Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Καφέ Εξωσωματικής 2024 !


Recommended Posts

1 ώρα πρίν, Fay_ είπε:

Κορίτσια θα ήθελα να γράψω κ εγω τα νέα μου. Περιμένω σε λίγες μέρες να αδιαθετήσω και θα ξεκίναγα προετοιμασία για ετ για τα δυο εμβρυακια που έχω στην κατάψυξη. Το Σάββατο όμως ο μπαμπας μου μπήκε έκτακτως στην εντατική. Κλαίω μέρα νύχτα για τον μπαμπά μου, η ψυχολογία μου είναι χάλια για να μπω σε διαδικασία ετ και θα πρέπει να το αποφασίσω μέχρι αύριο που θα έκανα Arvekap κανονικά. Από την άλλη σκέφτομαι πως δεν αντέχω άλλη αναβολη και ίσως αν πάει καλά να πάρω ένα ψυχολογικό boost. Ο άντρας μου μου λέει να μην προχωρήσουμε αυτή τη στιγμή.. Δεν ξέρω τι να κάνω.. συγνωμη αν σας μαύρισα 😢

Κορίτσι μου αρχικά εύχομαι να πάνε όλα καλά με τον μπαμπά σου και να έχει γρήγορη ανάρρωση! Το πως θα προχωρήσεις είναι καθαρά δική σου απόφαση και καταλαβαίνω πόσο δύσκολο είναι γιατί έχω βρεθεί σε παρόμοια θέση στη φάση της διέγερσης. Περίμενα με πολλή ανυπομονησία να ξεκινήσω και λίγες μέρες πριν ο μπαμπάς μου μπήκε στην εντατική. Η δική μου απόφαση μετά από συζήτηση με τον σύζυγό μου ήταν να προχωρήσω γιατί αυτό θα ήθελε ο μπαμπάς μου και ήταν πολυ χαρούμενος για την προσπάθειά μας. Νομίζω όμως ότι δεν ήταν καλή επιλογή. Ήταν πολύ δύσκολο όλο αυτό, σαν να ήμουν μοιρασμένη στα 2,  ταυτόχρονα παρούσα και απούσα και φυσικά ακολούθησαν και πολλές τύψεις. Ο γιατρός μου μου είπε ότι σε καμία περίπτωση δε θα με άφηνε να προχωρήσω αν το είχα συζητήσει πρώτα μαζί του. Σε κάθε περίπτωση πάρε τον χρόνο σου, συζήτησε το και με τον γιατρό σου και προσπάθησε να κάνεις ότι πιστεύεις ότι είναι καλύτερο για σένα αφού το σκεφτείς ήρεμα και ψύχραιμα, όσο δύσκολο κι αν είναι αυτό. Καλή επιτυχία σε ότι αποφασίσεις και μια μεγάλη αγκαλιά!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 30 λεπτά , Antonia_ είπε:

Καλησπέρα κορίτσια, σήμερα έχω νέα από το τι έγινε με εμένα. Μπήκα εκτάκτως χειρουργείο διότι νομίζαμε ότι έχω εξωμήτριο λόγω χοριακων και υπερήχων . Τελικά είχα μια εστία ενδομητριωσης στη μία ωοθήκη και υδροσαλπιγγα στην άλλη με υγρό κλπ. Τώρα θέλω ν ψάξω κ γενετικά τι γίνεται και αιματολογικά όσο μπορώ. Ψάχνω κάτι για τις αποβολές ότι μπορώ ν το βρω. Έχω άλλα δύο στην κατάψυξη και αν δεν είναι καλά κ αυτά θ χρειαστεί νέος κύκλος ξανά όλα απ' την αρχή. Ψυχολογία αυτή τη στιγμή στα τάρταρα

Σίγουρα θα χρειαστεί να πας σε αιματολογο,για να σου γραψει τις κατάλληλες εξετάσεις.Οταν λες " γενετικά" εννοείς καρυότυπο? 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 16 λεπτά , Giogo είπε:

