Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Κορίτσια μου ,τη γνώμη έχετε για το embryoglue ?? Το έχει χρησιμοποιήσει καμία και να είχε επιτυχία ;

      On 30/6/2024 at 4:59 ΜΜ, el3nitsa είπε:

      Γεια σας κορίτσια.δεν ξέρω αν βρίσκομαι στο σωστό φόρουμ.θέλω να χαρίσω φάρμακα εξωσωματικής που μου έχουν περισσέψει σε όποια τα έχει ανάγκη.ψαχνω στο ίντερνετ κάποιο φόρουμ αλλά είναι παλιά όσα βρήκα.γνωριζετε κάτι? 

      Είσαι στο σωστό φόρουμ,μπορείς να γράψεις τι έχεις και όσα κορίτσια τα χρειάζονται θα σου απαντήσουν !

Μανουλες 2025 💕❤️


Recommended Posts

πρίν από 11 λεπτά , Bluee19 είπε:

Αντε επιτέλους να ξεμπερδεύεις με τα χάπια !!!!

ποιο καφέ κάλε ; Κόκκινο κόκκινο ήταν !!! Τώρα έχω ροζοκοκκινο στο σκούπισμα μόνο!!! Πιστεύω μέχρι αύριο θα σταματήσει εντελώς !!!! Εγώ σκέφτομαι αυτό που μου είπε η μαία πως λογικά μεγαλώνει η μήτρα και για αυτό ματώνει !!

Ναι πάρα πολλές κοπέλες είχαν αίμα και δε σημαινε κάτι κακό. Καταλαβαίνω το άγχος όταν το βλέπει κάποια γυναίκα αλλά πας μια χαρά!!!!! Όλα με το καλό!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 145
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 17 λεπτά , Eflenew είπε:

Ναι πάρα πολλές κοπέλες είχαν αίμα και δε σημαινε κάτι κακό. Καταλαβαίνω το άγχος όταν το βλέπει κάποια γυναίκα αλλά πας μια χαρά!!!!! Όλα με το καλό!!!!!!!!!

Ευχαριστώ πολύ !!! Μακαρι να είναι ακόμα στην κοιλιτσα μου το εμβρυακι μου και την Τετάρτη να ακούσουμε την καρδούλα του !!! Το σκέφτομαι όλη μέρα και το ονειρεύομαι κάθε βράδυ 🙏🏼

  • Ευχή 2
Link to comment
Share on other sites

On 6/22/2024 at 1:56 AM, Eflenew said:

Δε κάναμε 😔 ...είχα εισαγωγή στο νοσοκομείο εχθές. Πονουσα πολυ κάτω δεξιά...φοβήθηκαν για σκωληκοειδητιδα ή πέτρα στο νεφρο. Οι εξετάσεις αίματος βγήκαν με πολύ ανεβασμένα τα λευκά και την crp που δείχνει φλεγμονή και Με κρατήσανε με ενδοφλέβια αντιβίωση. Έπεσαν τα λευκά...οχι κατω από το όριο αλλά έπεσαν και έφυγα. Αυχενική βρήκαμε επόμενο αρχες Ιουλη.

On 6/22/2024 at 10:33 AM, Eflenew said:

Αν δεν είναι κάτι που δε βρέθηκε και θα κάνει κανένα μπαμ ξαφνικα 😔...ήταν το έντερο...τα utrogestan απο το στομα επί τόσους μήνες αδρανοποιουν το έντερο σε πολλές γυναίκες. Μου μείωσαν απο το κέντρο τα utrogestan αλλωστε πλέον υπάρχει πλακουντας και τρέφεται από εκεί το μωρο. Ήταν πολύ δύσκολη εμπειρία....ρωτούσα το καθετί που πήγαν να μου δώσουν...δε θα δεχόμουν οποιαδήποτε αντιβίωση ή φάρμακο. Τώρα μου έδωσαν αντιβίωση από το στόμα που είναι συμβατή με εγκυμοσυνη...την έλεγξα και με το κέντρο και με την γυναικολογο μου. Δε θα έπαιρνα αντιβίωση...ούτε ντεπον πήρα 3 μήνες. Αλλά δε θέλω να υποτροπιασει ότι είναι άρα αναγκαστικά θα πάρω....ξεκίνησα και φακελάκια effecol για την δυσκοιλιοτητα, είναι συμβατά με την εγκυμοσύνη.

Περαστικα!! Πωπω θα πηρες τρομαρα! Αλλα ολα καλα! Αμαν αυτο το εντερο, μου φαινεται ταλαιπωρει πολυ σε ολη την εγκυμοσυνη..

Τι ειναι η crp ωστοσο ρε κοριτσια?

Ολα καλα να πανε να κανεις και την αυχενικη με το καλο!! 🙏

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, artemis88 είπε:

Περαστικα!! Πωπω θα πηρες τρομαρα! Αλλα ολα καλα! Αμαν αυτο το εντερο, μου φαινεται ταλαιπωρει πολυ σε ολη την εγκυμοσυνη..

Τι ειναι η crp ωστοσο ρε κοριτσια?

Ολα καλα να πανε να κανεις και την αυχενικη με το καλο!! 🙏

Σε ευχαριστώ! Ηταν πολγ δύσκολη εμπειρια....ειδικα οταν υπηρχε φοβος για χειρουργείο...

