Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 13 ώρες πρίν, Alex@ είπε:

      Καλησπέρα!

      @helena212 με ένα τεράστιο νούμερο σου εύχομαι!

      Λοιπόν χτες έκανα ένα τεστ clear blue, βγήκε μια πολύ αχνη μπλε γραμμη! Σήμερα έκανα ένα Y or N, το οποίο όμως έδειξε αρνητικο, μετά όμως το πέρασμα 20 λεπτών είχε μια άχνη γραμμή ροζ, άργησε να ανιχνεύσει την ορμονη;

      Εκεί που χάρηκα....απογοήτευση 

      Στις πόσες μέρες το έκανες;;;; 
      εγώ νομίζω πως είναι ένα καλό πρώτο σημάδι! 🤞🏻🤞🏻🤞🏻

      3 ώρες πρίν, Lila86 είπε:

      Μπράβο σου κορίτσι μου! Χαίρομαι τόσο πολύ!!! Όλα θα πάνε καλά! Όμορφη εγκυμοσύνη εύχομαι!!! 🧡

      Υπέροχα νέα!!! Με το καλό να τα μεταφέρεις τα ενβρυακια σου και να πάνε όλα καλά 🙂

      Καλησπέρα κορίτσι μου! Εύχομαι να πάνε όλα καλά και να έχεις μια θετικότατη χοριακη! Ποτέ σου έχει πει ο γιατρός;

       

      1 ώρα πρίν, Lila86 είπε:

      Καλά κάνεις τότε! Να κάνεις αυτό που νιώθεις και αισθάνεσαι εσύ καλά! 600ευρο έ; Αν είναι δυνατόν πόσα χρήματα... Βασικά δεν θα σου λεγα μπορεί να μην πιάσει κανένα έμβρυο δεν το βάζω σαν πιθανότητα! Κουράστηκα κι εγώ να σκέφτομαι αρνητικά οπότε θετική σκέψη παντού και σε όλες κι όπου βγει!!! Οπότε μια χαρά θα πιάσει και το ένα και δεν χρειάζεται να το ρισκάρεις με δύο γιατί οι πιθανότητες είναι αρκετές αφού έγινε και τη προηγούμενη φορά! Άντε άντε ας περιμένουμε περίοδο όλες μαζί😂 εντάξει εγώ αργώ λιγάκι ακόμη 😮💨

      Νομίζω οτι αν πας λίγο νωρίτερα θα είσαι μια χαρά αλλά πήγαινε και στις 15 κιολας αφού στο πε! Εννοειτε αργούν αλλά όπως έχω πει και σε άλλα κορίτσια κάνε πράγματα που σε ευχαριστούν να περνάνε οι μέρες όμορφα! Εκμετάλλευσου τες και θα περάσουν χωρις να το καταλάβεις 😉 πως ανυπομονώ να έρθουν αυτές οι μέρες και μόλις έρθουν θα σας γράφω κι εγώ εδώ ότι δεν περνάνε με τίποτα 😂 !!! Τη βλέπω τη δουλειά!!!

      Μαζί είμαστε εμείς! 1/10 έκανα και γω τη μεταφορά. Πότε θα πας για τη χοριακη;;;;;

Ροζ υγρά στην μέση του κύκλου


Recommended Posts

Καλησπέρα σας,θα ήθελα την γνώμη σας σε κάτι γιατί έχω αγχωθεί αρκετά. Έχω κύκλο 28-29 ημέρες,πρώτη μέρα τελευταίας περιόδου ήταν 14 Ιουνιου  και γόνιμες μέρες από 24 έως 30 Ιουνίου. Στις γόνιμες μέρες ήρθαμε σε επαφή με τον άνδρα μου.Οπως εχθές το βράδυ 4 Ιουλίου είχα λίγο καφέ στο εσώρουχο μου. Κοιμάμαι το βράδυ όλα καλά και ξυπνάω το πρωί και είχα λίγο περισσσοτερο ροζ μέχρι το μεσημέρι,ελάχιστο φαινόταν στα ουρα και λίγο πιο έντονο στο σκούπισμα.Τωρα που σας γράφω είναι βράδυ 4 Ιουλίου αλλά δεν έχω δει άλλο ροζ στο εσώρουχο. Θα ήθελα να ρωτήσω αν υπάρχει πιθανότητα αυτό το ροζ να είναι εμφύτευσης γιατί έχω αγχωθεί μην είναι κάτι κακο,δεν το έχω ξανά πάθει.Ευχαριστώ πολύ. 🥹

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

On 5/7/2024 at 12:21 ΠΜ, Lotussss είπε:

Καλησπέρα σας,θα ήθελα την γνώμη σας σε κάτι γιατί έχω αγχωθεί αρκετά. Έχω κύκλο 28-29 ημέρες,πρώτη μέρα τελευταίας περιόδου ήταν 14 Ιουνιου  και γόνιμες μέρες από 24 έως 30 Ιουνίου. Στις γόνιμες μέρες ήρθαμε σε επαφή με τον άνδρα μου.Οπως εχθές το βράδυ 4 Ιουλίου είχα λίγο καφέ στο εσώρουχο μου. Κοιμάμαι το βράδυ όλα καλά και ξυπνάω το πρωί και είχα λίγο περισσσοτερο ροζ μέχρι το μεσημέρι,ελάχιστο φαινόταν στα ουρα και λίγο πιο έντονο στο σκούπισμα.Τωρα που σας γράφω είναι βράδυ 4 Ιουλίου αλλά δεν έχω δει άλλο ροζ στο εσώρουχο. Θα ήθελα να ρωτήσω αν υπάρχει πιθανότητα αυτό το ροζ να είναι εμφύτευσης γιατί έχω αγχωθεί μην είναι κάτι κακο,δεν το έχω ξανά πάθει.Ευχαριστώ πολύ. 🥹

Καλημέρα! 

Δυστυχώς σε αυτή τη φάση δεν μπορείς να ξέρεις τι ακριβώς είναι! 

Θα μπορούσε κάλλιστα να είναι λόγω εμφύτευσης αλλά θα μπορούσε να είναι και μια μικρή 'ανωμαλια' στον κύκλο σου! 

Σε καμία βδομάδα που θα περιμένεις περίοδο θα μπορείς να κάνεις ένα τεστακι!

Εύχομαι να ήταν αιμορραγία εμφύτευσης και να είσαι έγκυος αν το επιθυμείτε με τον άντρα σου!! 😊🙏

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σας,κάνω υπομονη μέχρι την άλλη εβδομάδα δεν έχω άλλη επιλογή 😅. Σας ευχαριστώ πολύ και εγώ εύχομαι μέσα από την καρδιά μου να ήταν εμφύτευση γιατί περσυ είχα εξωμητριο και μου έχει στοιχήσει αρκετά 😔.

Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...