Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Συγγνώμη για την ενόχληση... μήπως έχει κάποια κοπέλα Gonal, Bemfola, Meriofert, Altermon... οποιαδήποτε ένεση για διέγερση? Δεν μου επιτρέπεται να περάσω ξανά επιτροπή... Ευχαριστώ για τον χρόνο σας! Καλή επιτυχία σε όλες, κορίτσια!

Καφέ Εξωσωματικής 2024 !


Recommended Posts

πρίν από 4 λεπτά , Angot είπε:

ναι είναι η φορολογική δήλωση του άντρα μ αποτρεπτική ! παρολο που κάνουμε χωριστή δήλωση! εγώ εχω το σπίτι μου στο όνομα μ και το αμαξι ! δένε χω και καμια περιουσία τεράστια ! αλλά μ είπαν ότι ακόμα κ έτσι υπάρχουν επιδόματα ανεξάρτητα από το εισόδημα ! γι αυτό ρώτησα 

Ναι το ξέρω από πρώτο χέρι . Κ εγώ γι'αυτό τον λόγο δεν παντρεύτηκα γιατί είμαστε Κ εμείς στο ν.α.τ . Αλλά έλα όμως που πρέπει να βάζω ότι νοικιάζω γιατί αν φαίνομαι φιλοξενούμενη δεν δικαιουμε σχεδόν τίποτα .. τώρα δεν γλιτώνεις πρέπει να κάνεις εντελώς ψευδή δήλωση για να πάρεις κάτι 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 6 λεπτά , linaa είπε:

Ναι το ξέρω από πρώτο χέρι . Κ εγώ γι'αυτό τον λόγο δεν παντρεύτηκα γιατί είμαστε Κ εμείς στο ν.α.τ . Αλλά έλα όμως που πρέπει να βάζω ότι νοικιάζω γιατί αν φαίνομαι φιλοξενούμενη δεν δικαιουμε σχεδόν τίποτα .. τώρα δεν γλιτώνεις πρέπει να κάνεις εντελώς ψευδή δήλωση για να πάρεις κάτι 

α οχι δεν θέλω τέτοια μπλεξίματα ! αν δικαιούμαι κάτι καλώς ! αλλιώς καλή καρδιά ! το μωρο μ να ναι γερό και τα αλλά χεστηκα ! αλλά δεν σημαίνει πως αν δικαιούμαι κάτι θα το αφησω , αμαρτία !

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , Angot είπε:

α οχι δεν θέλω τέτοια μπλεξίματα ! αν δικαιούμαι κάτι καλώς ! αλλιώς καλή καρδιά ! το μωρο μ να ναι γερό και τα αλλά χεστηκα ! αλλά δεν σημαίνει πως αν δικαιούμαι κάτι θα το αφησω , αμαρτία !

Ναι εννοείτε. Απλά κάνεις αίτηση Κ ότι πάρεις.  Δεν έχει Κ πολλά μην φανταστείς ότι μπορεί μια οικογένεια να βοηθηθεί Κ πολύ ότι ανάγκη Κ να έχει. 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 11 λεπτά , linaa είπε:

Ναι εννοείτε. Απλά κάνεις αίτηση Κ ότι πάρεις.  Δεν έχει Κ πολλά μην φανταστείς ότι μπορεί μια οικογένεια να βοηθηθεί Κ πολύ ότι ανάγκη Κ να έχει. 

όσο και να ναι δεν τα χαρίζω !

Link to comment
Share on other sites

23 ώρες πρίν, Baby 26 είπε:

Καλημέρα κοριτσιααα μια ερώτηση σήμερα αδιαθέτησα και θα κάνω έμβρυο μεταφορά σε βλαστό κύστες περίπου πια μέρα του κύκλου γίνεται ; 

Συλλυπητήρια κοριτσάκι μου είσαι πολύ δυνατή και  ήρωας με μεγάλη δύναμη ψυχής 

Με το καλο κοριτσι μου !μετα την  16η 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

2 ώρες πρίν, Angot είπε:

κορίτσια να σας ρωτησω , ίσως κάποια το έχει ψάξει! 

θελω ν α μάθω ποια επιδόματα παίρνεις γενικά για όλη τη διαδικασία γεννάς , τοκετού, βοηθήματα και τα ψιλά γράμματα! να σας πω πως ειμαι στο ικα , ο άντρας μου είναι στο ν.α.τ και έχουμε στη φορ. δήλωση μας πάνω από το επιτρεπόμενο φορολογικό όριο για τα 2000 όποτε αυτά ξέρω οτι τα χάνω! όμως σιγουρα υπάρχουν παραθυράκια για αλλά επιδόματα ! αν δεν γνωρίζετε  λέτε αν μιλήσω με λογιστή να με ενημερώσει ή θέλει κάποια αλλη ειδικότητα; 

Δεν θέλω να σε στενοχωρήσω, αλλά κι εμείς που είμαστε πάνω από το όριο για το επίδομα της γέννας - και με δίδυμα - δεν παίρνουμε τίποτα. Ούτε καν τα ΕΣΠΑ για βρεφικούς.. μόνο αν έχει απομείνει κάποια παροχή στο νατ, που ξέρω από τον πατέρα μου ότι κάποτε ήταν καλό ταμείο.. γενικά τα εισοδηματικά κριτήρια για τα επιδόματα είναι πολύ χαμηλά. Μίλα με ένα λογιστή για καλό και για κακό, αλλά μην ελπίζεις σε πολλά..

