Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin News

    • On 16/10/2024 at 1:48 ΜΜ, a miracle please είπε:

      @*Vasoula @zet11 @Malntalia

      σας ευχαριστώ πολύ για τις απαντήσεις σας. Με εμψυχώσατε λίγο 😊

      Σας εύχομαι ότι καλύτερο και με το καλό να γεννήσεις @zet11

      Την δωρεά σαν δωρεά δεν την φοβάμαι και αν μπορούσα να παω αύριο κιόλας για ετ θα πήγαινα. Αλλά επειδή μου είπαν πως καθυστερεί λίγο, με πιάνουν οι σκέψεις και οι φοβίες. Αυτό το ότι έφτασα 43 1/2 με όλες τις σκέψεις μου που έγραψα με βαραίνουν λιγάκι. 

      Μόνο ένας γιατρός μου είχε πει πριν 3 χρόνια πως καλύτερα να παω με δωρεά, αλλα στο τουρ γιατρών που έκανα τότε ήταν ο μόνος και πίστεψα τους άλλους που μου λέγανε πως έχω περιθώρια. Ε, δεν έμεινα και φυσιολογικά που έτυχε να μείνω στο ενδιάμεσο δεν είχε το επιθυμητό αποτέλεσμα. Και μέσα σε αυτές τις αρνητικές σκέψεις είχα φτάσει σε σημείο να μην παίρνω ανάσα και γι'αυτό έγραψα εδώ στο θέμα της ηρεμίας στο οποίο ελεύθερα λέμε τις φοβίες και τα άγχη μας. Φοβάμαι πως δεν θα πετύχει και η δωρεά και θα πάει και άλλο πιο πέρα...

      Αν είχα την οικονομική ευχέρεια θα πήγαινα σε ειδικο/ψυχολόγο αλλά δεν την έχω. Όλα τα λεφτά πάνε στη δωρεά.

      Νιώθουμε με τον σύζυγό μου πως χάσαμε χρόνο και πως αν είχαμε τη "σωστή" καθοδήγηση, θα είχαμε πάρει άλλες αποφάσεις. Αλλά μην μένω στο παρελθόν. Αυτό δεν αλλάζει και αυτό που μου έμαθε είναι πως να κινηθώ και επίσης να δίνω συμβουλές σε κοπέλες. Αυτό που έλειπε σε μένα.

      @Malntalia Αθήνα είμαι. Ξέρω πως υπάρχει νήμα με θέμα τη δωρεά, αλλά δεν ήθελα να γράψω εκεί. Δεν θέλω να αναστατώσω οποιαδήποτε κοπέλα βρίσκεται τωρα σε διαδικασία και αναμονή. Και όπως χάζευα γενικά είδα αυτο το θέμα εδω.

       

       

      Κορίτσι μου συγνώμη που επεμβαίνω στην συζήτηση, μην κολας σε τίποτα σε μιλάει μια κοπέλα που προσπαθεί εδώ και επτά χρόνια για παιδάκι, ολααα φυσιολογικά μόνο θέμα με το σπέρμα είχαμε, δύο εξωσωματικές αποτυχημένες όλοι οι γιατροί είχαν σηκώσει τα χέρια, τώρα αφού έκανα και υστεροσκοπηση  και θεωρούσαν ότι είχα κάποιον πολύποδα και αυτό δεν βοηθούσε να γίνει η εμφύτευση (θεωρία των γιατρών) γιατί όλα ήταν φυσιολογικά τελικά ήταν και αυτό φυσιολογικό. Άλλαξα κέντρο δεν θα σε πω ψέμματα ο γιατρός επέμενε για κύκλο εξωσωματικής εγώ όμως επειδή είχα κουραστεί (ξέρω δεν είναι όμορφο αυτό που λέω) επεμενα για δωρεά και όπως έγινε... βρήκαμε δύτρια μέσα σε δύο μήνες και έχουμε 4 εμβρυκια, τώρα περιμένουμε ποιος θα είναι ο σωστός ο κύκλος για να γίνει η εμβρυομεταφορα, ότι χρειάζεσαι μπορείς να με στείλεις 

  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 5 ώρες πρίν, Losr είπε:

