Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 7 minutes ago, Neverstop said:

      Περιμένουμε με αγωνία τα νεότερα! Ήσουν οριακά για καρδούλα την προηγούμενη φορά!

      Πλέον με όσα έχω περάσει δεν με αγγίζει τίποτα … απλά περιμένω το επόμενο σκαν … δεν έχω άλλη υπομονή ειλικρινά …

      • Δύναμη! 1
      • Λυπημένη/-ος 1

Καφέ Εξωσωματικής 2024 !


Recommended Posts

1 hour ago, Bluee19 είπε:

σε ιδιωτικό ναι στο ι..ω πριν τρία χρόνια.

ειναι Γυναικολογος όχι εξωσωματικός και έχει δίκη του μαία που είναι δίπλα στις γυναίκες σε όλη την εγκυμοσύνη και την γεννά. Το μόνο που πλήρωσε έξτρα ήταν οι μεγάλες εξετάσεις που έγιναν σε άλλο γιατρό 

Σε  φυσιολογικό τοκετό αναφέρομαι 

Aaa OK πριν 3 χρόνια  ήταν τόσο λογικο.. αλλά μπράβο  στον γιατρό...για τη μη έξτρα χρεώσεις 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

3 ώρες πρίν, Malntalia είπε:

ισχυει απολυτα αυτο που λες.. μιας και παλια εδώ μέσα..πολλοί γιατροί γινάνε θεοί από εμάς..πλουτισαν στην πλατη μας.. και μετά υπήρξε ασυδοσία..από την αλλή έμαθα και αρκετά από πιο παλίες από εμένα..

σε ιδιωτικό? και ποια χρονιά? με ιδιωτική ασφαλεία ή του δημοσίου? για τις επισκέψεις πολύ πιθανό και μπράβο..αλλά όλα τα αλλά μαζί τοσο? οι επίσημοι τιμοκατάλογοι των ιδιωτικών νοσοκομείων και μόνο είναι άλλες.. 

Κι εμένα 2700 κάτι μου βγήκε σε δίκλινο Θεσσαλονίκη Γένεσις όλα μαζί.. καισαρική. και ο γιατρός μέσα σέ αυτά. Χωρίς βέβαια ό, τι πλήρωσα αυχενική κτλ. Νομίζω Αθήνα παίζουν πιο μεγάλες αποκλισεις.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια  γειά σας! Ερώτηση για φίλο  αν γνωρίζει  κάποια.. έχω φίλο που έκανε  αιμοκάθαρση,  έκανε κ μεταμόσχευση,  παίρνει φάρμακα...ποια είναι η διαδικασία για παιδι? Πρέπει να κάνει  κατάψυξη σπερμα αφού το εξετάσει? σε τι γιατρό πρέπει να απευθυνθεί? Ευχαριστώ 

Link to comment
Share on other sites

7 ώρες πρίν, Malntalia είπε:

Κορίτσια  γειά σας! Ερώτηση για φίλο  αν γνωρίζει  κάποια.. έχω φίλο που έκανε  αιμοκάθαρση,  έκανε κ μεταμόσχευση,  παίρνει φάρμακα...ποια είναι η διαδικασία για παιδι? Πρέπει να κάνει  κατάψυξη σπερμα αφού το εξετάσει? σε τι γιατρό πρέπει να απευθυνθεί? Ευχαριστώ 

Θα προτεινα να απευθύνει σε ανδρολόγο! 

20 ώρες πρίν, Lila ki είπε:

Και εγώ βράδυ τις έκανα γιατί με βόλευε αρκετά αλλά μου είχαν πει κ αυτοί να τις κάνω βράδυ μενω στις εξωτερικό βέβαια εγώ … 

Ναι σε θυμάμαι!ευχαριστω πολύ για την απάντηση! 

  • Ευχαριστώ 1
  • Καλή τύχη! 1
Link to comment
Share on other sites

38 minutes ago, Katiamaxiking said:

Θα προτεινα να απευθύνει σε ανδρολόγο! 

Ναι σε θυμάμαι!ευχαριστω πολύ για την απάντηση! 

Να είσαι καλα κοπέλα μου !!! Πολλά και γερά αυγά σου εύχομαι ! 

  • Ευχή 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Γεια σας! Έχω σύνδρομο πολυκυστικών, προσπαθούμε για παιδάκι, μας βλέπω να οδεύουμε προς εξωσωματική. Γνωρίζει καμιά τον Τρ...νό ή ξέρετε κάποιον άλλο καλό στη Θεσσαλονίκη; Συγνώμη αν έχει αναφερθεί ξανά ή αν δεν πρέπει να λέω ονόματα, είμαι νέα στο φόρουμ. Κάθε βοήθεια πολύτιμη. Ευχαριστώ!