Link to comment
Share on other sites

Με πήραν από το εμβρυολογικο και μου είπαν ότι ειχα 12 ωριμα ωάρια και σχεδόν κανένα δεν γονιμοποιηθηκε. Το σπερμα είχε πολύ κακή μορφολογία. Έχουν αφήσει 8 στη καλλιέργεια αλλα δεν έχουν πολλές ελπίδες. 
Ακόμα μια απογοήτευση. Καμια ελπίδα αν φτιάχνει το σπερμα;; Κατακερματισμός στο 17. Με βιοψία ίσως; 

  • Μπερδεμένη/-ος 1
  • Λυπημένη/-ος 15
Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, Katiamaxiking είπε:

Με πήραν από το εμβρυολογικο και μου είπαν ότι ειχα 12 ωριμα ωάρια και σχεδόν κανένα δεν γονιμοποιηθηκε. Το σπερμα είχε πολύ κακή μορφολογία. Έχουν αφήσει 8 στη καλλιέργεια αλλα δεν έχουν πολλές ελπίδες. 
Ακόμα μια απογοήτευση. Καμια ελπίδα αν φτιάχνει το σπερμα;; Κατακερματισμός στο 17. Με βιοψία ίσως; 

Ωχ κορίτσι μου ...σε καταλαβαινω..ο γιατρός τι πρόταση έχει ;λύση σίγουρα υπάρχει ,απλά τώρα πρέπει να διαχειριστείς την απογοήτευσή σ

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Katiamaxiking είπε:

Με πήραν από το εμβρυολογικο και μου είπαν ότι ειχα 12 ωριμα ωάρια και σχεδόν κανένα δεν γονιμοποιηθηκε. Το σπερμα είχε πολύ κακή μορφολογία. Έχουν αφήσει 8 στη καλλιέργεια αλλα δεν έχουν πολλές ελπίδες. 
Ακόμα μια απογοήτευση. Καμια ελπίδα αν φτιάχνει το σπερμα;; Κατακερματισμός στο 17. Με βιοψία ίσως; 

Καλησπέρα !!!! Έδωσε ο σύζυγος δεύτερο δείγμα ; Σε εμες έτσι έγινε και ήταν καλύτερο το δεύτερο και γονιμοποίησε 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Lotos είπε:

Ωχ κορίτσι μου ...σε καταλαβαινω..ο γιατρός τι πρόταση έχει ;λύση σίγουρα υπάρχει ,απλά τώρα πρέπει να διαχειριστείς την απογοήτευσή σ

Ο γιατρός είπε ότι υπάρχει ακόμα πιθανότητα εμβρυομεταφορας και να μην σταματήσω τα φάρμακα. Στην ουσία 9 χαροπαλεύουν να αναπτυχθούν.. 

1 hour ago, Bluee19 είπε:

Καλησπέρα !!!! Έδωσε ο σύζυγος δεύτερο δείγμα ; Σε εμες έτσι έγινε και ήταν καλύτερο το δεύτερο και γονιμοποίησε 

Όχι δεν έδωσε. Δεν μας είπαν κάτι τέτοιο 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


2 ώρες πρίν, Katiamaxiking είπε:

Ο γιατρός είπε ότι υπάρχει ακόμα πιθανότητα εμβρυομεταφορας και να μην σταματήσω τα φάρμακα. Στην ουσία 9 χαροπαλεύουν να αναπτυχθούν.. 

Όχι δεν έδωσε. Δεν μας είπαν κάτι τέτοιο 

Και δηλαδή τώρα πάνε τα ωάρια ή τα έσωσαν και τα έβαλαν κατάψυξη ; 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 7 λεπτά , Katiamaxiking είπε:

Παλεύουν 9 να γονιμοποιηθουν..τη Τρίτη θα δούμε τι απέγιναν

Μακαρι στο εύχομαι ολόψυχα !!! 
αλλά θα έπρεπε να σας ζητήσουν δεύτερο δείγμα !!!

εμεις κατευθείαν με το που το δώσαμε το κοίταξαν και πήραν τηλέφωνο τον άντρα μου να δώσει κ άλλο γιατί είναι πολύ χάλια και με το δεύτερο βρήκαν καλύτερο 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 4 λεπτά , Bluee19 είπε:

Μακαρι στο εύχομαι ολόψυχα !!! 
αλλά θα έπρεπε να σας ζητήσουν δεύτερο δείγμα !!!

εμεις κατευθείαν με το που το δώσαμε το κοίταξαν και πήραν τηλέφωνο τον άντρα μου να δώσει κ άλλο γιατί είναι πολύ χάλια και με το δεύτερο βρήκαν καλύτερο 

Ευχαριστω πολύ!ειναι μικρές οι πιθανότητες αλλα εχουμε μια μικρή ελπίδα…

  • Ευχή 3
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Katiamaxiking είπε:

Ευχαριστω πολύ!ειναι μικρές οι πιθανότητες αλλα εχουμε μια μικρή ελπίδα…

Μακαρι μακαρι έστω 1-2 να φτάσουν βκαστοκυστες μην πάει τσάμπα ολόκληρη διέγερση 🙏🏼🙏🏼🙏🏼

  • Ευχή 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...