Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Μανούλες Νοεμβρίου 2024


Recommended Posts

πρίν από 24 λεπτά , Anna1986 είπε:

Nαι αυτό μου το λέει και ο άντρας μου!Ότι τον έχω με το φακιόλι και πάω τώρα να επιστρατευσω και τα αγόρια!Αλλά θέλω να βοηθάνε.Και πριν την εγκυμοσύνη τους έβαζα δουλίτσες!Να ξέρουν ότι δεν είναι μόνο "γυναικειες" δουλειές!Όπως και εγω επίσης και το αμάξι θα πλύνω και τον κήπο θα ξεχορταριασω,που δεν είναι μόνο "αντρικη" δουλειά!

Έχω σε λίγο ώρα ραντεβού με τον γιατρό να δούμε την μπέμπα και έχω λίγη αγωνία!Θα με πάει ο μπαμπάς μου αναγκαστικά αυτή τη φορά γιατί ο άντρας μου μάλλον  κόλλησε covid..Είναι στο 37.5 από χθες και δεν πέφτει με τίποτα.. 

Έτσι πρεπει να μεγαλώνουν τα παιδιά στις μέρες μας!

Αχ περαστικά σας! Μια χαρά θα είναι η εξέταση και θα δεις και το κορίτσι σου!! 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 901
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

7 ώρες πρίν, Nasiad είπε:

Έτσι πρεπει να μεγαλώνουν τα παιδιά στις μέρες μας!

Αχ περαστικά σας! Μια χαρά θα είναι η εξέταση και θα δεις και το κορίτσι σου!! 

Τελικά έφαγα πόρτα στον γιατρό!!Πάω και βλέπω την πόρτα κλειστή..Πάω να τον πάρω τηλ.και βρίσκω χαμένη κλήση του..Λέω,ωωωχχχχ...Είχε τοκετό,πήρε να με ενημερώσει αλλά δε με βρήκε.. 🙄🙄Οπότε τζάμπα πήγα.. Μου λέει και να σου πω να περιμένεις που έρχεσαι από μακριά δεν μπορώ γιατί δεν ξέρω σε πόση ώρα θα γεννήσει η κοπέλα.. Οπότε θα πάω το Σάββατο!🤪🤪🤪

Καλά στο πρώτο μου μωρό καθόμασταν στο σαλονάκι πλέον και βγηκε,μας ζήτησε συγγνώμη και μας έδιωξε όλους..γιατί είχε τοκετό. 

Στον αδερφό μου που γέννησαν το Φεβρουάριο πέρσι,είχε συμβεί πάνω από 2 φορές και περίμεναν ήδη στο σαλόνι!!Εγώ αν άκουγα το ρημάδι το κινητό μου θα είχα γλιτώσει οολλλη τη διαδρομή!Γιατί ο άνθρωπος με είχε καλέσει 40 λεπτά πριν το ραντεβού!Βασικά την ώρα που ξεκινούσα πήρε τηλ.και δεν το άκουσα..

Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...