Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • On 5/9/2024 at 11:17 ΜΜ, Butterfly 92 είπε:

      Καλησπέρα κοριτσι μου.. εγώ έχω αντίσταση στην ινσουλίνη και πολυκυστικες.  Ο ενδοκρινολογος με βοήθησε πάρα πολύ κ έπιασα φυσιολογικά την μπέμπα.  Συνήθως σε τέτοιες περιπτώσεις βοηθάνε πολύ τα glucophage. Αλλά κάθε περίπτωση είναι διαφορετική. Πιστεύω πως ο ενδοκρινολογος είναι από τους σημαντικοτερους βοηθούς σε εμάς.  Θα σε βοηθήσει πολύ.

      Σε ευχαριστώ για την απάντηση. Σου έδωσε κάποια διατροφη; Σου σύστησε να περιορίσεις κατι; Εχω ραντεβού σε 2 εβδομάδες με ενδοκρινολογο. Ελπίζω να με βοηθήσει. 

Καφέ Εξωσωματικής 2024 !


Recommended Posts

1 ώρα πρίν, Bluee19 είπε:

Ρε κορίτσι μου αφού στο είπα και πριν πως ο γιατρός είδε πως από 1200 πήγε 2100 και μ είπε ήμαστε οριακά ο σάκος με τόση χοριακη είναι καλός και το βλέπουμε σε δυο εβδομάδες !! Και παντού λένε πως από τα 1200 και πάνω δεν διπλασιάζεται ακριβώς η χοριακη !!!! Και για αυτό πιστεύω πως μου είπε έτσι του δώσαμε ουσιαστικά χρόνο μήπως αναπτυχθεί το ξέραμε πως δεν πάει καλά απλώς περίμεναμε !!! Διότι έβλεπε πως η χοριακη ανεβαίνει !!!! Δεν σου θεοποιώ τον γιατρό απλώς σου λέω τ έγινε και πως με αυτά που έχω διαβάσει συμπίπτει !!! Δεν με άφησε να φτάσω 20η βδομάδα χωρίς να με βλέπει !!! Μέχρι την 8η φτάσαμε είδαμε πως δεν πέρνει μπρος το έμβρυο και είπαμε να κάνουμε αυτό με τα φάρμακα !!! Αν πιάσει έπιασε  τι να κάνουμε ;;; Ο άνθρωπος μου είπε θα δοκιμάσουμε τα χάπια γιατί είναι πολύ μικρός ο σάκος ώστε να μας γλιτώσει από την ταλαιπωρία και τα έξοδα !!!! Και όντως τα χάπια που μου έδωσε διάβασα πως τα έχουν πάρει πολλές κοπέλα έως την 12η βδομάδα και είχαν αποτέλεσμα με πολύ μεγαλύτερα έμβρυα !!!! Εμένα καλά καλά δεν πιάνονταν στην μέτρηση !!! Και θεωρώ πως αν χρειαζόταν τώρα χοριακη θα με έβαζε να κάνω γιατί πάλι λεφτά θα επερνε !!!! Γιατί γενικά όλοι αυτό κοιτάνε πως να βγάλουν περισσότερα !!!! Τέλος πάντων σας ευχαριστώ παρά πολύ για την βοήθεια αλλά τώρα έτσι κ αλλιώς δεν μπορώ να αλλάξω κάτι θα δω πως θα προχωρήσει με τα χάπια και βλέπουμε !!! Μην σας κάνω καταχρήση του φόρουμ με τα δικά μου !!!

