Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 44 λεπτά , Σποράκι είπε:

      Ναι, εγώ τα έχω πάρει. Φυσικά μου το ζήτησε ο γιατρός, όχι μόνη μου.

      Ευχαριστώ!!!  Ναι, εννοείται πάντα με οδηγία γιατρού. Κ σε εμένα το ζήτησε κ δεν σκέφτηκα εκείνη την ώρα να τον ρωτήσω.

      • Μου αρέσει 1

Καφέ Εξωσωματικής 2024 !


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

2 ώρες πρίν, Maroxmarox είπε:

Η arvecap γίνεται στο μακρύ πρωτόκολλο ;;κάνω λάθος; αν κάνω λάθος γιατί τη δίνουν ;

@Angot να πάνε όλα καλά !!

Ναι η arvekap γίνεται στην αρχή στο μακρύ πρωτόκολλο για καταστολή. Από εδώ έχω ακούσει ότι σε κάποιες περιπτώσεις τις δίνουν αντί για ovitrelle. Ουτε εγω ξέρω πως γίνεται 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , Katiamaxiking είπε:

Ναι η arvekap γίνεται στην αρχή στο μακρύ πρωτόκολλο για καταστολή. Από εδώ έχω ακούσει ότι σε κάποιες περιπτώσεις τις δίνουν αντί για ovitrelle. Ουτε εγω ξέρω πως γίνεται 

@Katiamaxiking εσύ έκανες μακρύ αυτή τη φορά πρωτόκολλο ; Με ποια φάρμακα; Ξεκινάω τώρα μακρύ με bemfola

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, agapi86 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια! σήμερα έκανα έμβρυο μεταφορά μια βλαστοκυστη 4ββ.. εκκολαπτόμενη..ο γυναικολόγος μου είπε να είμαι έτοιμη για όλα γιατί από μια ωοληψια είχα 3 βλαστοκυστες..οι δύο έδωσαν ήδη εγκυμοσύνη η οποία σταμάτησε την 17w ..είναι κάποια κοπέλα στην ίδια κατάσταση?

Πολύ καλη επιτυχία!!!να είναι η τυχερή σου !!!

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Maroxmarox είπε:

@Katiamaxiking εσύ έκανες μακρύ αυτή τη φορά πρωτόκολλο ; Με ποια φάρμακα; Ξεκινάω τώρα μακρύ με bemfola

Εκανα μακρύ με arvekap και 450 μοναδες puregon για 13 μέρες. Μου ταίριαξε πολύ και πρώτη φορα πήρα 15 ωάρια. 
καλη σου επιτυχία!!

  • Καλή τύχη! 2
  • Δύναμη! 2
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 19 λεπτά , Katiamaxiking είπε:

Ναι η arvekap γίνεται στην αρχή στο μακρύ πρωτόκολλο για καταστολή. Από εδώ έχω ακούσει ότι σε κάποιες περιπτώσεις τις δίνουν αντί για ovitrelle. Ουτε εγω ξέρω πως γίνεται 

Εγώ έκανα avercap γιατί είχα πολλά ωάρια και φοβόντουσαν για υπερδιέγερση πήρα 26 ωάρια τα 10 γονιμοποιήθηκαν και πήρα 5 βλαστόκυστες 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια τι αφρολουτρα χρησιμοποιείται; Που να είναι vegan ,και ακίνδυνο για εμάς όσο γίνεται; Θα τρελαθώ όλο αποσύρουν αφρολουτρα με επικίνδυνα χημικά διαβάζω τώρα τελευταια

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , Maroxmarox είπε:

Κορίτσια τι αφρολουτρα χρησιμοποιείται; Που να είναι vegan ,και ακίνδυνο για εμάς όσο γίνεται; Θα τρελαθώ όλο αποσύρουν αφρολουτρα με επικίνδυνα χημικά διαβάζω τώρα τελευταια

Μπορείς να πάρεις της frezyderm για εγκύους ή για μωρά. Έχει Κ η apivita φυτικά. 

