Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 59 λεπτά , Lila ki είπε:

      Υπάρχει μια κοπέλα θα την ενημερώσω να σπυ στεικει τα έχει πολύ ανάγκη …

      Και εγώ αυτή τη κοπέλα εννοούσα !!! Εύχομαι να τιν βολέψουν οι ημερομηνίες ! Μπράβο που την θυμήθηκες  ! 

      Σας ευχαριστώ τοοοσο πολύ! Να είστε όλες καλά!!!!

Μανουλες 2025 💕❤️


Recommended Posts

On 18/7/2024 at 12:36 ΜΜ, artemis88 είπε:

Καλως ηρθες!! Με το καλο να προχωρησουν ολα και για σενα!!

 

Καλώς σας βρήκα! Ευχαριστούμε και εύχομαι σε όλες το ίδιο!

On 20/7/2024 at 9:55 ΠΜ, Eflenew είπε:

Το panorama της natera. 

Κάνατε αυχενικη?

 

Κάναμε αυχενική και είναι όλα πολύ καλα!

Εμείς κάναμε το MaterniT Genome, αλλά μετά από 12 ημέρες αναμονής μας ενημέρωσαν ότι το δείγμα είχε κάποιο πρόβλημα και δεν μπορούσε να βγει αποτέλεσμα.

Έγινε νέα δειγματοληψία και αναμένουμε. Πολύ ψυχοφθόρο αυτό με την αναμονή, αλλά περιμένουμε.

Το καλό είναι ότι από αυχενική και PAPP-A είναι θετικά τα μηνύματα. Μάθαμε κιόλας ότι περιμένουμε αγοράκι!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 170
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλησπέρα κοριτσια κι από εμένα! Είπα να γράψω μιας και θα με φάει η αγωνία! Με επαφή στην 11η μέρα του κύκλου με μέρα ωορηξιας 13η μέρα του κύκλου τι πιθανότητες έχω; Έχει τύχει σε καποια κοπέλα; Περιμένω περίοδο σε μια εβδομάδα και θα με φάει η αγωνία ως τότε! 

  • Μου αρέσει 1

2ThI.png3AXhp3.png

Link to comment
Share on other sites

  • 4 εβδομάδες μετά...

Καλησπέρα κορίτσια εύχομαι σε όλεςια τελειομηνη εγκυμοσύνη με ένα γερό μωρό στην αγκαλιά σας.

Είμαι από Θεσσαλονίκη και έχω ΠΗΤ 5/1. Τώρα είμαι 23+1. Περιμένω κοριτσάκι και είναι το 5ο μου παιδάκι. Χάρηκα που σας βρήκα.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα,εχω εδω και ενα μηνα σχεδον που φοραω τη ζωνη της αγιας Ειρήνης Χρυσοβαλάντω κ εννοειται δεν θ τη βγαλω...ειχα τελευταια περιοδο 10/8 πιθανή ημερα σύλληψης απο τις 26/8 κ μετά...στις 9/9 έκανα χοριακη με τιμή 30.7 ...αν γνωριζει σας παρακαλω καποια να μου απαντήσει... πόσο πιθανό ειναι να διπλασιαστει αύριο;κ επειδη ειναι η πρώτη μ εγκυμοσύνη ποσο πιθανο ειναι να παει κλ με τόσο μικρη χοριακη;;εχω τρελαθει απτο άγχος.😓😓

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

16 ώρες πρίν, Αndrtsio είπε:

Καλησπέρα,εχω εδω και ενα μηνα σχεδον που φοραω τη ζωνη της αγιας Ειρήνης Χρυσοβαλάντω κ εννοειται δεν θ τη βγαλω...ειχα τελευταια περιοδο 10/8 πιθανή ημερα σύλληψης απο τις 26/8 κ μετά...στις 9/9 έκανα χοριακη με τιμή 30.7 ...αν γνωριζει σας παρακαλω καποια να μου απαντήσει... πόσο πιθανό ειναι να διπλασιαστει αύριο;κ επειδη ειναι η πρώτη μ εγκυμοσύνη ποσο πιθανο ειναι να παει κλ με τόσο μικρη χοριακη;;εχω τρελαθει απτο άγχος.😓😓

Καλησπέρα εύχομαι όλα να σου έχουν πάει πολύ καλά...χοριακη λογικά θα κάνεις σε 2-3 μέρες τόσο θες για έναν διπλασιασμό ...θες διπλασιασμό μέσα σε 72 ώρες...λένε ότι σημασία δεν έχει από πού ξεκίνησε αλλά εάν διπλασίασε ..αρχικά να είσαι χαρούμενη...είδες θετικό τεστ κ θετική χοριακη...μέσα από την καρδιά μου όταν ξανακάνεις να έχει ανέβει πολύ...

Υ.γ ίσως να έγινε η σύλληψη αργά κ για αυτό να είναι χαμηλά ακόμα...αν κ το λέω ξανά ...ξέρω ότι η πρώτη χοριακη δεν έχει τόση σημασία όσο η επανάληψη της....πολύ καλή επιτυχία!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Γειά σας κορίτσια....Έχω καιρό να μπω στο φόρουμ κ πραγματικά συγκινήθηκα.Σε αυτό το φόρουμ έχω ζήσει τις 3 από τις 4 τελειομηνες εγκυμοσύνες + αποβολή και βιοχημικές.

Έχω 4 υπέροχα παιδάκια 3 αγόρια και 1 κορίτσι (στο τέλος τα κατάφερα)😜 και τώρα είμαι στην προσπάθεια για 5 παιδάκι τώρα είναι ο 1 κύκλος προσπαθειών έβγαλα το σπιράλ και βουρ....θα ήθελα πολύ άλλο ένα κορίτσι ότι θελήσει ο Θεός φυσικά γερό να είναι αλλά μια παρεούλα για την μικρή θα ήταν ωραία.Εκανα 4 καισαρικές.

Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...