Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Καφέ Εξωσωματικής 2024 !


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλησπέρα κορίτσια. @Maroxmarox @DizzyツMommy λυπάμαι πάρα πολύ για το αρνητικό αποτέλεσμα. Σας εύχομαι να βρείτε γρήγορα τη δύναμη να συνεχίσετε. 

Μπορεί κάποια από εσάς να με βοηθήσει? Οδεύω σταθερά προς την τρέλα γιατί μπαίνω στον 3ο μήνα αναμονής για εμβρυομεταφορά, και νιώθω ότι δεν θα πετύχω ποτέ καλά ορμονολογικά αποτελέσματα. Η Ε2 είναι πάλι τσιμπημένη με τιμή 69, και η προγεστερόνη ενώ ηταν πάντα οκ, σήμερα είναι 0,4. Έχετε εικόνα για τιμή προγεστερόνης πριν την εμβρυομεταφορά? 

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1
  • Ευχή 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , Soho24 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια. @Maroxmarox @DizzyツMommy λυπάμαι πάρα πολύ για το αρνητικό αποτέλεσμα. Σας εύχομαι να βρείτε γρήγορα τη δύναμη να συνεχίσετε. 

Μπορεί κάποια από εσάς να με βοηθήσει? Οδεύω σταθερά προς την τρέλα γιατί μπαίνω στον 3ο μήνα αναμονής για εμβρυομεταφορά, και νιώθω ότι δεν θα πετύχω ποτέ καλά ορμονολογικά αποτελέσματα. Η Ε2 είναι πάλι τσιμπημένη με τιμή 69, και η προγεστερόνη ενώ ηταν πάντα οκ, σήμερα είναι 0,4. Έχετε εικόνα για τιμή προγεστερόνης πριν την εμβρυομεταφορά? 

Πρέπει να είναι κάτω από 1 όταν θα ξεκινήσεις την προγεστερόνη

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Soho24 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια. @Maroxmarox @DizzyツMommy λυπάμαι πάρα πολύ για το αρνητικό αποτέλεσμα. Σας εύχομαι να βρείτε γρήγορα τη δύναμη να συνεχίσετε. 

Μπορεί κάποια από εσάς να με βοηθήσει? Οδεύω σταθερά προς την τρέλα γιατί μπαίνω στον 3ο μήνα αναμονής για εμβρυομεταφορά, και νιώθω ότι δεν θα πετύχω ποτέ καλά ορμονολογικά αποτελέσματα. Η Ε2 είναι πάλι τσιμπημένη με τιμή 69, και η προγεστερόνη ενώ ηταν πάντα οκ, σήμερα είναι 0,4. Έχετε εικόνα για τιμή προγεστερόνης πριν την εμβρυομεταφορά? 

Αν από υπέρηχο δεν έχεις κυστικο ωοθυλακιο δεν νομίζω ότι σε επηηρεαζει η οιστραδιολη για την ετ. Για την προγεστερονη ισχύει αυτό που σου είπε η Σπορακι.

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

@Σποράκι @Nels Ευχαριστώ για τις απαντήσεις. Τα έστειλα στο κέντρο, θα δω τι θα μου απαντήσουν αύριο. Κύστη είχα στον προηγούμενο κύκλο, για την ώρα δεν έχω κάνει υπέρηχο. Θα ζητήσω να κάνω αν δεν μου πουν οι ίδιοι. 

  • Καλή τύχη! 2
  • Ευχή 1
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια!είμαι στην τελική ευθεία για έμβρυο μεταφορά..έχω μια ήπια βρογχίτιδα βέβαια..μου είπαν οτι δεν υπαρχει πρόβλημα..την περασμένη Πέμπτη δωδέκατη μέρα του κύκλου ενδομήτριο 11 Χιλ..σήμερα πάω για ραπίντ και αν όλα πάνε καλά θα βγει το εμβρυακι μου από την κατάψυξη αυριο..και Πέμπτη πάμε για έμβρυο μεταφορά.. βέβαια περιμένω και τις απαντήσεις του κολπικού υγρού..

