Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 10 ώρες πρίν, Blue Velvet είπε:

      Καλησπέρα,

      Πήγα σήμερα για υπέρηχο,είμαι στην πέμπτη μέρα διέγερσης.Ειδαμε μόνο δύο ωάρια στη μία ωοθήκη και στην άλλη κανένα.Εχει τύχει σε κάποια να δει ωάρια στην αρχή μόνο από τη μια ωοθήκη και στον επόμενο υπέρηχο και από την  άλλη? Έχω χαμηλή ΑΜΗ (2,4) και πάμε με ήπια διέγερση, περιμέναμε 4 το πολυ

      Καλησπέρα..  ναι στην αρχή  βλεπαμε 3 και μετά σιγά σιγά άρχισαν να μεγαλώνουν κι άλλα..  τελικά στην ωοληψια είχαμε 6. Ότι και να γίνει να θυμάσαι ότι χρειάζεσαι μόνο ένα! Καλή επιτυχία και να έχεις θετικη ενέργεια!

      Μια ερώτηση για όσες γνωρίζουν.

      Μου ζήτησε η γιατρός μια μέρα πριν την εμβρυομεταφορα κατεψυγμενων βλαστοκυστεων να κάνω εξέταση προγεστερονης, ξέρει καμία σε τι επίπεδα πρέπει να είναι μια μέρα πριν την εμβρυομεταφορα?

Καφέ Εξωσωματικής 2024 !


Recommended Posts

πρίν από 3 λεπτά , Kate89 είπε:

Θα περιμένω αν αντέξω μέχρι την χοριακη γιατί φοβάμαι μην απογοητευτω ♥️☺️

Αύριο περιμένω την χοριακη σου πως και πως 🙏🙏

Θα πάω πρωί πρωί να κάνω λογικά θα μου την βγάλουν σύντομα 🥰

@Terry1986 εσυ κατά τ ώρα θα έχεις νεα ; 

  • Ευχή 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

1 ώρα πρίν, Terry1986 είπε:

 

Σας ευχαριστώ!! Θα τα δοκιμασω κ τα δυο!! Θυμομουν πως κατι ειχε αναφερθει γι αυτο ρωτησα!! Πραγματικα σκεφτηκα ακομα κ να το μεταφερω σε αλλη ενεση να το κανω με βελονα ινσουλίνης.. @Kate89 νιωθω πως δεν μπαινει ρε συ δηλαδη πιεζω πολυ για να μπει κ με ποναει κ οταν βγαινει η ακρη της μυτης..θα ρωτησω αυριο κ τον γιατρο ή την φαρμακοποιο αν εχουν κατι ακομα να προτεινουν..

Και εγώ έκανα innohep σε όλη τη διάρκεια της εγκυμοσύνης, ούτε μια φορά δεν την έκανα ανώδυνα. Δοκίμασα και την αλλά μάρκα αντιπηκτικων αλλά ήταν χειρότερη. Για μεγάλο διάστημα έκανα αυτό που λες, έβαζα το φάρμακο σε ένεση ινσουλίνης, είχαν το ίδιο μήκος μύτης οπότε και ο γιατρός συμφώνησε. Από τον 8ο και μετά τις έκανα στα μπούτια και ήταν πολύ καλύτερα,  εξάλλου δεν έμπαιναν με τίποτα στην κοιλιά. Να προσέχεις επίσης όταν τις κάνεις η εσοχή που έχει η μύτη της σύριγγας να είναι προς τα πάνω όταν τις κάνεις, βοηθάει.

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια καλησπέρα! Καλά αποτελέσματα στις αυριανές χοριακες! Έχω  κ εγω μια ερώτηση αν ξέρει κάποιο κορίτσι να μου πει! Είμαι στην 13η εβδομάδα και τις τελευταίες μέρες όταν είμαι ξαπλωμένη στο πλάι και παω να αλλάξω πλευρά νιώθω ένα τράβηγμα (όχι πόνο) χαμηλά από την αντίθετη πλευρά. Το ίδιο επίσης νιώθω το πρωί ή όταν είμαι ώρες ξαπλωμένη και πάω να σηκωθώ. Όταν είμαι όρθια, περπατάω κινούμαι κτλ δε νιώθω τίποτα. Είναι φυσιολογικά αυτά τα τραβήγματα; Φοβάμαι μήπως έχει να κάνει και με το ότι μείωσα την προγεστερονη σε ένα χάπι τη μέρα. 

