Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Καφέ Εξωσωματικής 2024 !


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 4 λεπτά , Angot είπε:

πριν 2 εβδομάδες 320 κάτι ήταν ! 21 + 3 ειμαι τώρα 

Πάντως αν από τώρα σου κάνει τέτοια... δεν θέλω να φανταστω τι θα γίνετε όταν θα ειναι 2-3 κιλά!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , Sisheido είπε:

Πάντως αν από τώρα σου κάνει τέτοια... δεν θέλω να φανταστω τι θα γίνετε όταν θα ειναι 2-3 κιλά!

μωρέ το θέμα είναι να μην είναι σύσπαση όλο αυτό! γενικά πάντως είναι δεξιά πάντα το μωρο ,  το παθαίνω κανα 2-3 φορες την ημέρα! και πάντα όταν ειμαι ανάσκελα ! η μαια είπε ότι είναι κίνηση του μωρού όταν της ειπα ότι μετά από λίγο έφυγε , ξαναβγήκε και ένιωσα και κίνηση. τι να πω τώρα , αν με όλο αυτό δεν μπορεί να ξεχωρίσει τη σύσπαση από το μπεμπακι! είναι γενικά τρομερά δραστήριος σπρώχνει , χτυπάει κανονικά από 17η εβδομάδα ! 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Sisheido είπε:

Τις έστειλες και τη φωτο να δει πόσο εντονο είναι? Εγώ Παρασκευή μπαίνω για καισαρική... πέρασε ο καιρός και τα μπεμπακια δεν πηραν βάρος αυτή την εβδομάδα... ετσινηρθε η ώρα για τη μεγάλη έξοδο! Θα είμαι 36+1...

την την έδειξα και είπε ότι δεν νομίζει να είναι σύσπαση και φαίνεται για προβολή μοίρας μωρού! και μετά είπε ότι είναι η κίνηση! τι να πω! αχχ αντε κοπέλα μ με το καλό !!! ο αδελφός μ γέννησαν διδυμάκια την ίδια εβδομάδα και είναι 2 τσούπρες άλλη φαση!!!! όλα καλα να πάνε, τέλος τα άγχη της εγκυμοσύνης, έρχονται νέα! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 1 λεπτό , Sisheido είπε:

Τις έστειλες και τη φωτο να δει πόσο εντονο είναι? Εγώ Παρασκευή μπαίνω για καισαρική... πέρασε ο καιρός και τα μπεμπακια δεν πηραν βάρος αυτή την εβδομάδα... ετσινηρθε η ώρα για τη μεγάλη έξοδο! Θα είμαι 36+1...

Με το καλό!!😍

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 56 λεπτά , Angot είπε:

καλημερα κοριτσια , σήμερα ξύπνησα και μόλις γύρισα από δεξιά ανάσκελα πετάχτηκε αυτό που εχω ανεβάσει στη φωτό προφιλ μου! εν μπορείτε να δείτε,, είναι αυτό που παραπονιέμαι στο ίδιο σημείοο ότι πετάγεται και αναρωτιέμαι αν είναι σύσπαση η το μωρο! η μαια είπε είναι μάλλον προβαλουσα μοίρα μωρού , το οποίο δεν ξέρω αν είναι καλό , κακό η τίποτα απολύτως! έχετε ιδέα; εσείς σαν τι το βλέπετε;

Μάλλον το μωράκι σου επεξεργάζεται όλο του τον χώρο. Αφού δεν ανησύχησε η μαία όλα καλά angot, βόλτες κάνει και αυτό τώρα που έχει περιθώριο!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 6 λεπτά , Σποράκι είπε:

Μάλλον το μωράκι σου επεξεργάζεται όλο του τον χώρο. Αφού δεν ανησύχησε η μαία όλα καλά angot, βόλτες κάνει και αυτό τώρα που έχει περιθώριο!