      Το ξέρω ότι δεν ξέρουμε αν είναι υγιές το έμβρυο. Ποτέ δεν το ξέρεις. Επίσης το έχω πάθει τρεις φορές να κάνω άριστες βλαστοκυστες να εμφυτεύονται και να καταλήγουν είτε βιοχημικές είτε αποβολή. Απλά έχω δει και την περίπτωση που βάλανε τρία σε 40+ και πιάσανε και τα τρία και αναγκάστηκε να κάνει μείωση το ένα για να επιβιώσουν τα άλλα δύο και γέννησε και πάρα πολύ πρόωρα. Πέραν αυτού όμως αυτό που εγώ είπα είναι ότι το υγιές θα πιάσει είτε το βάλεις μόνο του είτε το βάλεις παρέα με αλλά 2. Τέλος πάντων δεν ξέρω εμένα με φοβίζει πολύ η πιθανότητα μια πολυδημης κύησης.

      Είτε ειχε κανει προεμφυτευτικο και μετέφερε 3 υγιη που πολύ αμφιβάλλω γιατί συστήνουν 1, ειτε είχε καταψυξει ωαρια σε μικρότερη ηλικία είτε τα ωαρια ήταν από δωρεά. Ο γιατρός μου μου είχε πει ότι διδυμα σε ωαρια 40+ μόνο μια φορά του έτυχε στα 30 χρόνια εμπειρίας του,  είναι εξαιρετικά σπάνιο, πόσο μάλλον τα 3δυμα.

Μανούλες Νοεμβρίου 2024


Recommended Posts

On 20/10/2024 at 1:32 ΠΜ, Little baby είπε:

@Nasiad Έτσι φαίνεται χα χα χα! Εν τω μεταξύ ο σύζυγος δεν θα είναι μέσα γτ θα έχει τη μικρή μας που είναι 13 μηνών... μόνη κ έρημη θα είμαι αλλά το έχω αποδεχτεί.. Δεν έχω πού να την αφήσω (που να έχει οικειότητα κ να κάθεται) 😓 τουλάχιστον θα είμαι ήσυχη πως είναι σε καλά χέρια 

Αχ άστο αυτό είναι το κακό.. Αν δεν κάνω λάθος στα δημόσια νοσοκομεία δεν επιτρέπεται και μετά από όσα έχω ζήσει στην προηγούμενη μου γεννα πραγματικά δεν μπορώ να σκεφτώ να είμαι μόνη τώρα. Θα ρωτησω τον γιατρό μπααας και άλλα νομίζω ότι δεν υπάρχει περίπτωση 😔

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 1,3k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 34 λεπτά , Nasiad είπε:

Αχ άστο αυτό είναι το κακό.. Αν δεν κάνω λάθος στα δημόσια νοσοκομεία δεν επιτρέπεται και μετά από όσα έχω ζήσει στην προηγούμενη μου γεννα πραγματικά δεν μπορώ να σκεφτώ να είμαι μόνη τώρα. Θα ρωτησω τον γιατρό μπααας και άλλα νομίζω ότι δεν υπάρχει περίπτωση 😔

Ακηθεια δεν επιτρέπεται; Ούτε σε φυσιολογικό τοκετό;

Ειχα δει πριν λίγους μήνες ένα βίντεο τύπου βλογκ όπως χάζευα στο γιουτιουμπ, ένα ζευγάρι που είχαν και ένα παιδάκι τύπου 2 ετών, ηταν στην παραλία κι έσπασαν τα νερά της γυναίκας, πήγαν στο νοσοκομείο της περιοχής, και η γυναίκα ήταν μέσα σε ένα δωμάτιο, ο μπαμπάς περίμενε απ´ έξω με το μεγάλο παιδί, τύπου πήγαν όπως πας να κανεις ράμματα ρε παιδί μου τέτοια φάση. Και μου φάνηκε τόσο ξένο! Δεν ξέρω ίσως εγώ να το βλέπω πιο ρομαντικά (τρομάρα μου) αλλά είναι μια ιδιαίτερη στιγμή, είναι κάτι παραπάνω από το «πάω να βγάλω το μωρό και τα λέμε». Ήταν δημόσιο γενικό νοσοκομείο σε κάποια περιοχή της Ελλάδας δεν ξέρω πού ακριβώς. 
 

