Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 30 λεπτά , linaa είπε:

      🤔. Πάντως αυτό με το ΑΜΚΑ με τον εφκα δεν είχα βγάλει άκρη είχα πάει στα ΚΕΠ Κ σε ένα λεπτό μου το είχαν φτιαξει . Στον εφκα αλλά τους έλεγα αλλά καταλάβαιναν. 

      Κανονικά αν είχε ολοκληρωθεί απτό δημαρχείο θα την είχες την ληξιαρχική πράξη.... Μπέρδεμα 

      Στις οδηγίες λέει να περιμένουμε μία δύο ημέρες. Οπότε λόγω σκ θα περιμένω αλλιώς θα πάω στο ληξιαρχείο ξανά να ρωτήσω. Στον εφκα κι ηλεκτρονικα διάβασα πως γίνεται πλέον.

Καφέ Εξωσωματικής 2024 !


Recommended Posts

Καλημέρα κορίτσια! Ερώτηση για όσες έγιναν πρόσφατα μανούλες.. έκανα αυτή την εβδομάδα την ονοματοδοσία μέσω gov, δήλωσα και τη βαφτιση. Ήρθε ενημερωτικο email πως ολοκληρώθηκε. Η καινούργια ληξιαρχική γέννησης με το όνομα δεν έρχεται κατευθείαν στη θυρίδα? Χρειάζεται κάτι άλλο? Δεν φαίνεται ακόμα το όνομα του μωρού.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 4,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 25 λεπτά , Neverstop είπε:

Καλημέρα κορίτσια! Ερώτηση για όσες έγιναν πρόσφατα μανούλες.. έκανα αυτή την εβδομάδα την ονοματοδοσία μέσω gov, δήλωσα και τη βαφτιση. Ήρθε ενημερωτικο email πως ολοκληρώθηκε. Η καινούργια ληξιαρχική γέννησης με το όνομα δεν έρχεται κατευθείαν στη θυρίδα? Χρειάζεται κάτι άλλο? Δεν φαίνεται ακόμα το όνομα του μωρού.

Κανονικά αν ολοκληρώθηκε πρέπει να την έχεις λάβει την ληξιαρχική πραξη . Κοίταξες Κ στους δύο σας ? Εννοώ Κ στου πατέρα ? 

Μετά κάτι πρέπει να κάνεις Κ στα ΚΕΠ για το ΑΜΚΑ αν θυμάμαι καλά. Γιατι στις εξετάσεις δεν φαίνετε Κ θα σε μπλοκάρει . 

Link to comment
Share on other sites

On 9/27/2024 at 9:25 AM, Blue Velvet said:

Καλημέρα! Με πήραν τηλ από την κλινική και μου είπαν πως από τα τρία ωάρια,τα δύο ήταν ώριμα και γονιμοποιηθηκαν!! Δεν το πίστευα,της λέω "είστε σίγουρη"? Κλαιω από χαρά,ξέρω ότι μπορεί να μην προχωρήσουν,αλλά έγινε το πρώτο βήμα❤️

Συγχαρητήρια, τα πήγατε περίφημα, μακάρι να πάνε όλα τέλεια!!

23 hours ago, anemoni9 said:

32 είμαι. Δεν απέχω και πολύ από τα 35, η αλήθεια είναι!

Δεν είναι τόσο τραγικά όσο σου τα λέει. Σίγουρα φθίνει η ποιότητα όσο μεγαλώνουμε όμως με κατάλληλη διατροφή, γυμναστική, τρόπο ζωής κλπ βελτιώνεται και το θεμα σπω. Οπότε μην αγχώνεσαι τόσο, ήρεμα και όλα θα πάνε καλά!

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, linaa είπε:

Κανονικά αν ολοκληρώθηκε πρέπει να την έχεις λάβει την ληξιαρχική πραξη . Κοίταξες Κ στους δύο σας ? Εννοώ Κ στου πατέρα ? 

Μετά κάτι πρέπει να κάνεις Κ στα ΚΕΠ για το ΑΜΚΑ αν θυμάμαι καλά. Γιατι στις εξετάσεις δεν φαίνετε Κ θα σε μπλοκάρει . 

Ευχαριστώ! Όχι δεν κοίταξα καθώς έκανα εγώ τή διαδικασία υπέθεσα πως θα ερχόταν στη θυρίδα μου. Λογικά εννοεί τη διαδικασία στον εφκα,το έχω υπόψη...

Ps ούτε σε αυτού ήρθε η ληξιαρχική🥺

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 15 λεπτά , Neverstop είπε:

Ευχαριστώ! Όχι δεν κοίταξα καθώς έκανα εγώ τή διαδικασία υπέθεσα πως θα ερχόταν στη θυρίδα μου. Λογικά εννοεί τη διαδικασία στον εφκα,το έχω υπόψη...

Ps ούτε σε αυτού ήρθε η ληξιαρχική🥺

🤔. Πάντως αυτό με το ΑΜΚΑ με τον εφκα δεν είχα βγάλει άκρη είχα πάει στα ΚΕΠ Κ σε ένα λεπτό μου το είχαν φτιαξει . Στον εφκα αλλά τους έλεγα αλλά καταλάβαιναν. 

Κανονικά αν είχε ολοκληρωθεί απτό δημαρχείο θα την είχες την ληξιαρχική πράξη.... Μπέρδεμα 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 30 λεπτά , linaa είπε:

🤔. Πάντως αυτό με το ΑΜΚΑ με τον εφκα δεν είχα βγάλει άκρη είχα πάει στα ΚΕΠ Κ σε ένα λεπτό μου το είχαν φτιαξει . Στον εφκα αλλά τους έλεγα αλλά καταλάβαιναν. 

Κανονικά αν είχε ολοκληρωθεί απτό δημαρχείο θα την είχες την ληξιαρχική πράξη.... Μπέρδεμα 

Στις οδηγίες λέει να περιμένουμε μία δύο ημέρες. Οπότε λόγω σκ θα περιμένω αλλιώς θα πάω στο ληξιαρχείο ξανά να ρωτήσω. Στον εφκα κι ηλεκτρονικα διάβασα πως γίνεται πλέον.

Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...