Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 3 ώρες πρίν, *Vasoula είπε:

      Κανένα πρόβλημα κορίτσι μου...ναι ειναι καλύτερο να την κάνεις την ίδια ώρα αλλά ειδικά στη prolutex έχεις περιθώριο...μην αγχώνεσαι και τίποτα δεν πήγε στραβά!!!😉

      Αλήθεια είναι 600 ευρώ η μέρα στη θερμοκοιτίδα???τρομερό!!!!!

      Καλή επιτυχία κορίτσι μου!να πάνε όλα όπως τα θέλεις!!!

      Ευχαριστώ πολύ ❤️ Τόσο μου είπε ο γιατρός,δεν ξέρω αν εννοούσε για ένα μωράκι η για δύο,πάντως είπε 600€ στην κλινική. Αλλιώς το πάνε στο Ιπποκράτειο και όπως μου είπε,άντε να το βρεις εκεί μέσα ...

Καφέ Εξωσωματικής 2024 !


Recommended Posts

πρίν από 40 λεπτά , Blu24 είπε:

Γνωρίζετε αν με βιοψία υπάρχει πιθανότητα να βρεθεί πιο ποιοτικό σπερμα ; 

Εάν κρίνει ο γιατρός ότι υπάρχει λόγος για βιοψία ναι πολύ πιθανό να βρεθεί πολύ καλύτερο σπέρμα. Υπάρχουν κάποιες προϋποθέσεις για την βιοψία που τις κρίνει ο γιατρός 

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 4,3k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 19 λεπτά , helena212 είπε:

Όλα πήγαν κατ ευχήν! Με συγκρατημένη αισιοδοξία βέβαια από εδώ και πέρα..

151!!!!!!!   🥳🥳

Καλησπέρα κορίτσι μου.. Συγχαρητήρια εύχομαι διπλασιασμό 🤞🏻 θύμισε μου πότε έκανες την εμβρυομεταφορά; 

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

1 hour ago, helena212 είπε:

Όλα πήγαν κατ ευχήν! Με συγκρατημένη αισιοδοξία βέβαια από εδώ και πέρα..

151!!!!!!!   🥳🥳

Συγχαρητήρια κορίτσι μου!!καλούς διπλασιασμούς!!!έτσι να συνεχίσουν όλα καλά!!!!

πρίν από 35 λεπτά , Katker είπε:

Σε 9 μέρες δηλαδή έκανες χοριακη; Εμένα με είπε σε 15 μέρες να κάνω, αλλά δεν αντέχω τόσο πολύ 😅

15 μέρες για βλαστοκυστες???είναι όντως πολλές!!!! Χαχαχχαχα

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , *Vasoula είπε:

Συγχαρητήρια κορίτσι μου!!καλούς διπλασιασμούς!!!έτσι να συνεχίσουν όλα καλά!!!!

15 μέρες για βλαστοκυστες???είναι όντως πολλές!!!! Χαχαχχαχα

Ε μα ναι ποιος περιμένει να περάσουν 15 μέρες. Έστω στις 11-12 μέρες να μου έλεγε. Αν και θα κάνω εγώ ένα τεστ νωρίτερα, δεν έχω την υπομονή 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Katker είπε:

Σε 9 μέρες δηλαδή έκανες χοριακη; Εμένα με είπε σε 15 μέρες να κάνω, αλλά δεν αντέχω τόσο πολύ 😅

Ναι η γιατρός μου είπε σε 9, αλλά τώρα έχουμε το βάσανο του διπλασιασμού... εσύ αν πας στις 15 μέρες με θετική χοριακη, κατευθείαν για υπέρηχο θα σε στείλει! Δεν είναι κακό.. 

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 33 λεπτά , Katker είπε:

Ε μα ναι ποιος περιμένει να περάσουν 15 μέρες. Έστω στις 11-12 μέρες να μου έλεγε. Αν και θα κάνω εγώ ένα τεστ νωρίτερα, δεν έχω την υπομονή 

Δικιά μας κ εσύ.. χαχαχαχχαχαχα

Αν και έχει ένα δίκιο η helena... θεωρητικά στις 15 μέρες  αντε να κάνεις μια επαναληπτική και μετά υπέρηχο!!!

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 7 λεπτά , *Vasoula είπε:

Δικιά μας κ εσύ.. χαχαχαχχαχαχα

Αν και έχει ένα δίκιο η helena... θεωρητικά στις 15 μέρες  αντε να κάνεις μια επαναληπτική και μετά υπέρηχο!!!

Χαχαχα ακριβώς. 
Ναι η αλήθεια είναι αυτή αλλά και οι μέρες δεν λένε να περάσουν. Είμαι μόλις στην 3η μέρα από την εμβρυομεταφορα και νιώθω λες και πέρασε αιώνας. Τι να κάνουμε, υπομονη  μόνο! 

πρίν από 24 λεπτά , helena212 είπε:

Ναι η γιατρός μου είπε σε 9, αλλά τώρα έχουμε το βάσανο του διπλασιασμού... εσύ αν πας στις 15 μέρες με θετική χοριακη, κατευθείαν για υπέρηχο θα σε στείλει! Δεν είναι κακό.. 

θα γίνει και ο διπλασιασμός 🙏🏻 και όλα θα είναι τέλεια. 💪🏻

τώρα θα μου πεις ποια μιλάει που ανυπομονεί για την πρώτη χοριακη χαχα

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


2 ώρες πρίν, Katker είπε:

Σε 9 μέρες δηλαδή έκανες χοριακη; Εμένα με είπε σε 15 μέρες να κάνω, αλλά δεν αντέχω τόσο πολύ 😅

αν εβαλες βλαστοκυστες στις 9 μερες δειχνει.. δεν υπαρχει λογος αναμονης.. 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 26 λεπτά , Malntalia είπε:

αν εβαλες βλαστοκυστες στις 9 μερες δειχνει.. δεν υπαρχει λογος αναμονης.. 

ναι 2 βλαστοκύστες έβαλα. Η αλήθεια είναι στην πρώτη εμβρυομεταφορα με 1 βλαστοκύστη έκανα στις 11μερες (έτσι μου είχε πει ο γιατρός) Τωρα μου είπε στις 15 μέρες να κάνω. 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , Katker είπε:

ναι 2 βλαστοκύστες έβαλα. Η αλήθεια είναι στην πρώτη εμβρυομεταφορα με 1 βλαστοκύστη έκανα στις 11μερες (έτσι μου είχε πει ο γιατρός) Τωρα μου είπε στις 15 μέρες να κάνω. 

για μενα μην κανεις τεστ γτ δεν ειναι παντα σωστο το αποτελεσμα.. στις 9 μερες μπορεις να πας για χοριακη αν δεν αντεχεις.. εχω παει και στις 8 μερες.. καλα αποτελεσματα!!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 20 λεπτά , Malntalia είπε:

για μενα μην κανεις τεστ γτ δεν ειναι παντα σωστο το αποτελεσμα.. στις 9 μερες μπορεις να πας για χοριακη αν δεν αντεχεις.. εχω παει και στις 8 μερες.. καλα αποτελεσματα!!

Σε ευχαριστώ πολύ 🙏🏻

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...