Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, Soho24 είπε:

      Αχ καλό μου, κι εγώ το πρώιμης ανίχνευσης είχα κάνει, αυτό που ανιχνεύει πάνω από 10 μονάδες. Και ήταν αρνητικότατο. Δεν είναι απαραίτητο να νιώθεις απολύτως τίποτα, όπως εγώ. Δεν είχα ούτε πρησμένο στήθος. Θα σου ευχηθώ να έχεις θετική χοριακή μεθαύριο και όλη αυτή η στεναχώρια που νιώθεις αυτές τις μέρες να επισκιαστεί από χαρά. 

      Αχ βρε κορίτσι μου σε ευχαριστώ πολύ!...Πραγματικά μου δίνεις πολύ κουράγιο και εσύ κι όλα τα κορίτσια εδώ!❤️

      Το ξέρω ότι από την στιγμή που τα περισσότερα τεστ κύησης ούρων δεν ανιχνεύουν κάτω από την ευαισθησία τους και στην συγκεκριμένη περίπτωση δεν θα βγάλουν ούτε αχνή γραμμή αν η hCG είναι κάτω από 10mIU/ml, σίγουρα δεν θα είναι αξιόπιστο το αποτέλεσμα. Αλλά τι να σας πω η λογική μου τώρα έχει πάει περίπατο τις τελευταίες μέρες....🥺

      Απλά όσες φορές έκανα τεστάκια είτε πιο νωρίς είτε πιο αργά ήταν πάντα αρνητικά και ποτέ δεν ήταν λάθος... Μάλλον γι' αυτο έχασα τις ελπίδες μου.... Σταμάτησαν και τα δέκατα που στο μυαλό μου υποσυνείδητα θεωρούσα ένα "σύμπτωμα" και ίσως και αυτό να με επηρέασε!...🥺

      Τώρα τα πέταξα πάντως και ησύχασα!...Επομένως θα περιμένω την χοριακή την Τετάρτη...

      Soho24 σ' ευχαριστώ για την όμορφη ευχή σου!...Μακάρι!...😘

       

Καφέ Εξωσωματικής 2024 !


Recommended Posts

1 ώρα πρίν, Angot είπε:

κορίτσια γέννησα ένα αγοράκι 2720 και το εχω εδώ δίπλα μ ! έφαγε τα ml του σε πρόσθετο και έπιασε και βυζακι 🤪 

Να σας ζήσει🎉🙏🎉🎉🎉🎉 Γερός δυνατός και καλότυχος να είναι.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

2 ώρες πρίν, Angot είπε:

κορίτσια γέννησα ένα αγοράκι 2720 και το εχω εδώ δίπλα μ ! έφαγε τα ml του σε πρόσθετο και έπιασε και βυζακι 🤪 

Ωωωωω τι υπέροχα νέα!!! Να σας ζήσει κορίτσι μου, όλες οι ευχές και η αστερόσκονη του κόσμου στο κεφαλάκι του ❤ Χαίρομαι τόσο πολύ για εσάς 🥲

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Angot είπε:

κορίτσια γέννησα ένα αγοράκι 2720 και το εχω εδώ δίπλα μ ! έφαγε τα ml του σε πρόσθετο και έπιασε και βυζακι 🤪 

Να σας ζήσει ο μπεμπαρος!!! Υγιής και καλοτυχος να είναι πάντα!!!☺️❤️❤️

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια βγηκε η χοριακη μου, ειναι λιγο χαμηλη.. 53, αλλα μου ειπαν απο το κεντρο οτι ειναι καλη ειναι θετικη βασικα και μας νοιαζει ο διαπλασιασμος & η αυξηση κυριως. Τι πιστευετε απο την εμπειρια σας?

  • Μου αρέσει 1
  • Καλή τύχη! 1
  • Ευχή 1
  • Λουλούδια 3
Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, Angot είπε:

κορίτσια γέννησα ένα αγοράκι 2720 και το εχω εδώ δίπλα μ ! έφαγε τα ml του σε πρόσθετο και έπιασε και βυζακι 🤪 

Να σας ζήσει ο μικρούλης!!! Να είναι γερός, καλότυχος και ευτυχισμένος!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

3 ώρες πρίν, Angot είπε:

κορίτσια γέννησα ένα αγοράκι 2720 και το εχω εδώ δίπλα μ ! έφαγε τα ml του σε πρόσθετο και έπιασε και βυζακι 🤪 

Να σας ζήσει! Να είναι πάντα γερός και καλότυχος! 💙

Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πρίν, Angot είπε:

κορίτσια γέννησα ένα αγοράκι 2720 και το εχω εδώ δίπλα μ ! έφαγε τα ml του σε πρόσθετο και έπιασε και βυζακι 🤪 

Να σας ζήσει !! Γέρος Κ καλότυχος !!! Κ εσείς πάντα ευτυχισμένοι ! 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, artemis88 είπε:

Κοριτσια βγηκε η χοριακη μου, ειναι λιγο χαμηλη.. 53, αλλα μου ειπαν απο το κεντρο οτι ειναι καλη ειναι θετικη βασικα και μας νοιαζει ο διαπλασιασμος & η αυξηση κυριως. Τι πιστευετε απο την εμπειρια σας?

Μπραβοοοο🌸 Είναι θετική και αυτό έχει σημασία !!! Από νούμερα δεν ξέρω αλλά σίγουρα πρέπει να περιμένεις διπλασιασμό !!! 