Πού θέλω να καταλήξω· ναι μεν μού φαίνεται ξένο το να πας να γεννήσεις μόνη σου χωρίς να έχεις κάποιον εκεί έστω από έξω να περιμένει, ΟΜΩΣ απ´ ό,τι φαίνεται υπάρχει και παίζει να γίνεται αρκετά συχνά. 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , ΧρυσαΜ είπε:

Ακηθεια δεν επιτρέπεται; Ούτε σε φυσιολογικό τοκετό;

Ειχα δει πριν λίγους μήνες ένα βίντεο τύπου βλογκ όπως χάζευα στο γιουτιουμπ, ένα ζευγάρι που είχαν και ένα παιδάκι τύπου 2 ετών, ηταν στην παραλία κι έσπασαν τα νερά της γυναίκας, πήγαν στο νοσοκομείο της περιοχής, και η γυναίκα ήταν μέσα σε ένα δωμάτιο, ο μπαμπάς περίμενε απ´ έξω με το μεγάλο παιδί, τύπου πήγαν όπως πας να κανεις ράμματα ρε παιδί μου τέτοια φάση. Και μου φάνηκε τόσο ξένο! Δεν ξέρω ίσως εγώ να το βλέπω πιο ρομαντικά (τρομάρα μου) αλλά είναι μια ιδιαίτερη στιγμή, είναι κάτι παραπάνω από το «πάω να βγάλω το μωρό και τα λέμε». Ήταν δημόσιο γενικό νοσοκομείο σε κάποια περιοχή της Ελλάδας δεν ξέρω πού ακριβώς. 
 

Πού θέλω να καταλήξω· ναι μεν μού φαίνεται ξένο το να πας να γεννήσεις μόνη σου χωρίς να έχεις κάποιον εκεί έστω από έξω να περιμένει, ΟΜΩΣ απ´ ό,τι φαίνεται υπάρχει και παίζει να γίνεται αρκετά συχνά. 

Από όσους ξέρω που γέννησαν τα μωρά τους στα δημόσια νοσοκομεία δεν επιτρέπεται γιατί έχουν μεγάλες αίθουσες τοκετού και ίσως γεννάνε 3-4 γυναίκες ταυτόχρονα, οοολες παρέα. Οπότε δεν γίνεται να έχεις μέσα και τους άντρες τις καθεμιάς.. Μου φαίνεται μια βλακεία και μισή να γεννάς παρέα με άλλες αλλά τόσο πάει ο εξοπλισμός και η υγεία στην Ελλάδα. Πχ όταν γέννησε η νύφη μου ο αδερφός μου περίμενε απέξω και απλά όταν γεννήθηκε το μωρό το έφεραν κάποια φάση έξω να το δει λίγο ο μπαμπάς και το πήραν να το ετοιμάσουν. Το ποσό με τρομάζει αυτή η ιδέα να μην έχω τον άντρα μου δεν υπάρχει. Γιατί την πρώτη μας φορά που πήγαν όλα λάθος, είχα έστω εκείνος δίπλα μου να μοιραστούμε όλο αυτό που συνέβαινε. Τώρα δεν λέω ότι θα πάει κάτι λάθος, αλλά είναι ενα τραυμα που δεν ξεχνιέται και νομίζω η ψυχολογία μου δεν θα είναι καθόλου καλή αν είμαι μόνη. 

Link to comment
Share on other sites

11 ώρες πρίν, marpi91 είπε:

Είναι και μικρούλα μωρέ, ούτε εγώ θα την άφηνα αν δεν είχε περάσει χρόνο με κάποιον! Θα τα καταφέρετε με τον σύζυγο! Εσύ το μπεμπινι κι εκείνος την μικρή! Όλα καλά θα πάνε και λίγες μέρες μετά θα είστε όλη η οικογένεια μαζί 🩷

@marpi91 ευχαριστώ, μακάρι όλα να πάνε καλά! 💞

1 ώρα πρίν, ΧρυσαΜ είπε:

Γιατί να σας γυρίσει κάλε, λίγο ξεκούραση τουλάχιστον μέχρι τις 36 εβδομάδες κι όλα θα πάνε καλά!!!

