Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 ώρα πρίν, Eflenew είπε:

      Όλα με το καλό κορίτσι μου!!! 

      Μπράβο σου!!! Τελεια είναι!! Καλούς διπλασιασμους και να ζήσεις αυτή την όμορφη διαδρομή!!!

      Σε ευχαριστώ πολύ 🥰😊!! 

      2 ώρες πρίν, helena212 είπε:

      Πόσο χαίρομαι! ΜΠΡΑΒΟ! ΣΥΓΧΑΡΗΤΉΡΙΑ!

      να έχεις μια καλή εγκυμοσυνη και τελειομηνη! ❤️❤️❤️🙏

      Σε ευχαριστώ πολύ 😘❤️🥰!!! 

Πόσες μέρες μετά την σύλληψη πρέπει να κάνω τεστ ;


Recommended Posts

Καλησπέρα κορίτσια !!! Την Τρίτη είχα ελεύθερη επαφή με τον σύντροφο μου. Τελευταία περίοδος 6 Ιουνίου και επαφή 25 Ιουνίου . Δεν έχω Σταθερο κύκλο δηλ είχα 27 Απριλίου και μετά μου ήρθε 6 Ιουνίου . Δεν μπορώ να υπολογίσω γόνιμες . Απλά έχω αγχωθεί και αναρωτιέμαι πόσες μέρες μετά θα φανεί κάτι στο τεστ . 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλησπέρα και με το καλό σου εύχομαι. Απ' τη στιγμή που δεν έχεις σταθερό κύκλο κ έχεις τόσο μεγάλη απόκλιση στην περίοδο δύσκολο να προσδιορίσεις πότε να κάνεις το τεστ. Ίσως 45 μέρες μετά την τελευταία περίοδο?? Αλλα αν θες να κάνετε παιδάκι το ιδανικότερο θα ήταν να προσπαθείτε συχνά, μέρα παρά μέρα αν μπορείτε γιατί μόνο στις γόνιμες μέρες η γυναίκα μένει έγκυος. Χωρίς να έχεις σταθερή περίοδο μόνο τα τεστακια μπορούν να σου δείξουν για να κάνετε στοχευμένα στην ωορρηξία 

Link to comment
Share on other sites

7 ώρες πρίν, Olia11 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια !!! Την Τρίτη είχα ελεύθερη επαφή με τον σύντροφο μου. Τελευταία περίοδος 6 Ιουνίου και επαφή 25 Ιουνίου . Δεν έχω Σταθερο κύκλο δηλ είχα 27 Απριλίου και μετά μου ήρθε 6 Ιουνίου . Δεν μπορώ να υπολογίσω γόνιμες . Απλά έχω αγχωθεί και αναρωτιέμαι πόσες μέρες μετά θα φανεί κάτι στο τεστ . 

Κορίτσι μου, 14 μέρες μετά την επαφή θα φανεί στο τεστακι αν είσαι έγκυος ή όχι! Ίσως και 1-2 μέρες νωρίτερα! 

Πάντως στις 14 μέρες μετά την τελευταία ελεύθερη επαφή θα φανεί!!

Link to comment
Share on other sites

Χθες έκανα το first step που λέει ότι από την έβδομη μέρα σύλληψης μπορεί να γίνει ανίχνευση αλλά ήταν αρνητικό . Σήμερα είμαι στην 9 η μέρα από την επαφή . Όπως και να έχει σας ευχαριστώ πάρα πολύ κορίτσια !!! 

Link to comment
Share on other sites

17 ώρες πρίν, eirini.d. είπε:

Κορίτσι μου, 14 μέρες μετά την επαφή θα φανεί στο τεστακι αν είσαι έγκυος ή όχι! Ίσως και 1-2 μέρες νωρίτερα! 

Πάντως στις 14 μέρες μετά την τελευταία ελεύθερη επαφή θα φανεί!!

Α ναι όντως είπε ότι είχαν μια μόνο επαφή οπότε θα δείξει στο δεκαπενθήμερο!

10 ώρες πρίν, Olia11 είπε:

Χθες έκανα το first step που λέει ότι από την έβδομη μέρα σύλληψης μπορεί να γίνει ανίχνευση αλλά ήταν αρνητικό . Σήμερα είμαι στην 9 η μέρα από την επαφή . Όπως και να έχει σας ευχαριστώ πάρα πολύ κορίτσια !!! 

Το ότι λέει ότι μπορεί να δείξει δεν σημαίνει ότι είναι αξιόπιστο. Οπότε στις 2 εβδομάδες από την επαφή να κάνεις κ όχι πιο μπροστά, να μην απογοητευεσαι τζάμπα!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 7 λεπτά , mama16 είπε:

Α ναι όντως είπε ότι είχαν μια μόνο επαφή οπότε θα δείξει στο δεκαπενθήμερο!

Το ότι λέει ότι μπορεί να δείξει δεν σημαίνει ότι είναι αξιόπιστο. Οπότε στις 2 εβδομάδες από την επαφή να κάνεις κ όχι πιο μπροστά, να μην απογοητευεσαι τζάμπα!

Σε ευχαριστώ πολυυυυ! Δεν μπορώ να περιμένω αλλά οκ υπομονή 🤣 πάντως το στήθος μου είναι πρησμένο και πονάω τόσο πολύ  στην  κοιλιά σαν μαχαιριές ,

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, Olia11 είπε:

Σε ευχαριστώ πολυυυυ! Δεν μπορώ να περιμένω αλλά οκ υπομονή 🤣 πάντως το στήθος μου είναι πρησμένο και πονάω τόσο πολύ  στην  κοιλιά σαν μαχαιριές ,

Τα συμπτώματα αυτά μπορεί να είναι κ εγκυμοσύνης κ περιόδου... Σ εύχομαι το πρώτο!!! Ξέρω ότι είναι δύσκολο αλλά κάνε λίγη υπομονή ακόμα!

Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...