Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, Soho24 είπε:

      Αχ καλό μου, κι εγώ το πρώιμης ανίχνευσης είχα κάνει, αυτό που ανιχνεύει πάνω από 10 μονάδες. Και ήταν αρνητικότατο. Δεν είναι απαραίτητο να νιώθεις απολύτως τίποτα, όπως εγώ. Δεν είχα ούτε πρησμένο στήθος. Θα σου ευχηθώ να έχεις θετική χοριακή μεθαύριο και όλη αυτή η στεναχώρια που νιώθεις αυτές τις μέρες να επισκιαστεί από χαρά. 

      Αχ βρε κορίτσι μου σε ευχαριστώ πολύ!...Πραγματικά μου δίνεις πολύ κουράγιο και εσύ κι όλα τα κορίτσια εδώ!❤️

      Το ξέρω ότι από την στιγμή που τα περισσότερα τεστ κύησης ούρων δεν ανιχνεύουν κάτω από την ευαισθησία τους και στην συγκεκριμένη περίπτωση δεν θα βγάλουν ούτε αχνή γραμμή αν η hCG είναι κάτω από 10mIU/ml, σίγουρα δεν θα είναι αξιόπιστο το αποτέλεσμα. Αλλά τι να σας πω η λογική μου τώρα έχει πάει περίπατο τις τελευταίες μέρες....🥺

      Απλά όσες φορές έκανα τεστάκια είτε πιο νωρίς είτε πιο αργά ήταν πάντα αρνητικά και ποτέ δεν ήταν λάθος... Μάλλον γι' αυτο έχασα τις ελπίδες μου.... Σταμάτησαν και τα δέκατα που στο μυαλό μου υποσυνείδητα θεωρούσα ένα "σύμπτωμα" και ίσως και αυτό να με επηρέασε!...🥺

      Τώρα τα πέταξα πάντως και ησύχασα!...Επομένως θα περιμένω την χοριακή την Τετάρτη...

      Soho24 σ' ευχαριστώ για την όμορφη ευχή σου!...Μακάρι!...😘

       

Μανούλες Νοεμβρίου 2024


Recommended Posts

πρίν από 17 λεπτά , DepiDukes είπε:

Γεια σας κορίτσια!! Όλα καλά βλέπω σε όλες μπράβο!!!🧿 Κ το ωραίο που ξεκίνησαν οι άδειες σας!! 🥳

Εγώ πήγα την Τετάρτη στον γιατρό κ ο dude έχει πάει 805gr φτου φτου!! Το Σάββατο έκανα και την καμπύλη σακχάρου. Συμβουλή, πιείτε τη γλυκόζη μονορούφι, μια κ έξω! Ευτυχώς τα αποτελέσματα ήταν καλά, καθώς δεν παίζει ιστορικό με ζάχαρο στο σόι μας. Νηστεία: 71, στα 60': 75 (αστείο) και στα 120': 69.. γύρισα σπίτι και μου χε πέσει το σακχαρο απτη πείνα😅 Χθες έκλεισα αισίως τις 26 βδομάδες και σήμερα μπήκα στο 3ο τρίμηνο.

Παντως παιδιά εγώ σήμερα φρίκαρα γιατί ξύπνησα κ είχε μπει στο σπίτι, λόγω air condition, όλο το ντουμάνι της φωτιάς. Πήγα δουλειά κ εκεί τα ίδια, ήμουν με μάσκα.. Με ανησυχεί που εχω εισπνεύσει όλη αυτή την τοξική κάπνα. Ευτυχώς τώρα είμαι σε safe place, αλλά αύριο πάλι θα πρέπει να πάω στο ντουμάνι της δουλειάς 😑

Εμένα η άδεια εγκυμοσύνης ξεκινάει 23/9, είμαστε κοντά @ΧρυσαΜ. Θα θελα να μείνω στη δουλειά λίγο παραπάνω, αλλά δε τους βλέπω να ψήνονται.

