Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 5 ώρες πρίν, Manant8490 είπε:

      Καλημέρα σε όλες τις αγωνίστριες!! Καινούρια εγώ στην ομάδα αν και σας διαβάζω πολύ καιρό!!Ετοιμάζομαι για δεύτερη διέγερση αφού περιμένω περίοδο,  με elonva αυτή την φορά.Ετών 40 σχεδόν, ολιγοαθενοσπερμία του συζύγου,  αποτυχημένη 1η προσπάθεια με αρνητική χοριακή πριν 2 μήνες.Είχαμε κάνει διέγερση με 300μονάδες gonal,  orgalutran παράλληλα, αργή ανταπόκριση στα φάρμακα γενικά, πήραμε 9 ωάρια,  γονιμοποιηθηκαν τα 8, έγιναν βλαστοκύστεις τα 2, όπου τα καταψύξαμε και κάναμε ετ και τις 2 στον αμέσως επόμενο κύκλο.

       Έχετε κάποια εμπειρία με την elonva;;; 

      Εύχομαι καλή επιτυχία και δύναμη σε όλες μας !💪💪🩷

      Είναι τι θα ταιριάξει στη καθεμία και ο κύκλος που θα πετύχεις... Εχω κάνει και με gonal και elonva και τροποποιημενο φυσικό με κλομιφαινη! Με την elonva είχαν πάρει 7 ωαρια... τα 5 ώριμα... έμειναν 2 βλαστοκυστες όπου δεν έπιασαν αλλά την επόμενη της εμβρυομεταφορας είχα πυρετό και πολύ βήχα από ίωση!

Μανούλες Νοεμβρίου 2024


Recommended Posts

4 ώρες πρίν, Nasiad είπε:

Ααα το 4ο περιμένεις τώρα;; Να σου ζήσουν και χαρά στην δύναμη σου! 

Κοίταξε κι εγώ αν δεν είχα τα θέματα μου θα πήγαινα ιδιωτικά, αλλά τώρα η γυναικολόγος μου είπε με τίποτα. Μόνο πανεπιστημιακο για πάν ενδεχόμενο λόγω των προβλημάτων μου. Οπότε το φαι δεν το πολύ ονειρεύομαι, αν και έχω νοσηλευτεί στο νοσοκομείο Αλεξανδρούπολης πρόσφατα, και έχω να πω ότι έφαγα πολύ τίμια φαγητά και μάλιστα μας έφερναν κάτι παστίτσια και μακαρόνια με κιμά και ότι άλλο θες 😂

Γενικά το φαγητό σε τοκετό σε όλα τα νοσοκομεία είναι πολύ αξιότιμο θα έλεγα!!!!

@DepiDukes τις βασικές εξετάσεις τύπου για έλλειψη ενζύμου και ικτερου και κάτι αλλά που αν έχεις εοπυ είναι γύρω στα 80€.

Απο περιέργεια πήρα και ρώτησα τωρα παιδιά είμαστε σοβαροί;

2000€+ το νοσοκομείο τα 3 βραδια;;; Ποτε ανέβηκαν τόσο οι τιμές;; Και πες πάει στα κομμάτια εγώ δεν πληρώνω λόγω της προσφοράς αλλά παιδιά εξωφρενικό!!!!! Δεν τα σνομπαρω τα δημόσια εννοείται, να σας πω την αλήθεια δεν ξέρω όμως αν θα πήγαινα σε ιδιωτικό με αυτή την τιμή….

Το 21 που πήγα τελευταία φορά ήταν γύρω στα 1200 αν δεν κάνω λαθος

Πάντως ρώτησα σε περίπτωση που θέλω δίκλινο πληρώνω 800€ μόνο (για ιδιωτικό είναι λίγα) και το μονόκλινο είναι 4000€ από 13000€ νομίζω… και λέω στον άντρα μου όταν ήρθε από τη δουλειά «μέχρι το Νοέμβρη να μου έχεις βρει 4000€» χαχαχαχαχαχ

καλη η πλάκα, καλά τα όνειρα αλλά κορίτσια πολλά λεφτά……

  • Μπερδεμένη/-ος 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 473
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 42 λεπτά , ΧρυσαΜ είπε:

Γενικά το φαγητό σε τοκετό σε όλα τα νοσοκομεία είναι πολύ αξιότιμο θα έλεγα!!!!