Link to comment
Share on other sites

16 ώρες πρίν, Malntalia είπε:

Κορίτσια  γειά σας! Ερώτηση για φίλο  αν γνωρίζει  κάποια.. έχω φίλο που έκανε  αιμοκάθαρση,  έκανε κ μεταμόσχευση,  παίρνει φάρμακα...ποια είναι η διαδικασία για παιδι? Πρέπει να κάνει  κατάψυξη σπερμα αφού το εξετάσει? σε τι γιατρό πρέπει να απευθυνθεί? Ευχαριστώ 

Εμένα γνωστός μου με μεταμόσχευση έκανε κατάψυξη, όμως  έγινε πριν τη διαδικασία των χημειοθεραπειών και της μεταμόσχευσης.

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πρίν, anemoni9 είπε:

Γεια σας! Έχω σύνδρομο πολυκυστικών, προσπαθούμε για παιδάκι, μας βλέπω να οδεύουμε προς εξωσωματική. Γνωρίζει καμιά τον Τρ...νό ή ξέρετε κάποιον άλλο καλό στη Θεσσαλονίκη; Συγνώμη αν έχει αναφερθεί ξανά ή αν δεν πρέπει να λέω ονόματα, είμαι νέα στο φόρουμ. Κάθε βοήθεια πολύτιμη. Ευχαριστώ!

Γεια σου και σένα ! Εγω πήγα από την πρώτη στιγμή στον Θ.Στ...ακη στο Γένεσις και θα σου πω ότι εκτός από εξαιρετικός επιστήμονας,είναι και ένας υπέροχος άνθρωπος.Ειχα και έχω επαφη μόνο μαζί του και πότε με τις μαίες και τους συνεργάτες του,δεν είναι απρόσωπη η αντιμετώπιση του.Έκανα την κορούλα μου και τον Σεπτέμβρη ξεκινάω ωοληψια για δεύτερο παιδάκι.Σου εύχομαι να γίνεις συντομα μανούλα ❤️ Καλή επιτυχία ❤️ 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια μου! Κάπως παλιά στο θέμα, όμως σας διαβάζω καθημερινά.. Τον Φεβρουάριο γέννησα τον μπεμπούλη μου με την τρίτη εμβρυομεταφορά (2η διέγερση) και έχουμε ακόμα 5 έμβρυα στην κατάψυξη. Το θέμα μου είναι ότι πέρσι και ενώ διένυα τον 6ο μήνα χάσαμε απρόσμενα τον γιατρό της καρδιάς μας από καρκίνο. Συνεχίσαμε στον συνεργάτη του στο ίδιο κέντρο όμως δεν ήταν το ίδιο... Βασικά ήταν κάτι τελείως άλλο. Για προσωπικούς λόγους δεν έμεινα ευχαριστημένη και είμαστε τώρα σε αναζήτηση γιατρού για μια ακόμα φορά. Όποια κοπέλα θέλει ας μου προτείνει σε πμ για να ξεκινήσουμε το ψάξιμο. Σας ευχαριστώ πολύ όλες!

Υ.Γ. Ξέχασα να πω! Μένω Αθήνα!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


11 ώρες πρίν, Blue Velvet είπε:

Γεια σου και σένα ! Εγω πήγα από την πρώτη στιγμή στον Θ.Στ...ακη στο Γένεσις και θα σου πω ότι εκτός από εξαιρετικός επιστήμονας,είναι και ένας υπέροχος άνθρωπος.Ειχα και έχω επαφη μόνο μαζί του και πότε με τις μαίες και τους συνεργάτες του,δεν είναι απρόσωπη η αντιμετώπιση του.Έκανα την κορούλα μου και τον Σεπτέμβρη ξεκινάω ωοληψια για δεύτερο παιδάκι.Σου εύχομαι να γίνεις συντομα μανούλα ❤️ Καλή επιτυχία ❤️ 

σε ευχαριστώ πολύ για την απάντηση! να σου ζήσει η κορούλα σου και με το καλό και το δεύτερο μωράκι σύντομα!

  • Ευχή 1
Link to comment
Share on other sites

13 hours ago, Luckystars said:

Εχω υποσχεθεί όσο μα όσο διάστημα και αν περάσει πάντα να επιστρέφω....εδώ που βίωσα ξεχωριστές στιγμές....στιγμές δικές σας,δικές μου ,δικές ΜΑΣ....Εδώ που ένιωσα πως πάντα έβρισκα έναν ώμο να ακουμπήσω,μια παλάμη να με παρηγορήσει,ένα χέρι να μου δώσει ώθηση.....

Δεν ξέχασα ποτέ,δεν θα ξεχάσω ποτέ.....Να ξέρετε μιλάω στο Τυχερό μας Αστέρι για τις φίλες μου.....είσαστε για την παιδική της φαντασία ένα γλυκό παραμύθι.....είσαστε ένα βασίλειο από αγωνίστριες που μάχονται με την καρδιά και όλο τους το είναι....ενα παραμύθι αέναο.....μαγικό.... ξεχωριστό.....όπως είστε όλες σας!

