Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 9 ώρες πρίν, angie5 είπε:

      Σ' ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου θα ακούσω τις συμβουλές σου. Δεν είχα ιδέα για τα φάρμακα ότι αναστέλλουν την περίοδο και έλεγα τώρα θα μου έρθει...Μακάρι να είναι για καλό τότε ας πρηστεί κι άλλο!...😊

      Πραγματικά σ' ευχαριστώ πολύ για την απάντηση σου!😘

      Χαχαχα...Έτσι είναι όπως τα λες για το άγχος!...Σ ευχαριστώ κορίτσι μου μακάρι να είναι καλό σημάδι!😘

      Αχ κορίτσι μου σ' ευχαριστώ τόσο πολύ για τα ενθαρρυντικά σου λόγια. Θα προσπαθήσω να ακολουθήσω τις συμβουλές σου και θα βγάλω από το μυαλό μου το τεστ. Κι εγώ το σκεφτόμουν αυτο  σήμερα... να μην κάνω κανένα μέχρι την χοριακή (ελπίζω να μην ξαναμπώ στον πειρασμό...🤣)

      Eσύ έμεινες τώρα πρόσφατα εγκυούλα ή παλαιότερα?

      Σε ευχαριστω πολύ για τον κόπο που έκανες να μου γράψεις αυτό το μήνυμα και για τα όμορφα σου λόγια!😘

      Κορίτσια σας ευχαριστώ πολύ και τις τρεις ειλικρινά!...Με βοηθάτε πολύ!..❤️

       

      Κανένας κόπος, γι'αυτό υπάρχει αυτή η ομάδα. Μοιραζόμαστε εμπειρίες και αγωνίες και μακάρι να βοηθηθείς έστω και λίγο σε αυτό το ταξίδι της αναμονής 🥲 Εγώ έκανα εμβρυομεταφορά τον Απρίλιο και τώρα διανύω την 24η βδομάδα. Ελπίζω να πάνε όλα καλά μέχρι το τέλος! Πάντως από συμπτώματα δεν είχα απολύτως τίποτα όσο περίμενα για τη χοριακή. Ούτε πρησμένο στήθος, ούτε λίγο. Και αναρωτιόμουν πώς είναι δυνατόν να μη νιώθω το παραμικρό ούτε από τα φάρμακα. Κάθε οργανισμός είναι τόσο διαφορετικός. Προσπάθησε να πείσεις τον εαυτό σου ότι σε αυτή τη φάση κανένα σύμπτωμα δεν είναι αξιόπιστο, ούτε το αρνητικό τεστ. Και στο μεταξύ οι μέρες θα περνάνε.

Καφέ Εξωσωματικής 2024 !


Recommended Posts

πρίν από 17 λεπτά , Bluee19 είπε:

Το ίδιο πήρα και εγώ τώρα το βράδυ θα πάρω τελευταίο και θα πάω να δω αύριο αν απέβαλα !!! Έχω πολύ έντονη περίοδο με τεράστια κομμάτια αλλά καθόλου πόνο δόξα το θεό !!!! Τρεις μέρες τα πήρα εγώ εστ πόσες τα είχες πάρει θυμάσαι ; Είχες κάποια επιπλοκή ; 

Δεν θυμάμαι, γιατί πέρασαν και τόσα χρόνια. Δεν είχα καμία απολύτως επιπλοκή. 

Έμεινα έγκυος μετά από 8 μήνες, χωρίς IVF. 

Όλα καλά σου εύχομαι!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 4 λεπτά , DizzyツMommy είπε:

Δεν θυμάμαι, γιατί πέρασαν και τόσα χρόνια. Δεν είχα καμία απολύτως επιπλοκή. 

Έμεινα έγκυος μετά από 8 μήνες, χωρίς IVF. 

Όλα καλά σου εύχομαι!