 

@Little baby δεν υπάρχει περίπτωση να έρθει η πεθερά σου ε; Καλά ούτε εγώ θα άφηνα το παιδί σε άγνωστο. Αν καιγόμουν τόσο πολύ να είναι κάποιος μαζί μου θα έβρισκα μια κοπέλα, αν και ούτε αυτό είναι εύκολο.

@ΧρυσαΜ Η πεθερά την έχει δει μόνο μία φορά που ήρθε στην Ελλάδα από τότε που γεννήθηκε η μικρή κ δεν την θέλει ο άντρας μου ούτως ή άλλως... Για κοπέλα πάλι δύσκολο λόγω οικονομικών.. Με τη βοήθεια και τη δύναμη του Θεού θα πάω...!

1 hour ago, Nasiad είπε:

Αχ άστο αυτό είναι το κακό.. Αν δεν κάνω λάθος στα δημόσια νοσοκομεία δεν επιτρέπεται και μετά από όσα έχω ζήσει στην προηγούμενη μου γεννα πραγματικά δεν μπορώ να σκεφτώ να είμαι μόνη τώρα. Θα ρωτησω τον γιατρό μπααας και άλλα νομίζω ότι δεν υπάρχει περίπτωση 😔

@Nasiad Είναι όντως δύσκολο να μην έχεις τον άντρα μέσα για συμπαράσταση.. περισι τον είχα κ έπαιρνα δύναμη.. τώρα όμως η μικρή έχει προτεραιότητα..🩷 Δεν ξέρω τι γίνεται στα δημόσια..γτ όμως να μήν αφήσουν;

Link to comment
Share on other sites

@Little baby φαντάζομαι ότι έχει να κάνει με το ότι γεννάνε πολλές γυναίκες ταυτόχρονα σε ένα χώρο και κάπως πρέπει να κρατήσεις την ιδιωτικότητα της καθεμιάς. Θα ρωτήσω αν υπάρχει περίπτωση να γίνει καμία εξαίρεση αν πχ τύχει να είναι μόνη εκείνη την ώρα, αλλά νομίζω θα φάμε άκυρο. Άσε που δεν με λες και τυχερή γενικά 🤦

  • Λυπημένη/-ος 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

1 ώρα πρίν, Nasiad είπε:

Από όσους ξέρω που γέννησαν τα μωρά τους στα δημόσια νοσοκομεία δεν επιτρέπεται γιατί έχουν μεγάλες αίθουσες τοκετού και ίσως γεννάνε 3-4 γυναίκες ταυτόχρονα, οοολες παρέα. Οπότε δεν γίνεται να έχεις μέσα και τους άντρες τις καθεμιάς.. Μου φαίνεται μια βλακεία και μισή να γεννάς παρέα με άλλες αλλά τόσο πάει ο εξοπλισμός και η υγεία στην Ελλάδα. Πχ όταν γέννησε η νύφη μου ο αδερφός μου περίμενε απέξω και απλά όταν γεννήθηκε το μωρό το έφεραν κάποια φάση έξω να το δει λίγο ο μπαμπάς και το πήραν να το ετοιμάσουν. Το ποσό με τρομάζει αυτή η ιδέα να μην έχω τον άντρα μου δεν υπάρχει. Γιατί την πρώτη μας φορά που πήγαν όλα λάθος, είχα έστω εκείνος δίπλα μου να μοιραστούμε όλο αυτό που συνέβαινε. Τώρα δεν λέω ότι θα πάει κάτι λάθος, αλλά είναι ενα τραυμα που δεν ξεχνιέται και νομίζω η ψυχολογία μου δεν θα είναι καθόλου καλή αν είμαι μόνη. 

Η αλήθεια είναι ότι αν προτιμω να γεννήσω μόνη μου (χωρίς τον άντρα μου) παρα να γεννήσω με άκυρες μαζί. Δηλαδή απαράδεκτο η μια επηρεάζει την άλλη!!!

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, ΧρυσαΜ είπε:

Η αλήθεια είναι ότι αν προτιμω να γεννήσω μόνη μου (χωρίς τον άντρα μου) παρα να γεννήσω με άκυρες μαζί. Δηλαδή απαράδεκτο η μια επηρεάζει την άλλη!!!