Α εσύ είσαι στα όρια της υπογλυκαιμίας! Ευτυχώς όμως δεν έχεις φόβο για διαβήτη! Μεγάλωσε ο μικρός σου, κ εμένα την προηγούμενη εβδομάδα ήταν ήδη μισό κιλό στις 22εβδομαδες, άρα στις 26 απορώ που θα έχει φτάσει ☺️

Το ότι θέλεις να μείνεις και παραπάνω στη δουλειά!! Αλλά δεν γίνεται θα πρέπει να γίνει χωρίς να φαίνεσαι για να μην χάσεις όλα τα επιδόματα κτλ οπότε λογικο να μην το δεχθούν. 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 755
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 12 λεπτά , Nasiad είπε:

Α εσύ είσαι στα όρια της υπογλυκαιμίας! Ευτυχώς όμως δεν έχεις φόβο για διαβήτη! Μεγάλωσε ο μικρός σου, κ εμένα την προηγούμενη εβδομάδα ήταν ήδη μισό κιλό στις 22εβδομαδες, άρα στις 26 απορώ που θα έχει φτάσει ☺️

Το ότι θέλεις να μείνεις και παραπάνω στη δουλειά!! Αλλά δεν γίνεται θα πρέπει να γίνει χωρίς να φαίνεσαι για να μην χάσεις όλα τα επιδόματα κτλ οπότε λογικο να μην το δεχθούν. 

Κ μένα στς 22 ήταν 460γρ, οπότε σίγουρα θα είναι πάνω απο 800 κ σε σένα. 😁

Ήθελα να μείνω παραπάνω, για να έχω μετά τη γέννα έξτρα βδομάδες/μήνα. 😛 Ίσως μόνο αμα μου γράψει ο γιατρός ψεύτικη ΠΗΤ, που δε νομίζω..

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 24 λεπτά , DepiDukes είπε:

Κ μένα στς 22 ήταν 460γρ, οπότε σίγουρα θα είναι πάνω απο 800 κ σε σένα. 😁

Ήθελα να μείνω παραπάνω, για να έχω μετά τη γέννα έξτρα βδομάδες/μήνα. 😛 Ίσως μόνο αμα μου γράψει ο γιατρός ψεύτικη ΠΗΤ, που δε νομίζω..

Ναι δυστυχώς δεν γίνεται γιατί σκέψου ότι παίρνεις μετά βεβαίωση από την δουλειά σου ότι δεν εργαζοσουν 56 μέρες πριν την πητ, και σιγά μην το κάνουν στα μαύρα.. Εγώ πάλι έχω πητ 10/12, κανονικά βγαίνω άδεια 14/10 αλλά επειδή θα γεννήσω μέσα Νοέμβρη το πολύ, θα πάει ο μήνας για μετά και θα έχω μποοολικο χρόνο με τον μικρό μέχρι να γυρίσω στη δουλειά ☺️

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 49 λεπτά , Nasiad είπε:

Ναι δυστυχώς δεν γίνεται γιατί σκέψου ότι παίρνεις μετά βεβαίωση από την δουλειά σου ότι δεν εργαζοσουν 56 μέρες πριν την πητ, και σιγά μην το κάνουν στα μαύρα.. Εγώ πάλι έχω πητ 10/12, κανονικά βγαίνω άδεια 14/10 αλλά επειδή θα γεννήσω μέσα Νοέμβρη το πολύ, θα πάει ο μήνας για μετά και θα έχω μποοολικο χρόνο με τον μικρό μέχρι να γυρίσω στη δουλειά ☺️

Παλιότερα βοηθούσαν και το κάνανε έτσι, με αποτέλεσμα πολλές να φεύγουν 2 βδομάδες πριν γεννήσουν. Αλλά τώρα θα είμαι η πρώτη στην εταιρεία που θα φύγει κ με 9μηνο, και δε θέλω να τους πάω πολύ κόντρα γιατί ήδη τους έχει πέσει βαρύ...