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Bluee19 είπε:

Καλώς ήρθες στο κλαμπ !!!! Και εγώ και η @Terry1986 με καφέ αίμα έχουμε θετικά τεστ και περιμένουμε αύριο και χοριακη !!! Άρα πάρε ένα τεστακι και εσύ για αύριο το πρωί για να μας πεις τα ευχάριστα 🙏🏼🙏🏼🙏🏼🙏🏼

 

1 hour ago, Kate89 είπε:

Θα περιμένω αν αντέξω μέχρι την χοριακη γιατί φοβάμαι μην απογοητευτω ♥️☺️

Αύριο περιμένω την χοριακη σου πως και πως 🙏🙏

 

1 ώρα πρίν, Kate89 είπε:

Και εμένα μπαίνει με δυσκολία!Βάζω και μπόλικο οινόπνευμα πριν γιατί μου έχουν πει ότι μαλακώνει το δέρμα.Ενώ η prolutex μπαίνει άνετα.

Κορίτσια σοσσσ.

Πριν λίγο είδα στο εσώρουχο μου καφέ εκκρίσεις ανοιχτού χρώματος (συγγνώμη κιόλας για την περιγραφή)😁. Δεν ήταν σκούρο καφέ πάντως.

Από την προγεστερόνη να είναι;

@Kate89Θυμισε μ τη Δευτερα εκανες την εμβρυομεταφορα? Εγω π την εκανα το περασμενο Σαββατο ειχα λιγο καφε την Παρασκευη το βραδυ στο σερβιετακι κ στο σκουπισμα και μετα ειχα ελαχιστο στο σκουπισμα κ σημερα το πρωι...θεωρω πως ειναι παλιο αιμα το οποιο βγαινει μαζι με την κολπικη προγεστερονη.. τελικά αφου δε συνεχίστηκε φαντασου δεν πηρα καν το γυναικολογο μ! Πανικοβληθηκα την Παρασκευή το βραδυ κ μετα ηρεμησα.. αναδιοργανωσα τις σκεψεις μ, διαβασα το μηνυματα σας ,πηγα πηρα 2 τεστ ενα κλασσικο κ ενα ψηφιακό βγηκαν κ τα δυο θετικα κ ηρεμησα.. τ τρελου κοινως..

γενικα συνηθως το κοκκινο ειναι ανησυχητικο & ειδικα μαζι με εντονο πονο..

1 hour ago, Kate89 είπε:

Λες βρε @Bluee19??

Μακάρι!!! Πάντως δεν έμοιαζε με αίμα!

Θα δω και αύριο αν έχω πάλι.

Να είναι της περιόδου;;μπαα είναι πολύ νωρίς 

@Kate89 Επισης καταλαβαινω πως παιρνεις αρκετη προγεστερονη ανεφερες κ προλουτεξ αρα περιοδος πολυ δυσκολα θα σ ερθει..

Γενικα οι περισσοτερες κοπελες π ειχαν λιγο καφε ειχαν θετικη χοριακη

πρίν από 52 λεπτά , Eflenew είπε:

@Bluee19 και @Terry1986 καλά αποτελέσματα αύριο!! θα περιμενουμε τα ομορφα νεα!!!!!!!!!!

 

πρίν από 29 λεπτά , Fay_ είπε:

Κορίτσια καλησπέρα! Καλά αποτελέσματα στις αυριανές χοριακες! Έχω  κ εγω μια ερώτηση αν ξέρει κάποιο κορίτσι να μου πει! Είμαι στην 13η εβδομάδα και τις τελευταίες μέρες όταν είμαι ξαπλωμένη στο πλάι και παω να αλλάξω πλευρά νιώθω ένα τράβηγμα (όχι πόνο) χαμηλά από την αντίθετη πλευρά. Το ίδιο επίσης νιώθω το πρωί ή όταν είμαι ώρες ξαπλωμένη και πάω να σηκωθώ. Όταν είμαι όρθια, περπατάω κινούμαι κτλ δε νιώθω τίποτα. Είναι φυσιολογικά αυτά τα τραβήγματα; Φοβάμαι μήπως έχει να κάνει και με το ότι μείωσα την προγεστερονη σε ένα χάπι τη μέρα. 

Ευχαριστουμε πολυ @Eflenew & @Fay_!!! @Fay_ δυστυχώς δεν ξερω να σε βοηθησω για τα τραβηγματα π λες αλλα οπως το ακουω μ ακούγεται λογικο..