Σε ευχαριστώ πολύ !!! Να σου ζήσει το παιδάκι σου να το χαίρεσαι και να το καμαρώνεις ❤️❤️🙏🏼

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλες κ καλή επιτυχία στις προσπάθειες σας! Είμαι παλιό μέλος κ έχω ήδη αποκτήσει δίδυμα με εξωσωματική κ δεν πρόκειται να κάνω άλλη προσπάθεια για τρίτο παιδάκι. Υπάρχει καμια κοπέλα που αγοράζει τα φάρμακα μόνη της κ έχει ανάγκη άμεσα από μενοπουρ 600; Είμαστε σε φάση μετακόμισης κ είδα πως ένα κουτί που έχω σφραγισμένο στο ψυγείο λήγει τέλος του Φλεβάρη κ είναι κρίμα να πάει χαμένο αν κάποια το πληρώνει απτην τσέπη της χωρίς επιτροπή. Δεν ξέρω αν υπάρχει άλλο θέμα για φάρμακα γτ έχω να μπω πάνω από χρόνο στο φόρουμ οποτε να με συγχωρέσουν οι διαχειριστές αν έπρεπε να το βάλω αλλου… Οποια είναι Αθήνα κ το χρειάζεται άμεσα ας μου πει να κανονίσουμε να περάσει να το πάρει καθώς με τα δίδυμα δεν προλαβαίνω να πάρω ανάσα.

  • Μου αρέσει 3

CATwp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 19 λεπτά , Katiamaxiking είπε:

Καλησπέρα κορίτσια. Σήμερα είμαι 7η ημέρα διέγερσης με 450 puregon και αυριο πάω για υπερηχο!

ευχηθειτε μου μπόλικα και μεγάλα αυγά 😂 

εχω λίγο αγχος…

Καλή επιτυχία, εύχομαι πολλά και καλά αυγά, πάνω από όλα καλά!!!

Link to comment
Share on other sites

32 minutes ago, Katiamaxiking said:

Καλησπέρα κορίτσια. Σήμερα είμαι 7η ημέρα διέγερσης με 450 puregon και αυριο πάω για υπερηχο!

ευχηθειτε μου μπόλικα και μεγάλα αυγά 😂 

εχω λίγο αγχος…

Καλή επιτυχία!!!! Πολλά πολλά αυγά, σαν κότα να είσαι αύριο!!! 😂😘😘

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


2 hours ago, Katiamaxiking said:

Καλησπέρα κορίτσια. Σήμερα είμαι 7η ημέρα διέγερσης με 450 puregon και αυριο πάω για υπερηχο!

ευχηθειτε μου μπόλικα και μεγάλα αυγά 😂 

εχω λίγο αγχος…

Καλή επιτυχία κοπέλα μου !!! Σου στέλνουμε τη θετική μας ενέργεια !!!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Katiamaxiking είπε:

Καλησπέρα κορίτσια. Σήμερα είμαι 7η ημέρα διέγερσης με 450 puregon και αυριο πάω για υπερηχο!

ευχηθειτε μου μπόλικα και μεγάλα αυγά 😂 

εχω λίγο αγχος…

Καλή επιτυχία κορίτσι μου με πολλά πολλά και καλά αυγά!!! Να πάνε όλα τέλεια!!!🙏🙏🙏

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

On 2/12/2024 at 5:02 PM, MatinaChr said:

Αυτό του είπα !!! Ένα δεν θελουμε ;;; Μπορει ένα απο αυτά να μας κάνει . Τι άλλο θέλει ;; 

Κορίτσι, σε σκεφτόμουν σήμερα, τι έγινε τελικά; γράψε μας τα νέα σου, μόνο αν θέλεις φυσικά... σου στέλνω αγκαλιά 💓  

13 hours ago, Titti said:

Εγώ κορίτσια έκανα τις τρεις επαναληπτικές χοριακες και σήμερα πάω για τον πρώτο υπέρηχο! Εύχομαι όπως εσείς μου φέρατε γούρι, να σας φέρω κι εγώ!

