Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 44 λεπτά , Σποράκι είπε:

      Ναι, εγώ τα έχω πάρει. Φυσικά μου το ζήτησε ο γιατρός, όχι μόνη μου.

      Ευχαριστώ!!!  Ναι, εννοείται πάντα με οδηγία γιατρού. Κ σε εμένα το ζήτησε κ δεν σκέφτηκα εκείνη την ώρα να τον ρωτήσω.

      • Μου αρέσει 1

Καφέ Εξωσωματικής 2024 !


Recommended Posts

πρίν από 17 λεπτά , Bluee19 είπε:

Θα πάω σε δυο ώρες στο γυναικολόγο να με δει αλλά δεν έχω ελπίδες η χοριακη ανέβηκε μόνο 200κατι μονάδες !!! Πήγε 1478 😞

Εύχομαι ότι γίνεται να είναι για καλό 


iH9Rp3.png GaAwp3.png 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 11 λεπτά , Bluee19 είπε:

Πήγα στον γιατρό είναι ενδομήτριο απλά είναι μικρούλη θα πάω και στον εξωσωματικό και θα σταματήσω τα χάπια λογικά 

Σου είπε να τα σταματησεις;

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 15 λεπτά , Bluee19 είπε:

Πήγα στον γιατρό είναι ενδομήτριο απλά είναι μικρούλη θα πάω και στον εξωσωματικό και θα σταματήσω τα χάπια λογικά 

ποσο μικρότερο δλδ; δεν υπάρχει καμια ελπίδα σ είπε; 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 11 λεπτά , Bluee19 είπε:

Πήγα στον γιατρό είναι ενδομήτριο απλά είναι μικρούλη θα πάω και στον εξωσωματικό και θα σταματήσω τα χάπια λογικά 

Ότι και να σου πω δεν θα απαλύνει τον πόνο σου, ούτε θα σε κάνει να νιώσεις καλύτερα. Όμως παραδειγματισου από πολλές από εμάς που το ζήσαμε, δεν το βάλαμε κάτω και τα καταφέραμε. Για μένα πρίν προχωρήσεις σε νέα προσπάθεια να κάνεις τις εξετάσεις των καθ' έξιν αποβολων ώστε να κατοχυρώσεις ότι είναι ένα τυχαίο γεγονός και δεν οφειλόταν πουθενά αλλού. Γιατί εγώ επειδή δεν με έβαλε ο πρώτος μου γιατρός να τις κάνω έφαγα άλλη μια ολοκληρωμένη προσπάθεια με κατάληξη την παλινδρομη κύηση. 

Ανασυνταξε δυνάμεις, φτιάξε ψυχολογία γτ την επόμενη φορά θα πετύχεις. Σου στέλνω μια μεγάλη αγκαλιά 

  • Μου αρέσει 1

iH9Rp3.png GaAwp3.png 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 16 λεπτά , Angot είπε:

ποσο μικρότερο δλδ; δεν υπάρχει καμια ελπίδα σ είπε; 

Δεν μου είπε λεπτομέρειες απλά μου είπε πως αν δεν είχανε τις χοριακες ήταν οκά καλά αλλά με αυτά τα νούμερα δεν συμπίπτει 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , Bluee19 είπε:

Δεν μου είπε λεπτομέρειες απλά μου είπε πως αν δεν είχανε τις χοριακες ήταν οκά καλά αλλά με αυτά τα νούμερα δεν συμπίπτει 

μάλιστα !  κορίτσι μ όπως έχουμε πει καλύτερα τώρα! και συμφωνώ να πας στο Ελενας στο τμήμα αποβολών αν τελικά δεν πάνε καλα τ πράγματα ! και γω πήγα με δίκη μ πρωτοβουλία 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 58 λεπτά , Tintin είπε:

Σου είπε να τα σταματησεις;

Μου είπε να ξανά κάνω χοριακη να δούμε μήπως πάρει μπρος αλλά ανάλογα τ θα μου πει ο εξωσωματικός αύριο !!! Τουλάχιστον αποκλείσαμε το εξωμητριο 

πρίν από 36 λεπτά , Angot είπε:

μάλιστα !  κορίτσι μ όπως έχουμε πει καλύτερα τώρα! και συμφωνώ να πας στο Ελενας στο τμήμα αποβολών αν τελικά δεν πάνε καλα τ πράγματα ! και γω πήγα με δίκη μ πρωτοβουλία 

Εκεί τι είναι ; Σου κάνουν εξετάσεις ; Συμβουλευτική ; 

πρίν από 55 λεπτά , Μαρία1430 είπε:

Ότι και να σου πω δεν θα απαλύνει τον πόνο σου, ούτε θα σε κάνει να νιώσεις καλύτερα. Όμως παραδειγματισου από πολλές από εμάς που το ζήσαμε, δεν το βάλαμε κάτω και τα καταφέραμε. Για μένα πρίν προχωρήσεις σε νέα προσπάθεια να κάνεις τις εξετάσεις των καθ' έξιν αποβολων ώστε να κατοχυρώσεις ότι είναι ένα τυχαίο γεγονός και δεν οφειλόταν πουθενά αλλού. Γιατί εγώ επειδή δεν με έβαλε ο πρώτος μου γιατρός να τις κάνω έφαγα άλλη μια ολοκληρωμένη προσπάθεια με κατάληξη την παλινδρομη κύηση. 

