Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Συγγνώμη για την ενόχληση... μήπως έχει κάποια κοπέλα Gonal, Bemfola, Meriofert, Altermon... οποιαδήποτε ένεση για διέγερση? Δεν μου επιτρέπεται να περάσω ξανά επιτροπή... Ευχαριστώ για τον χρόνο σας! Καλή επιτυχία σε όλες, κορίτσια!

Η αρχή της εγκυμοσύνης- Help


Recommended Posts

1 hour ago, Stef91 είπε:

Και εμένα από την Δευτέρα ενώ δεν είχα πολλά πράγματα, με έχουν ταράξει.. φανταστείτε ξυπνάω το βράδυ για τουαλέτα και κάνω δυο ώρες να κοιμηθώ από την αναγούλα. Με λίγο χυμό πορτοκαλί την βγάζω. Νιώθετε σαν άρρωστες; Εγώ κάπως έτσι κάθε πρωί.. και με την κόπωση τι κάνετε; Κάποιες φορές νιώθω δεν με κρατάνε τα πόδια μου…0

Τι να κανω; Τιποτα , σχεδον ξαπλωμενη οσο μπορει περισσοτερο 

εχω και κόπωση και νύστα. να φανταστω αν περασει το τριμηνο θα μαστε καλύτερα;;

Θα το ευχηθω

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

5 ώρες πρίν, Tzeni38 είπε:

Τι να κανω; Τιποτα , σχεδον ξαπλωμενη οσο μπορει περισσοτερο 

εχω και κόπωση και νύστα. να φανταστω αν περασει το τριμηνο θα μαστε καλύτερα;;

Θα το ευχηθω

Ναι ναι, εγώ στην πρώτη εγκυμοσύνη μου ήμουν τόσο κουρασμένη που κορίτσια με έπαιρνε ο ύπνος στη δουλειά, καθιστή, με έπαιρνε ο ύπνος στο μετρό κι έχανα τη στάση... τραγική κατάσταση 😂...στο 2ο τρίμηνο πετούσα, στο 3ο ξεκίνησαν οι αϋπνίες!😂😂😂

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 59 λεπτά , Tsampi είπε:

Δόξα τω Θεω όλα καλά ! Ακούσαμε το έμβρυο και το είδαμε !! 

Μπράβο κορίτσι μου! Θύμισε μου ποσών εβδομάδων είσαι τωρα!

@Tzeni38 έχεις κι εσύ ραντεβού σήμερα αν δεν κάνω λάθος!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 27 λεπτά , mama_katerinas είπε:

Μπράβο κορίτσι μου! Θύμισε μου ποσών εβδομάδων είσαι τωρα!

@Tzeni38 έχεις κι εσύ ραντεβού σήμερα αν δεν κάνω λάθος!

8+3 σήμερα 

Just now, Tsampi είπε:

8+3 σήμερα 

Είχε 186 παλμούς και ήταν 1,8 mm

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , mama_katerinas είπε:

Τέλεια! Είμαστε πολύ κοντά, εγώ 8+1 σημερα! Θα κάνετε κι άλλο ραντεβού ως την αυχενικη?

Με το καλό!!! Ναι στις 7 θα κάνουμε ένα ακόμα ραντεβού και μετά στις 26 πια την αυχενική !! Εσείς ;

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 5 λεπτά , Tsampi είπε:

Με το καλό!!! Ναι στις 7 θα κάνουμε ένα ακόμα ραντεβού και μετά στις 26 πια την αυχενική !! Εσείς ;

Εμένα με έβαλε απευθείας για αυχενική στις 2/9! Πάρα πολύς ο καιρός, αλλά τι να κάνουμε, θα περάσει!😁

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


1 ώρα πρίν, mama_katerinas είπε:

Εμένα με έβαλε απευθείας για αυχενική στις 2/9! Πάρα πολύς ο καιρός, αλλά τι να κάνουμε, θα περάσει!😁

Γεια σε ολες!! Ολα τέλεια , πηγα το είδα ακουσα καρδουλα ! Προχωραμε! Θα με δει αλλη μια στην 9η και μετα και γω στην αυχενική απευθειας! Εσεις πως ειστε;; Όλα καλα;;;

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Μπράβο κορίτσι μου!! Ολα καλά λοιπόν για όλες μας! 

Εγώ από συμπτώματα είμαι σχετικά καλά, αν εξαιρέσουμε την κόπωση η οποία από προχτες έχει χτυπήσει κόκκινο.. αισθάνομαι σαν ζόμπι και δεν μπορώ να κάνω τίποτα... Δεν έχω ανακοινώσει ακόμη την εγκυμοσύνη και δεν έχω βοήθεια με τη μικρή μου και τα χω βρει λίγο σκούρα, αλλά εντάξει, ας είναι όλα καλά Κ θα περάσει αυτό!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Χαίρομαι που είμαστε ολες καλα και προχωράμε! Και γω η αληθεια ειναι περα απ τη κόπωση και λιγη ζάλη δν εχω κατι άλλο.. με πιάνει το στομαχι μου αλλα μόλις φαω , στρώνει! @mama_katerinas δύσκολο τωρα ναι, υπομονή . Δεν θα το μοιραστείς σ ενα μηνα;; Θα τη χρειαστείς τη βοήθεια. 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 11 λεπτά , Tzeni38 είπε:

Χαίρομαι που είμαστε ολες καλα και προχωράμε! Και γω η αληθεια ειναι περα απ τη κόπωση και λιγη ζάλη δν εχω κατι άλλο.. με πιάνει το στομαχι μου αλλα μόλις φαω , στρώνει! @mama_katerinas δύσκολο τωρα ναι, υπομονή . Δεν θα το μοιραστείς σ ενα μηνα;; Θα τη χρειαστείς τη βοήθεια. 

Ναι ναι σίγουρα! σκεφτόμουν να γίνει πρώτα η αυχενική Κ μετά να το πούμε στις οικογένειες μας, αλλά απ' ότι φαίνεται θα το πούμε νωρίτερα!

Εσείς κορίτσια το χετε ανακοινώσει?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...