Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, Bluee19 είπε:

      Αν δεν κάνω λάθος κάτω από ένα πρέπει να είναι πέντε μέρες πριν για να φανεί το παράθυρο εμφύτευσης !! Γιατί πέντε μέρες πριν την μεταφορά ξεκινάμε και τα utrogestan άρα αποκλείεται με 3 υτρο την μετά να μην ανεβεί μια μέρα πριν την ετ 

      Έτσι ακριβώς.. η κοπέλα θα κάνει την ερχόμενη εβδομάδα οπότε τώρα τη θέλαμε κάτω από 1.

      • Μου αρέσει 1

Η αρχή της εγκυμοσύνης- Help


Recommended Posts

πρίν από 23 λεπτά , mama_katerinas είπε:

Καλησπεεερα! Για μας είναι λίγο δύσκολες οι τελευταίες εβδομάδες γιατί πάει πρώτη φορά βρεφικό η μικρή και δυσκολευόμαστε με την προσαρμογή, ξεκίνησα κι εγώ δουλειά, οι αποστάσεις μεγάλες και δεν οδηγώ κι αισθάνομαι ότι έχω ήδη εξαντληθεί, γιατί δεν υπάρχει καμία βοήθεια δυστυχώς. Εύχομαι να βρούμε γρήγορα τους ρυθμούς μας γιατί αισθάνομαι ήδη πτώμα και δεν ξέρω πως θα την βγάλω.. από συμπτώματα είμαι καλά, μόνο σήμερα έχω πάλι έντονη ναυτία! Επίσης δεν έχω καθοοοολου ενέργεια..εσείς βρε κορίτσια έχετε?έχω αρχίσει να ανησυχώ Μ αυτό το ζήτημα...

Αχ κουραγιο , έχεις τρέξιμο! Με τη μικρή και την δουλειά που να βρεις και ενεργεια μου λες;; Εγω θελω να μαι ξαπλα πολυ περισσοτερο απ το να μαι έξω 😂😂 

δεν εχω και τοση ενέργεια! 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Αχ βρε Τζένη μου αυτό με απασχολεί, η έλλειψη ενέργειας γιατί πρώτη φορά στη ζωή μου νιώθω τόσο κομμάτια μόνιμα...και δεν ξέρω νιώθω πολύ ανεπαρκής... Ξέρω ότι η καθημερινοτητα θα στρώσει σιγά σιγα, όλα θα μπουν σε μια σειρά, αλλά πχ δεν μπορώ να κάνω ούτε δουλειές σπιτιού, ούτε τίποτα..θέλω μόνο να είμαι ξαπλωμένη...

Τι να κάνουμε! Υπομονή! Δεν θέλω να φαίνομαι αχάριστη, αλλά είναι κάτι μέρες που νιώθω έτσι χάλια! Να μαστε καλά θα πω, κι όλα θα γίνουν!

Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πρίν, mama_katerinas είπε:

Αχ βρε Τζένη μου αυτό με απασχολεί, η έλλειψη ενέργειας γιατί πρώτη φορά στη ζωή μου νιώθω τόσο κομμάτια μόνιμα...και δεν ξέρω νιώθω πολύ ανεπαρκής... Ξέρω ότι η καθημερινοτητα θα στρώσει σιγά σιγα, όλα θα μπουν σε μια σειρά, αλλά πχ δεν μπορώ να κάνω ούτε δουλειές σπιτιού, ούτε τίποτα..θέλω μόνο να είμαι ξαπλωμένη...

Τι να κάνουμε! Υπομονή! Δεν θέλω να φαίνομαι αχάριστη, αλλά είναι κάτι μέρες που νιώθω έτσι χάλια! Να μαστε καλά θα πω, κι όλα θα γίνουν!

Σε νιωθω απόλυτα! Υπομονη και ολα θα γινουν ναι ! Και γω τπτ δεν θελω να κανω μονο να ειμαι ξαπλωμενη .Έχω καταλαβει οτι τωρα χρειαζομαστε ηρεμια και ξεκουραση ! Θα ρθει η ωρα που θα τα κανουμε και ολα με περισσοτερη ενέργεια! 
Να μαστε καλα! Μονο αυτό

  • Ευχή 1
Link to comment
Share on other sites

On 20/7/2024 at 9:01 ΜΜ, Tzeni38 είπε:

Καλησπέρα σε όλες! Είμαι στην αρχή της εγκυμοσύνης , 6η + & θα ήθελα να βρω κι αλλες κοπελες που βρίσκονται στην ίδια περίοδο με μενα ! Εχω απορίες , συμπτώματα , θα ήθελα να τα συζητήσουμε και να αλληλοστηριχτούμε! Εχω διαβάσει πολλα forum εδω και είναι βοηθητικά 

Καλησπέρα Τζένης. Και εγώ τον Ιούλιο ήμουν στην αρχή. Είναι το πρώτο μου και δεν ξέρω τι μου πολύ γίνεται αχαχαχ θα ήταν πολύ ωραία να βρούμε και άλλες κοπέλες να μοιραστούμε γνώσεις. 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 38 λεπτά , Ηρω-νία είπε:

Καλησπέρα Τζένης. Και εγώ τον Ιούλιο ήμουν στην αρχή. Είναι το πρώτο μου και δεν ξέρω τι μου πολύ γίνεται αχαχαχ θα ήταν πολύ ωραία να βρούμε και άλλες κοπέλες να μοιραστούμε γνώσεις. 

Καλησπεεερα! Με το καλό το μωράκι σου! Σε ποια εβδομάδα είσαι?

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...