Στα δημόσια είναι 2/2. Και με άκυρες γέννας και χωρίς τον άντρα σου 🤦 έχει χάρη που πρέπει να πάω αναγκαστικά, αλλιώς δεν υπήρχε περίπτωση. Καλύτερα να δώσω ένα σκασμο λεφτά. 

Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πρίν, Nasiad είπε:

@Little baby φαντάζομαι ότι έχει να κάνει με το ότι γεννάνε πολλές γυναίκες ταυτόχρονα σε ένα χώρο και κάπως πρέπει να κρατήσεις την ιδιωτικότητα της καθεμιάς. Θα ρωτήσω αν υπάρχει περίπτωση να γίνει καμία εξαίρεση αν πχ τύχει να είναι μόνη εκείνη την ώρα, αλλά νομίζω θα φάμε άκυρο. Άσε που δεν με λες και τυχερή γενικά 🤦

Η μαμά μου είχε γεννήσει στο Αλεξάνδρα και όντως γεννούσε παρέα με μια άλλη γυναίκα..Θα ακουστεί τώρα ρατσιστικό,η γυναίκα ήταν τσιγγάνα και μου λέει η μαμα να τάζει λαγούς και πετραχειλια στον γιατρό,αρκεί να την απαλλάξει από τον πόνο!😅 Και μου λέει η μαμα,γεννησε μπαμ μπαμ!Ενώ η μαμά που είχε εγκάρσια το μωρό παιδευτηκε 14 ώρες.. 4400 μωρό και 56 πόντους.. θηριακι! 

Εμένα πάλι ήταν μαζί στις ωδινες και μετά στην τελική φάση στο χειρουργείο και έκοψε τους λόρους και στα 3..Τον άφησε και ο γιατρός να τραβήξει βίντεο.. Αλλά.. πχ αυτή τη φορά δεν μπορώ να πω ότι ήταν και η καλύτερή μου γιατί είχε πάρει πλέον το κολάι και αντί να κάθεται στο πλάι,έκοβε βόλτες παντού.. Και χθες καθώς μιλούσα με μια φίλη μου και της λέω,α δεν ξέρω πόσα ράμματα έκανα αυτή τη φορά,αλλά έκανα πιο πολλά σίγουρα!Και πετάγεται ο άντρας μου και λέει,6 σου έκανε ,τα μέτρησα!😳😳😳Και πως τα μέτρησες??Τον ρωτάω!Ε μπροστά δεν ήμουν??Βασικά πίσω ακριβώς από τον γιατρό!!Ε εντάξει παιδιά.. εγώ προσωπικά θα ήθελα να μην έχει αυτή την εικόνα.. Οκ..να είναι μαζί,αλλά ως ένα σημείο.. 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πρίν, Anna1986 είπε:

Η μαμά μου είχε γεννήσει στο Αλεξάνδρα και όντως γεννούσε παρέα με μια άλλη γυναίκα..Θα ακουστεί τώρα ρατσιστικό,η γυναίκα ήταν τσιγγάνα και μου λέει η μαμα να τάζει λαγούς και πετραχειλια στον γιατρό,αρκεί να την απαλλάξει από τον πόνο!😅 Και μου λέει η μαμα,γεννησε μπαμ μπαμ!Ενώ η μαμά που είχε εγκάρσια το μωρό παιδευτηκε 14 ώρες.. 4400 μωρό και 56 πόντους.. θηριακι! 

Εμένα πάλι ήταν μαζί στις ωδινες και μετά στην τελική φάση στο χειρουργείο και έκοψε τους λόρους και στα 3..Τον άφησε και ο γιατρός να τραβήξει βίντεο.. Αλλά.. πχ αυτή τη φορά δεν μπορώ να πω ότι ήταν και η καλύτερή μου γιατί είχε πάρει πλέον το κολάι και αντί να κάθεται στο πλάι,έκοβε βόλτες παντού.. Και χθες καθώς μιλούσα με μια φίλη μου και της λέω,α δεν ξέρω πόσα ράμματα έκανα αυτή τη φορά,αλλά έκανα πιο πολλά σίγουρα!Και πετάγεται ο άντρας μου και λέει,6 σου έκανε ,τα μέτρησα!😳😳😳Και πως τα μέτρησες??Τον ρωτάω!Ε μπροστά δεν ήμουν??Βασικά πίσω ακριβώς από τον γιατρό!!Ε εντάξει παιδιά.. εγώ προσωπικά θα ήθελα να μην έχει αυτή την εικόνα.. Οκ..να είναι μαζί,αλλά ως ένα σημείο.. 

