Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Καφέ Εξωσωματικής 2024 !


Recommended Posts

πρίν από 26 λεπτά , Angot είπε:

ναι το έχουμε χαμηλώσει και ευτυχώς μέχρι ώρας με πιάνει ! θα μπω στον μήνα μ στο τέλος 

Άντε περαστικά κορίτσι. Κάθε εμπόδιο για καλό . Μπορεί να έγινε για να σου αποδείξει ότι μπορείς να πας Κ παραπάνω.  

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

2 minutes ago, Bluee19 said:

Καλησπέρα κορίτσια !!! Αν μπορείτε να μπείτε στο προφίλ μου έχω ανεβάσει μια φωτογραφία μπορείτε να καταλάβετε αν είναι γραμμή εξάτμισης ; 

Καλημέρα !! Εμένα δεν μου φαίνεται καθόλου σαν εξάτμισης ! Ποτέ είναι να κανείς κανονικά τεστ ;;;

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , Lila ki είπε:

Καλημέρα !! Εμένα δεν μου φαίνεται καθόλου σαν εξάτμισης ! Ποτέ είναι να κανείς κανονικά τεστ ;;;

Κανονικά χοριακη έχω την Δευτέρα !!! Σήμερα είμαι 6η μέρα!!! Το τεστ είναι πρώιμη ανίχνευσης αλλά όταν τ έκανα τ κοιτάω δεν είχε τίποτα και το πετάω κατευθείαν γιατί λέω μπούρδα έκανα και μετά το σκεφτόμουν και λέω κάτσε να το ξανά δω και το κοιτάω στο φως και βλέπω αυτό και λέω κάτσε να ρωτήσω εσάς μήπως γνωρίζετε 

  • Ευχή 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

3 minutes ago, Bluee19 said:

Κανονικά χοριακη έχω την Δευτέρα !!! Σήμερα είμαι 6η μέρα!!! Το τεστ είναι πρώιμη ανίχνευσης αλλά όταν τ έκανα τ κοιτάω δεν είχε τίποτα και το πετάω κατευθείαν γιατί λέω μπούρδα έκανα και μετά το σκεφτόμουν και λέω κάτσε να το ξανά δω και το κοιτάω στο φως και βλέπω αυτό και λέω κάτσε να ρωτήσω εσάς μήπως γνωρίζετε 

Νομίζω μερικά τεστ λένε στα ποσά λεπτά πρέπει να το κοιτάς … μετά από πόση ώρα το πέταξες και μετά από πόση ώρα το είδες ; Εγώ πάντως έτσι όπως το βλέπω μετά από τόσα τεστ τόσα χρόνια αυτό δεν μου φαίνεται εξάτμισης … συνήθως εμένα τις εξάτμισης γταν διακεκομμένη  η γραμμή η στο ένα μέρος ήταν σκούρα και στο υπόλοιπο αχνη … ίσως να βγήκε λίγο αργότερα γιατί είσαι σχετικά νωρίς αλλά θεωρώ είναι θετικό και στο εύχομαι γιατί έχω παρακολουθήσει τις ιστορίες σας και την δίκη σου και σου αξίζει και να πάνε όλα καλα !

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , Lila ki είπε:

Νομίζω μερικά τεστ λένε στα ποσά λεπτά πρέπει να το κοιτάς … μετά από πόση ώρα το πέταξες και μετά από πόση ώρα το είδες ; Εγώ πάντως έτσι όπως το βλέπω μετά από τόσα τεστ τόσα χρόνια αυτό δεν μου φαίνεται εξάτμισης … συνήθως εμένα τις εξάτμισης γταν διακεκομμένη  η γραμμή η στο ένα μέρος ήταν σκούρα και στο υπόλοιπο αχνη … ίσως να βγήκε λίγο αργότερα γιατί είσαι σχετικά νωρίς αλλά θεωρώ είναι θετικό και στο εύχομαι γιατί έχω παρακολουθήσει τις ιστορίες σας και την δίκη σου και σου αξίζει και να πάνε όλα καλα !

Μόλις το έκανα το βγήκε η πρώτη γραμμή και δεν βγηκε δεύτερη το πέταξα !!! Και το έβγαλα από τα σκουπίδια 😂 μετά από μια μισή ώρα αλλά επειδή έχω κάνει πολλά τεστ στα τόσα χρόνια ποτέ δεν είχα δει μετά από τόση ώρα ούτε γραμμή εξάτμιση δεν ήξερα καν ότι υπάρχει εδώ τ έμαθα και αυτό 😂😂😂 θ ξανά κάνω αύριο το πρωί για να είμαι σίγουρη ..

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 37 λεπτά , Bluee19 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια !!! Αν μπορείτε να μπείτε στο προφίλ μου έχω ανεβάσει μια φωτογραφία μπορείτε να καταλάβετε αν είναι γραμμή εξάτμισης ; 

έγκυος είσαι !