Κορίτσι, μπράβο μπράβο μπράβο! Όλα καλά στον υπέρηχο ελπίζω, και ανυπομονούμε να ακούσουμε τα νέα σου! Νομίζω το χρειαζόμαστε όλες εδώ μέσα να ακούσουμε ένα καλό νέο! 💓

Νέα λίστα με προσθήκες στο Γκρουπ Βου:

 

Γκρουπ Α: Κορίτσια που περιμένουν να περάσουν επιτροπή ή περιμένουν αποτελέσματα επιτροπής ❤️
@Aangelika8

Γκρουπ Βου: Κορίτσια που είναι ή θα είναι μέσα στο επόμενο 3/4μηνο στην φάση της διέγερσης/ωοληψίας ❤️
@MarGe2022, @Katiamaxiking, @Ιουλιέτα@Giogo, @Ανθη7@Βάσω91, @Stef91, @ελπιδακι, @MatinaChr, @Ele@n, @Lila ki

Γκρουπ Γου: Κορίτσια που προγραμματίζουν μέσα στο επόμενο 3/4μηνο εμβρυομεταφορά ❤️

@DizzyツMommy, @vikoula2024, @Alex@, @Psaxnwfos, @vivina, @Soho24, @Fay_, @Nataly, @maria030603, @Antonia_, @Maroxmarox, @maraki1992,

@Σποράκι 

Γκρουπ Δου: Κορίτσια που πήραν ή περιμένουν (επαναληπτική) θετική χοριακή ❤️
@JellyKelly, @Titti

Γκρουπ Εεε: Το επονομαζόμενο και ως «Με την κοιλιά ΤΟΥΡΛΑ» ❤️

@Angot, @Sisheido, @Liony, @Marlina, @Faith22

  • Μου αρέσει 2
  • Ευχαριστώ 1
  • Ευχή 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, MarGe2022 said:

Κορίτσι, σε σκεφτόμουν σήμερα, τι έγινε τελικά; γράψε μας τα νέα σου, μόνο αν θέλεις φυσικά... σου στέλνω αγκαλιά 💓  

Κορίτσι, μπράβο μπράβο μπράβο! Όλα καλά στον υπέρηχο ελπίζω, και ανυπομονούμε να ακούσουμε τα νέα σου! Νομίζω το χρειαζόμαστε όλες εδώ μέσα να ακούσουμε ένα καλό νέο! 💓

Νέα λίστα με προσθήκες στο Γκρουπ Βου:

 

Γκρουπ Α: Κορίτσια που περιμένουν να περάσουν επιτροπή ή περιμένουν αποτελέσματα επιτροπής ❤️
@Aangelika8

Γκρουπ Βου: Κορίτσια που είναι ή θα είναι μέσα στο επόμενο 3/4μηνο στην φάση της διέγερσης/ωοληψίας ❤️
@MarGe2022, @Katiamaxiking, @Ιουλιέτα@Giogo, @Ανθη7@Βάσω91, @Stef91, @ελπιδακι, @MatinaChr, @Ele@n, @Lila ki

Γκρουπ Γου: Κορίτσια που προγραμματίζουν μέσα στο επόμενο 3/4μηνο εμβρυομεταφορά ❤️

@DizzyツMommy, @vikoula2024, @Alex@, @Psaxnwfos, @vivina, @Soho24, @Fay_, @Nataly, @maria030603, @Antonia_, @Maroxmarox, @maraki1992,

@Σποράκι 

Γκρουπ Δου: Κορίτσια που πήραν ή περιμένουν (επαναληπτική) θετική χοριακή ❤️
@JellyKelly, @Titti

Γκρουπ Εεε: Το επονομαζόμενο και ως «Με την κοιλιά ΤΟΥΡΛΑ» ❤️

@Angot, @Sisheido, @Liony, @Marlina, @Faith22

Πάμε δυνατά κορίτσια μου !!!! Αισιοδοξία και χαμόγελα !!!! 

Link to comment
Share on other sites

13 ώρες πρίν, Katiamaxiking είπε:

Καλησπέρα κορίτσια. Σήμερα είμαι 7η ημέρα διέγερσης με 450 puregon και αυριο πάω για υπερηχο!

ευχηθειτε μου μπόλικα και μεγάλα αυγά 😂 

εχω λίγο αγχος…

Καλή επιτυχια!!!!!🌟🌟🌟 😃

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...