Κορίτσι μου αρχικά εύχομαι να πάνε όλα καλά με τον μπαμπά σου και να έχει γρήγορη ανάρρωση! Το πως θα προχωρήσεις είναι καθαρά δική σου απόφαση και καταλαβαίνω πόσο δύσκολο είναι γιατί έχω βρεθεί σε παρόμοια θέση στη φάση της διέγερσης. Περίμενα με πολλή ανυπομονησία να ξεκινήσω και λίγες μέρες πριν ο μπαμπάς μου μπήκε στην εντατική. Η δική μου απόφαση μετά από συζήτηση με τον σύζυγό μου ήταν να προχωρήσω γιατί αυτό θα ήθελε ο μπαμπάς μου και ήταν πολυ χαρούμενος για την προσπάθειά μας. Νομίζω όμως ότι δεν ήταν καλή επιλογή. Ήταν πολύ δύσκολο όλο αυτό, σαν να ήμουν μοιρασμένη στα 2,  ταυτόχρονα παρούσα και απούσα και φυσικά ακολούθησαν και πολλές τύψεις. Ο γιατρός μου μου είπε ότι σε καμία περίπτωση δε θα με άφηνε να προχωρήσω αν το είχα συζητήσει πρώτα μαζί του. Σε κάθε περίπτωση πάρε τον χρόνο σου, συζήτησε το και με τον γιατρό σου και προσπάθησε να κάνεις ότι πιστεύεις ότι είναι καλύτερο για σένα αφού το σκεφτείς ήρεμα και ψύχραιμα, όσο δύσκολο κι αν είναι αυτό. Καλή επιτυχία σε ότι αποφασίσεις και μια μεγάλη αγκαλιά!

ακριβώς το ίδιο ! μοιρασμένη στα 2 παρούσα και απούσα γιατί δεν μπορούσα να βοηθήσω  όπως έπρεπε !

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 45 λεπτά , Antonia_ είπε:

Καλησπέρα κορίτσια, σήμερα έχω νέα από το τι έγινε με εμένα. Μπήκα εκτάκτως χειρουργείο διότι νομίζαμε ότι έχω εξωμήτριο λόγω χοριακων και υπερήχων . Τελικά είχα μια εστία ενδομητριωσης στη μία ωοθήκη και υδροσαλπιγγα στην άλλη με υγρό κλπ. Τώρα θέλω ν ψάξω κ γενετικά τι γίνεται και αιματολογικά όσο μπορώ. Ψάχνω κάτι για τις αποβολές ότι μπορώ ν το βρω. Έχω άλλα δύο στην κατάψυξη και αν δεν είναι καλά κ αυτά θ χρειαστεί νέος κύκλος ξανά όλα απ' την αρχή. Ψυχολογία αυτή τη στιγμή στα τάρταρα

Η ενδομητριωση επιρεαζει Κ την ποιότητα των ωαρίων γιατί στην ουσία καταστρέφει εσωτερικά τις ωοθήκες Κ το απόθεμα σου. 

Η υδροσαλπιγγα οφείλετε σε μικρόβια . Πρέπει να την αφαιρέσεις οπωσδήποτε Κ να κάνεις εξετάσεις για μικρόβια στην μήτρα nsg. Πολύ πιθανό να υπάρχουν μικρόβια Κ στο ενδομήτριο σου απτήν υδροσαλπιγγα . 

 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 17 λεπτά , Blue Velvet είπε:

Σίγουρα θα χρειαστεί να πας σε αιματολογο,για να σου γραψει τις κατάλληλες εξετάσεις.Οταν λες " γενετικά" εννοείς καρυότυπο? 

Καρυότυπο έχουμε κάνει. Σε αιματολογο είχα πάει λόγω θρομβωφιλιας. Θέλω να ψάξω να δω αν υπάρχει κάτι άλλο γενετικά που μπορούμε ν βρούμε

πρίν από 2 λεπτά , linaa είπε:

Η ενδομητριωση επιρεαζει Κ την ποιότητα των ωαρίων γιατί στην ουσία καταστρέφει εσωτερικά τις ωοθήκες Κ το απόθεμα σου. 

Η υδροσαλπιγγα οφείλετε σε μικρόβια . Πρέπει να την αφαιρέσεις οπωσδήποτε Κ να κάνεις εξετάσεις για μικρόβια στην μήτρα nsg. Πολύ πιθανό να υπάρχουν μικρόβια Κ στο ενδομήτριο σου απτήν υδροσαλπιγγα . 

