Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • On 5/9/2024 at 11:17 ΜΜ, Butterfly 92 είπε:

      Καλησπέρα κοριτσι μου.. εγώ έχω αντίσταση στην ινσουλίνη και πολυκυστικες.  Ο ενδοκρινολογος με βοήθησε πάρα πολύ κ έπιασα φυσιολογικά την μπέμπα.  Συνήθως σε τέτοιες περιπτώσεις βοηθάνε πολύ τα glucophage. Αλλά κάθε περίπτωση είναι διαφορετική. Πιστεύω πως ο ενδοκρινολογος είναι από τους σημαντικοτερους βοηθούς σε εμάς.  Θα σε βοηθήσει πολύ.

      Σε ευχαριστώ για την απάντηση. Σου έδωσε κάποια διατροφη; Σου σύστησε να περιορίσεις κατι; Εχω ραντεβού σε 2 εβδομάδες με ενδοκρινολογο. Ελπίζω να με βοηθήσει. 

Καφέ Εξωσωματικής 2024 !


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

1 hour ago, marmaki είπε:

Είσαι στον 6ο μήνα(διανύεις τον 6ο μήνα) αλλά δεν είσαι 6 μηνών, 5,5 μηνών είσαι 

Ναι αλλά με την @Angotεχετε 4η βδομαδες διαφορά γιατί νομίζω εκείνη τώρα μπαίνει στην 20η άρα κάτι δεν μετράτε καλά στους μήνας🥹

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , Bluee19 είπε:

Ναι αλλά με την @Angotεχετε 4η βδομαδες διαφορά γιατί νομίζω εκείνη τώρα μπαίνει στην 20η άρα κάτι δεν μετράτε καλά στους μήνας🥹

1ος μήνας είναι 1η-4η εβδομάδα
2ος μήνας 5η-8η
3ος μήνας 9η-13η
4ος μήνας 14η-17η
5ος μήνας 18η-21η
6ος μήνας 22η-26η
7ος μήνας 27η-30η
8ος μήνας 31η-35η
9ος μήνας 36η-40η

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

3 ώρες πρίν, marmaki είπε:

1ος μήνας είναι 1η-4η εβδομάδα
2ος μήνας 5η-8η
3ος μήνας 9η-13η
4ος μήνας 14η-17η
5ος μήνας 18η-21η
6ος μήνας 22η-26η
7ος μήνας 27η-30η
8ος μήνας 31η-35η
9ος μήνας 36η-40η

κορίτσι μ είσαι στον 6ο μήνα εσυ !  και εγώ τον 5ο ! έχεις κάνει β επιπέδου λογικά κ ολας ! όπως το καταλαβαίνω εγώ. όταν έχει γενέθλια και γίνεσαι 30 διανύεις το τριακοστό έτος της ηλικίας σου , οχι το 29ο ! κορίτσια για πείτε μπας και μπερδεύομαι εγώ 

Link to comment
Share on other sites

On 10/2/2024 at 7:02 ΜΜ, MarGe2022 είπε:

 

Γκρουπ Α: Κορίτσια που περιμένουν να περάσουν επιτροπή ή περιμένουν αποτελέσματα επιτροπής ❤️
@Lila ki, @Aangelika8

Γκρουπ Βου: Κορίτσια που είναι ή θα είναι μέσα στο επόμενο 3/4μηνο στην φάση της διέγερσης/ωοληψίας ❤️
@MarGe2022, @Katiamaxiking, @Ιουλιέτα@Giogo, @Ανθη7@Βάσω91, @Stef91, @ελπιδακι, @MatinaChr

Γκρουπ Γου: Κορίτσια που προγραμματίζουν μέσα στο επόμενο 3/4μηνο εμβρυομεταφορά ❤️

@DizzyツMommy, @vikoula2023 που έγινε @vikoula2024, @Alex@, @Psaxnwfos, @vivina, @Soho24, @Fay_, @Nataly, @maria030603, @Antonia_, @Maroxmarox, @maraki1992,

@Σποράκι ορίστε σε βάζω κάτω από το Γου αλλά μόνη σου 😄

Γκρουπ Δου: Κορίτσια που πήραν ή περιμένουν (επαναληπτική) θετική χοριακή ❤️
@JellyKelly, @Titti