1 hour ago, Nels είπε:

Και εγώ έκανα innohep σε όλη τη διάρκεια της εγκυμοσύνης, ούτε μια φορά δεν την έκανα ανώδυνα. Δοκίμασα και την αλλά μάρκα αντιπηκτικων αλλά ήταν χειρότερη. Για μεγάλο διάστημα έκανα αυτό που λες, έβαζα το φάρμακο σε ένεση ινσουλίνης, είχαν το ίδιο μήκος μύτης οπότε και ο γιατρός συμφώνησε. Από τον 8ο και μετά τις έκανα στα μπούτια και ήταν πολύ καλύτερα,  εξάλλου δεν έμπαιναν με τίποτα στην κοιλιά. Να προσέχεις επίσης όταν τις κάνεις η εσοχή που έχει η μύτη της σύριγγας να είναι προς τα πάνω όταν τις κάνεις, βοηθάει.

@NelsΘα ρωτησω κ εγω μηπως να την μεταφερω σε αλλη συριγγα..πραγματικα κανω μια βδομαδα μονο κ εχω γινει ηδη χαλια..κ τις προηγουμενες φορες χαλια γινομουν απο μελανιες αλλα ρε συ δε θυμαμαι να πονούσα τοσο.. εκτος αν το εχω ξεχασει το να πω.. κ θα κανω κ εγω αν ολα πανε καλα σε ολη την εγκυμοσυνη οπως εσυ..

1 hour ago, Bluee19 είπε:

Θα πάω πρωί πρωί να κάνω λογικά θα μου την βγάλουν σύντομα 🥰

@Terry1986 εσυ κατά τ ώρα θα έχεις νεα ; 

@Bluee19 Βαριεμαι να σου πω να ανεβω Μαρουσι να την κανω στον γιατρο που ξερω πως θα βγει τσακ μπαμ γτ εχω παρει κ την 7ημερη αδεια (δουλευω κοντα οποτε υπο αλλες συνθηκες θα βολευε) κ ετσι ρωτησα μερικα κοντα μου κ βρηκα ενα που μ ειπε θα μ τη βγαλει 11-12.. ολοι οι αλλοι μ ελεγαν μεσημερι ή απογευμα..καμια ενσυναισθηση με την αγωνια μας...τους ελεγα ειμαι απο εξωσωματικη κλπ..τπτ..χαχαχχ

Επισης αν θυμαμαι απο το ολο στορυ σου στο φορουμ ειμαστε στον ιδιο γιατρο αρα το Σάββατο ειμασταν παρέα στο σαλονακι της αναμονης!!!🤪🥰

Εσυ τι ωρα υπολογιζεις να εχεις νεακια?

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

5 ώρες πρίν, Kiddo είπε:

Από Θεσσαλονίκη δεν έχω να βοηθήσω η αλήθεια είναι.. μόνο να αποφύγετε το μεγαλογιατρό στα Γιάννενα θα πω και το αφήνω εκεί..! 

Περίμενες και εσύ κατεύθυνση για το σπέρμα από το γυναικολόγο.. για αυτούς όλα διορθώνονται με την εξωσωματική και το πρόβλημα είναι πάντα στα ωάρια της γυναίκας!! 

Όχι κάνεις λάθος, υπάρχουν πολλών ειδών συμπληρωματα το καθένα για διαφορετικό σκοπό (για αυτό μιλάω για μεμονωμένες και σε συγκεκριμένες ποσότητες), υπάρχουν διαφορετικές βιταμίνες και ιχνοστοιχεία που βοηθάνε και στην μορφολογία και στην κίνηση και στον αριθμό αλλά η τερατοσπερμια να ξέρεις προκαλείται και από την κιρσοκήλη σε μεγάλο βαθμό οπότε η αφαίρεση της και μόνο θα σας βοηθήσει θεαματικά.. και η μεγαλύτερη επίπτωση της κιρσοκήλης είναι ότι αυξάνει τον κατακερματισμό στο DNA των σπερματοζωαρίων όπου και μπορεί να είναι η αιτία που δεν προχωράνε τα έμβρυα ή και να προκαλούνται αποβολές σε πολύ αρχόμενη κύηση γιατί πολύ απλά είναι κατεστραμμένο το DNA και δεν έχουμε υγιή έμβρυα.. γενικότερα έχω πολύ μεγάλο υλικό για διάβασμα αν ενδιαφέρεσαι για βελτίωση σπέρματος..