Αυτό που θέλει να σου πει η Λίνα είναι ότι με την εξέλιξη των χοριακων σου ήταν κοροϊδία νσ σου πει έλα σε 2 βδομάδες να ακούσουμε καρδούλα και να σου δίνει ελπίδες. Έπρεπε εξαρχής να σου πει ότι δεν πάει καλά και αντε να σε άφηνε μέχρι τις 6 βδομάδες, όχι στις 8. Όσο για την επιπλοκη που είχες στην ωοληψια δεν το έχω ξανακούσει να συμβεί ούτε από κοπέλες που είχαν υπερδιέγερση και πάνω από 20 ωαρια. Μπορεί όντως να είναι σπάνια επιπλοκές που να συμβεί και στον καλύτερο χειρουργό μπορεί όμως να είναι και ευθύνη του γιατρού. Στην πρωτη μου εξωσωματικη που είχα πάει και εγώ στα τυφλά έπαθα ζημιά στην ωοληψια, πονουσα μετά και είχα ανεβάσει δεκατα και το αποτέλεσμα ήταν η δημιουργία συμφυσεων που μετακίνησαν την ωοθηκη μου πάνω στη μήτρα όπως φάνηκε σε υπέρηχο που έκανα όταν ξαναξεκινησα την προσπάθεια σε άλλο γιατρο. Και ο άσχετος ενώ του είχα πει ότι δε νιώθω καλά μου κανε και εμβρυομεταφορα τότε, φυσικά χοριακη μηδενική. Δυστυχως για κάτι που είναι σπάνιο να παει στραβά η πιθανότητα αυξάνει αν ο χειρουργός δεν είναι επιδεξιος και έμπειρος.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 10 λεπτά , Bluee19 είπε:

Σήμερα είναι η 20η μέρα κ με έχει δει τρεις φορές καταλαβαίνω τι μου λες αλλά σου εξηγώ πως θα κόψουμε τα φάρμακα από τεσσάρων εβδομάδων όταν ακόμα η χοριακη ανεβαίνει ; Μετά τις 1000 ανεβαίνει ανά 72-98 ώρες λένε σε κάποια σίτε !!

 

Τα φάρμακα τα κόβουν όταν η χοριακη δεν αναβαινει σωστά Κ ο σάκος δεν μεγαλώνει σε συνδιασμό. Δεν θα στα έκοβε τα φάρμακα στις 2000 θα στα έκοβε μετά από μια εβδομάδα Κ αφού σου έκανε 2 επαναλήψεις στην χοριακη. Αν η χοριακη συνέχιζε να ανεβαίνει με το σταγονόμετρο Κ ο σάκος δεν είχε μεγαλώσει ικανοποιητικά μετά από μια εβδομάδα θα στα έκοβε. 

Δηλαδή αν απτό 2100 πήγαινε 2600 Κ απτό 2600 πήγαινε 3100 σε 4 μέρες Κ ο σάκος ήταν ακόμα έτσι όπως στην φωτογραφία στην 1 μια εβδομάδα περίμενε πιστεύεις ο γιατρός ότι από εκεί θα ακούσει καρδιά? Απλά ο γιατρός δεν ελενξε ξανά χοριακη Κ σε άφησε 15 μέρες να περιμένεις . Κ μετά άλλες 5 χωρίς αιτία ... 

Από της 30 του μήνα θα είχες ξεπερδεψει Κ σήμερα έχουμε 12 ...

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 6 λεπτά , Nels είπε:

Αυτό που θέλει να σου πει η Λίνα είναι ότι με την εξέλιξη των χοριακων σου ήταν κοροϊδία νσ σου πει έλα σε 2 βδομάδες να ακούσουμε καρδούλα και να σου δίνει ελπίδες. Έπρεπε εξαρχής να σου πει ότι δεν πάει καλά και αντε να σε άφηνε μέχρι τις 6 βδομάδες, όχι στις 8. Όσο για την επιπλοκη που είχες στην ωοληψια δεν το έχω ξανακούσει να συμβεί ούτε από κοπέλες που είχαν υπερδιέγερση και πάνω από 20 ωαρια. Μπορεί όντως να είναι σπάνια επιπλοκές που να συμβεί και στον καλύτερο χειρουργό μπορεί όμως να είναι και ευθύνη του γιατρού. Στην πρωτη μου εξωσωματικη που είχα πάει και εγώ στα τυφλά έπαθα ζημιά στην ωοληψια, πονουσα μετά και είχα ανεβάσει δεκατα και το αποτέλεσμα ήταν η δημιουργία συμφυσεων που μετακίνησαν την ωοθηκη μου πάνω στη μήτρα όπως φάνηκε σε υπέρηχο που έκανα όταν ξαναξεκινησα την προσπάθεια σε άλλο γιατρο. Και ο άσχετος ενώ του είχα πει ότι δε νιώθω καλά μου κανε και εμβρυομεταφορα τότε, φυσικά χοριακη μηδενική. Δυστυχως για κάτι που είναι σπάνιο να παει στραβά η πιθανότητα αυξάνει αν ο χειρουργός δεν είναι επιδεξιος και έμπειρος.