Τέλειο που θα χεις μπόλικο χρόνο💙 αν μπορείς να κάνεις κ το μειωμένο ισόχρωνο, θα είσαι ακόμα πιο τέλεια 🥳

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, DepiDukes είπε:

Παλιότερα βοηθούσαν και το κάνανε έτσι, με αποτέλεσμα πολλές να φεύγουν 2 βδομάδες πριν γεννήσουν. Αλλά τώρα θα είμαι η πρώτη στην εταιρεία που θα φύγει κ με 9μηνο, και δε θέλω να τους πάω πολύ κόντρα γιατί ήδη τους έχει πέσει βαρύ...

Τέλειο που θα χεις μπόλικο χρόνο💙 αν μπορείς να κάνεις κ το μειωμένο ισόχρωνο, θα είσαι ακόμα πιο τέλεια 🥳

Α σε εμάς το δίνουν κανονικοτατα. Πρόσφατα γνώρισα μια συνάδελφο που γύρισε από άδεια μητρότητας και την ρώτησα και μου είπε ότι κανονικά πήρε την ισοχρονη, δεν της έφεραν καμία αντίρρηση. Οπότε θα κάτσω κυριολεκτικά σχεδόν 18 μήνες, συν 2 αναρρωτικής από την επόμενη εβδομάδα. Μου φαίνεται λίγο απίστευτο το να κάθομαι και να πληρώνομαι, μιας και δουλεύω πραγματικά από 17 χρόνων χωρίς σταματημό. Ακόμη και στις καραντίνες έκανα διαδικτυακά μαθηματα, δεν έκατσα καθόλου χωρίς να δουλεύω.. 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Αχχχ κοριτσια μου...εγω πριν μια εβδομαδα ακριβως 14 εβδομαδων δυστυχως δεν ακουσαμε καρδουλα...δεν το ευχομαι ουτε στο χειροτερο εχθρο μου...εχω ενα γιο 10 χρονων και μετα απο 3 χρονια προσπαθειων μας ετυχε αυτο...

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 28 λεπτά , Aimili Cy είπε:

Αχχχ κοριτσια μου...εγω πριν μια εβδομαδα ακριβως 14 εβδομαδων δυστυχως δεν ακουσαμε καρδουλα...δεν το ευχομαι ουτε στο χειροτερο εχθρο μου...εχω ενα γιο 10 χρονων και μετα απο 3 χρονια προσπαθειων μας ετυχε αυτο...

Λυπάμαι πολύ. Ξέρετε τι έφταιξε; Η θα το ψαξετε πχ με καρυότυπο η ότι άλλο μπορούν να κοιτάξουν; Εγώ έχασα το πρώτο μου μωράκι στις 38 εβδομάδες οπότε ξέρω πολύ καλά τι θα πει να χάνεις παιδί. Το μόνο που θα σου πω είναι ότι με τον χρόνο όσο ναναι γίνεται πιο ανεκτό όλο αυτό. Ποτέ δεν ξεχνάς το μωράκι σου αλλά τουλάχιστον δεν είναι όσο έντονο το νιώθεις τώρα. 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 14 λεπτά , Nasiad είπε:

Λυπάμαι πολύ. Ξέρετε τι έφταιξε; Η θα το ψαξετε πχ με καρυότυπο η ότι άλλο μπορούν να κοιτάξουν; Εγώ έχασα το πρώτο μου μωράκι στις 38 εβδομάδες οπότε ξέρω πολύ καλά τι θα πει να χάνεις παιδί. Το μόνο που θα σου πω είναι ότι με τον χρόνο όσο ναναι γίνεται πιο ανεκτό όλο αυτό. Ποτέ δεν ξεχνάς το μωράκι σου αλλά τουλάχιστον δεν είναι όσο έντονο το νιώθεις τώρα. 

 

πρίν από 14 λεπτά , Nasiad είπε:

Λυπάμαι πολύ. Ξέρετε τι έφταιξε; Η θα το ψαξετε πχ με καρυότυπο η ότι άλλο μπορούν να κοιτάξουν; Εγώ έχασα το πρώτο μου μωράκι στις 38 εβδομάδες οπότε ξέρω πολύ καλά τι θα πει να χάνεις παιδί. Το μόνο που θα σου πω είναι ότι με τον χρόνο όσο ναναι γίνεται πιο ανεκτό όλο αυτό. Ποτέ δεν ξεχνάς το μωράκι σου αλλά τουλάχιστον δεν είναι όσο έντονο το νιώθεις τώρα. 