  • Καλή τύχη! 7
  • Ευχή 3
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 42 λεπτά , agapi86 είπε:

Καλημέρα κορίτσια!είμαι στην τελική ευθεία για έμβρυο μεταφορά..έχω μια ήπια βρογχίτιδα βέβαια..μου είπαν οτι δεν υπαρχει πρόβλημα..την περασμένη Πέμπτη δωδέκατη μέρα του κύκλου ενδομήτριο 11 Χιλ..σήμερα πάω για ραπίντ και αν όλα πάνε καλά θα βγει το εμβρυακι μου από την κατάψυξη αυριο..και Πέμπτη πάμε για έμβρυο μεταφορά.. βέβαια περιμένω και τις απαντήσεις του κολπικού υγρού..

Καλή επιτυχία σου εύχομαι να πάνε όλα καλά ❤️

  • Ευχαριστώ 2
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια! Αν περάσει την ημερομηνία και έχει λήξει η προγεστερονη prolutex μπορώ  να την χρησιμοποιήσω μετά? Όπως για παράδειγμα έχω διαβάσει για τα άλλα φάρμακα (menopur, gonal, puregon) μπορείς να κάνεις τις ενέσεις μέχρι δύο μήνες μετά την λήξη 

Link to comment
Share on other sites

κοριτσιααα εχω την β επιπέδου σε 3 ώρες και δε μπορώ να ηρεμήσω, φοβάμαι τι θα μου πει! δε μπορώ να σκεφτω καν να ακούσω τπτ για διακοπή κλπ (φτου φτου)! και το κακόμοιρο είναι λες και το καταλαβαίνει και συνέχεια κλωτσάει .. 

  • Δύναμη! 4
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


1 hour ago, Angot είπε:

κοριτσιααα εχω την β επιπέδου σε 3 ώρες και δε μπορώ να ηρεμήσω, φοβάμαι τι θα μου πει! δε μπορώ να σκεφτω καν να ακούσω τπτ για διακοπή κλπ (φτου φτου)! και το κακόμοιρο είναι λες και το καταλαβαίνει και συνέχεια κλωτσάει .. 

Σε νιώθω.. Εγώ θυμάμαι εκλαιγα Ολη μέρα.. Οταν τελειωσαμε κ ολα ηταν καλά αγορασα το πρωτο της ρουχακι.. Σου ευχομαι μέσα απ την καρδιά μου να βγεις με ενα τεράστιο χαμόγελο 🥰

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 4 λεπτά , Tintin είπε:

Σε νιώθω.. Εγώ θυμάμαι εκλαιγα Ολη μέρα.. Οταν τελειωσαμε κ ολα ηταν καλά αγορασα το πρωτο της ρουχακι.. Σου ευχομαι μέσα απ την καρδιά μου να βγεις με ενα τεράστιο χαμόγελο 🥰

σε ευχαριστώ πολύ! μακάρι..  προσπαθώ να σκεφτω ότι θα το βλέπαμε στον τελευταίο υπερηχο! ότι  το ένα , ότι το άλλο αλλά δυστυχώς άλλο ο απλός υπέρηχος, άλλο ο τόσος αναλυτικός έλεγχος .!

  • Καλή τύχη! 1
Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Angot είπε:

κοριτσιααα εχω την β επιπέδου σε 3 ώρες και δε μπορώ να ηρεμήσω, φοβάμαι τι θα μου πει! δε μπορώ να σκεφτω καν να ακούσω τπτ για διακοπή κλπ (φτου φτου)! και το κακόμοιρο είναι λες και το καταλαβαίνει και συνέχεια κλωτσάει .. 

Σε νιώθω,τόσο στην αυχενική όσο κ στη β επιπέδου,μπήκα με δάκρυα,φουλ αγχωμενη κ δεν κοιτούσα την οθόνη μέχρι να μου πει ότι όλα είναι καλά.

Καλή επιτυχία, εύχομαι να είναι όλα τέλεια ❤️

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 6 λεπτά , Blue Velvet είπε:

Σε νιώθω,τόσο στην αυχενική όσο κ στη β επιπέδου,μπήκα με δάκρυα,φουλ αγχωμενη κ δεν κοιτούσα την οθόνη μέχρι να μου πει ότι όλα είναι καλά.

Καλή επιτυχία, εύχομαι να είναι όλα τέλεια ❤️

εγώ λέω να φορέσω και ακουστικά 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...