Βρε ναι οκ αλλά για μένα και περισσότερο χρόνο να μπορούσα να δώσω θα τον έδινα !!! Αυτό εξηγώ πως δεν είναι αδιαφορία του γιατρόυυ!!! Τώρα για αυτό που μ είπε έλα να ακούσουμε καρδιά ήταν λάθος μόνο ο άντρας μου χάρηκε δηλαδή εγώ ήμουν σίγουρη για το αποτέλεσμα απλώς ήθελα να περιμένω μπας και …

αυτο που έπαθα στην ωοληψια σίγουρα ήταν δικό του λάθος βασικά μπορεί να συμβεί γιατί το συζήτησα και με τον γυναικολόγο και μου είπε πως μπορεί να συμβεί αλλά νταξει τ να κάνουμε πέρασε γρήγορα τουλάχιστον !!!

σιγουρα πάμε στα τυφλά αλλά προς το παρόν είμαι ευχαριστημένη 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , Bluee19 είπε:

Βρε ναι οκ αλλά για μένα και περισσότερο χρόνο να μπορούσα να δώσω θα τον έδινα !!! Αυτό εξηγώ πως δεν είναι αδιαφορία του γιατρόυυ!!! Τώρα για αυτό που μ είπε έλα να ακούσουμε καρδιά ήταν λάθος μόνο ο άντρας μου χάρηκε δηλαδή εγώ ήμουν σίγουρη για το αποτέλεσμα απλώς ήθελα να περιμένω μπας και …

αυτο που έπαθα στην ωοληψια σίγουρα ήταν δικό του λάθος βασικά μπορεί να συμβεί γιατί το συζήτησα και με τον γυναικολόγο και μου είπε πως μπορεί να συμβεί αλλά νταξει τ να κάνουμε πέρασε γρήγορα τουλάχιστον !!!

σιγουρα πάμε στα τυφλά αλλά προς το παρόν είμαι ευχαριστημένη 

Ήθελα να ήξερα τι ακριβώς πρέπει να σου συμβεί για να πεις ότι δεν έχεις καλό γιατρό? 

  • Μου αρέσει 2
  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , linaa είπε:

Ήθελα να ήξερα τι ακριβώς πρέπει να σου συμβεί για να πεις ότι δεν έχεις καλό γιατρό? 

Λοιπόν το πήρα απόφαση είσαι όντως μαία και είσαι και η μαία του ανταγωνιστή τέλος σε κατάλαβα 🤣🤣🤣🤣

  • Χαχα 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Bluee19 είπε:

Λοιπόν το πήρα απόφαση είσαι όντως μαία και είσαι και η μαία του ανταγωνιστή τέλος σε κατάλαβα 🤣🤣🤣🤣

Στο μεταξύ δεν έχω Κ ιδέα ποιος είναι ο γιατρός μπορεί όντως να είναι Κ από ονόματα που έχω θαυμάσει αλλά πραγματικά σε στέλνει χειρουργείο στην ωοληψια σε κρατάει 20 μέρες στην αναμονή απλά για να δει αν πάει καλά μια κύηση που ούτε με θαύμα δεν φαινόταν να προχωράει Κ δικός μου γιατρός να ήταν Κ να είχα μείνει έγκυος  θα είχα φύγει .. ειλικρινά 

Δηλαδή αν στα απλά σε ταλαιπωρεί έτσι στα περίπλοκα τι θα σου κάνει? 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 5 λεπτά , linaa είπε:

Στο μεταξύ δεν έχω Κ ιδέα ποιος είναι ο γιατρός μπορεί όντως να είναι Κ από ονόματα που έχω θαυμάσει αλλά πραγματικά σε στέλνει χειρουργείο στην ωοληψια σε κρατάει 20 μέρες στην αναμονή απλά για να δει αν πάει καλά μια κύηση που ούτε με θαύμα δεν φαινόταν να προχωράει Κ δικός μου γιατρός να ήταν Κ να είχα μείνει έγκυος  θα είχα φύγει .. ειλικρινά 

Δηλαδή αν στα απλά σε ταλαιπωρεί έτσι στα περίπλοκα τι θα σου κάνει? 