 

θα το ψάξω για nsg σε ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 37 λεπτά , linaa είπε:

Η ενδομητριωση επιρεαζει Κ την ποιότητα των ωαρίων γιατί στην ουσία καταστρέφει εσωτερικά τις ωοθήκες Κ το απόθεμα σου. 

Η υδροσαλπιγγα οφείλετε σε μικρόβια . Πρέπει να την αφαιρέσεις οπωσδήποτε Κ να κάνεις εξετάσεις για μικρόβια στην μήτρα nsg. Πολύ πιθανό να υπάρχουν μικρόβια Κ στο ενδομήτριο σου απτήν υδροσαλπιγγα . 

 

αρχίζω όντως να πιστευω ότι είσαι μαια 🤣

  • Χαχα 2
Link to comment
Share on other sites

6 ώρες πρίν, Angot είπε:

κορίτσια όσες έχετε κάνει αμνιοπαρακέντηση είχατε κάποιο πρόβλημα μετά; σκέφτομαι να κάνω γιατί εχω αγχωθεί ότι κάτι πάει στραβά !  κάναμε την οσοηγουμρνη εβδομάδα υπερηχο π γιατρός είπε όλα καλα μπλα μπλα ! αλλά στον υπερηχο βλέπω κάτι διαγράμματα με τελίτσες κόκκινες, και κάποιες ήταν πολύ αριστερά κ με άγχωσε … βασικα μου έχει κολλησει ότι το μωρο έχει πρόβλημα ανάπτυξης 

Εγω έχω κάνει. Μου το είχαν συστήσει οι γιατροί. Δεν ειχα καμια παρενέργεια. Παρολο που το φοβόμουν πολύ, δεν πόνεσα καθολου. Αλλα μήπως να κανεις νιπτ;; Έχει αν δεν κάνω λάθος η αμνιο 1% πιθανότητα αποβολής. Μιλα με τον γιατρό σου ή παρε και άλλη γνώμη γιατρού!!

Link to comment
Share on other sites

7 ώρες πρίν, Angot είπε:

θα του το συζητήσω, αν και θα με σφάξει ο άντρας μ  ! μ έχει κολλησει ότι δεν αναπτύσσεται σωστά!  15 εβδομάδων 135 γραμμάρια μου είχε πει προχθές  ! αλλά δεν ξερω γιατί εχω αγχωθεί 

Εμένα 15 εβδ κ 1 μέρας ήταν 108 gr το ένα και 116 gr το άλλο. Και μου είχε πει ότι είναι πολύ καλά. Εσένα καλέ είναι πολύ πιο μεγάλο γιατί αγχωθηκες? Και από ότι θυμάμαι οι τιμές στην αυχενικη ήταν πολύ καλές!!!

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, Marlina είπε:

Εμένα 15 εβδ κ 1 μέρας ήταν 108 gr το ένα και 116 gr το άλλο. Και μου είχε πει ότι είναι πολύ καλά. Εσένα καλέ είναι πολύ πιο μεγάλο γιατί αγχωθηκες? Και από ότι θυμάμαι οι τιμές στην αυχενικη ήταν πολύ καλές!!!

γιατί πχ οι καμπύλες δεν ήταν όλες άψογες πχ η περίμετρος του κεφαλιού του (BPD) ήταν στο κόκκινο οχι στο πράσινο ! η κοιλιτσα ήταν στα όρια  πράσινο με κόκκινο !  15+3 ήμουν τότε 

3 ώρες πρίν, Katiamaxiking είπε:

Εγω έχω κάνει. Μου το είχαν συστήσει οι γιατροί. Δεν ειχα καμια παρενέργεια. Παρολο που το φοβόμουν πολύ, δεν πόνεσα καθολου. Αλλα μήπως να κανεις νιπτ;; Έχει αν δεν κάνω λάθος η αμνιο 1% πιθανότητα αποβολής. Μιλα με τον γιατρό σου ή παρε και άλλη γνώμη γιατρού!!

