Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 44 λεπτά , Σποράκι είπε:

      Ναι, εγώ τα έχω πάρει. Φυσικά μου το ζήτησε ο γιατρός, όχι μόνη μου.

      Ευχαριστώ!!!  Ναι, εννοείται πάντα με οδηγία γιατρού. Κ σε εμένα το ζήτησε κ δεν σκέφτηκα εκείνη την ώρα να τον ρωτήσω.

      • Μου αρέσει 1

Καφέ Εξωσωματικής 2024 !


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

18 ώρες πρίν, JellyKelly είπε:

Κορίτσια καλησπέρα, μετά τη διέγερση, την olgalutran ποια μέρα την ξεκινάμε? Αυτή η ένεση σε τι βοηθάει? 

Το κρίνει ο γιατρος σου αναλόγως με το ποσό μεγαλώνουν τα ωοθυλακια και πόσο αυξανεται η Lh, συνήθως κάπου στην 4η μέρα της διέγερσης την προσθέτουν. Βοηθάει στο να κρατάει χαμηλα την Lh για να μη γίνει ωορηξια

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, linaa είπε:

@Angot όλα καλά ? Πώς είσαι σήμερα ? 

θα κάνω κ σήμερα όρο ! ανάθεμα κ ποσο θα πληρώσω 😅 έχουν πέσει οι συσπάσεις από χθες αλλά στο μισό οχι τελείως ! όποτε είπε ο γιατρός να κάνουμε άλλο ένα 24ωρο με προ! από πονάκια εχω περισσότερα από το ξύλο του μωρού παρά απο την περιδεση! η κοιλιά μου λίγο πονάει χαμηλά και λίγο εσωτερικά στον κόλπο! πάντως να σου πω την αλήθεια δεν βλέπω να μηδενίζουν οι συσπάσεις μου! 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 7 λεπτά , Angot είπε:

θα κάνω κ σήμερα όρο ! ανάθεμα κ ποσο θα πληρώσω 😅 έχουν πέσει οι συσπάσεις από χθες αλλά στο μισό οχι τελείως ! όποτε είπε ο γιατρός να κάνουμε άλλο ένα 24ωρο με προ! από πονάκια εχω περισσότερα από το ξύλο του μωρού παρά απο την περιδεση! η κοιλιά μου λίγο πονάει χαμηλά και λίγο εσωτερικά στον κόλπο! πάντως να σου πω την αλήθεια δεν βλέπω να μηδενίζουν οι συσπάσεις μου! 

Εντάξει δεν χρειάζετε να μηδενίσουν εντελώς απλά να μειωθούν αρκετά ώστε να μην επιρεαζουν . Εντάξει αφού από προληπτικά μέτρα είσαι καλημενη μην ανησυχείς . Σε λίγες μέρες θα είσαι πολύ καλητερα που θα έχει δέσει καλά Κ το ράμμα . 

Δεν έχεις καμία ιδιωτική ασφάλεια μαζί με το εοππυ κάτι γίνετε . 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 5 λεπτά , linaa είπε:

Εντάξει δεν χρειάζετε να μηδενίσουν εντελώς απλά να μειωθούν αρκετά ώστε να μην επιρεαζουν . Εντάξει αφού από προληπτικά μέτρα είσαι καλημενη μην ανησυχείς . Σε λίγες μέρες θα είσαι πολύ καλητερα που θα έχει δέσει καλά Κ το ράμμα . 

Δεν έχεις καμία ιδιωτική ασφάλεια μαζί με το εοππυ κάτι γίνετε . 

δεν μου το καλύπτει η ιδιωτική! οι όροι δεν εχω ιδέα ποσο κάνουν.  έχουν δυναμική από το 0 έως το 100  στα 5-20 εκεί γύρω  παίζω 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , Sabrina_ είπε:

Στο Ιασω;

μη@@ εκανα περιδεση και μια μέρα διαμονή και είπαν 800 και τώρα πήγαμε να δούμε ποσο θα κοστίσει και σήμερα διαμονή καρδιοτοκογραφος και 2 όροι -αντιβίωση - παυσίπονο και μας είπαν θα πάει περίπου 2000 στο σύνολο 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


1 hour ago, Angot είπε:

μη@@ εκανα περιδεση και μια μέρα διαμονή και είπαν 800 και τώρα πήγαμε να δούμε ποσο θα κοστίσει και σήμερα διαμονή καρδιοτοκογραφος και 2 όροι -αντιβίωση - παυσίπονο και μας είπαν θα πάει περίπου 2000 στο σύνολο 

Τραγικοί !!! Είχαμε πάει με τον άντρα μου εκεί στα επείγοντα και του πήραν αίμα του έκαναν καρδιογράφημα και του έβαλαν μάσκα οξυγόνου για μια ώρα και μας πήραν 800ευρω 

Link to comment
Share on other sites

20 ώρες πρίν, Alex@ είπε:

Επειδή διάβασα κ εγω την είδηση, πήγα πήρα το κλασσικό πράσινο σαπούνι.