Τι να σου πω και εγώ δεν ξέρω 🤣 αλλά σιγά μην ήταν τόσο εύκολο να πάνε όλα καλά δεν με πολύ θέλει γενικά από όσο έχω καταλάβει …

Επίσης να ρωτήσω κάτι άλλο λίγο άκυρο !!! 
τωρα που έχω έτοιμα έμβρυα κατάψυξη γίνετε να ξεκινήσω θεραπεία ακμής τα χάπια ή πάλι θα υπάρχει θέμα αν μείνω έγκυος ; 

Δεν εννοω τώρα τώρα εννοω γενικά 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 16 λεπτά , Bluee19 είπε:

Τι να σου πω και εγώ δεν ξέρω 🤣 αλλά σιγά μην ήταν τόσο εύκολο να πάνε όλα καλά δεν με πολύ θέλει γενικά από όσο έχω καταλάβει …

Επίσης να ρωτήσω κάτι άλλο λίγο άκυρο !!! 
τωρα που έχω έτοιμα έμβρυα κατάψυξη γίνετε να ξεκινήσω θεραπεία ακμής τα χάπια ή πάλι θα υπάρχει θέμα αν μείνω έγκυος ; 

Δεν εννοω τώρα τώρα εννοω γενικά 

Λογικά θα πρέπει να τα κόψεις κάποιο διάστημα πριν ξεκινήσεις προετοιμασία πάλι θα ρωτήσεις πάλι είναι ανάλογα την θεραπεία που κάνεις .

Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πρίν, linaa είπε:

Λογικά θα πρέπει να τα κόψεις κάποιο διάστημα πριν ξεκινήσεις προετοιμασία πάλι θα ρωτήσεις πάλι είναι ανάλογα την θεραπεία που κάνεις .

Τέλεια ευχαριστώ πολύ !!! 
Βρε να ρωτήσω κ κάτι άλλο αχάραγα εγώ 🤣 αλλά δεν έχω κλεισει μάτι 

μου κατέβηκε αίμα αίμα και όλο το βράδυ ανά μισή ώρα γεμίζω παντού και βγάζω κομμάτια κομμάτια κ τεράστια αυτό μήπως προδικάζει πως έχω θρομβοφιλια; Γιατί μ συμβαίνει και στη περίοδο καμία φορά !!! Αλλά τώρα είναι πραγματικά πολύ μεγάλα σαν να φεύγει μέρος της μήτρας νιώθω 🫠

Συγνωμη για την περιγραφή αλλά πιστεύω πολλές το έχετε δει ☹️☹️

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, Bluee19 είπε:

Τέλεια ευχαριστώ πολύ !!! 
Βρε να ρωτήσω κ κάτι άλλο αχάραγα εγώ 🤣 αλλά δεν έχω κλεισει μάτι 

μου κατέβηκε αίμα αίμα και όλο το βράδυ ανά μισή ώρα γεμίζω παντού και βγάζω κομμάτια κομμάτια κ τεράστια αυτό μήπως προδικάζει πως έχω θρομβοφιλια; Γιατί μ συμβαίνει και στη περίοδο καμία φορά !!! Αλλά τώρα είναι πραγματικά πολύ μεγάλα σαν να φεύγει μέρος της μήτρας νιώθω 🫠

Συγνωμη για την περιγραφή αλλά πιστεύω πολλές το έχετε δει ☹️☹️

Όχι κορίτσι δεν είναι θρόμβο φιλιά. Είναι τα προϊόντα της αποβολής που βγαίνουν μαζί με την πάχυνση του ενδομητρίου. Ίσως να πονας και λίγο πιο πολύ από την κανονική περίοδο.