ο γιατρός δεν θεωρεί ότι χρειάζεται κάτι!  δικό μ άγχος είναι , δεν μ είπε εκείνος ότι βρήκαμε κάποια ένδειξη 

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια τι κάνετε;; Έχω καιρό να σας παρακολουθήσω και να μάθω νέα σας. Εγω ψυχολογικά είμαι όλο και πιο χάλια, σκέφτομαι να τα παρατήσω κορίτσια! Μου την έχουν σκάσει και ενοχές, γενικά δύσκολα ! 

  • Λουλούδια 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


5 ώρες πρίν, Stef91 είπε:

Κορίτσια τι κάνετε;; Έχω καιρό να σας παρακολουθήσω και να μάθω νέα σας. Εγω ψυχολογικά είμαι όλο και πιο χάλια, σκέφτομαι να τα παρατήσω κορίτσια! Μου την έχουν σκάσει και ενοχές, γενικά δύσκολα ! 

Καλημέρα και σε σένα! Νιώθεις ενοχές επειδή θέλεις να σταματήσεις τις προσπάθειες?

Link to comment
Share on other sites

11 ώρες πρίν, Angot είπε:

γιατί πχ οι καμπύλες δεν ήταν όλες άψογες πχ η περίμετρος του κεφαλιού του (BPD) ήταν στο κόκκινο οχι στο πράσινο ! η κοιλιτσα ήταν στα όρια  πράσινο με κόκκινο !  15+3 ήμουν τότε 

ο γιατρός δεν θεωρεί ότι χρειάζεται κάτι!  δικό μ άγχος είναι , δεν μ είπε εκείνος ότι βρήκαμε κάποια ένδειξη 

Εγω προσωπικά που έχω ζήσει την εμπειρία της απώλειας όπως και εσυ, σε επόμενη εγκυμοσύνη, θα ελέγξω όσα περισσότερα μπορώ!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

On 24/1/2024 at 12:35 ΜΜ, Angot είπε:

κορίτσια όσες έχετε κάνει αμνιοπαρακέντηση είχατε κάποιο πρόβλημα μετά; σκέφτομαι να κάνω γιατί εχω αγχωθεί ότι κάτι πάει στραβά !  κάναμε την οσοηγουμρνη εβδομάδα υπερηχο π γιατρός είπε όλα καλα μπλα μπλα ! αλλά στον υπερηχο βλέπω κάτι διαγράμματα με τελίτσες κόκκινες, και κάποιες ήταν πολύ αριστερά κ με άγχωσε … βασικα μου έχει κολλησει ότι το μωρο έχει πρόβλημα ανάπτυξης 

Εγώ είχα κάνει αμνιοπαρακέντηση στην πρώτη εγκυμοσύνη. Υπήρξαν ενδείξεις όμως ότι κάτι δεν πάει καλά. 

Παρ'ολο που ήμουν 27, παρόλο που είχα μια σχετικά καλή αυχενική. Την 17η εβδομάδα ξεκίνησε να μένει πίσω στην ανάπτυξη. Η γυναικολόγος μου μας έστειλε στον εμβρυολογο. Είδαμε κύστη στον εγκέφαλο και έκανα αμνιοπαρακέντηση επιτόπου. Το αποτέλεσμα ήταν μωράκι με σύνδρομο. 

 

Στην δεύτερη εγκυμοσύνη είχα πει ότι θα κάνω ο,τι μου πουν. 

Δεν χρειάστηκε όμως και δεν έκανα κάτι. Παρ'ολο που είχα το άγχος και εγώ όπως και εσύ αφέθηκα στις γνώσεις των ειδικών και ορθά πορευτηκα. Θα σου έλεγα να μην ρισκάρεις την εγκυμοσύνη σου που πάει τέλεια! 

Έχεις παλέψει πολύ για αυτή. Να ξέρεις τα άσχημα ευτυχώς φαίνονται με τον έναν 'η τον άλλον τρόπο. 

 

Στην αυχενική ποιες τιμές είχες πιο αριστερά?

18 ώρες πρίν, Angot είπε:

γιατί πχ οι καμπύλες δεν ήταν όλες άψογες πχ η περίμετρος του κεφαλιού του (BPD) ήταν στο κόκκινο οχι στο πράσινο ! η κοιλιτσα ήταν στα όρια  πράσινο με κόκκινο !  15+3 ήμουν τότε 

ο γιατρός δεν θεωρεί ότι χρειάζεται κάτι!  δικό μ άγχος είναι , δεν μ είπε εκείνος ότι βρήκαμε κάποια ένδειξη. 