Μωρέ εμένα ας ήταν μέσα και ας έβλεπε ότι ήθελε δεν έχω καμία ντροπή εντελως. Εδώ την προηγούμενη φορά τον έβαζα κάθε μέρα να κοιτάζει πως πάνε τα ράμματα και να μου λέει αν έγινε άσχημο το αυτό μου. Στα ιδιωτικά γενικά αφήνουν πολλά περισσότερα μιας και τα πληρώνεις αδρά, στα δημόσια είναι πολύ πιο περιορισμένα τα πράγματα δυστυχώς. 

Link to comment
Share on other sites

Hello κορίτσια!! Ένας γνωστός μου γέννησε η γυναίκα του στο Έλενα τον Αυγουστο και ήταν κανονικά μέσα στον τοκετό. @Nasiadκαλύτερα ρώτα, γιατί τώρα που έχουν ελαφρύνει τα πράγματα με τον κόβιντ και υπάρχει και λίγο παραπάνω ενσυναίσθηση σε αυτά τα θέματα, ίσως να υπάρχει ελπίδα και να επιτρέπουν και στο δικό σου νοσοκομείο.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 2 λεπτά , DepiDukes είπε:

Hello κορίτσια!! Ένας γνωστός μου γέννησε η γυναίκα του στο Έλενα τον Αυγουστο και ήταν κανονικά μέσα στον τοκετό. @Nasiadκαλύτερα ρώτα, γιατί τώρα που έχουν ελαφρύνει τα πράγματα με τον κόβιντ και υπάρχει και λίγο παραπάνω ενσυναίσθηση σε αυτά τα θέματα, ίσως να υπάρχει ελπίδα και να επιτρέπουν και στο δικό σου νοσοκομείο.

Ίσως επειδή θα είναι γενικό νοσοκομείο, γι αυτό να ισχύουν διαφορετικά πράγματα

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, DepiDukes είπε:

Hello κορίτσια!! Ένας γνωστός μου γέννησε η γυναίκα του στο Έλενα τον Αυγουστο και ήταν κανονικά μέσα στον τοκετό. @Nasiadκαλύτερα ρώτα, γιατί τώρα που έχουν ελαφρύνει τα πράγματα με τον κόβιντ και υπάρχει και λίγο παραπάνω ενσυναίσθηση σε αυτά τα θέματα, ίσως να υπάρχει ελπίδα και να επιτρέπουν και στο δικό σου νοσοκομείο.

Είναι δημόσιο νοσοκομείο αυτό; Γιατί στα δημόσια δεν έχει να κάνει με το κορονοιο. Είναι έτσι γενικότερα γιατί η αίθουσα τοκετού είναι μια και μπορεί να γεννάνε πολλές γυναίκες μαζί. Φυσικα θα ρωτήσω αλλά δεν έχω πολλές ελπίδες. Κάνω κάτι μαθήματα με τη μαία από το ΚΥ που δουλεύει ο άντρας μου και το συζητούσαμε σήμερα και από ότι κατάλαβα είναι πολύ χειροτερο από ότι νόμιζα γιατί μου είπε ότι από την ώρα που θα μπω για πρόκληση δεν θα μπορώ να σηκώνομαι και κανονικά δεν επιτρέπεται να μπαίνει κανείς να με βλέπει. Και αυτο θα είναι για ώρες.. Μου είπε φυσικά να ρωτήσω μήπως και κάτι άλλαξε και επιτρέπουν να μπαίνει έστω και για λίγο αλλά πολύ δύσκολα. Έχει δουλέψει στα νοσοκομεία εδώ της βόρειας Ελλάδας η γυναίκα και τα έχει δει με τα μάτια της. Τι να πω, να ελπίζω ότι θα κάνουν εξαίρεση επειδή θα Με λυπηθούν λόγω ιστορικού; Με κόβω να ανεβάζω πίεση από το άγχος μου αν είμαι τόσες ώρες μόνη. 

Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...