Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 7 minutes ago, Neverstop said:

      Περιμένουμε με αγωνία τα νεότερα! Ήσουν οριακά για καρδούλα την προηγούμενη φορά!

      Πλέον με όσα έχω περάσει δεν με αγγίζει τίποτα … απλά περιμένω το επόμενο σκαν … δεν έχω άλλη υπομονή ειλικρινά …

      • Δύναμη! 1
      • Λυπημένη/-ος 1

Καφέ Εξωσωματικής 2024 !


Recommended Posts

On 25/8/2024 at 8:29 ΜΜ, Titti είπε:

Εννοείς δεν υπήρχε ιδιωτικότητα λόγω συνοδών και επισκεπτηρίου; Ο αναισθησιολόγος  πήρε έξτρα χρήματα; 

Πολύ μικρό δωμάτιο για 3 κρεβάτια,με μια κουρτίνα μόνο για το διπλανό κρεβάτι,με το απέναντι κρεβάτι δεν υπήρχε τίποτα που να μπορεί να μας καλύψει.Ευτυχως που τα βρήκαμε δηλαδή με τη κοπέλα!Θηλαζαμε κ οι 3 κ ήμασταν όλη την ώρα με το στήθος έξω μέχρι να πιάσουν τα μικρουλια,ε δεν μπορούσες να καλυφθείς!Το επισκεπτήριο δε,άσε οποίος θέλει οπότε θέλει.

  • Λυπημένη/-ος 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 25 λεπτά , Lila ki είπε:

Έκανα ένα τεστ και είναι θετικό !!! Ελπίζω αυτή τη φορά να ήρθε για να μείνει !! 

Συγχαρητήρια κορίτσι μου με μια τεράστια χοριακη και τελειομηνη εγκυμοσύνη εύχομαι🙏🏼🙏🏼🙏🏼

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 28 λεπτά , Lila ki είπε:

Έκανα ένα τεστ και είναι θετικό !!! Ελπίζω αυτή τη φορά να ήρθε για να μείνει !! 

Συγχαρητήρια! Με το καλό να στεριώσει! Είδες που γίνεται θετικό αποτέλεσμα και χωρίς συμπτώματα?😁

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Lila ki είπε:

Έκανα ένα τεστ και είναι θετικό !!! Ελπίζω αυτή τη φορά να ήρθε για να μείνει !! 

Μπράβο κορίτσι μου!μια μεγάλη χοριακη και μια τελειομηνη εγκυμοσυνη σου εύχομαι!!!μα είδες???δεν παίζουν καμία μα καμία σημασία τα συμπτώματα!!! 🥰

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

2 hours ago, Bluee19 said:

Συγχαρητήρια κορίτσι μου με μια τεράστια χοριακη και τελειομηνη εγκυμοσύνη εύχομαι🙏🏼🙏🏼🙏🏼

Σε ευχαριστω πολύ ! Μακάρι Παναγία μου ! 

2 hours ago, Neverstop said:

Συγχαρητήρια! Με το καλό να στεριώσει! Είδες που γίνεται θετικό αποτέλεσμα και χωρίς συμπτώματα?😁

Σε ευχαριστω παρααααα πολύ ! Ναι τελικά έχεις δίκιο !!!❤️

13 minutes ago, *Vasoula said:

Μπράβο κορίτσι μου!μια μεγάλη χοριακη και μια τελειομηνη εγκυμοσυνη σου εύχομαι!!!μα είδες???δεν παίζουν καμία μα καμία σημασία τα συμπτώματα!!! 🥰

Σε ευχαριστω παρά πολύ ! Ναι έχεις δίκιο ! Εύχομαι να ήρθε για να μείνει αυτή τη φορά !! 

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχή 1
Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πρίν, Lila ki είπε:

Έκανα ένα τεστ και είναι θετικό !!! Ελπίζω αυτή τη φορά να ήρθε για να μείνει !! 

Μπράβο κορίτσι μου,εύχομαι μια υγιή, τελειομηνη εγκυμοσύνη ❤️Πόσα εμβρυακια έβαλες?

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Blue Velvet said:

Μπράβο κορίτσι μου,εύχομαι μια υγιή, τελειομηνη εγκυμοσύνη ❤️Πόσα εμβρυακια έβαλες?

Ευχαριστω παρά πολύ !!! Ένα βάλαμε δεν με άφησαν να βάλω δυο ενώ τους παρακάλεσα τόσες φορές …. Δεν ξέρω γιατί … 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλησπέρα. σε λίγο ξεκινάω την δεύτερη προσπάθεια μου αλλά σκέφτομαι μήπως  Να αλλάξω κέντρο εξωσωματικής ; Η να μείνω εκεί που πήγα την πρώτη φορά ; .  . .ποια είναι η γνώμη σας ;δεν έχω παράπονα από αυτούς . Το αντίθετο … σκέφτομαι ότι λόγο ηλικίας είμαι 43 και πολύ χαμηλής ΑΜΗς 0.18 υπάρχει καλύτερο κέντρο από αυτό που πάω. Ενασ Ακόμα λόγος είναι ο γιατρος μου . Δεν μπορείς να τον βρεις . να του  μιλήσεις να  ρωτήσεις ότι θες …

Link to comment
Share on other sites

10 ώρες πρίν, Lila ki είπε:

Έκανα ένα τεστ και είναι θετικό !!! Ελπίζω αυτή τη φορά να ήρθε για να μείνει !! 

Μακαρι κοπέλα μου!!να μείνει!!!στο ευχόμαι μέσα από την καρδιά μου!! Συγχαρητήρια 🎉🎉🎉

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχή 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...