Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Ανδρολογος Θεσσαλονίκη


Recommended Posts

Καλησπέρα,

Ψάχνουμε για κάποιον ανδρολογο στη Θεσσαλονίκη,με εξειδίκευση στην υπογονιμότητα.Ιδανικα,να εγχειριζει σε δημόσιο νοσοκομείο.

Σας ευχαριστώ πολύ ❤️ 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

1 hour ago, Blue Velvet είπε:

Καλησπέρα,

Ψάχνουμε για κάποιον ανδρολογο στη Θεσσαλονίκη,με εξειδίκευση στην υπογονιμότητα.Ιδανικα,να εγχειριζει σε δημόσιο νοσοκομείο.

Σας ευχαριστώ πολύ ❤️ 

Μπράβο κοριτσάκι μου που ξεκινήσατε να το ψάχνετε!! 

Δεν ξέρω αν θα σας απαντήσει κάποια κοπέλα, για εμένα μπορείς να ξεκινήσεις να παίρνεις τηλέφωνο στα δημόσια νοσοκομεία με τα αντίστοιχα τμήματα εξηγώντας την κατάσταση για να βρείτε έναν γιατρό να σας δεχτεί.. και κλείσε τα ραντεβού σου, να κρίνεις εσύ από κοντά το κάθε γιατρό..

Μακάρι να βρείτε να σας βοηθήσει να καταφέρετε να αποκτήσετε και το δεύτερο παιδάκι σας!!! 

😘😘😘😘😘

  • Ευχαριστώ 1

OiAXp2.pngbfhkp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 38 λεπτά , Kiddo είπε:

Μπράβο κοριτσάκι μου που ξεκινήσατε να το ψάχνετε!! 

Δεν ξέρω αν θα σας απαντήσει κάποια κοπέλα, για εμένα μπορείς να ξεκινήσεις να παίρνεις τηλέφωνο στα δημόσια νοσοκομεία με τα αντίστοιχα τμήματα εξηγώντας την κατάσταση για να βρείτε έναν γιατρό να σας δεχτεί.. και κλείσε τα ραντεβού σου, να κρίνεις εσύ από κοντά το κάθε γιατρό..

Μακάρι να βρείτε να σας βοηθήσει να καταφέρετε να αποκτήσετε και το δεύτερο παιδάκι σας!!! 

😘😘😘😘😘

Σ' ευχαριστώ πολύ ❤️ Ναι θα κάνω και αυτό που λες και ελπίζω να βρούμε κάποιον να μας βοηθήσει.Αυτο που με προβληματίζει,είναι πως το Σεπτέμβρη θα κάνω ωοληψια,οπότε δεν θα προλάβουμε να κάνουμε κάτι δραστικό για το σπέρμα μέχρι τότε και αναγκαστικά θα πάμε με αυτό που έχουμε..Ελπίζω να γονιμοποιηθούν κάποια ωάρια 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 38 λεπτά , Blue Velvet είπε:

Σ' ευχαριστώ πολύ ❤️ Ναι θα κάνω και αυτό που λες και ελπίζω να βρούμε κάποιον να μας βοηθήσει.Αυτο που με προβληματίζει,είναι πως το Σεπτέμβρη θα κάνω ωοληψια,οπότε δεν θα προλάβουμε να κάνουμε κάτι δραστικό για το σπέρμα μέχρι τότε και αναγκαστικά θα πάμε με αυτό που έχουμε..Ελπίζω να γονιμοποιηθούν κάποια ωάρια 

Εγώ θα σου πρότεινα να μην βιαστείς.. βρείτε έναν ουρολόγο να σας βοηθήσει και όταν δώσει το οκ να προχωρήσετε σε ωοληψια.. είναι υπερπολύτιμα τα ωάρια για να τα διακινδυνεύεις με ένα κακό σπέρμα.. πέρα από την υγεία σου που επιβαρύνεις με διεγέρσεις, πέρα από το οικονομικό που μπορεί να πάει τσάμπα... και δεν θα αλλάξει κάτι στα ωάρια για 3 ή και 6 μήνες διαφορά.. 

Anyway, αυτή είναι η δική μου άποψη.. εσύ ξέρεις καλύτερα για εσάς..!


OiAXp2.pngbfhkp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , Kiddo είπε:

Εγώ θα σου πρότεινα να μην βιαστείς.. βρείτε έναν ουρολόγο να σας βοηθήσει και όταν δώσει το οκ να προχωρήσετε σε ωοληψια.. είναι υπερπολύτιμα τα ωάρια για να τα διακινδυνεύεις με ένα κακό σπέρμα.. πέρα από την υγεία σου που επιβαρύνεις με διεγέρσεις, πέρα από το οικονομικό που μπορεί να πάει τσάμπα... και δεν θα αλλάξει κάτι στα ωάρια για 3 ή και 6 μήνες διαφορά.. 

Anyway, αυτή είναι η δική μου άποψη.. εσύ ξέρεις καλύτερα για εσάς..!

Περνάω επιτροπή σε ένα μήνα και είπαμε με το γιατρό να κάνουμε τον Σεπτέμβρη την ωοληψια.Στην τελική ίσως καταψυξω μόνο ωάρια(αν και εφόσον είναι κατάλληλα) και προχωράμε στη γονιμοποίηση μετά τη θεραπεία 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...