@DepiDukes τις βασικές εξετάσεις τύπου για έλλειψη ενζύμου και ικτερου και κάτι αλλά που αν έχεις εοπυ είναι γύρω στα 80€.

Απο περιέργεια πήρα και ρώτησα τωρα παιδιά είμαστε σοβαροί;

2000€+ το νοσοκομείο τα 3 βραδια;;; Ποτε ανέβηκαν τόσο οι τιμές;; Και πες πάει στα κομμάτια εγώ δεν πληρώνω λόγω της προσφοράς αλλά παιδιά εξωφρενικό!!!!! Δεν τα σνομπαρω τα δημόσια εννοείται, να σας πω την αλήθεια δεν ξέρω όμως αν θα πήγαινα σε ιδιωτικό με αυτή την τιμή….

Το 21 που πήγα τελευταία φορά ήταν γύρω στα 1200 αν δεν κάνω λαθος

Πάντως ρώτησα σε περίπτωση που θέλω δίκλινο πληρώνω 800€ μόνο (για ιδιωτικό είναι λίγα) και το μονόκλινο είναι 4000€ από 13000€ νομίζω… και λέω στον άντρα μου όταν ήρθε από τη δουλειά «μέχρι το Νοέμβρη να μου έχεις βρει 4000€» χαχαχαχαχαχ

καλη η πλάκα, καλά τα όνειρα αλλά κορίτσια πολλά λεφτά……

Εγώ που μένω επαρχία 2000+ (ανάλογα την κλινική και τους γιατρούς) είναι η ιδιωτική κλινική, αλλά δεν είναι νοσοκομειο. Ότι και αν συμβεί σε τρέχουν στο νοσοκομείο. Έχει γεννήσει η αδερφή μου και τα δύο της τα παιδιά σε κλινική, σε μονόκλινο φυσικά και με όλα τα κομφορ και έδωσε 2400 αν δεν κάνω λάθος την πρώτη φορά και 2200 την δεύτερη για καισαρική. Για φυσιολογικό τοκετό ήταν λιγότερα νομίζω 1900 στο πρώτο. Εγώ αν δεν ήμουν υψηλού κινδύνου θα τα έδινα με χαρά έχοντας δει πόσο καλά πέρασε η αδερφή μου να πω την αλήθεια..

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

@ΧρυσαΜ @Nasiad Ναι κορίτσια είναι όντως πανάκριβα!! Τα κοιτούσα σήμερα με αφορμή τη συζήτηση, και είδα το 2χίλιαρο κ λέω "πάλι καλά"😅 Μου φαίνεται όμως φοβερό που πριν 3 χρόνια ήταν 1200 μόνο, είναι τεράστια η αύξηση!! 

'Εχουν κ κάτι πακέτα για έξτρα εξετάσεις στο παιδί, γύρω στο 400άρι, που δεν ήξερα γενικά αν αξίζει, γιατί κάπου είχα ακούσει ότι μπορείς να τις κάνεις πιο οικονομικά με εοπυυ όταν βγείς απτό νοσοκομείο. Πάντως απ ότι κατάλαβα από το site του Ιασώ, όντως οι βασικές για φαινυλκετονουρία ή το ένζυμο για τα κουκιά γίνονται έτσι κ αλλιώς.

Άραγε ο γιατρός πόσα θα πάρει? Γιατί αυτά είναι χωρίς την αμοιβή του γιατρού... να υπολογίζω κανά 2χίλιαρο και εκεί? ή λέω πολλά? 😋

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 8 λεπτά , DepiDukes είπε:

@ΧρυσαΜ @Nasiad Ναι κορίτσια είναι όντως πανάκριβα!! Τα κοιτούσα σήμερα με αφορμή τη συζήτηση, και είδα το 2χίλιαρο κ λέω "πάλι καλά"😅 Μου φαίνεται όμως φοβερό που πριν 3 χρόνια ήταν 1200 μόνο, είναι τεράστια η αύξηση!! 

