Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Καλημέρα κορίτσια! Συγχαρητήρια σε όλες! Εγκυμονούσες νυν και μελλοντικές! Ψάχνω απεγνωσμένα ενέσεις εξωσωματικής. Οποιαδήποτε... Gonal, Bemfola, Meriofert, Altermon... Δεν μου επιτρέπεται να ξαναπεράσω επιτροπή... Μήπως έχει κάποιο κορίτσι??? Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων και συγγνώμη για την παρεμβολή!

Η αρχή της εγκυμοσύνης- Help


Recommended Posts

πρίν από 2 λεπτά , lia23 είπε:

Ευχαριστώ πολύ 🙏🙏🙏🙏 πραγματικά βοηθάει να μιλάς σε άγνωστους 

Μου έδωσες λίγο κουράγιο ακόμη 

Χαίρομαι για αυτό! Για αυτό είμαστε εδω όλες! Ότιδηποτε θες να το γράφεις, το έχω ξαναπεί εδώ στα κορίτσια, στην πρώτη μου εγκυμοσύνη αγχωνομουν Κ φοβόμουν τόσο για τα πάντα, που πέρασε ο καιρός και κάτι όμορφο δεν είχα να θυμάμαι! Τώρα  είπα ότι θα το ζήσω όσο δεν πάει και θα μαι εδώ και για όλες!🥰

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 4 λεπτά , mama_katerinas είπε:

Χαίρομαι για αυτό! Για αυτό είμαστε εδω όλες! Ότιδηποτε θες να το γράφεις, το έχω ξαναπεί εδώ στα κορίτσια, στην πρώτη μου εγκυμοσύνη αγχωνομουν Κ φοβόμουν τόσο για τα πάντα, που πέρασε ο καιρός και κάτι όμορφο δεν είχα να θυμάμαι! Τώρα  είπα ότι θα το ζήσω όσο δεν πάει και θα μαι εδώ και για όλες!🥰

Εντωμεταξύ εμένα όλες οι γνωστές γύρο μου είναι έγκυες ή έχουν γεννήσει πρόσφατα και όλες είχαν θέματακια με εμετούς κλπ 

Αλλά καμία δεν ήταν έτσι βεβαια εμένα από την ημέρα που το έμαθα μόνο ταμπλας δεν μου έχει πέσει στο κεφάλι 

Δεν ήταν σχεδιασμένη εγκυμοσυνη ήταν για πιο αργά αλλά μας έτυχε τώρα έμαθα ότι είμαι έγκυος όλα καλά την επόμενη εβδομάδα σταμάτησα την δουλειά γιατί ένιωθα ερηπιο δεν μπορούσα να σταθώ όρθια και η δουλειά μου ήταν καθαρά ορθοστασία 8 ώρες και είχα και πάρα πολλούς πόνους και έντονους με τα τη πρώτη εβδομάδα που είχα αράξει σπίτι δεν αγχωνομουν κλπ πλημμυρίζει με λήμματα από τον φούρνο που υπάρχει στο οικιμα το σπίτι μου καταστρέφετε όλο έχασα τα πάντα απτά πράγματα μου φεύγουμε αναγκαστικά πάμε στα πεθερικά μου εκεί πέρα απτή πεθερά μου που είναι πολύ καλή ο πεθερός μου πέταγε συνέχεια σπόντες έφυγα ήρθα στο πατρικό μου γενικά όλα μου έχουν πάει τόσο στραβά που λέω θα γεννήσω και δεν θα θυμάμαι 1 όμορφη στιγμή δεν θα θέλω να κάνω άλλο παιδί από φόβο με όσα πέρασα τωρα 

Link to comment
Share on other sites

Α καλααα! Ε βρε κοριτσάκι μου σου έχουν συμβεί πολλά! Πάρε τον χρόνο σου! Εγώ θα σου πω να δεις τη θετική πλευρά και να απολαύσεις τον ελεύθερο σου χρόνο και τη φροντίδα των γονιών σου! Απ' ότι είδα είσαι και μικρούλα μωρέ! Δες ταινίες, διάβασε, πήγαινε καμιά βολτουλα και μόνη σου γιατί πίστεψε με θα κάνεις καιρό να μπορείς να τα ξανακάνεις όλα αυτά ελεύθερα, όσο θα χεις το μωράκι σου! Απόλαυσε όσο μπορείς την εγκυμοσύνη σου και κάνε σχέδια για το μέλλον!!!!