Καμαρώνω για το παρεάκι μου ειλικρινά,μια προς μία και ας μην σας έχω γνωρίσει.....Σημασία έχει ότι έχετε ξεχωριστή θέση στην καρδιά μου...

Όπου βιώνει  συναίσθημα δεν χωράνε πολλά λόγια.....σας περιμένω πάντα εκεί.... απέναντι να χαρω σα μικρό παιδί με την χαρά σας.....να είστε σίγουρες για καθεμία υπάρχει η στιγμή της.....

Σας φιλώ 

 

Με συγκίνησαν πολύ τα λόγια σου! Καθότι νέα στο φόρουμ δεν γνωρίζω τις ιστορίες σας ούτε την ιστορία σου ! Όμως μας δένει η ίδια λαχτάρα και εύχομαι σύντομα η ίδια χαρά να βιώσουμε το θαύμα της μητρότητας και να κρατήσουμε στην αγκαλιά μας και εμείς το τυχερό μας αστέρι ! 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

14 ώρες πρίν, Luckystars είπε:

Εχω υποσχεθεί όσο μα όσο διάστημα και αν περάσει πάντα να επιστρέφω....εδώ που βίωσα ξεχωριστές στιγμές....στιγμές δικές σας,δικές μου ,δικές ΜΑΣ....Εδώ που ένιωσα πως πάντα έβρισκα έναν ώμο να ακουμπήσω,μια παλάμη να με παρηγορήσει,ένα χέρι να μου δώσει ώθηση.....

Δεν ξέχασα ποτέ,δεν θα ξεχάσω ποτέ.....Να ξέρετε μιλάω στο Τυχερό μας Αστέρι για τις φίλες μου.....είσαστε για την παιδική της φαντασία ένα γλυκό παραμύθι.....είσαστε ένα βασίλειο από αγωνίστριες που μάχονται με την καρδιά και όλο τους το είναι....ενα παραμύθι αέναο.....μαγικό.... ξεχωριστό.....όπως είστε όλες σας!

Καμαρώνω για το παρεάκι μου ειλικρινά,μια προς μία και ας μην σας έχω γνωρίσει.....Σημασία έχει ότι έχετε ξεχωριστή θέση στην καρδιά μου...

Όπου βιώνει  συναίσθημα δεν χωράνε πολλά λόγια.....σας περιμένω πάντα εκεί.... απέναντι να χαρω σα μικρό παιδί με την χαρά σας.....να είστε σίγουρες για καθεμία υπάρχει η στιγμή της.....

Σας φιλώ 

 

Γεια σου κορίτσι μου! Θυμάμαι την ιστορία σου.. 2 ετών έγινε η μπουμπουκα σας?? Αν θυμάμαι καλά της Παναγίας γεννησατε.

@Lotos @kateriiina25 @MarGe2022 κορίτσια εσείς τι κάνετε???

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

23 ώρες πρίν, Neverstop είπε:

Γεια σου κορίτσι μου! Θυμάμαι την ιστορία σου.. 2 ετών έγινε η μπουμπουκα σας?? Αν θυμάμαι καλά της Παναγίας γεννησατε.

@Lotos @kateriiina25 @MarGe2022 κορίτσια εσείς τι κάνετε???

Γεια σου κορίτσι μου !εγώ πλέον έχω δίδυμα 5 μηνών ...τα κατάφερα κ κάθε φορά π γυρνάω πίσω νιώθω τόσο συγκίνηση .Πλέον με πνίγουν άλλες αγωνίες...εύχομαι σε όλες τις κοπέλες να ξεπεράσουν σύντομα τις δυσκολίες κ να κρατήσουν τα μωρά τους αγκαλιά !!εσύ τι κάνεις ;

  • Μου αρέσει 6
Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Lotos είπε:

Γεια σου κορίτσι μου !εγώ πλέον έχω δίδυμα 5 μηνών ...τα κατάφερα κ κάθε φορά π γυρνάω πίσω νιώθω τόσο συγκίνηση .Πλέον με πνίγουν άλλες αγωνίες...εύχομαι σε όλες τις κοπέλες να ξεπεράσουν σύντομα τις δυσκολίες κ να κρατήσουν τα μωρά τους αγκαλιά !!εσύ τι κάνεις ;

Να σας ζήσουν τα μπουμπουκακια❤️❤️❤️ εύχομαι να έχεις βοήθεια για να παίρνεις κι εσύ ανάσες. Και εμείς καλά είμαστε, κοντεύουμε 7,5 μηνών, ολόκληρος άντρας😄

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...