Ανασυνταξε δυνάμεις, φτιάξε ψυχολογία γτ την επόμενη φορά θα πετύχεις. Σου στέλνω μια μεγάλη αγκαλιά 

Σε ευχαριστώ τόσο πολυυυ!!! Την πήρα την αγκαλιά 🥰

Θα ξανά κάνω χοριακη αύριο πριν πάω στον εξωσωματικό και μου είπε να την κάνω σε μεγάλο διαγνωστικό για να αποφύγουμε λάθη 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 8 λεπτά , Bluee19 είπε:

Μου είπε να ξανά κάνω χοριακη να δούμε μήπως πάρει μπρος αλλά ανάλογα τ θα μου πει ο εξωσωματικός αύριο !!! Τουλάχιστον αποκλείσαμε το εξωμητριο 

Εκεί τι είναι ; Σου κάνουν εξετάσεις ; Συμβουλευτική ; 

Σε ευχαριστώ τόσο πολυυυ!!! Την πήρα την αγκαλιά 🥰

Θα ξανά κάνω χοριακη αύριο πριν πάω στον εξωσωματικό και μου είπε να την κάνω σε μεγάλο διαγνωστικό για να αποφύγουμε λάθη 

σου κάνουν ένα καρό εξετάσεις ! 15 μπουκαλάκια αίμα γεμίζουν! κόστος αν τα πλήρωνες περί τα 500€ ! σου παίρνει αναλυτικά το ιστορικό μια αιματολόγος (εμένα ήταν η οικονομ…) και ανάλογα με το τι θα βγάλει από το ιστορικό και τις εξετάσεις θα σ πει τι να προσέξεις η αν υπάρχει κάτι που δεν το έχετε ανακαλύψει! αξίζει τον κόπο να κλείσεις ραντεβού στο 1535 νομίζω και να πας ! αργούν κ ολας εμένα μ έκλεισαν για 1 μήνα μετά 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 2 λεπτά , Angot είπε:

σου κάνουν ένα καρό εξετάσεις ! 15 μπουκαλάκια αίμα γεμίζουν! κόστος αν τα πλήρωνες περί τα 500€ ! σου παίρνει αναλυτικά το ιστορικό μια αιματολόγος (εμένα ήταν η οικονομ…) και ανάλογα με το τι θα βγάλει από το ιστορικό και τις εξετάσεις θα σ πει τι να προσέξεις η αν υπάρχει κάτι που δεν το έχετε ανακαλύψει! αξίζει τον κόπο να κλείσεις ραντεβού στο 1535 νομίζω και να πας ! αργούν κ ολας εμένα μ έκλεισαν για 1 μήνα μετά 

Ααα τόσο καλά λες και μου περισσεύει 45 κιλά άνθρωπος 🤣🤣

σαν τ εξετάσεις ; Καρυοτυπο θρόμβοφυλια και τέτοια ; 

πρίν από 11 λεπτά , Angot είπε:

σου κάνουν ένα καρό εξετάσεις ! 15 μπουκαλάκια αίμα γεμίζουν! κόστος αν τα πλήρωνες περί τα 500€ ! σου παίρνει αναλυτικά το ιστορικό μια αιματολόγος (εμένα ήταν η οικονομ…) και ανάλογα με το τι θα βγάλει από το ιστορικό και τις εξετάσεις θα σ πει τι να προσέξεις η αν υπάρχει κάτι που δεν το έχετε ανακαλύψει! αξίζει τον κόπο να κλείσεις ραντεβού στο 1535 νομίζω και να πας ! αργούν κ ολας εμένα μ έκλεισαν για 1 μήνα μετά 

Έκλεισα για 26/2 δεν είχε νωρίτερα 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 7 λεπτά , Bluee19 είπε:

Ααα τόσο καλά λες και μου περισσεύει 45 κιλά άνθρωπος 🤣🤣

σαν τ εξετάσεις ; Καρυοτυπο θρόμβοφυλια και τέτοια ; 

οχι καρυοτυπο ! δεν ξέρω καν τι ήταν αυτές οι εξετάσεις είναι 15 σελίδες ! ίσως οι άλλες κοπέλες σε βοηθήσουν καλύτερα 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , Angot είπε:

οχι καρυοτυπο ! δεν ξέρω καν τι ήταν αυτές οι εξετάσεις είναι 15 σελίδες ! ίσως οι άλλες κοπέλες σε βοηθήσουν καλύτερα 

Τέλεια !!! Έκλεισα ραντεβού θα μαθω όταν πάω 😳

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 4 λεπτά , Angot είπε:

οχι καρυοτυπο ! δεν ξέρω καν τι ήταν αυτές οι εξετάσεις είναι 15 σελίδες ! ίσως οι άλλες κοπέλες σε βοηθήσουν καλύτερα 

Μήπως ξέρεις αν στο απογευματινό ραντεβού πέρα από την γιατρό που πληρώνεις πληρώνεις και τις εξετάσεις κανονικά ; 

πρίν από 1 λεπτό , Angot είπε:

καλε  γρήγορη είσαι συ !

Για να ήμαστε σίγουρη μην μου κλείσουν για Ιούνιο 🤣

Just now, Bluee19 είπε:

Μήπως ξέρεις αν στο απογευματινό ραντεβού πέρα από την γιατρό που πληρώνεις πληρώνεις και τις εξετάσεις κανονικά ; 

Για να ήμαστε σίγουρη μην μου κλείσουν για Ιούνιο 🤣

Γιατί βρήκα τ εξετάσεις κάνουν και η θρομβοφυλια κάνει ένα μήνα να βγει !!! Άρα πάει το τρίμηνο 🤣🤣

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...