Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, Blue Velvet είπε:

      Καλησπέρα! Με πήραν από το εμβρυολογικο και μου είπαν ότι προχωράνε τα έμβρυα και τώρα θα με ενημερώσουν την τρίτη για το αν έγιναν βλαστοκυστες! Χάρηκα πάρα πολύ ❤️ Ελπίζω να πάνε όλα καλά❤️

      Πολύ ωραία νέα!! Θα δεις μια χαρά θα μεγαλώσουν! Για μεταφορά πότε θα πας;

Υστεροσκοπιση


Recommended Posts

Καλησπέρα κορίτσια,

Είμαι νέο μέλος στο φόρουμ. 

Ήθελα να σας ρωτήσω, έχει κάνει κάποια υστεροσκοπιση (επεμβατική) στο Αρεταίειο ή στο Αλεξάνδρα; Είμαι 25 ετών και εντοπίστηκε σε υπέρηχο ένας πολύποδας, τον οποίο η γυναικολόγος μου είπε να αφαιρέσω.

Μιας και δεν μπορώ να αντέξω το κόστος των ιδιωτικών κλινικών, υπάρχει κάποια κοπέλα να μου πει κάποιον γιατρό, πως είναι γενικά η διαδικασία στο Αρεταίειο, πως θα κλείσω το ραντεβού της επέμβασης κτλ;

 

Ευχαριστώ πολύ!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 50 λεπτά , theodart είπε:

Καλησπέρα κορίτσια,

Είμαι νέο μέλος στο φόρουμ. 

Ήθελα να σας ρωτήσω, έχει κάνει κάποια υστεροσκοπιση (επεμβατική) στο Αρεταίειο ή στο Αλεξάνδρα; Είμαι 25 ετών και εντοπίστηκε σε υπέρηχο ένας πολύποδας, τον οποίο η γυναικολόγος μου είπε να αφαιρέσω.

Μιας και δεν μπορώ να αντέξω το κόστος των ιδιωτικών κλινικών, υπάρχει κάποια κοπέλα να μου πει κάποιον γιατρό, πως είναι γενικά η διαδικασία στο Αρεταίειο, πως θα κλείσω το ραντεβού της επέμβασης κτλ;

 

Ευχαριστώ πολύ!

Κλείνεις πρώτα ραντεβού στο 1535 να δεις κάποιον γυναικολόγο σε κάποιο από αυτά τα νοσοκομεια. Πας με τους υπερήχους Κ τις γνωματεύσεις του γυναικολόγου που σου είπε για υστεροσκοπηση Κ αν συμφωνήσει ο γιατρός του νοσοκομείου θα σου πει ποτέ θα σου κλείσει ραντεβού για να γίνει η επέμβαση. 

Link to comment
Share on other sites

8 ώρες πρίν, linaa είπε:

Κλείνεις πρώτα ραντεβού στο 1535 να δεις κάποιον γυναικολόγο σε κάποιο από αυτά τα νοσοκομεια. Πας με τους υπερήχους Κ τις γνωματεύσεις του γυναικολόγου που σου είπε για υστεροσκοπηση Κ αν συμφωνήσει ο γιατρός του νοσοκομείου θα σου πει ποτέ θα σου κλείσει ραντεβού για να γίνει η επέμβαση. 

Σε ευχαριστώ πολύ!

Το 1535 δεν έχει στην λίστα του ηλεκτρονικά το Αρεταίειο, μήπως πρέπει να πάρω τηλέφωνο στο κέντρο του νοσοκομείου κανονικά;

Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...