Μα να σου πω και εγώ πράσινο σαπούνι σκέφτηκα η σαπούνι γλυκερινης

10 ώρες πρίν, dec-e είπε:

Η Apivita έχει πολύ καλά προϊόντα για όλο το σώμα, καλλυντικών κρέμες στην εγκυμοσύνη είχα πάρει της garden, είναι πολύ οικονομικές και μου άρεσαν πολύ, συνεχίζω κ τώρα να τις παίρνω. Κ η Natura siberica έχει ωραία σαμπουάν 

Natura siberica σαμπουάν ε; Θα το δοκιμάσω ,στο πρόσωπο χρησιμοποιώ la roche όχι με ρετινολη όμως.οσο για τη garden κάνουν δουλίτσα;το διατηρούν το προσωπάκι ;;😂

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

On 1/2/2024 at 10:46 ΜΜ, linaa είπε:

Από τότε δεν έχεις ξανακάνει υπέρηχο ? Το φούσκωμα Κ τα κιλά είναι απτά φάρμακα δυστυχώς . Δεν είναι καμία ένδειξη . Τώρα συμπτώματα συνήθως έρχονται όταν είναι να ακούσεις καρδιά . Αλλά δεν έχουν Κ όλες οι γυναίκες . Πάντως τα κιλά Κ το φούσκωμα δεν είναι σύμπτωμα. 

Καλησπέρα κορίτσια. 

27/2 έκανα ετ 2 βλαστοκυστεων. Χθες έκανα χοριακη και ήταν 48 . 😬 

Τις 3 πρώτες μέρες αναμονής ήμουν πρησμένη σε όλο το σώμα. Μετά υποχώρησε το πρηξιμο .

Από  το πρωί έχω ξανά πρηξιμο στους μηρους ,τους γλουτούς και στην κοιλια .Αντίστοιχα με τα συμπτώματα περιοδου . Ξέρετε αν είναι νορμάλ να πρηζομαι και να ξεπρηζομαι και μετά πάλι να πρηζομαι ή είναι οιωνός κακής εκβασης ? 

  • Ευχή 2
  • Λουλούδια 3
Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, maraki1992 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια. 

27/2 έκανα ετ 2 βλαστοκυστεων. Χθες έκανα χοριακη και ήταν 48 . 😬 

Τις 3 πρώτες μέρες αναμονής ήμουν πρησμένη σε όλο το σώμα. Μετά υποχώρησε το πρηξιμο .

Από  το πρωί έχω ξανά πρηξιμο στους μηρους ,τους γλουτούς και στην κοιλια .Αντίστοιχα με τα συμπτώματα περιοδου . Ξέρετε αν είναι νορμάλ να πρηζομαι και να ξεπρηζομαι και μετά πάλι να πρηζομαι ή είναι οιωνός κακής εκβασης ? 

Το πρήξιμο ξεπρηξιμο ναι είναι απόλυτα φυσιολογικό . Δεν γίνετε στην εγκυμοσύνη να είσαι συνέχεια πρησμένος έτσι γίνετε πρηζεσε ξεπρηζεσε. Καλους διπλασιασμός να έχεις 

4 ώρες πρίν, Angot είπε:

μη@@ εκανα περιδεση και μια μέρα διαμονή και είπαν 800 και τώρα πήγαμε να δούμε ποσο θα κοστίσει και σήμερα διαμονή καρδιοτοκογραφος και 2 όροι -αντιβίωση - παυσίπονο και μας είπαν θα πάει περίπου 2000 στο σύνολο 

Ναι έτσι είναι ότι δεν καλύπτει η ασφάλεια το χτυπάνε τρέλα ! 

Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πρίν, Visit a vis είπε:

Χρόνια πολλά! Δυνατές και ηρωικές γυναίκες!! Γιόρτασα κι εγώ με την εμβρυομεταφορά, την 7η και τελευταία μας, τη σημερινή ημέρα!!! Σας παρακολουθώ χωρίς να συμμετέχω και πολύ πια. Καλή δύναμη να έχουμε όλες!!! Κυνηγάμε τα όνειρά μας και ελπίζουμε πάντοτε για το καλύτερο! Να έχετε ΥΓΕΙΑ και ΑΓΑΠΗ αστείρευτες στη ζωή σας!!!

Χρόνια πολλά!!!καλη επιτυχία σου εύχομαι να είναι η τελευταία και η τυχερή σου ❤️

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...