Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 3 ώρες πρίν, *Vasoula είπε:

      Κανένα πρόβλημα κορίτσι μου...ναι ειναι καλύτερο να την κάνεις την ίδια ώρα αλλά ειδικά στη prolutex έχεις περιθώριο...μην αγχώνεσαι και τίποτα δεν πήγε στραβά!!!😉

      Αλήθεια είναι 600 ευρώ η μέρα στη θερμοκοιτίδα???τρομερό!!!!!

      Καλή επιτυχία κορίτσι μου!να πάνε όλα όπως τα θέλεις!!!

      Ευχαριστώ πολύ ❤️ Τόσο μου είπε ο γιατρός,δεν ξέρω αν εννοούσε για ένα μωράκι η για δύο,πάντως είπε 600€ στην κλινική. Αλλιώς το πάνε στο Ιπποκράτειο και όπως μου είπε,άντε να το βρεις εκεί μέσα ...

Καφέ Εξωσωματικής 2024 !


Recommended Posts

9 ώρες πρίν, Nana10 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια! Το πρωί έκανα την 3 μου προσπάθεια βάζοντας 2 μοριδια 4 ημερών. Πώς περνάνε οι μέρες πάλι…. Αυτό που ήθελα να ρωτήσω, πρέπει να κάνω σε 2 δεύτερες την χοριακη. Αν τη κάνω 2 μέρες νωρίτερα θα έχω ασφαλές αποτέλεσμα;; 

Σε 10 μέρες μπορείς να κάνεις,θα δείξει. 11 θέλουν τα τριών ημερών 9 οι βλαστοκύστες. 

Καλή επιτυχία!! Τρίτη και τυχερή!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 4,3k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 23 λεπτά , *Vasoula είπε:

Καλημέρα κορίτσι μου....οι αλήθεια είναι πως αυτές οι μέρες είναι πολύ δύσκολες....θέλει γερό στομάχι και υπομονή...μα θα περάσουν που θα πάει??Όσον αφορά τη χοριακη εφόσον είναι μοριδια θεωρώ πως και στις 11-12 μέρες θα δείξει η χοριακη αλλά για να ζητάει ο γιατρός δύο βδομάδες σίγουρα κάτι θα ξέρει....γιατί ίσως αν δεις μια χαμηλη τιμή να αγχωθείς ενώ απλά να είναι νωρίς...όπως και να έχει σου εύχομαι να πάνε όλα καλά!!😊

Κορίτσι μου έκανες χοριακη εσύ??νόμιζα την Παρασκευή....

Όχι δεν έκανα, τεστ έκανα χθες και βγήκε θετικο.. την Παρασκευή θα πάω κανονικά για χοριακή. Με έχουν πιάσει οι φοβίες μου τώρα.. μετάνιωσα που το έκανα τόσο νωρίς.. 

  • Λουλούδια 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, helena212 είπε:

Όχι δεν έκανα, τεστ έκανα χθες και βγήκε θετικο.. την Παρασκευή θα πάω κανονικά για χοριακή. Με έχουν πιάσει οι φοβίες μου τώρα.. μετάνιωσα που το έκανα τόσο νωρίς.. 

Να μην ανησυχείς, είχες θετικό τεστ άρα όλα πηγαίνουν όπως πρέπει! Μια χαρά θα είναι κ η χοριακή! 

 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , Alex@ είπε:

Να μην ανησυχείς, είχες θετικό τεστ άρα όλα πηγαίνουν όπως πρέπει! Μια χαρά θα είναι κ η χοριακή! 

 

Είχα μια βιοχημικη από φυσική σύλληψη παλαιότερα..  ήταν το πρώτο μου θετικο τεστ.. και ξύπνησαν αναμνήσεις τώρα..  καταλαβαίνεις..

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 21 λεπτά , Blue Velvet είπε:

Κορίτσια θα τρελαθώ! Δύο άψογες βλαστοκυστες 5ΑΑ!! Θελω να πάω στην κλινική να αγκαλιάσω το γιατρό και τις εμβρυολογους!! Τρέμω απ' τη χαρά μου!Δύο ωαρια,δύο τέλεια έμβρυα!Μακάρι τέτοια καλά νέα για όλες❤️

Μπράβο!!! Υπέροχα  νέα!!! Όλα καλά να πάνε!!

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, helena212 είπε:

Είχα μια βιοχημικη από φυσική σύλληψη παλαιότερα..  ήταν το πρώτο μου θετικο τεστ.. και ξύπνησαν αναμνήσεις τώρα..  καταλαβαίνεις..

Λογικός ο φόβος σου αλλά μόνο καλα θα πάνε τα πράγματα τώρα θα δεις...έχεις ωστόσο κ άλλο τεστ??εγώ έκανα ένα κάθε μετά μέχρι τη χοριακη..άλλη τρελή κ εγω μην νομίζεις...

πρίν από 50 λεπτά , Blue Velvet είπε:

Κορίτσια θα τρελαθώ! Δύο άψογες βλαστοκυστες 5ΑΑ!! Θελω να πάω στην κλινική να αγκαλιάσω το γιατρό και τις εμβρυολογους!! Τρέμω απ' τη χαρά μου!Δύο ωαρια,δύο τέλεια έμβρυα!Μακάρι τέτοια καλά νέα για όλες❤️

Μα τι φανταστικά νέα είναι αυτά!!!τώρα βουρ προετοιμασία για μεταφορά ε???κάτι μ λέει πως είναι πολύ τυχερές αυτές οι υπέροχες βλαστοκυστουλες!! 😉

  • Ευχή 2
Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, helena212 είπε:

Είχα μια βιοχημικη από φυσική σύλληψη παλαιότερα..  ήταν το πρώτο μου θετικο τεστ.. και ξύπνησαν αναμνήσεις τώρα..  καταλαβαίνεις..