Τα έχω γράψει ουκ ολίγες φορές στο παρελθόν εδώ στο φόρουμ.. αν κάνεις έναν κόπο με ένα απλό search θα βρεις πολλά να διαβάσεις και να πληροφορηθείς.. θα σου έστελνα με πμ links να διαβάσεις μόνη σου αλλά κάτι έχει αλλάξει στο φόρουμ και χρειάζονται έγκριση αυτά τα μηνύματα τα οποία και αν εγκριθούν για δημοσίευση...! Αλλά αν μου πεις, σου στέλνω ότι έχω..

Εμείς είχαμε αμφοτερόπλευρη κρυψορχία που χειρουργήθηκε στην ηλικία των 13.. στα 18-19του που πήγε σε ουρολόγο ανακάλυψε την αζωοσπερμια.. ο τότε ουρολόγος του είπε δεν πειράζει όταν θελήσεις να κάνεις παιδί θα κάνεις εξωσωματική..(λες και λύνει όλα τα προβλήματα!) τότε ακόμα αν ο γιατρός είχε ασχοληθεί ίσως να μπορούσαμε σήμερα να κάνουμε παιδί έστω και με βιοψία.. αντίθετα ο άντρας μου εφησυχαστηκε και πόσο μάλλον στην ηλικία αυτή, ασχολήθηκε μετέπειτα με τον αθλητισμό και τα διάφορα "γυμναστηριακα" συμπληρώματα με αποτέλεσμα η κατάσταση του να γίνει μη αναστρέψιμη.. το παλέψαμε 4 χρόνια με φαρμακευτικές θεραπείες ακόμα και με ειδική θεραπεία για την περίπτωση μας που δεν πραγματοποιείται κάν στην Ελλάδα! Ο γιατρός μας (ουρολόγος, να είναι καλά ο άνθρωπος!) μας στήριξε σε όλη την πορεία μήπως και τα καταφέρουμε.. μετά από 15 συνεχούς μήνες θεραπείας με 3 διαφορετικές ενέσεις διέγερσης μέρα παρά μέρα, 23 διαφορετικά χάπια την ημέρα, αλλαγή στο τρόπο ζωής (από κόψιμο τσιγάρου, απώλεια βάρους και πολλά πολλά ακόμα) δεν βρέθηκαν σπερματοζωάρια ούτε με microtese (ειδική χειρουργική με μικροσκόπιο - βιοψία όρχεων).. τουλάχιστον το παλέψαμε και ξέρω ότι κάναμε πραγματικά ότι ήταν δυνατόν για να τα καταφέρουμε.. και το λέω όχι γιατί αφεθηκα στο πρώτο τυχόντα γιατρό.. γιατί έψαξα παααάρα πολύ διάβασα πάρα πολύ πήγαμε σε πολλούς γιατρούς και ο γιατρός που εμπιστευθηκαμε στο τέλος πλέον όχι απλά λάμβανε την άποψη μου υπόψιν του έφτασε να παίρνει τηλέφωνο μπροστά μας συναδέλφους του να συζητάει οτιδήποτε καινούργιο είχα να του προτείνω σε βαθμό μάλιστα να μου προτείνει να τελειώσω μια σχολή παραιατρικων για να με προσλάβει στο team του.. φυσικά πάνε δυο χρόνια τώρα και δεν τα θυμάμαι όλα άσε που δεν με ενδιαφέρει πλέον και προσωπικά να τα θυμηθώ.. όποιος πραγματικά ενδιαφέρεται ας ψάξει και ας κάτσει να διαβάσει.. απλά όχι στο google!! Μόνο Pubmed & pubmed central όπου είναι δημοσιευμένη η παγκόσμια ιατρική βιβλιογραφία. 

Ότι άλλο θέλεις, μου λες.. & sorry για το σεντόνι 

Όχι κοριτσάκι μου μην ανησυχείς, το καφέ είναι παλιό αίμα.. αν κάτι σοβαρό είχε γίνει δεν θα έβλεπες καφέ αλλά κόκκινο.. και γενικότερα όσο δεν βλέπεις βαρύ κόκκινο αίμα σε ποσότητα με πηγματα που να συνοδεύονται και από έντονους πόνους/κράμπες στη μήτρα ή και στην μέση, να μην ανησυχείς! Όλα είναι καλά..! Γενικότερα να στέλνεις πάντα στο γιατρό σου για αυτά για να μην ανησυχείς.. 