Οι υψηλές τιμές σε αυτή τη μέτρηση δείχνει αν υπάρχει φλεγμονή στον οργανισμό.

Νομίζω την ελέγχουν και στην εγκυμοσυνη, σε πιο προχωρημενους μηνες, γιατί είναι ένδειξη πρόωρου τοκετού. 

Link to comment
Share on other sites

On 6/22/2024 at 2:14 PM, Bluee19 said:

Ευχαριστώ πολύ !!! Μακαρι να είναι ακόμα στην κοιλιτσα μου το εμβρυακι μου και την Τετάρτη να ακούσουμε την καρδούλα του !!! Το σκέφτομαι όλη μέρα και το ονειρεύομαι κάθε βράδυ 🙏🏼

Τωρα αυτοι οι πρωτοι υπερηχοι γινονται στην κοιλια ή κολπικα?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

1 hour ago, artemis88 είπε:

Τωρα αυτοι οι πρωτοι υπερηχοι γινονται στην κοιλια ή κολπικα?

Εμένα μου κάνει κολπικο γιατί φαίνεται καλύτερα μου έχει πει !!! Άλλοι κάνουν στην κοιλιά όμως από όσο έχω διαβάσει !!! 
Ποτέ πας για υπέρηχο εσυ; 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Bluee19 said:

Εμένα μου κάνει κολπικο γιατί φαίνεται καλύτερα μου έχει πει !!! Άλλοι κάνουν στην κοιλιά όμως από όσο έχω διαβάσει !!! 
Ποτέ πας για υπέρηχο εσυ; 

Την Πεμπτη επιτελους! 🙏🙏

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Bluee19 said:

Επιτέλους χαχα με το καλό 🙏🏼🙏🏼 ποσό θα είσαι την Πέμπτη; 

Ευχαριστω!! Επισης!! 🙏🙏

Όπως μου τα εχουν πει μεχρι τωρα θα ειμαι 7+1 μερα

Κι εσυ καπου εκει σωστα θυμαμαι?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


3 ώρες πρίν, artemis88 είπε:

Τωρα αυτοι οι πρωτοι υπερηχοι γινονται στην κοιλια ή κολπικα?

Εμένα ακόμα κολπικά μου κάνουν...υποθέτω Δευτέρα που έχω αυχενικη θα γίνει κοιλιακα

@Bluee19 @Artemis88 καλή επιτυχία στους υπέρηχους,σας!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 11 λεπτά , Eflenew είπε:

Εμένα ακόμα κολπικά μου κάνουν...υποθέτω Δευτέρα που έχω αυχενικη θα γίνει κοιλιακα

@Bluee19 @Artemis88 καλή επιτυχία στους υπέρηχους,σας!!!!!!

Ευχαριστούμε πολύ!!! Καλή επιτυχία στην αυχενική θα περιμένουμε νεότερα 🙏🏼🙏🏼🙏🏼

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

16 hours ago, Eflenew said:

Εμένα ακόμα κολπικά μου κάνουν...υποθέτω Δευτέρα που έχω αυχενικη θα γίνει κοιλιακα

@Bluee19 @Artemis88 καλή επιτυχία στους υπέρηχους,σας!!!!!!

Ευχαριστουμε!! 🙏

Καλη επιτυχια και σε εσενα!! Εισαι καλυτερα? Συνεχιζεις αντιβιωση κλπ?

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πρίν, artemis88 είπε:

Ευχαριστουμε!! 🙏

Καλη επιτυχια και σε εσενα!! Εισαι καλυτερα? Συνεχιζεις αντιβιωση κλπ?

Μέχρι εχθές πήρα.....μου ειπαν 4-5 μέρες. Ναι είμαι πολύ καλύτερα...δεν είχα τον ίδιο πονο. Και τα φακελάκια που μου έδωσε η γυναικολογος μου και ειναι για εγκυους με βοήθησαν με τη λειτουργία του εντέρου.

5 ώρες πρίν, artemis88 είπε:

Ευχαριστουμε!! 🙏

Καλη επιτυχια και σε εσενα!! Εισαι καλυτερα? Συνεχιζεις αντιβιωση κλπ?

Σε ευχαριστώ!!!!

21 ώρες πρίν, Bluee19 είπε:

Ευχαριστούμε πολύ!!! Καλή επιτυχία στην αυχενική θα περιμένουμε νεότερα 🙏🏼🙏🏼🙏🏼

Σε ευχαριστώ!!!

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Eflenew said:

Μέχρι εχθές πήρα.....μου ειπαν 4-5 μέρες. Ναι είμαι πολύ καλύτερα...δεν είχα τον ίδιο πονο. Και τα φακελάκια που μου έδωσε η γυναικολογος μου και ειναι για εγκυους με βοήθησαν με τη λειτουργία του εντέρου.

Αντε μπραβο! Με το καλο κι η αυχενικη τωρα!

Αυτο με τα φακελακια ρε γαμωτο υπαρχει περιπτωση να αδρανοποιουν το εντερο? Αν εχουμε θεμα σε ολη την εγκυμοσυνη και παιρνουμε αυτα ή duphalac ξερω γω συχνα, υπαρχει τετοια περιπτωση? Ξερεις?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...