Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, Γεωργία38 είπε:

      Μην το βαζεις κάτω πραγματι

      Κορίτσια ερώτησή η ξαδελφη μου εκανε εμβρυομεταφορα ηταν95 κιλά και τώρα ειναι 93 ειναι φυσιολογικό ;φυσικά προσεχει δεν βάζει αλατι τρώει φρούτα κλπ κλπ.ειναι στην 8 μερα

      Νσι φυσιολογικό! Προσέχει όπως είπες.. έχει κόψει  αλάτι.. πίνει και πολύ νερό..εκοψε και ζάχαρη...σα να κάνει διατροφή-δίαιτα  με την καλή έννοια...

Η αρχή της εγκυμοσύνης- Help


Recommended Posts

πρίν από 8 λεπτά , mama_katerinas είπε:

@Stef91ναι ναι κλωτσάνε, αλλά είναι τόσο ανεπαίσθητο ακόμα που δεν μπορούμε να το αντιληφθούμε καλά!  Πάντως την ένιωσα και χτες το βράδυ, μια φορά ,αλλά όσο ήμουν ξαπλωμένη και ήρεμη!

Άντε κορίτσια μου να τα νιώσετε κι εσείς σύντομα τα μωράκια, όσο να ναι όταν αρχίσεις να το νιώθεις αισθάνεσαι Κ μια ασφάλεια παραπάνω! 

Αααα επίσης βρε κορίτσια πως κοιμάστε? Εξακολουθώ να κοιμάμαι μπρούμυτα, αλλά νομίζω ότι πλέον είναι λίγο ενοχλητικό και μάλλον πρέπει να αλλάξω στάση..

Εγω στο πλαι απο πάντα και μπρούμυτα ακομα 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κορίτσια τι κάνετε ; 
Έκανα εξετάσεις αίματος και ο αιματοκρίτης από 37 πήγε 34 παρόλο που πίνω συμπλήρωμα . Επίσης ανέβηκε η tsh του θυρεοειδή . Και από 0,9 πήγε 2.10 παρόλο που πίνω το χάπι μου . Είναι επικίνδυνο; Έχω αγχωθεί πολύ 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 22 λεπτά , Tsampi είπε:

Κορίτσια τι κάνετε ; 
Έκανα εξετάσεις αίματος και ο αιματοκρίτης από 37 πήγε 34 παρόλο που πίνω συμπλήρωμα . Επίσης ανέβηκε η tsh του θυρεοειδή . Και από 0,9 πήγε 2.10 παρόλο που πίνω το χάπι μου . Είναι επικίνδυνο; Έχω αγχωθεί πολύ 

Όχι μια χαρά είσαι. Είναι μέσα στα φυσιολογικά όλα . Ο σίδηρος για να τον ενισχύσεις απλά πρόσεξε τους συνδυασμούς τροφίμων κ μετά τις 17 εβδομάδες σταθεροποιητέ έτσι Κ αλλιώς . Ο θυροειδης ανεβαίνει Κ αυτός έτσι Κ αλλιώς με την εγκυμοσύνη . Πάνω από 5 έχει επιπτώσεις . Το 2 θεωρήτε μέσα στο φυσιολογικό Κ με το χάπι . Πάνω από 3 το πολύ πολύ να σου ανεβάσει λίγο την δόση . Επικίνδυνο σίγουρα με αυτές τις τιμές δεν είναι. 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 26 λεπτά , linaa είπε:

Όχι μια χαρά είσαι. Είναι μέσα στα φυσιολογικά όλα . Ο σίδηρος για να τον ενισχύσεις απλά πρόσεξε τους συνδυασμούς τροφίμων κ μετά τις 17 εβδομάδες σταθεροποιητέ έτσι Κ αλλιώς . Ο θυροειδης ανεβαίνει Κ αυτός έτσι Κ αλλιώς με την εγκυμοσύνη . Πάνω από 5 έχει επιπτώσεις . Το 2 θεωρήτε μέσα στο φυσιολογικό Κ με το χάπι . Πάνω από 3 το πολύ πολύ να σου ανεβάσει λίγο την δόση . Επικίνδυνο σίγουρα με αυτές τις τιμές δεν είναι. 

Σε ευχαριστώ πολύ !!!!

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, Tsampi είπε:

Κορίτσια τι κάνετε ; 
Έκανα εξετάσεις αίματος και ο αιματοκρίτης από 37 πήγε 34 παρόλο που πίνω συμπλήρωμα . Επίσης ανέβηκε η tsh του θυρεοειδή . Και από 0,9 πήγε 2.10 παρόλο που πίνω το χάπι μου . Είναι επικίνδυνο; Έχω αγχωθεί πολύ 

Πολυ φυσιολογικές τιμες και τα δυο ! Και ο αιματοκρίτης που θα πηγαινε 34 με την εγκυμοσυνη και ο θυροειδης! Το 2,10ειναι μια χαρά !

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...