Τα μωράκια δεν είναι ρομποτακια να μεγαλώνουν όλα το ίδιο και κυρίως σε όλες τις μετρήσεις να είναι συμμετρικά. 

Εμένα ας πούμε από την αρχή φαινόταν να έχει μεγάλο κεφαλάκι. Στις μετρήσεις. Τελικά μια χαρά μπεμπαρος αποδείχθηκε 🤪 

Επίσης η κοιλιά και το οστό στα πόδια που μετραγε επίσης δεν ήταν και τα δύο ας πούμε στην πράσινη γραμμή. Σημασία έχει σε κάθε μέτρηση που θα κάνεις να αναπτύσσονται καλά συγκρίνοντας όμως την κοιλιά στην μέτρηση τη σημερινή ας πούμε , με την μέτρηση στην κοιλιά μετά από ένα μήνα. 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

On 24/1/2024 at 3:28 ΜΜ, Blue Velvet είπε:

Θα πω κάτι που όλες μας το γνωρίζουμε και πολλές γυναίκες το έχουν βιώσει στο πετσί τους:

Η εξωσωματική είναι μια τρομερά κερδοφόρα επιχείρηση για όσους δραστηριοποιούνται στο χώρο αυτό.Ειτε καλοί είτε κακοί επιστήμονες,όλοι θα βγάλουν και με το παραπάνω.Η διαφορά έγκειται στον παράγοντα "άνθρωπο". Δεν είναι όλοι το ίδιο, υπάρχουν και εκείνοι που θέλουν να κοιμούνται ήσυχοι το βράδυ.Υπαρχουν και εκείνα τα βαμπίρ,που εσκεμμένα σαμποτάρουν τις προσπάθειες των γυναικών,για να τις αφαιμαξουν οικονομικά.

Περιπτωση κοπέλας εδώ μέσα,που μετά από μια αποτυχία,της είπε ο γιατρός να πάει με δωρεά ωαρίων.Τελικα πήγε σε άλλον,που της προτείναμε κάποιες από το φόρουμ και της είπε ότι είναι τόσο καλά,που μπορεί η ίδια να γίνει δοτρια αν θέλει. Δεν θα πω ποιος είναι,γιατί θα φάω κανα μπαν για διαφήμιση.Απλα προσέξτε που πηγαίνετε,μην μένετε στα μεγάλα ονόματα και τις πασίγνωστες κλινικές.

Προσωπικά ήμουν πολύ τυχερή,γιατί ο γυναικολόγος μου,ο οποίος είναι οικογενειακος φίλος,με παρέπεμψε να πάω σε συγκεκριμένο εξωσωματιστη και σε λίγους μήνες έμεινα έγκυος.  Ξέρω ότι υπάρχουν άπειρες γυναίκες,οι οποίες υποφέρουν στα χέρια εγκληματιών,γιατί μόνο έτσι μπορώ να χαρακτηρίσω ανθρώπους οι οποίοι βγάζουν λεφτά μέσα από τον πόνο του άλλου.

Θα πω μόνο,ότι μια "γυναικολόγος"ήθελε να μου κάνει επέμβαση στην ωοθήκη,επειδή έβγαλα μια κύστη,χωρίς καν να με βάλει να κάνω μαγνητική.Επισης με έστειλε σε δικό της μικροβιολογικό και μου έβγαλαν λανθασμένα αποτελέσματα.Εμαθα μετά ότι αυτή η γυναίκα συνεργάζεται με γνωστή κλινική υποβοηθουμενης αναπαραγωγης..Ήθελε να με σακατεψει,όπως έχει κάνει με άλλες γυναίκες,η πόλη είναι σχετικά μικρή και όλα μαθαίνονται.Αυτα.