'Εχουν κ κάτι πακέτα για έξτρα εξετάσεις στο παιδί, γύρω στο 400άρι, που δεν ήξερα γενικά αν αξίζει, γιατί κάπου είχα ακούσει ότι μπορείς να τις κάνεις πιο οικονομικά με εοπυυ όταν βγείς απτό νοσοκομείο. Πάντως απ ότι κατάλαβα από το site του Ιασώ, όντως οι βασικές για φαινυλκετονουρία ή το ένζυμο για τα κουκιά γίνονται έτσι κ αλλιώς.

Άραγε ο γιατρός πόσα θα πάρει? Γιατί αυτά είναι χωρίς την αμοιβή του γιατρού... να υπολογίζω κανά 2χίλιαρο και εκεί? ή λέω πολλά? 😋

Α σε εμάς εδώ είναι με όλα μέσα, γιατρό, μαία, αναισθησιολογο και παιδίατρο που έρχεται κάθε μέρα και εξετάζει το μωρό! Έχει τόση διαφορά η επαρχία δηλαδή; 

Επίσης κορίτσια μόλις γύρισα από την γυναικολόγο! Το μωρό μου είναι ένας μικρός επιδειξιας που σε όλη την εξέταση είχε ανοιχτά τα πόδια για να βλέπουμε καθαρά τα προσόντα του 😂 Αγοράκι και εγώ λοιπόν, 122γρ και σε όλες τις μετρήσεις άψογος. Ο Νοέμβρης θα γεμίσει αγόρια!

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

13 ώρες πρίν, Nasiad είπε:

Α σε εμάς εδώ είναι με όλα μέσα, γιατρό, μαία, αναισθησιολογο και παιδίατρο που έρχεται κάθε μέρα και εξετάζει το μωρό! Έχει τόση διαφορά η επαρχία δηλαδή; 

Επίσης κορίτσια μόλις γύρισα από την γυναικολόγο! Το μωρό μου είναι ένας μικρός επιδειξιας που σε όλη την εξέταση είχε ανοιχτά τα πόδια για να βλέπουμε καθαρά τα προσόντα του 😂 Αγοράκι και εγώ λοιπόν, 122γρ και σε όλες τις μετρήσεις άψογος. Ο Νοέμβρης θα γεμίσει αγόρια!

Αχαχαχαχα τι καλά!!! Μπράβο μπράβοο!!!

Πραγματικά θα γεμίσουμε αγόρια σκορπιούς κ τοξότες!! 😝

Η επαρχία είναι σε όλα καλύτερη από την Αθήνα!

 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

 

Πινακάκι🤰

@Ζαχαρωτο π.η.τ. 30/10, doppler 4/9, it’s a boy🩵, 

@ElriaDim π.η.τ. 10/10 , β επιπέδου 10/6,it’s a boy🩵, 

@DepiDukes π.η.τ. 18/11, β επιπέδου 15/7, it’s a boy🩵,

@Nasiad π.η.τ. 10/12,  it’s a boy 🩵, πανεπιστημιακό νοσοκομείο Αλεξανδρούπολης,

@ΧρυσαΜ π.η.τ. 20/11, αμνιοπαρακέντηση 17/6,νοσοκομείο Μητέρα


@Fay_ π.η.τ. 6/12, β επιπέδου 30/7, are two boys🩵🩵, 

 

  •  
15 ώρες πρίν, Nasiad είπε:

Α σε εμάς εδώ είναι με όλα μέσα, γιατρό, μαία, αναισθησιολογο και παιδίατρο που έρχεται κάθε μέρα και εξετάζει το μωρό! Έχει τόση διαφορά η επαρχία δηλαδή; 

Επίσης κορίτσια μόλις γύρισα από την γυναικολόγο! Το μωρό μου είναι ένας μικρός επιδειξιας που σε όλη την εξέταση είχε ανοιχτά τα πόδια για να βλέπουμε καθαρά τα προσόντα του 😂 Αγοράκι και εγώ λοιπόν, 122γρ και σε όλες τις μετρήσεις άψογος. Ο Νοέμβρης θα γεμίσει αγόρια!

Χαχαχαχα τέλεια έρχεται κι άλλος μπέμπης!!!