  • Ευχή 1
Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πρίν, Angot είπε:

κορίτσια γέννησα ένα αγοράκι 2720 και το εχω εδώ δίπλα μ ! έφαγε τα ml του σε πρόσθετο και έπιασε και βυζακι 🤪 

Να τον χαίρεσαι να σας ζήσει γερός και δυνατός καλή ανάρρωση και σε σένα

Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πρίν, Angot είπε:

κορίτσια γέννησα ένα αγοράκι 2720 και το εχω εδώ δίπλα μ ! έφαγε τα ml του σε πρόσθετο και έπιασε και βυζακι 🤪 

Να σας ζήσει ο κούκλος!!! Γερός και καλότυχος 🥰

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


8 ώρες πρίν, Bluee19 είπε:

@Terry1986 έκανες επαναληπτική; Περιμένω νέα σου !!!

@artemis88 εσένα κορίτσι βγήκε η χοριακη ;;   

Καλησπέρα και απο εμένα! Δυστυχώς δεν πηγαινει πολυ καλα η δικια μου.. ανεβηκε ελαχιστα..δεν νομιζω να εχω θετικη εκβαση κορίτσια δγατυχως..

εσενα @Bluee19 παει σφαιρα...νομιζω επιασαν κ τα δυο! Ειχες σχεδον 3πλασιασμο!

@artemis88 σημασια εχει απο εδω και περα η εξέλιξη της..αλλη μια κοπελα π καναμε μαζι ξεκινησε τη Δευτερα με 49 κ σημερα εχει 104! Αρα κοιταμε τους διπλασιασμους!!

  • Ευχή 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 12 λεπτά , Terry1986 είπε:

Καλησπέρα και απο εμένα! Δυστυχώς δεν πηγαινει πολυ καλα η δικια μου.. ανεβηκε ελαχιστα..δεν νομιζω να εχω θετικη εκβαση κορίτσια δγατυχως..

εσενα @Bluee19 παει σφαιρα...νομιζω επιασαν κ τα δυο! Ειχες σχεδον 3πλασιασμο!

@artemis88 σημασια εχει απο εδω και περα η εξέλιξη της..αλλη μια κοπελα π καναμε μαζι ξεκινησε τη Δευτερα με 49 κ σημερα εχει 104! Αρα κοιταμε τους διπλασιασμους!!

Όχι ρε κρίμα ούτε 60% δεν ανέβηκε;;; Θα επαναλάβεις την Παρασκευή ;;;

μακαρι από το στόμα σου και στου θεού το αυτί !!!! Περιμένω να κάνω μια επαναληπτική την Παρασκευή για να κανονίσω υπέρηχο έχω πολύ άγχος …

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 8 λεπτά , Bluee19 είπε:

Όχι ρε κρίμα ούτε 60% δεν ανέβηκε;;; Θα επαναλάβεις την Παρασκευή ;;;

μακαρι από το στόμα σου και στου θεού το αυτί !!!! Περιμένω να κάνω μια επαναληπτική την Παρασκευή για να κανονίσω υπέρηχο έχω πολύ άγχος …

Οχι απο 37 πηγε 49.. στην ουσια ο γιατρός μ ειπε να κανω επαναληψη μηπως ειναι καποιο εργαστηριακό λαθος αλλα δεν νομίζω..σε μενα να συμβει κ αυτο??? Μ ειπε να κανω επαναληψη, αλλα ειμαι προσγειωμένη στην πραγματικότητα.. μαλλον ολα τελειωσαν για ακομα μια φορα

  • Λυπημένη/-ος 2
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 7 λεπτά , Terry1986 είπε:

Οχι απο 37 πηγε 49.. στην ουσια ο γιατρός μ ειπε να κανω επαναληψη μηπως ειναι καποιο εργαστηριακό λαθος αλλα δεν νομίζω..σε μενα να συμβει κ αυτο??? Μ ειπε να κανω επαναληψη, αλλα ειμαι προσγειωμένη στην πραγματικότητα.. μαλλον ολα τελειωσαν για ακομα μια φορα

Μακαρι να πάρει τα πάνω της και την Παρασκευή να ανεβεί πολύ !!! Αν πάλι όχι τουλάχιστον να πέσει μόνη της για να γλυτώσεις τα χειρότερα !!!

  • Ευχή 1
Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, artemis88 είπε:

Κοριτσια βγηκε η χοριακη μου, ειναι λιγο χαμηλη.. 53, αλλα μου ειπαν απο το κεντρο οτι ειναι καλη ειναι θετικη βασικα και μας νοιαζει ο διαπλασιασμος & η αυξηση κυριως. Τι πιστευετε απο την εμπειρια σας?

Κοίταξε,αυτό που μετράει είναι ο διπλασιασμός.Εγω είχα 58,04 χοριακη εννιά μέρες μετά την εμβρυομεταφορά και τελικά ήταν βιοχημική.Ομως άλλες κοπέλες με πιο χαμηλή χοριακη,είχαν φυσιολογικούς διπλασιασμους και συνεχίστηκε φυσιολογικά η εγκυμοσύνη. Σου εύχομαι να πάνε όλα καλά και να έχεις μια τελειομηνη εγκυμοσύνη ❤️

  • Ευχή 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...