Μου ειπε τυχαιο γεγονος και θα προσπαθησουμε ξανα...θα κανω απλα ελεγχο για θρομβοφιλια και θυροειδη

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 16 λεπτά , Aimili Cy είπε:

 

Μου ειπε τυχαιο γεγονος και θα προσπαθησουμε ξανα...θα κανω απλα ελεγχο για θρομβοφιλια και θυροειδη

Η θρομβοφιλια είναι πολύ βασικός λόγος που χάνονται μωράκια, ειναι στους πιο πιθανούς οπότε μην το αφήσεις σίγουρα κι ας κοστίζει λίγο παραπάνω! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 30 λεπτά , Nasiad είπε:

Α σε εμάς το δίνουν κανονικοτατα. Πρόσφατα γνώρισα μια συνάδελφο που γύρισε από άδεια μητρότητας και την ρώτησα και μου είπε ότι κανονικά πήρε την ισοχρονη, δεν της έφεραν καμία αντίρρηση. Οπότε θα κάτσω κυριολεκτικά σχεδόν 18 μήνες, συν 2 αναρρωτικής από την επόμενη εβδομάδα. Μου φαίνεται λίγο απίστευτο το να κάθομαι και να πληρώνομαι, μιας και δουλεύω πραγματικά από 17 χρόνων χωρίς σταματημό. Ακόμη και στις καραντίνες έκανα διαδικτυακά μαθηματα, δεν έκατσα καθόλου χωρίς να δουλεύω.. 

Εννοείται θα κάτσεις και να το απολαύσεις!! Κ γω τα ίδια, έχω φάει τα χρόνια μου εκει μέσα😋 

6 ώρες πρίν, Aimili Cy είπε:

 

Μου ειπε τυχαιο γεγονος και θα προσπαθησουμε ξανα...θα κανω απλα ελεγχο για θρομβοφιλια και θυροειδη

Λυπάμαι πολύ!! Κ γω ξέρω πως είναι αυτά...

Η θρομβοφιλία είναι όντως σημαντική όπως λέει κ η @Nasiad.

Αν είσαι Αθήνα, πες στο γιατρό να σου γράψει όλες τις εξετάσεις θρομβοφιλίας και πάνε στο Γεννηματα να τις κάνεις με 0 ευρώ. 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


1 hour ago, DepiDukes είπε:

Εννοείται θα κάτσεις και να το απολαύσεις!! Κ γω τα ίδια, έχω φάει τα χρόνια μου εκει μέσα😋 

Λυπάμαι πολύ!! Κ γω ξέρω πως είναι αυτά...

Η θρομβοφιλία είναι όντως σημαντική όπως λέει κ η @Nasiad.

Αν είσαι Αθήνα, πες στο γιατρό να σου γράψει όλες τις εξετάσεις θρομβοφιλίας και πάνε στο Γεννηματα να τις κάνεις με 0 ευρώ. 

Ειμαι απο Κυπρο και σχεδον ολες οι εξετασεις εχουν ενα μικρο κοστος γιατι εχουμε το ΓΕΣΥ...φυσικα οσα και να ειναι δεν θα το σκεφτω❤️

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

On 12/8/2024 at 3:31 ΜΜ, Fay_ είπε:

Εμένα μου ειχε πει σε λεκανιτσα να ρίχνω χλιαρό νερό και μέσα να ρίχνω αλάτι και να τα αφήνω κανένα 20λεπτο. Δοκιμασε το δεν χάνεις τίποτα. Εμένα βέβαια δεν με ανακούφιζε. Α και μασάζ από κάτω προς τα πάνω μου είχε πει. Εμένα με βοηθαγε να τα σηκώνω ψηλά. 
Το μια φορά τη βδομάδα ρεπό είναι πολύ καλό δεν το συζητώ. Παλιότερα στην εταιρεία το έδιναν και σε εμάς με αυτό τον τρόπο τώρα είπαν να το παίξουν αυστηροί..για τις μέρες που θα μου αρρωσταίνουν θα ζητάω τηλεργασια, ευτυχώς σε αυτό δείχνουν κατανόηση, δουλεύει και ο άντρας μου μόνιμα σχεδόν τηλεργασια, όποτε κάπως θα το βολεύουμε. 
μια άσχετη ερώτηση. Την καμπύλη σακχάρου ποτε την κάνουμε; Εγω έχω ξανά γιατρό 4/9 που θα είμαι 26η εβδομάδα και λογικά κάπου 26-27 θα την κάνω. Αργά δεν είναι; 