Κοριτσια λέτε να είμαστε όλες με αγόρια;;;

Σήμερα ξύπνησα με πιο γλυκιά διάθεση. Έχω αρχίσει να συνηθίζω στην ιδέα ότι θα έχω πάλι αυτή τη μυρωδιά τη μωρουδιλαααα!!! Αυτή η μυρωδιά που είναι όταν τους μυρίζεις το λαιμό😍😍😍

  • Μου αρέσει 4
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 26 λεπτά , ΧρυσαΜ είπε:

 

 

Πινακάκι🤰

@Ζαχαρωτο π.η.τ. 30/10, doppler 4/9, it’s a boy🩵, 

@ElriaDim π.η.τ. 10/10 , β επιπέδου 10/6,it’s a boy🩵, 

@DepiDukes π.η.τ. 18/11, β επιπέδου 15/7, it’s a boy🩵,

@Nasiad π.η.τ. 10/12,  it’s a boy 🩵, πανεπιστημιακό νοσοκομείο Αλεξανδρούπολης,

@ΧρυσαΜ π.η.τ. 20/11, αμνιοπαρακέντηση 17/6,νοσοκομείο Μητέρα


@Fay_ π.η.τ. 6/12, β επιπέδου 30/7, are two boys🩵🩵, 

 

  •  

Χαχαχαχα τέλεια έρχεται κι άλλος μπέμπης!!!

Κοριτσια λέτε να είμαστε όλες με αγόρια;;;

Σήμερα ξύπνησα με πιο γλυκιά διάθεση. Έχω αρχίσει να συνηθίζω στην ιδέα ότι θα έχω πάλι αυτή τη μυρωδιά τη μωρουδιλαααα!!! Αυτή η μυρωδιά που είναι όταν τους μυρίζεις το λαιμό😍😍😍

Αα ναι εσύ δεν ξέρεις!! Πώς μπορείς όμως;; Χαχα εγώ αν γινόταν θα ήθελα να ξέρω πριν καν μείνω έγκυος 😂

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

Αχαχαχ @ΧρυσαΜ πραγματικά είσαι η ελπίδα μας για ένα κορίτσι 😁 Πότε θες να μάθεις? Στη γέννα ή θα κάνετε gender reveal party?

@Nasiad πραγματικά κ γω! Αν μπορούσα απτην αρχήη να το ξέρω 🤭😁

 

Ουφφφφ άντε μια βδομάδα ακόμα για να πάω στο γιατρό..δε ξέρω τη γίνεται πια εκεί μέσα😋 αυτή τη βδομάδα(18η) πήρα το 1ο μου κιλό ✌

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 8 λεπτά , DepiDukes είπε:

Αχαχαχ @ΧρυσαΜ πραγματικά είσαι η ελπίδα μας για ένα κορίτσι 😁 Πότε θες να μάθεις? Στη γέννα ή θα κάνετε gender reveal party?

@Nasiad πραγματικά κ γω! Αν μπορούσα απτην αρχήη να το ξέρω 🤭😁

 

Ουφφφφ άντε μια βδομάδα ακόμα για να πάω στο γιατρό..δε ξέρω τη γίνεται πια εκεί μέσα😋 αυτή τη βδομάδα(18η) πήρα το 1ο μου κιλό ✌

Τώρα έβαλες το πρώτο σου κιλο; Α καλά το πας εσύ μπράβο! Αφού είσαι στη 18η υπομονή και σύντομα θα αρχίσεις να νιώθεις και ελαφριά χτυπήματα από το μωρό, και θα ξέρεις ότι όλα πάνε καλά 😊😊

Σήμερα έκλεισα και β' επιπέδου για 6/08. Πώς και πώς το περιμένω που βλέπουμε τα μωράκια σε 3d και έχεις μια πρώτη εικόνα του πως μοιάζει! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 12 λεπτά , DepiDukes είπε:

Αχαχαχ @ΧρυσαΜ πραγματικά είσαι η ελπίδα μας για ένα κορίτσι 😁 Πότε θες να μάθεις? Στη γέννα ή θα κάνετε gender reveal party?

