Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 3 ώρες πρίν, *Vasoula είπε:

      Κανένα πρόβλημα κορίτσι μου...ναι ειναι καλύτερο να την κάνεις την ίδια ώρα αλλά ειδικά στη prolutex έχεις περιθώριο...μην αγχώνεσαι και τίποτα δεν πήγε στραβά!!!😉

      Αλήθεια είναι 600 ευρώ η μέρα στη θερμοκοιτίδα???τρομερό!!!!!

      Καλή επιτυχία κορίτσι μου!να πάνε όλα όπως τα θέλεις!!!

      Ευχαριστώ πολύ ❤️ Τόσο μου είπε ο γιατρός,δεν ξέρω αν εννοούσε για ένα μωράκι η για δύο,πάντως είπε 600€ στην κλινική. Αλλιώς το πάνε στο Ιπποκράτειο και όπως μου είπε,άντε να το βρεις εκεί μέσα ...

Καφέ Εξωσωματικής 2024 !


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 4,3k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

11 ώρες πρίν, *Vasoula είπε:

Γειά σου κορίτσι μου...κοίτα δεν είμαι και το σωστό παράδειγμα καθώς και εμένα με τρώει το άγχος και πάντα ψάχνομαι νωρίτερα.. κάνε ότι νοιώθεις καλύτερα για εσένα και για το άγχος σου...το Σάββατο σε ποια μέρα θα είσαι??

Αυτή τη φορά ήταν 240 η χοριακη μου..πάντως δεν έχει σημασία το νούμερο...οποιοδήποτε πάνω από 50 θεωρείται καλό!!!

Καλησπέρα κορίτσι μου!!! Η ωοληψια έγινε 26/9 και τη μεταφορά τη Δευτέρα 1/10. Θέλω να κάνω την εξέταση το Σάββατο στις 12/10. Εμένα να δεις πως με τρώει…. Πιστεύω θα δείξει κάτι…

πρίν από 20 λεπτά , helena212 είπε:

Πέρασαν οι μέρες λοιπόν...  ξημερώνει μια μεγάλη μέρα για μένα..  θέλω να ελπίζω ότι θα πάνε όλα καλά..  θα σας ενημερώσω και σας μόλις έχω νέα..  έχω αγχωθεί αρκετά.. οι φόβοι μας δεν μας αφήνουν πότε τελικά.. 

Σαν σήμερα ξημερωματα πριν 26 χρονια έχασα τον μπαμπά μου... μου φαίνεται απίστευτο πως συνέπεσαν οι ημερομηνίες..

Φουυυυ όλα θα πάνε καλά ❤️

Ολα θα πάνε καλα! Κάποιος σε προσέχει από κει πάνω! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

6 ώρες πρίν, Γεωργία38 είπε:

με τον Παπανικοπουλο ξερω να σου πω γιατι ειναι ο γιατρός μου.πολυ καλος και πανω απο ολα ανθρωπος σε καθησυχαζει για τα παντα.και πανω απο ολα οτι προβλημα και να υπαρχει δεν θα αγχωθεις για τιποτα αν ηταν να μην κανείς παιδι θα στο πει απο την αρχή.Ειναι σαν να πηγαινω σε εναν φίλο μου και μου δίνει συμβουλές και οτι ωρα και αν τον παρεις θα το σηκώσει εαν οχι αυτός η βοηθός του η Αρετη 

Σε ευχαριστώ πάρα πολύ με καθησυχάζουν αυτά που λες γιατί με αυτόν ένιωσα πολύ ποιο ήρεμη. Αν και ήταν λίγο δύσκολο να χωνέψω αυτά που άκουσα δεν τα περίμενα αλλά μου αρκούσε η ειλικρίνεια του.

Link to comment
Share on other sites

7 ώρες πρίν, helena212 είπε:

Πέρασαν οι μέρες λοιπόν...  ξημερώνει μια μεγάλη μέρα για μένα..  θέλω να ελπίζω ότι θα πάνε όλα καλά..  θα σας ενημερώσω και σας μόλις έχω νέα..  έχω αγχωθεί αρκετά.. οι φόβοι μας δεν μας αφήνουν πότε τελικά.. 