.


tvXOp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


10 ώρες πρίν, Bluee19 είπε:

Κοιτα για κάποιον ανεξήγητο λόγω μου έχει κάτσει στο κεφάλι πως στέκει όλο αυτό !!!! Δηλαδή πως έχω έναν σάκο παρά παρά παρά πολύ μικρό ούτε σαν σουσάμι δεν είναι και με τα χάπια θα ξεκολλήσει εύκολα !!!  Θα δω μου είπαν βαρυα περίοδο και τότε να πάω να με δουν !!!! Δηλαδή θεωρώ πως για ένα τόσο μικρό πραγματακι δεν χρειάζεται ολόκληρο χειρουργείο και πως έχει δίκιο ο γιατρός !! 

Καλημέρα! 

Μακαρι να είναι έτσι αν και δεν νομίζω,  αλλά η αποξεση δεν θεωρείτε μεγάλο χειρουργείο,  τα έχεις λίγο μπερδέψει 

Ασε που θα μπορούσατε να στείλετε και υλικό ενδεχομένως για βιοψία μα δείτε τι είχε εν τέλη το έμβρυο και δεν προχώρησε ή ήταν τυχαίο γεγονός πολύ πιθανό 

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, Ele@n είπε:

Όχι κορίτσι δεν είναι θρόμβο φιλιά. Είναι τα προϊόντα της αποβολής που βγαίνουν μαζί με την πάχυνση του ενδομητρίου. Ίσως να πονας και λίγο πιο πολύ από την κανονική περίοδο.

.

Αα όντως μπορεί να είναι από την πάχυνση του ενδομητρίου δεν το ήξερα !!! Τα χάπια τα επερνα από το στόμα !!! Δόξα το θεό δεν πόνεσα καθόλου απλα ένιωθα πως κάτι κινείται μέσα και μετά βγαίνει έξω γιατρό δεν μπορούσα να κοιμηθώ !!! 
Σήμερα δεν το περνώ το χάπι για να πάω να με δει ο γιατρός γιατί μου είπαν στον τηλέφωνο πως μάλλον δεν θα χρειαστεί !!!!

Στειλτε θετική ενέργεια κορίτσια !!!!🙏🏼🙏🏼🙏🏼

πρίν από 53 λεπτά , Anniee είπε:

Καλημέρα! 

Μακαρι να είναι έτσι αν και δεν νομίζω,  αλλά η αποξεση δεν θεωρείτε μεγάλο χειρουργείο,  τα έχεις λίγο μπερδέψει 

Ασε που θα μπορούσατε να στείλετε και υλικό ενδεχομένως για βιοψία μα δείτε τι είχε εν τέλη το έμβρυο και δεν προχώρησε ή ήταν τυχαίο γεγονός πολύ πιθανό 

Καλημέρα !!! Δεν ξέρω αν γινόταν βιοψία γιατί εγώ έμβρυο στην οθόνη δεν έβλεπα ήταν τόσο μικρό άρα δεν πιστεύω να μπορούσαν να το δουν !!! 

  • Λουλούδια 3
Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, linaa said:

Στο μεταξύ δεν έχω Κ ιδέα ποιος είναι ο γιατρός μπορεί όντως να είναι Κ από ονόματα που έχω θαυμάσει αλλά πραγματικά σε στέλνει χειρουργείο στην ωοληψια σε κρατάει 20 μέρες στην αναμονή απλά για να δει αν πάει καλά μια κύηση που ούτε με θαύμα δεν φαινόταν να προχωράει Κ δικός μου γιατρός να ήταν Κ να είχα μείνει έγκυος  θα είχα φύγει .. ειλικρινά

Εαν και ήταν λάθος του γιατρού να πει "ελα να ακούσουμε καρδούλα", δεν θεωρώ οτι ήταν τόσο καταδικασμένη η κύηση απο την αρχή.