@Nasiad πραγματικά κ γω! Αν μπορούσα απτην αρχήη να το ξέρω 🤭😁

 

Ουφφφφ άντε μια βδομάδα ακόμα για να πάω στο γιατρό..δε ξέρω τη γίνεται πια εκεί μέσα😋 αυτή τη βδομάδα(18η) πήρα το 1ο μου κιλό ✌

Μωρέ μπραβο ένα κιλό μόνο; Εγω είμαι 15η και έχω βάλει ήδη 3 🫣

κ εγω αν μπορούσα να πηγαίνω κάθε βδομάδα στο γιατρό θα το έκανα. Άντε να αρχίσουμε να τα νιώθουμε να μας φύγει λίγο το άγχος.. εγω έχω και πρόσθιους πλακούντες και μάλλον θα αργήσω λίγο παραπάνω να τα νιώσω.. θα με φάει η αγωνία 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 20 λεπτά , DepiDukes είπε:

Αχαχαχ @ΧρυσαΜ πραγματικά είσαι η ελπίδα μας για ένα κορίτσι 😁 Πότε θες να μάθεις? Στη γέννα ή θα κάνετε gender reveal party?

@Nasiad πραγματικά κ γω! Αν μπορούσα απτην αρχήη να το ξέρω 🤭😁

 

Ουφφφφ άντε μια βδομάδα ακόμα για να πάω στο γιατρό..δε ξέρω τη γίνεται πια εκεί μέσα😋 αυτή τη βδομάδα(18η) πήρα το 1ο μου κιλό ✌

Δεν ξέρω τι από τα δυο θα κάνω. Έλεγα να κάνω gender reveal αλλά δεν ξέρω, δε με πολυενδιαφέρει το φύλο. Θέλω απλά να είναι καλά. Και στη δεύτερη εγκυμοσύνη στη γεννά το έμαθα. Αλήθεια δε με απασχολεί καθόλου το φύλο. 
 

Μόνο 1 κιλό;;; Κάλε τι τρως;;; 
 

Εγω είμαι 18η εβδομάδα και έχω πάρει ήδη 3 τουλάχιστον 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Ναι γτ η εγκυμοσύνη με βρήκε με 5 εξτρα κιλά κ να τρώω αρκετό junk +κρασιά, οπότε όταν το μαθα έκανα κατευθείαν στροφή στο υγιεινό φαγητό. Γι αυτό μάλλον, ο μεταβολισμός είχε συνηθίσει στα hardcore και τώρα τα χει όλα για πλάκα. Πάντως δυστυχώς ακόμα που κ που θα το φάω το πατατάκι μου 😬 και παρόλο το κιλό, ο μικρός πριν 20 μέρες ήταν 141γρ. οπότε υποθέτω ότι καλά πάμε🤞

@Nasiad α εγώ τον είδα στο 3d του γιατρού 😁 δε κτλβα κ πολλα να σου πω ήταν αρχή, αλλά ναιιι θέλω να ρθει κ η β-επιπέδου να δούμε ότι είναι όλα καλά επίσημα🤞

αχχ άντε να τους ακούσουμε τώρα, μετά θα μας παίρνουν τα αφτιά😆

@Fay_ κ γω πρόσθιο σαν εσένα..λες θα αργήσουμε πολύ? 😕

@ΧρυσαΜ μπράβο υπομονή! Πάντως πρέπει να είναι πολύ ωραία φάση να το μαθαίνεις στη γέννα!! Φαντάζομαι θα το κάνει όλο ακόμα πιο έντονο συναισθηματικά που θα χεις κ την έξτρα έκπληξη🥰🥰

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, DepiDukes είπε:

Ναι γτ η εγκυμοσύνη με βρήκε με 5 εξτρα κιλά κ να τρώω αρκετό junk +κρασιά, οπότε όταν το μαθα έκανα κατευθείαν στροφή στο υγιεινό φαγητό. Γι αυτό μάλλον, ο μεταβολισμός είχε συνηθίσει στα hardcore και τώρα τα χει όλα για πλάκα. Πάντως δυστυχώς ακόμα που κ που θα το φάω το πατατάκι μου 😬 και παρόλο το κιλό, ο μικρός πριν 20 μέρες ήταν 141γρ. οπότε υποθέτω ότι καλά πάμε🤞

@Nasiad α εγώ τον είδα στο 3d του γιατρού 😁 δε κτλβα κ πολλα να σου πω ήταν αρχή, αλλά ναιιι θέλω να ρθει κ η β-επιπέδου να δούμε ότι είναι όλα καλά επίσημα🤞