Θα το δοκιμάσω δε χάνω κατι

Αχχχ τηλεργασια, αν είχα αυτή τη δυνατότητα θα ήμουν ευτυχισμένη!!!!

Την καμπύλη πρέπει να υην είχα κάνει γύρω στις 30 εβδομάδες αν θυμάμαι καλά. Αν…

 

@Nasiad εσυ θα το απολαύσεις και με το παραπάνω!!! Με το καλό!!!!

@DepiDukes δε μπορώ να φανταστώ κανένα λόγω πέρα από το οικονομικό για να θες να μείνεις κι άλλο στη δουλειά, εγώ ζορίζομαι παρα πολύ, έχω θέληση αλλά το σώμα δεν υπακούει σε αξιοθαύμαστο βαθμό. Πάντως μια ξαδέρφη μου που γέννησε 18/11 συνεννοήθηκε με το αφεντικό της (για οικονομικούς λόγους εννοείται) και έμεινε στη δουλειά μέχρι και μέσα Οκτωβρίου τουλάχιστον. Μπορεί ν έφαγε και όλο τον Οκτώβριο, απλά γύρω στις 20 έφυγε από το γραφείο και δουλευε από το σπιτι

16 ώρες πρίν, Aimili Cy είπε:

Αχχχ κοριτσια μου...εγω πριν μια εβδομαδα ακριβως 14 εβδομαδων δυστυχως δεν ακουσαμε καρδουλα...δεν το ευχομαι ουτε στο χειροτερο εχθρο μου...εχω ενα γιο 10 χρονων και μετα απο 3 χρονια προσπαθειων μας ετυχε αυτο...

Λυπάμαι για την απώλειά σου. 
Ήταν αρκετά παρήγορο για εμένα τότε, ότι συνειδητοποίησα ότι δεν ήμουν η μόνη που το έπαθε κι ότι είναι αρκετά σύνηθες, 11η-12η εβδομάδα το έμαθα κι εγώ ότι παλινδρόμησε. 
Καθε εξέταση που μπορείς να κάνεις γι καλό είναι, εμείς το αφήσαμε στο τυχαίο γεγονός κ πράγματι ήταν τυχαίο γεγονός γιατί μετά έκανα 3 παιδιά (στο μήνα πάνω έμεινα έγκυος). Είχε σταματήσει από την 9η εβδομάδα αλλά δεν είχα κανένα σύμπτωμα, ούτε αίμα, ούτε τίποτα, μόνο κάτι ελαφριά πονάκια όπως νιώθεις όταν μεγαλώνει η μήτρα, φούσκωνε και η κοιλιά μου κανονικά αλλά είχε σταματήσει η ανάπτυξη 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

22 ώρες πρίν, ΧρυσαΜ είπε:

Θα το δοκιμάσω δε χάνω κατι

Αχχχ τηλεργασια, αν είχα αυτή τη δυνατότητα θα ήμουν ευτυχισμένη!!!!

Την καμπύλη πρέπει να υην είχα κάνει γύρω στις 30 εβδομάδες αν θυμάμαι καλά. Αν…

 

@Nasiad εσυ θα το απολαύσεις και με το παραπάνω!!! Με το καλό!!!!