Λογικό να ανησυχείς μετά από τέτοια εμπειρία αλλά θα δεις τώρα θα είναι όλα μια χαρά! Να έχεις θετική σκέψη!!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 26 λεπτά , *Vasoula είπε:

Λογικός ο φόβος σου αλλά μόνο καλα θα πάνε τα πράγματα τώρα θα δεις...έχεις ωστόσο κ άλλο τεστ??εγώ έκανα ένα κάθε μετά μέχρι τη χοριακη..άλλη τρελή κ εγω μην νομίζεις...

Μα τι φανταστικά νέα είναι αυτά!!!τώρα βουρ προετοιμασία για μεταφορά ε???κάτι μ λέει πως είναι πολύ τυχερές αυτές οι υπέροχες βλαστοκυστουλες!! 😉

Ευχαριστώ πολύ ❤️ Τώρα περιμένω να μου ρθει περίοδος(που δεν ξέρω αν είναι φυσιολογικό,αλλά ακόμα δεν μου ήρθε και έχουν περάσει πέντε μέρες από την ωοληψια) και στην επόμενη περίοδο θα κάνουμε την εμβρυομεταφορά. Έχω και ένα εμβρυακι στην κατάψυξη απο προηγούμενη ωοληψια και τώρα θα δούμε αν θα βάλουμε ένα η δύο 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 6 λεπτά , Blue Velvet είπε:

Ευχαριστώ πολύ ❤️ Τώρα περιμένω να μου ρθει περίοδος(που δεν ξέρω αν είναι φυσιολογικό,αλλά ακόμα δεν μου ήρθε και έχουν περάσει πέντε μέρες από την ωοληψια) και στην επόμενη περίοδο θα κάνουμε την εμβρυομεταφορά. Έχω και ένα εμβρυακι στην κατάψυξη απο προηγούμενη ωοληψια και τώρα θα δούμε αν θα βάλουμε ένα η δύο 

Φυσιολογικό είναι κοπέλα μου..λογικά μέσα στις επόμενες 2 3 μέρες θ έρθει!!!ότι και αν αποφασίσετε σου εύχομαι ότι καλύτερο!!!

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 15 λεπτά , Blue Velvet είπε:

Ευχαριστώ πολύ ❤️ Τώρα περιμένω να μου ρθει περίοδος(που δεν ξέρω αν είναι φυσιολογικό,αλλά ακόμα δεν μου ήρθε και έχουν περάσει πέντε μέρες από την ωοληψια) και στην επόμενη περίοδο θα κάνουμε την εμβρυομεταφορά. Έχω και ένα εμβρυακι στην κατάψυξη απο προηγούμενη ωοληψια και τώρα θα δούμε αν θα βάλουμε ένα η δύο 

Τέλεια νέα!! Η περίοδος μπορεί να έρθει μέχρι και 15 μέρες μετά ( μου έχει συμβεί) . Πιστεύω τα δύο τα τελευταία θα βάλετε🥰

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχή 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 43 λεπτά , Neverstop είπε:

Τέλεια νέα!! Η περίοδος μπορεί να έρθει μέχρι και 15 μέρες μετά ( μου έχει συμβεί) . Πιστεύω τα δύο τα τελευταία θα βάλετε🥰

Να σαι καλά ❤️ Ώστε αργεί τόσο πολύ? Ούτε που το θυμόμουν,νόμιζα ότι ήταν λιγότερες μέρες 

Link to comment
Share on other sites

8 ώρες πρίν, helena212 είπε:

Όχι δεν έκανα, τεστ έκανα χθες και βγήκε θετικο.. την Παρασκευή θα πάω κανονικά για χοριακή. Με έχουν πιάσει οι φοβίες μου τώρα.. μετάνιωσα που το έκανα τόσο νωρίς.. 

Να μην αγχώνεσαι καθόλου όλα θα ναι μια χαρά! Ότι έγινε έγινε και τώρα προχωράς για τα επόμενα τα καλύτερα όπως δείχνει και το τεστ!!!

5 ώρες πρίν, Blue Velvet είπε:

Κορίτσια θα τρελαθώ! Δύο άψογες βλαστοκυστες 5ΑΑ!! Θελω να πάω στην κλινική να αγκαλιάσω το γιατρό και τις εμβρυολογους!! Τρέμω απ' τη χαρά μου!Δύο ωαρια,δύο τέλεια έμβρυα!Μακάρι τέτοια καλά νέα για όλες❤️

Τέλεια νέα! Μπράβο! Να έχεις τέτοια ψυχολογία συνεχώς και όλα θα πάνε μια χαρά! Καλή υπομονή μέχρι την μεταφορά γιατί εμένα από υπομονή δεν μου χει μείνει και πολύ ακόμη!😂

  • Ευχή 1
Link to comment
Share on other sites

8 ώρες πρίν, Blue Velvet είπε:

Κορίτσια θα τρελαθώ! Δύο άψογες βλαστοκυστες 5ΑΑ!! Θελω να πάω στην κλινική να αγκαλιάσω το γιατρό και τις εμβρυολογους!! Τρέμω απ' τη χαρά μου!Δύο ωαρια,δύο τέλεια έμβρυα!Μακάρι τέτοια καλά νέα για όλες❤️

Τον εαυτό σου να αγκαλιάσεις και τον άντρα σου! Εσείς είστε ο κύριος λόγος της επιτυχίας! Σου εύχομαι από καρδιάς να πάνε όλα καλά.. ❤️❤️

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...