  • Μου αρέσει 6
Link to comment
Share on other sites

28 minutes ago, Bluee19 said:

Μόλις το έκανα το βγήκε η πρώτη γραμμή και δεν βγηκε δεύτερη το πέταξα !!! Και το έβγαλα από τα σκουπίδια 😂 μετά από μια μισή ώρα αλλά επειδή έχω κάνει πολλά τεστ στα τόσα χρόνια ποτέ δεν είχα δει μετά από τόση ώρα ούτε γραμμή εξάτμιση δεν ήξερα καν ότι υπάρχει εδώ τ έμαθα και αυτό 😂😂😂 θ ξανά κάνω αύριο το πρωί για να είμαι σίγουρη ..

Ναι κάνε αυριο να το επιβεβαιώσεις ! Με το καλό ! Θύμισε μου λίγο είχες αποβολή η αρνητική χοριακη μετά την εξωσωματική πριν λίγο καιρό ;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 10 λεπτά , Lila ki είπε:

Ναι κάνε αυριο να το επιβεβαιώσεις ! Με το καλό ! Θύμισε μου λίγο είχες αποβολή η αρνητική χοριακη μετά την εξωσωματική πριν λίγο καιρό ;

Νομίζω παλινδρόμηση λέγετε !!! Δεν αναπτυσσόταν το έμβρυο είχε μείνει πίσω !!! Σε ευχαριστώ πολύ 🙏🏼

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 20 λεπτά , Bluee19 είπε:

Την δίκη σου απάντηση περίμενα πως και πως !!!! Έχεις και ένα μάστερ στα τεστ !!! Αμήν Παναγία μου 🙏🏼

α περίμενε 1,5 ώρα μετά τ είδες; κρατώ τις επιφυλάξεις μ αν κ τείνω στο θετικό 

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Angot είπε:

κορίτσια βγήκα θετικη στο κοβιντ σήμερα ! θα αναβάλλουνε τον τοκετό 

Πωωω...άρα κολλησες στο νοσοκομείο? Περαστικά και γρήγορα! 

1 hour ago, Bluee19 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια !!! Αν μπορείτε να μπείτε στο προφίλ μου έχω ανεβάσει μια φωτογραφία μπορείτε να καταλάβετε αν είναι γραμμή εξάτμισης ; 

Θετικό είναι!!! Και εμένα έτσι ήταν 2 μέρες πριν τη χοριακη και πήρα χοριακη 142!!

πρίν από 51 λεπτά , Bluee19 είπε:

Μόλις το έκανα το βγήκε η πρώτη γραμμή και δεν βγηκε δεύτερη το πέταξα !!! Και το έβγαλα από τα σκουπίδια 😂 μετά από μια μισή ώρα αλλά επειδή έχω κάνει πολλά τεστ στα τόσα χρόνια ποτέ δεν είχα δει μετά από τόση ώρα ούτε γραμμή εξάτμιση δεν ήξερα καν ότι υπάρχει εδώ τ έμαθα και αυτό 😂😂😂 θ ξανά κάνω αύριο το πρωί για να είμαι σίγουρη ..

Ξανακάνε αύριο γιατί λέει δε πρέπει να το δεις μετά το 10λεπτο... ότι ειναι ειναι το πρώτο 10λεπτο

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 29 λεπτά , Angot είπε:

α περίμενε 1,5 ώρα μετά τ είδες; κρατώ τις επιφυλάξεις μ αν κ τείνω στο θετικό 

Ναι γιατί όταν τ έκανα έβγαλε μια γραμμή και λέω αυτό ήταν πάει και τ πέταξα κατευθείαν δεν περίμενα ούτε ένα λεπτο

Δεν θα πάω τουαλέτα κάνα τετράωρο και θα ξανά κάνω τ βράδυ γιατί θα σκάσω 

Just now, Bluee19 είπε:

Ναι γιατί όταν τ έκανα έβγαλε μια γραμμή και λέω αυτό ήταν πάει και τ πέταξα κατευθείαν δεν περίμενα ούτε ένα λεπτο

Δεν θα πάω τουαλέτα κάνα τετράωρο και θα ξανά κάνω τ βράδυ γιατί θα σκάσω 

Στην ώρα που θα περιμένω δεν κάνει να πιω τίποτα ; Τσίχλα μπορώ να φάω τρώω;

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , Bluee19 είπε:

Ναι γιατί όταν τ έκανα έβγαλε μια γραμμή και λέω αυτό ήταν πάει και τ πέταξα κατευθείαν δεν περίμενα ούτε ένα λεπτο

Δεν θα πάω τουαλέτα κάνα τετράωρο και θα ξανά κάνω τ βράδυ γιατί θα σκάσω 

Στην ώρα που θα περιμένω δεν κάνει να πιω τίποτα ; Τσίχλα μπορώ να φάω τρώω;

αν είσαι έγκυος θα δείξει ! απλώς μην κανείς τσίσα κανα 2ωρο 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...