Κουραγιο και μια τεράστια αγκαλιά σε κάθε μία εδώ μέσα που δίνει τον αγώνα της ❤️ 

Καλησπέρα...θα μπορούσε να μ πεις το όνομα του γυναικολόγου σου σε DM φυσικά γιατί και εγώ πρέπει να βρω έναν καλό και σταθερό γυναικολόγο μιας κ εκτός από αυτόν που Μ κάνει τις εξωσωματικες δεν έχω κάποιον άλλον 

Link to comment
Share on other sites

Τι κάνετε κορίτσια μου ;;; Είναι Ελλάδα είπα να επισκεφτώ ένα άλλο γιατρό αυτή τη φορά … είδε ενδομητριωση δεξιά όπως κ στο εξωτερικό κ μ είπε να κάνω εξέταση αίματος ca125… στο εξωτερικό μ είπαν επειδή δεν  πονάς στην περίοδο στις επαφεσ κλπ κλπ δ χρειάζεσαι να επέμβουμε  στην ενδομητριωση πριν την εξωσωματική …  λάθος για μένα αλλά για αυτούς αυτό είναι το σωστό .κατά τα δικά τους λεγόμενα … 

Είμαι 16η ημέρα του κύκλο το ενδομήτριο ήταν 8,5 και είδε ωοθηκοφθλακια αρκετά μεγάλα κάπου 24 εκατοστά κ ατην άλλη ωοθηκη 21… επειδή ειλικρινά δ είχα καθόλου διάθεση κ δ μ απάντησε ξεκάθαρα ίσως κ εγώ ήμουν αγχωμένη τον βομβάρδισα με ερωτήσεις δ εχω καταλάβει … όταν λέμε ωοθηκοφιλακια σαν το γράφω σωστά σημαίνει ότι δεν έχει γίνει ωορρηξία ;;; Το λέω γιατί είδα ωορρηξία με τεστ 12η ημέρα και εάν κάνω τόσο αργά ωορρηξία τότε τι να πω … εχω κύκλο 25-30 ημέρες το τελευταίο καιρό μετά την απόξεση μ έρχεται στις 27 ημέρες δείχνει μα έχει ρυθμιστεί … επίσης λόγω κούρασης κλπ μετά την 15η ημέρα εχογμε ελάχιστες επαφές αλλά εάν κάνω τόσο αργά ωορρηξία πρέπει να το κοιτάξω κ αυτό …  

24 minutes ago, Lila ki said:

Τι κάνετε κορίτσια μου ;;; Είναι Ελλάδα είπα να επισκεφτώ ένα άλλο γιατρό αυτή τη φορά … είδε ενδομητριωση δεξιά όπως κ στο εξωτερικό κ μ είπε να κάνω εξέταση αίματος ca125… στο εξωτερικό μ είπαν επειδή δεν  πονάς στην περίοδο στις επαφεσ κλπ κλπ δ χρειάζεσαι να επέμβουμε  στην ενδομητριωση πριν την εξωσωματική …  λάθος για μένα αλλά για αυτούς αυτό είναι το σωστό .κατά τα δικά τους λεγόμενα … 

Είμαι 16η ημέρα του κύκλο το ενδομήτριο ήταν 8,5 και είδε ωοθηκοφθλακια αρκετά μεγάλα κάπου 24 εκατοστά κ ατην άλλη ωοθηκη 21… επειδή ειλικρινά δ είχα καθόλου διάθεση κ δ μ απάντησε ξεκάθαρα ίσως κ εγώ ήμουν αγχωμένη τον βομβάρδισα με ερωτήσεις δ εχω καταλάβει … όταν λέμε ωοθηκοφιλακια σαν το γράφω σωστά σημαίνει ότι δεν έχει γίνει ωορρηξία ;;; Το λέω γιατί είδα ωορρηξία με τεστ 12η ημέρα και εάν κάνω τόσο αργά ωορρηξία τότε τι να πω … εχω κύκλο 25-30 ημέρες το τελευταίο καιρό μετά την απόξεση μ έρχεται στις 27 ημέρες δείχνει μα έχει ρυθμιστεί … επίσης λόγω κούρασης κλπ μετά την 15η ημέρα εχογμε ελάχιστες επαφές αλλά εάν κάνω τόσο αργά ωορρηξία πρέπει να το κοιτάξω κ αυτό …  

Ωοθυλάκιο συγνώμη εάν σας έβγαλα τα ματάκια χαχαχαχ

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...