καφέ πίνει πάνω δε ψηλό σκαμπό αχχαχαχα  !  πάντως πέρα του τραβήγματος δεν ένιωσα και κάτι άλλο και γενικά ήταν ότι ξύπνησα όποτε μάλλον ξύπνησε κ αυτό η τον έπιασα πάνω στον ύπνο ! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 12 λεπτά , Angot είπε:

μαια @linaa που είσαι; περιμενω τα φώτα σ 

Τώρα το είδα βρε κορίτσι. Λογικά τόσο μεγάλο εξόγκωμα είναι το μωρό . Δεν γίνετε να είναι κάτι άλλο. Προφανώς βρίσκετε σε τέτοια θέση Κ είναι πολύ προς τα έξω οπότε φαίνετε πιο έντονα 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 9 λεπτά , linaa είπε:

Τώρα το είδα βρε κορίτσι. Λογικά τόσο μεγάλο εξόγκωμα είναι το μωρό . Δεν γίνετε να είναι κάτι άλλο. Προφανώς βρίσκετε σε τέτοια θέση Κ είναι πολύ προς τα έξω οπότε φαίνετε πιο έντονα 

πάντα στο ίδιο σημείο κάνει εμφάνιση! και ήμουν χαλαρή δεν εκανα κάτι για να κάνω σύσπαση. πέταξα αυτό το μεγάλο, έφυγε μετά από λίγο . μετά έκανε ένα μικρότερο και μετά ένιωσα κίνηση ! δεν ειχα πονακι ! τώρα εχω , βασικα στο γραφείο είμαι σε καρέκλα, όταν κάθομαι συνέχεια πονάω ! μόλις σηκώνομαι χαλαρώνω ! περίεργο 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 13 λεπτά , Angot είπε:

πάντα στο ίδιο σημείο κάνει εμφάνιση! και ήμουν χαλαρή δεν εκανα κάτι για να κάνω σύσπαση. πέταξα αυτό το μεγάλο, έφυγε μετά από λίγο . μετά έκανε ένα μικρότερο και μετά ένιωσα κίνηση ! δεν ειχα πονακι ! τώρα εχω , βασικα στο γραφείο είμαι σε καρέκλα, όταν κάθομαι συνέχεια πονάω ! μόλις σηκώνομαι χαλαρώνω ! περίεργο 

Και εγώ παθαίνω κάτι αντιστοιχο αλλά δεν ειναι στο ίδιο σημείο πάντα (βέβαια εχω διδυμα). Επίσης δεν μου έχει απαντήσει η γιατρός με σιγουριά αν ειναι σύσπαση ή τα μωράκια

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 21 λεπτά , Sabrina_ είπε:

Και εγώ παθαίνω κάτι αντιστοιχο αλλά δεν ειναι στο ίδιο σημείο πάντα (βέβαια εχω διδυμα). Επίσης δεν μου έχει απαντήσει η γιατρός με σιγουριά αν ειναι σύσπαση ή τα μωράκια

μια από τα ίδια , όλα μάλλον και δεν πιστευω λέει ! 

Link to comment
Share on other sites

On 26/2/2024 at 5:21 ΜΜ, Nels είπε:

Λέγεται picsi αυτή η τεχνική αλλά το αν είναι αποτελεσματική είναι αμφιλεγόμενο. Βάζουν μια ουσία σε έναν ειδικό δίσκο και τοποθετούν εκεί το σπερμα. Τα σπερματοζωαρια που έχουν υψηλό κατακερματισμο κολλάνε σε αυτή την ουσία και αυτά που μένουν υποτίθεται είναι τα πιο υγιή οπότε επιλέγονται από αυτά τα σπερματοζωαρια που θα χρησιμοποιηθούν στη μικρογονιμοποιηση.

Αυτό ισχύει όντως ; Γίνεται και έχει αποτέλεσμα ; 

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Angot said:

μια από τα ίδια , όλα μάλλον και δεν πιστευω λέει ! 

Είχα ακριβώς την ίδια κοιλιά κι εγώ. Κάποιες φορές όταν ξυπνούσα και στη συνέχεια σε άσχετες φάσεις μέσα στην ημέρα. Αν μπορώ σου στέλνω dm φωτογραφία. Εμένα μου είχε πει ότι ήταν με σιγουριά πέτρωμα/συσπαση και είχα διδυμάκια. Καθώς μεγάλωνε η κοιλιά μου τύπου στον 6ο και στον 7ο μήνα άρχιζε να παίρνει σχήμα το εξόγκωμα σαν ανάποδο τρίγωνο. 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...