μήπως μπορείς να μου στείλεις μνμ για τον ανδρολόγο; 

Link to comment
Share on other sites

7 ώρες πρίν, Terry1986 είπε:

 

 

@Kate89Θυμισε μ τη Δευτερα εκανες την εμβρυομεταφορα? Εγω π την εκανα το περασμενο Σαββατο ειχα λιγο καφε την Παρασκευη το βραδυ στο σερβιετακι κ στο σκουπισμα και μετα ειχα ελαχιστο στο σκουπισμα κ σημερα το πρωι...θεωρω πως ειναι παλιο αιμα το οποιο βγαινει μαζι με την κολπικη προγεστερονη.. τελικά αφου δε συνεχίστηκε φαντασου δεν πηρα καν το γυναικολογο μ! Πανικοβληθηκα την Παρασκευή το βραδυ κ μετα ηρεμησα.. αναδιοργανωσα τις σκεψεις μ, διαβασα το μηνυματα σας ,πηγα πηρα 2 τεστ ενα κλασσικο κ ενα ψηφιακό βγηκαν κ τα δυο θετικα κ ηρεμησα.. τ τρελου κοινως..

γενικα συνηθως το κοκκινο ειναι ανησυχητικο & ειδικα μαζι με εντονο πονο..

@Kate89 Επισης καταλαβαινω πως παιρνεις αρκετη προγεστερονη ανεφερες κ προλουτεξ αρα περιοδος πολυ δυσκολα θα σ ερθει..

Γενικα οι περισσοτερες κοπελες π ειχαν λιγο καφε ειχαν θετικη χοριακη

 

Ευχαριστουμε πολυ @Eflenew & @Fay_!!! @Fay_ δυστυχώς δεν ξερω να σε βοηθησω για τα τραβηγματα π λες αλλα οπως το ακουω μ ακούγεται λογικο..

@NelsΘα ρωτησω κ εγω μηπως να την μεταφερω σε αλλη συριγγα..πραγματικα κανω μια βδομαδα μονο κ εχω γινει ηδη χαλια..κ τις προηγουμενες φορες χαλια γινομουν απο μελανιες αλλα ρε συ δε θυμαμαι να πονούσα τοσο.. εκτος αν το εχω ξεχασει το να πω.. κ θα κανω κ εγω αν ολα πανε καλα σε ολη την εγκυμοσυνη οπως εσυ..

@Bluee19 Βαριεμαι να σου πω να ανεβω Μαρουσι να την κανω στον γιατρο που ξερω πως θα βγει τσακ μπαμ γτ εχω παρει κ την 7ημερη αδεια (δουλευω κοντα οποτε υπο αλλες συνθηκες θα βολευε) κ ετσι ρωτησα μερικα κοντα μου κ βρηκα ενα που μ ειπε θα μ τη βγαλει 11-12.. ολοι οι αλλοι μ ελεγαν μεσημερι ή απογευμα..καμια ενσυναισθηση με την αγωνια μας...τους ελεγα ειμαι απο εξωσωματικη κλπ..τπτ..χαχαχχ

Επισης αν θυμαμαι απο το ολο στορυ σου στο φορουμ ειμαστε στον ιδιο γιατρο αρα το Σάββατο ειμασταν παρέα στο σαλονακι της αναμονης!!!🤪🥰

Εσυ τι ωρα υπολογιζεις να εχεις νεακια?

Καλημέρα κορίτσι μου!

Ναι την προηγούμενη Δευτέρα έκανα εμβρυομεταφορα δύο εμβρύων τριών ημερών!

Καλά αποτελέσματα να έχεις σήμερα!! Και καλή εβδομάδα ♥️♥️

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

7 ώρες πρίν, Terry1986 είπε:

 

 

@Kate89Θυμισε μ τη Δευτερα εκανες την εμβρυομεταφορα? Εγω π την εκανα το περασμενο Σαββατο ειχα λιγο καφε την Παρασκευη το βραδυ στο σερβιετακι κ στο σκουπισμα και μετα ειχα ελαχιστο στο σκουπισμα κ σημερα το πρωι...θεωρω πως ειναι παλιο αιμα το οποιο βγαινει μαζι με την κολπικη προγεστερονη.. τελικά αφου δε συνεχίστηκε φαντασου δεν πηρα καν το γυναικολογο μ! Πανικοβληθηκα την Παρασκευή το βραδυ κ μετα ηρεμησα.. αναδιοργανωσα τις σκεψεις μ, διαβασα το μηνυματα σας ,πηγα πηρα 2 τεστ ενα κλασσικο κ ενα ψηφιακό βγηκαν κ τα δυο θετικα κ ηρεμησα.. τ τρελου κοινως..