Σαν σήμερα ξημερωματα πριν 26 χρονια έχασα τον μπαμπά μου... μου φαίνεται απίστευτο πως συνέπεσαν οι ημερομηνίες..

Φουυυυ όλα θα πάνε καλά ❤️

Καλημερα κορίτσι μου! Καλή επιτυχία!

Με το καλό να πάρεις τα αποτελέσματα σου είμαι σίγουρη πως θα είναι αυτό που θες! Δεν είναι τυχαίες οι ημερομηνίες καμμιά φορά.. περιμένουμε νέα σου ! 🧡

Link to comment
Share on other sites

12 ώρες πρίν, helena212 είπε:

Πέρασαν οι μέρες λοιπόν...  ξημερώνει μια μεγάλη μέρα για μένα..  θέλω να ελπίζω ότι θα πάνε όλα καλά..  θα σας ενημερώσω και σας μόλις έχω νέα..  έχω αγχωθεί αρκετά.. οι φόβοι μας δεν μας αφήνουν πότε τελικά.. 

Σαν σήμερα ξημερωματα πριν 26 χρονια έχασα τον μπαμπά μου... μου φαίνεται απίστευτο πως συνέπεσαν οι ημερομηνίες..

Φουυυυ όλα θα πάνε καλά ❤️

Έχεις ένα φύλακα άγγελο λοιπόν και θα πάνε όλα καλά!!!θα περιμένουμε νέα σου!!🥰

12 ώρες πρίν, Nana10 είπε:

Καλησπέρα κορίτσι μου!!! Η ωοληψια έγινε 26/9 και τη μεταφορά τη Δευτέρα 1/10. Θέλω να κάνω την εξέταση το Σάββατο στις 12/10. Εμένα να δεις πως με τρώει…. Πιστεύω θα δείξει κάτι…

Ολα θα πάνε καλα! Κάποιος σε προσέχει από κει πάνω! 

Θα δείξει σίγουρα!!!μέσα από τη καρδιά μου να έχεις μια τεράστια χοριακη!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλησπέρα!

@helena212 με ένα τεράστιο νούμερο σου εύχομαι!

Λοιπόν χτες έκανα ένα τεστ clear blue, βγήκε μια πολύ αχνη μπλε γραμμη! Σήμερα έκανα ένα Y or N, το οποίο όμως έδειξε αρνητικο, μετά όμως το πέρασμα 20 λεπτών είχε μια άχνη γραμμή ροζ, άργησε να ανιχνεύσει την ορμονη;

Εκεί που χάρηκα....απογοήτευση 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 8 λεπτά , Alex@ είπε:

Καλησπέρα!

@helena212 με ένα τεράστιο νούμερο σου εύχομαι!

Λοιπόν χτες έκανα ένα τεστ clear blue, βγήκε μια πολύ αχνη μπλε γραμμη! Σήμερα έκανα ένα Y or N, το οποίο όμως έδειξε αρνητικο, μετά όμως το πέρασμα 20 λεπτών είχε μια άχνη γραμμή ροζ, άργησε να ανιχνεύσει την ορμονη;

Εκεί που χάρηκα....απογοήτευση 

Ε θετικό είναι ! Απλά το δεύτερο δεν θα καλό φαινόταν στην αρχή Κ δεν θα το είδες. Αφού εμφανίστηκε γραμμή Κ στα δύο τεστ είναι θετικό . 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , linaa είπε:

Ε θετικό είναι ! Απλά το δεύτερο δεν θα καλό φαινόταν στην αρχή Κ δεν θα το είδες. Αφού εμφανίστηκε γραμμή Κ στα δύο τεστ είναι θετικό . 

Αχ σε ευχαριστώ πολύ! Μου δίνεις απίστευτη χαρά!!

Απλά το σημερινό το ξαναείδα πέρα του 10λεπτου που στις οδηγίες λέει να μην λαμβάνετε υπόψη οποιαδήποτε αλλαγη

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 14 λεπτά , Alex@ είπε:

Καλησπέρα!

