί βλέπω ένα πολύ μεγάλο εύρος ημερομηνιών μου γράφει από 29/10 - 18/11.

Εμένα γραφει..26/10-9/11!! αα ειπα και εγω γτ ειδα κατι ραντεβου και αγχωθηκα..

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 53 λεπτά , mama_katerinas είπε:

Θα βρεις κορίτσι μου! Εγώ τις κάνω σε συγκεκριμένο γιατρό και λόγω δουλειάς μπορώ μόνο απόγευμα, κι εκείνος είναι μόνο 2 απογεύματα την εβδομάδα...άρα ένας μήνας πριν είναι και λίγο.. για αυτό κλείνω τόσο νωρίτερα!

Βρε κορίτσια εσάς σε ποια εβδομάδα σας είπαν να την κάνετε? Γιατί βλέπω ένα πολύ μεγάλο εύρος ημερομηνιών μου γράφει από 29/10 - 18/11.

Εγω θα τη κανω πριν την 22η . Απ οτι ξερω η Β´ επιπέδου ειναι τότε 21η -22η εβδομαδα κύησης

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 48 λεπτά , Joannabogi είπε:

Καλησπερα σας ! Μόλις έγινα μέλος! Η βοήθεια σας θα μου ήταν πολύτιμη!

Μόλις ήρθαμε στην Αθήνα λόγο μεταθέσεις του συζύγου.  Είμαι μητέρα ενός 23μηνων κοριτσάκι και τώρα βρίσκομαι 30η εβδομάδα κύησης στο δεύτερο ,το πρώτο το γέννησα με καισαρική  και γιαυτό το λόγο ψάχνω γιατρό που να υποστηρίζει vback . 

Το τέλειο θα ήταν να έβρισκα σε δημόσιο αλλιώς εννοείται και ιδιωτικά! 

Αν κάποια μανούλα μπορεί να μου προτείνει κάποιον θα ήταν μεγάλη βοήθεια ! Ευχαριστώ πολύ!

 

Με το καλό κορίτσι μου! Δεν ξέρω να σου προτείνω γιατί την πρώτη μου την γέννησα σε δημόσιο μεν, αλλά φυσιολογικα, αλλά είμαι σίγουρη ότι θα βρεις κάποιον! Πολλοί γιατροί το υποστηρίζουν πλέον!

πρίν από 2 λεπτά , Tzeni38 είπε:

Εγω θα τη κανω πριν την 22η . Απ οτι ξερω η Β´ επιπέδου ειναι τότε 21η -22η εβδομαδα κύησης

Θα κλείσω κι εγώ τοτε για σίγουρα! Ίσως ψάξω να βρω Κ της κόρης μου, από περιέργεια, να δω ποτέ την είχα κάνει!

Σας ευχαριστώ κορίτσια!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 7 λεπτά , mama_katerinas είπε:

Με το καλό κορίτσι μου! Δεν ξέρω να σου προτείνω γιατί την πρώτη μου την γέννησα σε δημόσιο μεν, αλλά φυσιολογικα, αλλά είμαι σίγουρη ότι θα βρεις κάποιον! Πολλοί γιατροί το υποστηρίζουν πλέον!

Θα κλείσω κι εγώ τοτε για σίγουρα! Ίσως ψάξω να βρω Κ της κόρης μου, από περιέργεια, να δω ποτέ την είχα κάνει!

Σας ευχαριστώ κορίτσια!

Η αδερφη μου στη μπεμπα την εκανε 22+1 

 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 18 λεπτά , Tzeni38 είπε:

Η αδερφη μου στη μπεμπα την εκανε 22+1 

 

Μμμ κι εγώ στη δική μου που έψαξα  22+1 την είχα κανει.. μάλλον λάθος θα χει κανει η γραμματεας του,γιατί μεχρι 18/11 που μου χει βάλει θα μαι 24 εβδομάδων.. τέλοσπαντων θα πάρω το απόγευμα να κλείσω το πρώτο 10ημερο του Νοέμβρη!

Εν τω μεταξύ βρε κορίτσια αυτή η γραμματέας του όλο κάτι τέτοια μου κάνει..προχτές έλαβα στο μειλ μου βεβαίωση κυοφορίας για να βγω σε αδεια κι έλεγε ότι έχω ΠΗΤ 17/11...Με όλα τα άλλα στοιχεία δικά μου κανονικά. Πήρα τηλ γιατί λέω τι έγινε τώρα Κ μόνο που δεν με εβρισε κιολας. Επέμενε ότι της ζήτησα άδεια κύησης και ότι γεννάω κιόλας . Εν τέλει με είχε μπερδέψει με άλλη...και τώρα βλέπω αυτό με τη β επιπέδου.. 

Τώρα θα μου πείτε τι σας λέω, αλλά νευρίασα 😂

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...