Γκρουπ Εεε: Το επονομαζόμενο και ως «Με την κοιλιά ΤΟΥΡΛΑ» ❤️

@Angot, @Sisheido, @Liony, @Marlina, @Faith22

Εντάξει οργάνωση φουλ λέμε!!! Κορίτσια μου πάμε δυνατα όλες!!! Καλή επιτυχία σε όλες μας ρε κορίτσια μου❤️ 

Να ρωτήσω πριν εμβρυομεταφορα μια ημέρα πριν τη προγεστερόνη πόσο τη θέλουμε για να θεωρείται καλή;

  • Καλή τύχη! 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , Maroxmarox είπε:

Εντάξει οργάνωση φουλ λέμε!!! Κορίτσια μου πάμε δυνατα όλες!!! Καλή επιτυχία σε όλες μας ρε κορίτσια μου❤️ 

Να ρωτήσω πριν εμβρυομεταφορα μια ημέρα πριν τη προγεστερόνη πόσο τη θέλουμε για να θεωρείται καλή;

ξέρω πρέπει να είναι χαμηλή κάτω από 1 αν θυμαμαι καλα 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 19 λεπτά , Angot είπε:

κορίτσι μ είσαι στον 6ο μήνα εσυ !  και εγώ τον 5ο ! έχεις κάνει β επιπέδου λογικά κ ολας ! όπως το καταλαβαίνω εγώ. όταν έχει γενέθλια και γίνεσαι 30 διανύεις το τριακοστό έτος της ηλικίας σου , οχι το 29ο ! κορίτσια για πείτε μπας και μπερδεύομαι εγώ 

Ναι ακριβώς!! Δεν είμαι 6 μηνών, αλλά στον 6ο

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 1 λεπτό , Angot είπε:

ε άρα δεν είσαι 5 και 2 εβδομάδων και 2 ημερών είσαι 6 μηνών και 2 εβδομάδων ! 

την επόμενη μέρα των γενεθλίων σου που γίνεσαι 30 θα διανύεις το 31ο έτος σου, γιατί όταν γεννιέσαι διανύεις το 1ο σου έτος αλλά δεν είσαι ενός χρονών

δεν γίνεται να είμαι 6 μηνών αφού δεν έχω συμπληρώσει τον 6ο μήνα, άλλο διανύω τον 6ο μήνα ή είμαι στον 6ο μήνα κι άλλο είμαι 6 μηνών

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , marmaki είπε:

την επόμενη μέρα των γενεθλίων σου που γίνεσαι 30 θα διανύεις το 31ο έτος σου, γιατί όταν γεννιέσαι διανύεις το 1ο σου έτος αλλά δεν είσαι ενός χρονών

δεν γίνεται να είμαι 6 μηνών αφού δεν έχω συμπληρώσει τον 6ο μήνα, άλλο διανύω τον 6ο μήνα ή είμαι στον 6ο μήνα κι άλλο είμαι 6 μηνών

αχχαχαχα άστο παράτα το ! όταν είναι να βγουν θα βγουν ! γερά να ναι ! μπερδεύτηκα ! εγώ στον 5ο θα λέω πτι είμαι! μ αρέσει καλύτερα 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 56 λεπτά , marmaki είπε:

την επόμενη μέρα των γενεθλίων σου που γίνεσαι 30 θα διανύεις το 31ο έτος σου, γιατί όταν γεννιέσαι διανύεις το 1ο σου έτος αλλά δεν είσαι ενός χρονών

δεν γίνεται να είμαι 6 μηνών αφού δεν έχω συμπληρώσει τον 6ο μήνα, άλλο διανύω τον 6ο μήνα ή είμαι στον 6ο μήνα κι άλλο είμαι 6 μηνών

Κάλε είσαι έξι μηνων όταν συμπληρώσεις όλων τον 6ο θα είσαι στον 7ο!!!

αλλα όπως και να έχει με το καλό ν κρατήσεις το μωράκι σου αγκαλιά 💙💙💙

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 8 λεπτά , Bluee19 είπε:

Κάλε είσαι έξι μηνων όταν συμπληρώσεις όλων τον 6ο θα είσαι στον 7ο!!!

αλλα όπως και να έχει με το καλό ν κρατήσεις το μωράκι σου αγκαλιά 💙💙💙

χαχα δεν είμαι 6 μηνών, αλλά είμαι στον 6ο, και ναι όταν συμπληρώσω όλο τον 6ο θα είμαι στον 7ο αλλά όχι 7 μηνών!!
Ευχαριστώ πολύ!!!!💙💙💙

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...