Γενικά αν θες να αποφύγεις χημικά περνεις τα μωρουδιστικα 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


4 ώρες πρίν, Angot είπε:

κορίτσια όλα καλα με την περιδεση! τώρα με έχουν σε καρδιοτοκογραφο με ενδοφλέβια τοκολυτικα! κάνω αρκετές συσπάσεις ευτυχώς οχι δυνατές και χωρίς ρυθμό ! αλλά κάνω τελικά μπόλικες 

Όλα καλά θα πάνε αφού τώρα σε παρακολουθούν μην στρεσαρεσε. 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Aangelika8 είπε:

Εγώ πάντως έχω κάνει 3 διεγερσεις στις 2 έπαθα υπερδιέγερση (χωρίς να μπορεί να δικαιολογηθεί) η μια με φρικτους πόνους έκανα ένα μήνα να συνέλθω τελείως, την 3η που δε με πείραξε ήταν με arvekap αλλά μηδενικό αποτέλεσμα 4 ωάρια μια γονιμοποίηση που δεν έφτασε ούτε 3η μέρα... Ενώ με τις προηγούμενες ωοληψιες έκανα συνολικά 5 εμβρυομεταφορες... Σε 2 βδομάδες ξεκινάω πάλι κ τώρα είπαμε να κάνω συνδυασμό με ovitrelle κ arvekap... Φοβάμαι πολύ μην ξαναπεράσω τα ίδια τώρα διάβασα κ τι περάσατε εσείς!!! Πάντως ένα είναι σίγουρο ο κάθε οργανισμός αντιδράει με το δικό του τρόπο! 

Έχεις απόλυτο δίκιο! Εγώ την πρώτη φορά έκανα ωοληψια με κοπέλα που είχαμε κάνει ίδιο πρωτόκολλο, της πήραν 37 ωάρια και ήταν μια χαρά, καμία ενόχληση. Το τι θα ταιριάξει στην κάθε μία είναι διαφορετικό. Μακάρι να βρούμε όλες το πρωτόκολλο που θα μας δώσει ένα υγιές μωράκι!!!

  • Ευχή 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 55 λεπτά , Maroxmarox είπε:

Κορίτσια τι αφρολουτρα χρησιμοποιείται; Που να είναι vegan ,και ακίνδυνο για εμάς όσο γίνεται; Θα τρελαθώ όλο αποσύρουν αφρολουτρα με επικίνδυνα χημικά διαβάζω τώρα τελευταια

Επειδή διάβασα κ εγω την είδηση, πήγα πήρα το κλασσικό πράσινο σαπούνι.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Maroxmarox είπε:

Κορίτσια τι αφρολουτρα χρησιμοποιείται; Που να είναι vegan ,και ακίνδυνο για εμάς όσο γίνεται; Θα τρελαθώ όλο αποσύρουν αφρολουτρα με επικίνδυνα χημικά διαβάζω τώρα τελευταια

Εγώ χρησιμοποιώ πράσινο Σαπούνι και για την ευαίσθητη περιοχή προϊόν της frezyderm. Επίσης σαμπουαν κ μασκα sulfate free. Για το πρόσωπο apivita.  Επίσης έχω σταματησει την κρέμα προσώπου που είχε ρετινολη και βιταμίνη Α.

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, Maroxmarox said:

Κορίτσια τι αφρολουτρα χρησιμοποιείται; Που να είναι vegan ,και ακίνδυνο για εμάς όσο γίνεται; Θα τρελαθώ όλο αποσύρουν αφρολουτρα με επικίνδυνα χημικά διαβάζω τώρα τελευταια

Η Apivita έχει πολύ καλά προϊόντα για όλο το σώμα, καλλυντικών κρέμες στην εγκυμοσύνη είχα πάρει της garden, είναι πολύ οικονομικές και μου άρεσαν πολύ, συνεχίζω κ τώρα να τις παίρνω. Κ η Natura siberica έχει ωραία σαμπουάν 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...