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, Tsampi είπε:

Κορίτσια αύριο πάω για αυχενική!! Άγχος !! 
ξερετε πόσες μέρες κάνουν να βγουν τα αποτελέσματα του Papp-A? 

Με το καλό κορίτσι μου! Τι ώρα είναι το ραντεβού σου??

2 με 3 μερες.  Εμένα στην πρώτη έγινε η αιμοληψια στις 10/1 το απόγευμα, απ' ότι βλεπω και πήρα τα αποτελέσματα 13/1 πρωι.

Θα περιμένουμε νέα σου!

Σήμερα έχει αυχενική η @Stef91??

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 49 λεπτά , mama_katerinas είπε:

Με το καλό κορίτσι μου! Τι ώρα είναι το ραντεβού σου??

2 με 3 μερες.  Εμένα στην πρώτη έγινε η αιμοληψια στις 10/1 το απόγευμα, απ' ότι βλεπω και πήρα τα αποτελέσματα 13/1 πρωι.

Θα περιμένουμε νέα σου!

Σήμερα έχει αυχενική η @Stef91??

9:30 το πρωί!! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 56 λεπτά , Tsampi είπε:

9:30 το πρωί!! 

Με το καλό !! 

Κορίτσια καλή εβδομαδα ! Τωρα μεχρι και την επόμενη θα χουμε νεα να πουμε! Να μαστε όλες καλά και καλά αποτελέσματα 🙏🏽🙏🏽

Link to comment
Share on other sites

18 ώρες πρίν, mama_katerinas είπε:

Με το καλό κορίτσι μου! Τι ώρα είναι το ραντεβού σου??

2 με 3 μερες.  Εμένα στην πρώτη έγινε η αιμοληψια στις 10/1 το απόγευμα, απ' ότι βλεπω και πήρα τα αποτελέσματα 13/1 πρωι.

Θα περιμένουμε νέα σου!

Σήμερα έχει αυχενική η @Stef91??

Ναι και εγώ αλλά στις 14.30! Γενικά πώς είστε κορίτσια ;;; 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσι!θα περιμένουμε νέα σας!

Εγώ γενικά είμαι καλά, επιμένει όμως η αϋπνία και τις τελευταίες μέρες τα νεύρα μου έχουν χτυπήσει κόκκινο! Μάλλον φταίει ο συνδυασμός αϋπνίας και ορμονών!😂

Εσύ πως είσαι?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


19 ώρες πρίν, mama_katerinas είπε:

Με το καλό κορίτσι μου! Τι ώρα είναι το ραντεβού σου??

2 με 3 μερες.  Εμένα στην πρώτη έγινε η αιμοληψια στις 10/1 το απόγευμα, απ' ότι βλεπω και πήρα τα αποτελέσματα 13/1 πρωι.

Θα περιμένουμε νέα σου!

Σήμερα έχει αυχενική η @Stef91??

Καλημέρα κορίτσια !! Κάναμε την αυχενική! Όλα Καλαα!! 1,6 ήταν η αυχενική. Μας είπε πρέπει να περιμένουμε τα αποτελέσματα του pappA ! Καλά αποτελέσματα στις υπόλοιπες :)

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 26 λεπτά , mama_katerinas είπε:

Μπράβο κοριτσάκι μου!!🎉🎉🎉🥳🥳🥳

Όλα καλά λοιπόν! Έφυγε το πρώτο μεγάλο άγχος!σας έκανε πρόβλεψη για φύλο?

Ναι !! Μάλλον αγοράκι λέει💙

  • Μου αρέσει 1
  • Λουλούδια 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...