αχχ άντε να τους ακούσουμε τώρα, μετά θα μας παίρνουν τα αφτιά😆

@Fay_ κ γω πρόσθιο σαν εσένα..λες θα αργήσουμε πολύ? 😕

@ΧρυσαΜ μπράβο υπομονή! Πάντως πρέπει να είναι πολύ ωραία φάση να το μαθαίνεις στη γέννα!! Φαντάζομαι θα το κάνει όλο ακόμα πιο έντονο συναισθηματικά που θα χεις κ την έξτρα έκπληξη🥰🥰

Έτσι μου έχουν πει πως στον πρόσθιο αργείς λίγο παραπάνω. Ελπίζω κάπου μετά την 20η να τα νιώσουμε. Εμένα είναι και η πρώτη εγκυμοσύνη και δεν ξέρω πως μπορεί να είναι σαν αίσθηση για να το αναγνωρίσω..

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

6 ώρες πρίν, DepiDukes είπε:

Ναι γτ η εγκυμοσύνη με βρήκε με 5 εξτρα κιλά κ να τρώω αρκετό junk +κρασιά, οπότε όταν το μαθα έκανα κατευθείαν στροφή στο υγιεινό φαγητό. Γι αυτό μάλλον, ο μεταβολισμός είχε συνηθίσει στα hardcore και τώρα τα χει όλα για πλάκα. Πάντως δυστυχώς ακόμα που κ που θα το φάω το πατατάκι μου 😬 και παρόλο το κιλό, ο μικρός πριν 20 μέρες ήταν 141γρ. οπότε υποθέτω ότι καλά πάμε🤞

@Nasiad α εγώ τον είδα στο 3d του γιατρού 😁 δε κτλβα κ πολλα να σου πω ήταν αρχή, αλλά ναιιι θέλω να ρθει κ η β-επιπέδου να δούμε ότι είναι όλα καλά επίσημα🤞

αχχ άντε να τους ακούσουμε τώρα, μετά θα μας παίρνουν τα αφτιά😆

@Fay_ κ γω πρόσθιο σαν εσένα..λες θα αργήσουμε πολύ? 😕

@ΧρυσαΜ μπράβο υπομονή! Πάντως πρέπει να είναι πολύ ωραία φάση να το μαθαίνεις στη γέννα!! Φαντάζομαι θα το κάνει όλο ακόμα πιο έντονο συναισθηματικά που θα χεις κ την έξτρα έκπληξη🥰🥰

Καλά με αυτή τη ζέστη πώς να φας κι ολας…. Εγώ ορέγομαι διαφορά, σουβλάκια, μπέργκερ αλλά πχ πήρα κρέπα αλμυρή τη Δευτέρα κι έφαγα τη μισή της μισής. Καλά κανείς όμως και προσεχείς, έτσι ο,τι πάρεις θα το χάσεις πιο γρήγορα.

Ναι ωραία είναι, έχεις κάτι ακόμα να περιμένεις εκτός από το ίδιο το μωρό.

5 ώρες πρίν, Fay_ είπε:

Έτσι μου έχουν πει πως στον πρόσθιο αργείς λίγο παραπάνω. Ελπίζω κάπου μετά την 20η να τα νιώσουμε. Εμένα είναι και η πρώτη εγκυμοσύνη και δεν ξέρω πως μπορεί να είναι σαν αίσθηση για να το αναγνωρίσω..

Είναι σαν τις κινήσεις που κάνει το έντερο αλλά καταλαβαίνεις ξεκάθαρα ότι δεν είναι αυτό 😂

Σημερα είχα καθαρό χτύπημα ✌️

Πινακάκι🤰

@Ζαχαρωτο π.η.τ. 30/10, doppler 4/9, it’s a boy🩵, 

@ElriaDim π.η.τ. 10/10 , β επιπέδου 10/6,it’s a boy🩵, 

@DepiDukes π.η.τ. 18/11, β επιπέδου 15/7, it’s a boy🩵,

@Nasiad π.η.τ. 10/12,  it’s a boy 🩵, πανεπιστημιακό νοσοκομείο Αλεξανδρούπολης,

@ΧρυσαΜ π.η.τ. 20/11, αμνιοπαρακέντηση17/6, επόμενο ραντεβού 25/6, νοσοκομείο Μητέρα


@Fay_ π.η.τ. 6/12, β επιπέδου 30/7, are two boys🩵🩵, 


@elinamp π.η.τ. 2/11, β επιπέδου 28/6

 

Ελινα καλά αποτελέσματα!!! 
 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...