Εμένα απο 50 η χοριακή πήγε 86 σε τρεις μέρες. Δηλαδή ούτε καν διπλασιασμός σε 72 ώρες. Ο γιατρός μου μου είχε πει εαν δεν αδιαθετήσω να κάνω χοριακή σε 1 εβδομάδα, την οποία έκανα και ήταν 2700. Πήγα για υπέρηχο στις 6 εβδομάδες και είχαμε δει μόνο σάκο.
Ο γιατρός μου μου είπε οτι είμαστε 50/50. Διοτι ναι μεν η χοριακή κάνει τρελά σκαμπανευάσματα, και οτι θα έπρεπε να δουμε περισσότερα στον υπέρηχο, αλλα δεν είναι ακόμα καταδικασμένη η κύηση, αλλα και να μην είμαι και τρομερά αισιόδοξη. Μου έδωσε 2 εβδομάδες, όταν ξαναπήγα ακούσαμε μια καρδούλα, και τώρα είμαι 23 εβδομάδων.

Είμαι η εξαίρεση ; Μπορεί, τι να πω.

  • Καλή τύχη! 1
  • Ευχή 1
  • Δύναμη! 1
  • Λουλούδια 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , zouko είπε:

Εαν και ήταν λάθος του γιατρού να πει "ελα να ακούσουμε καρδούλα", δεν θεωρώ οτι ήταν τόσο καταδικασμένη η κύηση απο την αρχή.

Εμένα απο 50 η χοριακή πήγε 86 σε τρεις μέρες. Δηλαδή ούτε καν διπλασιασμός σε 72 ώρες. Ο γιατρός μου μου είχε πει εαν δεν αδιαθετήσω να κάνω χοριακή σε 1 εβδομάδα, την οποία έκανα και ήταν 2700. Πήγα για υπέρηχο στις 6 εβδομάδες και είχαμε δει μόνο σάκο.
Ο γιατρός μου μου είπε οτι είμαστε 50/50. Διοτι ναι μεν η χοριακή κάνει τρελά σκαμπανευάσματα, και οτι θα έπρεπε να δουμε περισσότερα στον υπέρηχο, αλλα δεν είναι ακόμα καταδικασμένη η κύηση, αλλα και να μην είμαι και τρομερά αισιόδοξη. Μου έδωσε 2 εβδομάδες, όταν ξαναπήγα ακούσαμε μια καρδούλα, και τώρα είμαι 23 εβδομάδων.

Είμαι η εξαίρεση ; Μπορεί, τι να πω.

Βρε ναι εσύ πηγές σε μια εβδομάδα Κ έκανες χοριακη Κ η χοριακη σου είχε υπερδιπλασιαστεί... Δεν σημαίνει ότι μια χοριακη με μια επανάληψη αν δεν διπλασιαστεί δεν θα πάει καλά αλλά θέλει επαναλήψεις. Αν δεις ότι μέσα στις επαναλήψεις ξαφνικά υπερδιπλασιασιαζετε φυσικά Κ προχωράει η κύηση. 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 5 λεπτά , zouko είπε:

Εαν και ήταν λάθος του γιατρού να πει "ελα να ακούσουμε καρδούλα", δεν θεωρώ οτι ήταν τόσο καταδικασμένη η κύηση απο την αρχή.

Εμένα απο 50 η χοριακή πήγε 86 σε τρεις μέρες. Δηλαδή ούτε καν διπλασιασμός σε 72 ώρες. Ο γιατρός μου μου είχε πει εαν δεν αδιαθετήσω να κάνω χοριακή σε 1 εβδομάδα, την οποία έκανα και ήταν 2700. Πήγα για υπέρηχο στις 6 εβδομάδες και είχαμε δει μόνο σάκο.
Ο γιατρός μου μου είπε οτι είμαστε 50/50. Διοτι ναι μεν η χοριακή κάνει τρελά σκαμπανευάσματα, και οτι θα έπρεπε να δουμε περισσότερα στον υπέρηχο, αλλα δεν είναι ακόμα καταδικασμένη η κύηση, αλλα και να μην είμαι και τρομερά αισιόδοξη. Μου έδωσε 2 εβδομάδες, όταν ξαναπήγα ακούσαμε μια καρδούλα, και τώρα είμαι 23 εβδομάδων.

Είμαι η εξαίρεση ; Μπορεί, τι να πω.

Ποσό χαίρομαι για την εξέλιξη σου 🙏🏼🙏🏼🙏🏼🙏🏼 με το καλό να κρατήσεις το παιδάκι σου αγκαλιά σου ❤️❤️

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...