@DepiDukes δε μπορώ να φανταστώ κανένα λόγω πέρα από το οικονομικό για να θες να μείνεις κι άλλο στη δουλειά, εγώ ζορίζομαι παρα πολύ, έχω θέληση αλλά το σώμα δεν υπακούει σε αξιοθαύμαστο βαθμό. Πάντως μια ξαδέρφη μου που γέννησε 18/11 συνεννοήθηκε με το αφεντικό της (για οικονομικούς λόγους εννοείται) και έμεινε στη δουλειά μέχρι και μέσα Οκτωβρίου τουλάχιστον. Μπορεί ν έφαγε και όλο τον Οκτώβριο, απλά γύρω στις 20 έφυγε από το γραφείο και δουλευε από το σπιτι

Λυπάμαι για την απώλειά σου. 
Ήταν αρκετά παρήγορο για εμένα τότε, ότι συνειδητοποίησα ότι δεν ήμουν η μόνη που το έπαθε κι ότι είναι αρκετά σύνηθες, 11η-12η εβδομάδα το έμαθα κι εγώ ότι παλινδρόμησε. 
Καθε εξέταση που μπορείς να κάνεις γι καλό είναι, εμείς το αφήσαμε στο τυχαίο γεγονός κ πράγματι ήταν τυχαίο γεγονός γιατί μετά έκανα 3 παιδιά (στο μήνα πάνω έμεινα έγκυος). Είχε σταματήσει από την 9η εβδομάδα αλλά δεν είχα κανένα σύμπτωμα, ούτε αίμα, ούτε τίποτα, μόνο κάτι ελαφριά πονάκια όπως νιώθεις όταν μεγαλώνει η μήτρα, φούσκωνε και η κοιλιά μου κανονικά αλλά είχε σταματήσει η ανάπτυξη 

Καλά και οικονομικά θα με βόλευε, αλλά πιο πολύ γιατί θα έχω περισσότερο ανάγκη, αυτές τις μέρες άδειας, μετά με το παιδί.

Η αλήθεια είναι ότι από τώρα έχουν πέσει οι μηχανές, δεν τραβάω τόσο, και όταν γυρνάω σπίτι είμαι πτώμα..Το πιο πιθανό είναι στο τέλος να πάω κανονικά νόμιμα.

Link to comment
Share on other sites

On 14/8/2024 at 3:31 ΜΜ, DepiDukes είπε:

Καλά και οικονομικά θα με βόλευε, αλλά πιο πολύ γιατί θα έχω περισσότερο ανάγκη, αυτές τις μέρες άδειας, μετά με το παιδί.

Η αλήθεια είναι ότι από τώρα έχουν πέσει οι μηχανές, δεν τραβάω τόσο, και όταν γυρνάω σπίτι είμαι πτώμα..Το πιο πιθανό είναι στο τέλος να πάω κανονικά νόμιμα.

Αν θες μπορώ να την ρωτήσω πώς ακριβώς το έκαναν για να καθυστερήσουν την άδεια.

 

Χρόνια πολλά σε όσους γιορτάζουν!!!

Εύχομαι να περνάτε όλες όμορφα και ξεκούραστα!

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σας κορίτσια μου! 

Τι κάνετε, πως είναι τα μωράκια σας; Εμείς είμαστε διακοπές από τις 8 Αυγούστου και ξεκουραζόμαστε (όσο γίνεται με ένα αγοράκι 20 μηνών)!!!

Εγώ δυστυχώς το πάω για διαβήτη.. οι μετρήσεις μου κάθε μέρα βγαίνουν όλο και πιο σκατένιες. Ενω μέσα στη μέρα είναι σούπερ, το νηστείας μου έχει αγγίξει και το 94 και πολύ φοβάμαι ότι θα πρέπει να κάνω ΚΑΙ ινσουλίνη... Πφφφ... Τελος της επόμενης εβδομάδας έχω την καμπύλη στις 26 εβδομάδες, να το σιγουρεψω κιόλας.. κι εμένα έχει λιιιγο μεγάλη κοιλίτσα σε σχέση με το πόδι του. κατά τα άλλα μια χαρά, 7/8 πήγα στον γυναικολόγο, τράχηλος και μπέμπης όλα καλά. Επόμενη επίσκεψη στις 28/8. Δεν το πιστεύω ότι κοντεύω να μπω στον 7ο!!! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...