γενικα συνηθως το κοκκινο ειναι ανησυχητικο & ειδικα μαζι με εντονο πονο..

@Kate89 Επισης καταλαβαινω πως παιρνεις αρκετη προγεστερονη ανεφερες κ προλουτεξ αρα περιοδος πολυ δυσκολα θα σ ερθει..

Γενικα οι περισσοτερες κοπελες π ειχαν λιγο καφε ειχαν θετικη χοριακη

 

Ευχαριστουμε πολυ @Eflenew & @Fay_!!! @Fay_ δυστυχώς δεν ξερω να σε βοηθησω για τα τραβηγματα π λες αλλα οπως το ακουω μ ακούγεται λογικο..

@NelsΘα ρωτησω κ εγω μηπως να την μεταφερω σε αλλη συριγγα..πραγματικα κανω μια βδομαδα μονο κ εχω γινει ηδη χαλια..κ τις προηγουμενες φορες χαλια γινομουν απο μελανιες αλλα ρε συ δε θυμαμαι να πονούσα τοσο.. εκτος αν το εχω ξεχασει το να πω.. κ θα κανω κ εγω αν ολα πανε καλα σε ολη την εγκυμοσυνη οπως εσυ..

@Bluee19 Βαριεμαι να σου πω να ανεβω Μαρουσι να την κανω στον γιατρο που ξερω πως θα βγει τσακ μπαμ γτ εχω παρει κ την 7ημερη αδεια (δουλευω κοντα οποτε υπο αλλες συνθηκες θα βολευε) κ ετσι ρωτησα μερικα κοντα μου κ βρηκα ενα που μ ειπε θα μ τη βγαλει 11-12.. ολοι οι αλλοι μ ελεγαν μεσημερι ή απογευμα..καμια ενσυναισθηση με την αγωνια μας...τους ελεγα ειμαι απο εξωσωματικη κλπ..τπτ..χαχαχχ

Επισης αν θυμαμαι απο το ολο στορυ σου στο φορουμ ειμαστε στον ιδιο γιατρο αρα το Σάββατο ειμασταν παρέα στο σαλονακι της αναμονης!!!🤪🥰

Εσυ τι ωρα υπολογιζεις να εχεις νεακια?

Αχχχ ποσό χαίρομαι άρα τα λέγαμε κι από κοντά !!! Εγώ πάλι ξύπνησα πρωί πρωί άρα θα πάω τώρα όπου ναναι !!! Εμένα σε ένα μικροβιολογικό εδώ κοντά έχει τύχει να μου βγάλουν αποτελέσματα και σε μισή ώρα άρα ελπίζω να νιώσουν το άγχος και να μου τα βγάλουν κατευθείαν χαχαχα !!!!!

@Fay_ @Eflenew ευχαριστούμε πολύ θα σας ενημερώσουμε σύντομα 🙏🏼🙏🏼🙏🏼

πρίν από 6 λεπτά , Kate89 είπε:

Καλημέρα κορίτσι μου!

Ναι την προηγούμενη Δευτέρα έκανα εμβρυομεταφορα δύο εμβρύων τριών ημερών!

Καλά αποτελέσματα να έχεις σήμερα!! Και καλή εβδομάδα ♥️♥️

Καλημέρα 🩷 

ευχαριστουμε πολύ 🙏🏼🙏🏼🙏🏼

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Bluee19 είπε:

Αχχχ ποσό χαίρομαι άρα τα λέγαμε κι από κοντά !!! Εγώ πάλι ξύπνησα πρωί πρωί άρα θα πάω τώρα όπου ναναι !!! Εμένα σε ένα μικροβιολογικό εδώ κοντά έχει τύχει να μου βγάλουν αποτελέσματα και σε μισή ώρα άρα ελπίζω να νιώσουν το άγχος και να μου τα βγάλουν κατευθείαν χαχαχα !!!!!

