Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 3 ώρες πρίν, *Vasoula είπε:

      Άρα κορίτσι μου ήταν η κυστικα η ανώριμα...αυτό δυστυχώς συμβαίνει και ανεβαίνει κανονικά η ε2...μου ειχε συμβεί και εμένα και σε καταλαβαίνω πως ειναι πολυ ψυχοφθορο αυτό όταν έχεις κάνει και όλη τη διαδικασία...

      Μην αγχώνεσαι καθόλου...είναι πολλά το καταλαβαίνω...αλλά εν τέλει θα δεις πως δεν είναι τίποτα..😁

      Εγώ είμαι 12 εβδομάδων  έγκυος κορίτσι μου...μετά την 7η εμβρυομεταφορα μου...🌈

      @*Vasoula σου έχει τύχει Ε; Σοκ έπαθα... Είδα ότι είσαι εγκυουλα ..Να έχεις μια καλή εγκυμοσύνη !!!!

Η αρχή της εγκυμοσύνης- Help


Recommended Posts

3 ώρες πρίν, Tzeni38 είπε:

Μπραβο κορίτσι μου ! Ωραία νέα! Είδες το μωρακι σου;; Μεγάλωσε;

Καλημέρα σε όλες! Πρωτη μερα σημερα με ρωτησαν αν είμαι εγκυος! Η κοιλιά αλλαξε μεσα σε δυο μερες οπως ηταν και σε σενα @mama_katerinas απίστευτο! 
εγω παρασκευή θα δω το μπέμπη 

Αχ τι ωραία! Βρε κορίτσια κι εμένα πολύ, στα καλά καθούμενα, από τη Δευτέρα οπου και να πάω όλοι με ρωτανε..την χαίρομαι παντως την κοιλίτσα!

Άντε με το καλό να πας να τον δεις, λίγο έμεινε!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...