Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 25 λεπτά , angie5 είπε:

      Ναι σωστά μετράς 7η μέρα είναι. 

      Δίκιο έχεις θα περιμένω δύο μέρες καλά λες. Και όντως πρέπει να κάνω κάτι να ξεχάσω γιατί θα σαλτάρω...🤣

      Σ' ευχαριστώ πραγματικά μου δίνεις πολύ κουράγιο!..

      Ναι βγες μια βόλτα...φάτε ένα ωραίο φαγητό...μη πιεις όμως...😜 και απο Δευτέρα αγχώνεσαι παλι...χαχαχαχα 

      αστειεύομαι αλλά αυτό το άγχος πως να το κόψουμε???ουφ!!!

Η αρχή της εγκυμοσύνης- Help


Recommended Posts

3 ώρες πρίν, Tsampi είπε:

Εννοείται!!!🤞με το καλό και στη δίκη σου αυχενική!!

Με το καλο όλα! Ωραια τα νεα! 

5 ώρες πρίν, mama_katerinas είπε:

Καλημέρα κορίτσι!θα περιμένουμε νέα σας!

Εγώ γενικά είμαι καλά, επιμένει όμως η αϋπνία και τις τελευταίες μέρες τα νεύρα μου έχουν χτυπήσει κόκκινο! Μάλλον φταίει ο συνδυασμός αϋπνίας και ορμονών!😂

Εσύ πως είσαι?

Και γω εχω φουλ αυπνια και σηκωνομαι συνεχεια τη νυχτα

λιγη ζαλη αναλογα, ερχεται και φευγει και καμια καουρα .. αυτά

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Βρε @Tzeni38 πως την παλεύεις με την αϋπνία και τη δουλειά? Σκέφτομαι ότι σε λίγες μέρες ξεκινάει η δουλειά και όλες οι υποχρεώσεις με τη μικρή και αγχώνομαι ήδη για το πώς θα ανταπεξέλθω!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 9 λεπτά , mama_katerinas είπε:

Βρε @Tzeni38 πως την παλεύεις με την αϋπνία και τη δουλειά? Σκέφτομαι ότι σε λίγες μέρες ξεκινάει η δουλειά και όλες οι υποχρεώσεις με τη μικρή και αγχώνομαι ήδη για το πώς θα ανταπεξέλθω!

Α καλα αστο!παω για δουλεια και μου  ρχεται να κοιμηθω πανω στο γραφειο..

Θα τα καταφερεις και θα τα κανεις ολα, αφου εμεις τα καταφερνουμε καπως μαγικά 

σκεφτομαι παντα ολα για τη ψυχη που εχω μεσα μου & τα ξεχναω όλα

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 26 λεπτά , Stef91 είπε:

Και εμείς όλα καλά κορίτσια, αλλά κινούνταν συνέχεια.. δεν μας έκανε πρόβλεψη για φύλο. Μας είπε μόνο ότι είναι μεγάλο μωρό. Ενώ είμαι 11+3 μοιάζει με 12+2 

Μπράβο κορίτσι μου! Όλα καλά, λοιπόν!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

1 hour ago, Stef91 είπε:

Και εμείς όλα καλά κορίτσια, αλλά κινούνταν συνέχεια.. δεν μας έκανε πρόβλεψη για φύλο. Μας είπε μόνο ότι είναι μεγάλο μωρό. Ενώ είμαι 11+3 μοιάζει με 12+2 

Μπραβο ! Όλα καλα! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πρίν, Stef91 είπε:

Και εμείς όλα καλά κορίτσια, αλλά κινούνταν συνέχεια.. δεν μας έκανε πρόβλεψη για φύλο. Μας είπε μόνο ότι είναι μεγάλο μωρό. Ενώ είμαι 11+3 μοιάζει με 12+2 

Δόξα τω Θεω 🙏

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα! Εχω μια ερωτηση προς όλες 

τι κανετε με νυχια και μαλλια; Γιατι εμενα μου πε δν επηρεαζει βασει μελετων , αλλα απ την αλλη εχω μπερδευτει που μερικες μου λενε (εγω ουτε καν μου το απαγορευει) 

οι δικοι σας γιατροι τι λενε;

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 46 λεπτά , Tzeni38 είπε:

Καλημερα! Εχω μια ερωτηση προς όλες 

τι κανετε με νυχια και μαλλια; Γιατι εμενα μου πε δν επηρεαζει βασει μελετων , αλλα απ την αλλη εχω μπερδευτει που μερικες μου λενε (εγω ουτε καν μου το απαγορευει) 

οι δικοι σας γιατροι τι λενε;

Καλημέρα! Κι εμένα το ίδιο λέει, όλα κανονικά!μαλλιά δεν βάφω έτσι κι αλλιώς, αλλά πόδια έχω κάνει ημιμονιμο!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Tzeni38 είπε:

Καλημερα! Εχω μια ερωτηση προς όλες 

τι κανετε με νυχια και μαλλια; Γιατι εμενα μου πε δν επηρεαζει βασει μελετων , αλλα απ την αλλη εχω μπερδευτει που μερικες μου λενε (εγω ουτε καν μου το απαγορευει) 

οι δικοι σας γιατροι τι λενε;

Εμένα μαλλια μου απαγόρευσε , νύχια κάνω κανονικά 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


4 ώρες πρίν, Tzeni38 είπε:

Καλημερα! Εχω μια ερωτηση προς όλες 

τι κανετε με νυχια και μαλλια; Γιατι εμενα μου πε δν επηρεαζει βασει μελετων , αλλα απ την αλλη εχω μπερδευτει που μερικες μου λενε (εγω ουτε καν μου το απαγορευει) 

οι δικοι σας γιατροι τι λενε;

Καλή ερώτηση! Εμένα δεν μ αφήνει τίποτα κορίτσια! Μαλλιά εντάξει δεν με ενοχλεί δεν τα έβαφα και συχνά.. αλλά νύχια ζορίζομαι! 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 17 λεπτά , Stef91 είπε:

Καλή ερώτηση! Εμένα δεν μ αφήνει τίποτα κορίτσια! Μαλλιά εντάξει δεν με ενοχλεί δεν τα έβαφα και συχνά.. αλλά νύχια ζορίζομαι! 

Ο καθενας εχει αλλη αποψη απιστευτο 

τι να πω 🤷🏽‍♀️

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Tzeni38 είπε:

Ο καθενας εχει αλλη αποψη απιστευτο 

τι να πω 🤷🏽‍♀️

Επίσης, να ρωτησω κάτι άλλο, μάσκες προσώπου κάνετε; Γενικά πώς περιποιείστε; Γιατί εγώ κορίτσια το χω χάσει λίγο τρεις μήνες τώρα, μια κρέμα μόνο. Δεν ξέρω τι επιτρέπεται και τι όχι. Δηλαδή κανένα σερουμ βιταμινη c επιτρέπεται μ; Ξέχασα να την ρωτήσω εχθές. Αλλά καλά, εμένα όχι θα πει 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 9 λεπτά , Stef91 είπε:

Επίσης, να ρωτησω κάτι άλλο, μάσκες προσώπου κάνετε; Γενικά πώς περιποιείστε; Γιατί εγώ κορίτσια το χω χάσει λίγο τρεις μήνες τώρα, μια κρέμα μόνο. Δεν ξέρω τι επιτρέπεται και τι όχι. Δηλαδή κανένα σερουμ βιταμινη c επιτρέπεται μ; Ξέχασα να την ρωτήσω εχθές. Αλλά καλά, εμένα όχι θα πει 

Κι εγώ μόνο απλή ενυδατική βάζω αλλά χρειάζομαι σίγουρα κάτι επιπλέον, εμενα ενώ αφήνει μαλλια και νύχια σε αυτά είναι αυστηρός γιατί λέει ότι το δέρμα τα απορροφά όλα...και να βάζω οτιδήποτε είμαι σίγουρη ότι είναι αγνό κλπ κλπ, για αυτό κι εγώ δεν έχω ασχοληθεί...αλλά αισθάνομαι εντελώς αποξηραμένη 😂😂😂

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , mama_katerinas είπε:

Κι εγώ μόνο απλή ενυδατική βάζω αλλά χρειάζομαι σίγουρα κάτι επιπλέον, εμενα ενώ αφήνει μαλλια και νύχια σε αυτά είναι αυστηρός γιατί λέει ότι το δέρμα τα απορροφά όλα...και να βάζω οτιδήποτε είμαι σίγουρη ότι είναι αγνό κλπ κλπ, για αυτό κι εγώ δεν έχω ασχοληθεί...αλλά αισθάνομαι εντελώς αποξηραμένη 😂😂😂

Δεν ξερω τι να σας πω, δεν μου εχει απαγορεψει κατι. Βαζω κανονικα τις ενυδατικες μου και προσωπο και σωμα.!! Δεν εχω αλλαξει αυτο που εκανα παντα! Μηπως θα πρεπει να τον ρωτησω; Εγω κανω και μπανια στη θαλασσα ολο τον καιρο οποτε βαζω φουλ κρεμες καθε μερα 

πρίν από 17 λεπτά , Stef91 είπε:

Επίσης, να ρωτησω κάτι άλλο, μάσκες προσώπου κάνετε; Γενικά πώς περιποιείστε; Γιατί εγώ κορίτσια το χω χάσει λίγο τρεις μήνες τώρα, μια κρέμα μόνο. Δεν ξέρω τι επιτρέπεται και τι όχι. Δηλαδή κανένα σερουμ βιταμινη c επιτρέπεται μ; Ξέχασα να την ρωτήσω εχθές. Αλλά καλά, εμένα όχι θα πει 

Τις κρεμες μου τις βαζω κανονικα

μασκες προσωπου δν εχω κανει γενικα 

πιο σπανια 

αλλα αυτο με το serum vitamine C φανταζομαι καλο θα κανει 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...