@Fay_ @Eflenew ευχαριστούμε πολύ θα σας ενημερώσουμε σύντομα 🙏🏼🙏🏼🙏🏼

Καλημέρα 🩷 

ευχαριστουμε πολύ 🙏🏼🙏🏼🙏🏼

Καλημερααα ναιιιι τα λεγαμε!! Απο εκεινη τη μερα σκεφτηκα πως λπορει να είσαι η @Bluee19 απο 2 πραγματα π ειπες! Χαχαχαχαχα!

Ελα ρε μιση ωρα?? αυτα ειναι! Εμενα 11 μ ειπε και πηγα 7.10!! Μπορεί να σ φανει παραξενο αλλα εχω φουλ αγχος κ ας ξερω οτι ειναι θετικο! Φοβαμαι μη δεν είναι καλη η τιμη ή μετα οι αυξησεις..

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 4 λεπτά , Terry1986 είπε:

Καλημερααα ναιιιι τα λεγαμε!! Απο εκεινη τη μερα σκεφτηκα πως λπορει να είσαι η @Bluee19 απο 2 πραγματα π ειπες! Χαχαχαχαχα!

Ελα ρε μιση ωρα?? αυτα ειναι! Εμενα 11 μ ειπε και πηγα 7.10!! Μπορεί να σ φανει παραξενο αλλα εχω φουλ αγχος κ ας ξερω οτι ειναι θετικο! Φοβαμαι μη δεν είναι καλη η τιμη ή μετα οι αυξησεις..

Χαχαχαχα με είχες καταλάβει !!!! Και εγώ τώρα κατάλαβα ποια είσαι !!!! Εσύ που είπες πήγαινε εσυ έχω μάθει να κρατιέμαι σωστά ;;; 
μονη μου σε δικό μου πλανήτη μου χάλασαν το όνειρο εκείνες 😂 μου είπαν 12:30 τώρα πήγα εγώ αλλά τους είπα κάντε πιο γρήγορα και μου είπαν να τους πάρω στις 11 για να δούμε !!! Και εγώ έχω άγχος για τον ίδιο λόγοοοο!!!! Επίσης βλέπω στον ύπνο μου εδώ και δυο μέρες το 140 λες να είναι συμβολικό ;😂

  • Μου αρέσει 2
  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 6 λεπτά , Bluee19 είπε:

Κορίτσια 118,1 η χοριακη !!!!

αλλα το καφέ συνεχίζει …

Τέλεια @Bluee19!!! Με το καλό και καλούς διπλασιασμους☺️☺️ 

Μίλα με το γιατρό σου μήπως χρειάζεσαι και άλλη προγεστερόνη ♥️🙏

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 8 λεπτά , Bluee19 είπε:

Κορίτσια 118,1 η χοριακη !!!!

αλλα το καφέ συνεχίζει …

Συγχαρητήρια! Καλούς διπλασιασμούς και μια τελειομηνη εγκυμοσύνη! Εγω καφέ είχα από δυο μέρες πριν την χοριακη έως και την 8η εβδομάδα. Σχεδόν κάθε μέρα και όχι μόνο στο σκούπισμα γέμιζα και σερβιετακι. Μιλά με το γιατρό σου όμως κιόλας. 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , Kate89 είπε:

Τέλεια @Bluee19!!! Με το καλό και καλούς διπλασιασμους☺️☺️ 

Μίλα με το γιατρό σου μήπως χρειάζεσαι και άλλη προγεστερόνη ♥️🙏

Σε ευχαριστώ πολύ 🙏🏼🙏🏼🙏🏼🩷

Θα τον πάρω τώρα γιατί με αγχώνει να το βλέπω ..

Just now, Fay_ είπε:

Συγχαρητήρια! Καλούς διπλασιασμούς και μια τελειομηνη εγκυμοσύνη! Εγω καφέ είχα από δυο μέρες πριν την χοριακη έως και την 8η εβδομάδα. Σχεδόν κάθε μέρα και όχι μόνο στο σκούπισμα γέμιζα και σερβιετακι. Μιλά με το γιατρό σου όμως κιόλας. 

Σε ευχαριστώ πολύ 🙏🏼🙏🏼🙏🏼 ναι ναι θα το δω θα μιλήσω τώρα 

Just now, Liony είπε:

🥳🥳καλούς διπλασιασμούς!!!

Σε ευχαριστώ πολύ πολύ 🙏🏼🙏🏼🌸

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...