@helena212 με ένα τεράστιο νούμερο σου εύχομαι!

Λοιπόν χτες έκανα ένα τεστ clear blue, βγήκε μια πολύ αχνη μπλε γραμμη! Σήμερα έκανα ένα Y or N, το οποίο όμως έδειξε αρνητικο, μετά όμως το πέρασμα 20 λεπτών είχε μια άχνη γραμμή ροζ, άργησε να ανιχνεύσει την ορμονη;

Εκεί που χάρηκα....απογοήτευση 

Μην απογοητευεσαι γιατί αφού έχουν και τα δύο γραμμή θα είναι θετικα..ίσως το yes or no να μην είναι πρώιμες ανίχνευσης και να μην το έπιασε!!!έχεις να κάνεις άλλο άλλης εταιρείας??

Just now, Alex@ είπε:

Αχ σε ευχαριστώ πολύ! Μου δίνεις απίστευτη χαρά!!

Απλά το σημερινό το ξαναείδα πέρα του 10λεπτου που στις οδηγίες λέει να μην λαμβάνετε υπόψη οποιαδήποτε αλλαγη

Σου λένε μην τα λαμβάνεις υπόψιν γιατί μπορεί να βγει γραμμή εξάτμισης και να σε μπερδέψει...βέβαια η γραμμή εξάτμισης δεν έχει χρώμα.. είναι γκρι....

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 5 λεπτά , Alex@ είπε:

Αχ σε ευχαριστώ πολύ! Μου δίνεις απίστευτη χαρά!!

Απλά το σημερινό το ξαναείδα πέρα του 10λεπτου που στις οδηγίες λέει να μην λαμβάνετε υπόψη οποιαδήποτε αλλαγη

Μου έχει τύχει Κ εμένα να το πετάξω Κ μετά επειδή με έτρωγε να το ξανακοίταξω Κ να είναι όντως θετικό . Επειδή ήταν Κ τα δύο τεστ με γραμμουλα σίγουρα κάτι υπάρχει δεν τρελάθηκαν Κ τα δύο τεστ.  

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


@linaa @*Vasoula σας ευχαριστώ πάρα πολύ!!!

Μακαρι να είναι αλήθεια!!!

πρίν από 36 λεπτά , *Vasoula είπε:

Μην απογοητευεσαι γιατί αφού έχουν και τα δύο γραμμή θα είναι θετικα..ίσως το yes or no να μην είναι πρώιμες ανίχνευσης και να μην το έπιασε!!!έχεις να κάνεις άλλο άλλης εταιρείας??

Σου λένε μην τα λαμβάνεις υπόψιν γιατί μπορεί να βγει γραμμή εξάτμισης και να σε μπερδέψει...βέβαια η γραμμή εξάτμισης δεν έχει χρώμα.. είναι γκρι....

Όχι δεν έχω άλλης εταιρείας, θα περιμένω την χοριακη πλέον!!

  • Ευχή 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 12 λεπτά , Angel83 είπε:

Κορίτσια πήρα τα αποτελέσματα του προεμφυτευτικο, έχω 2 άριστες υγιείς βλαστοκυστες στις 5 που είχα στείλει!!!Να θυμησω ότι είχα ξαναστείλει 8 το Μάιο και δεν ήταν καμιά καλή... Δεν μπορώ να το πιστέψω ακόμη μετά από 2 χρόνια συνεχών απογοητευσεων η χαρά που νοιώθω είναι απερίγραπτη!! 

Τι υπέροχα νεα!!! Μπράβο κορίτσι μου!!

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σας κορίτσια! Σας διαβάζω αρκετό καιρό και πήρα την απόφαση να μπω και εγώ στην παρέα σας γιατί σας νιώθω απόλυτα σε όλο αυτό που περνάμε και με κάνετε να νιώθω καλά με τις συζητήσεις σας. Να σας πω ότι 1/10 έκανα την δεύτερη εμβρυομεταφορά με 2 βλαστοκύστες ΑΑ και περιμένω να περάσουν οι μέρες να κάνω την χοριακη. 🤞🏻

  • Καλή τύχη! 4
  • Ευχή 7
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...