Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • On 1/10/2024 at 7:59 ΠΜ, Lila86 είπε:

      Καλημερα! Εγώ δεν μπορώ να σου απαντήσω με εγγύηση αλλά μόνο να σου πω καλή επιτυχία και οποία μέρα τη κάνεις να βγει θετική!

      2,3…. Δεν το λες για καλό… πάει και αυτή η προσπάθεια…

      Και ήρθε η μέρα των αποτελεσμάτων και πήγαμε άλλη μια φορά, κουβά. 2,3…. Ήταν η 3 μας προσπάθεια και πραγματικά δεν ξέρω τι να σκεφτώ. Την πρώτη την έκανα σε ιδιώτη γιατρό και μετά στο Ιασώ και 2&3 στο Ελενα. Μήπως πρέπει να πάω σε εξειδικευμένο κέντρο; Οι 3 γιατροί που με έχουν κουράρει λένε πως πέρα από της ηλικίας (42) δεν βλέπουν κάποιο άλλο κόλλημα αλλά δεν μπορούν να εξηγήσουν και το γιατί. Μήπως εκεί διερευνούν πιο πολύ τις υποθέσεις; Πριν από 1,5 έτος είχα μείνει φυσιολογικά έγκυος αλλά είχα βιοχειμικη. Επίσης κάτι άλλο που ήθελα να ρωτήσω. Αυτή τη φορά μου έβαλαν μοριδια 4 ημερών. Οσο και να ψάχνω στο διαδίκτυο δεν βρίσκω πουθενά αυτή τη τακτική! Και όσο και να το έχω συζητήσει καμία δεν έχει κάνει κάτι τέτοιο! 3 ή 5 μέρες. Εμένα η 3 μέρα μου ήταν Κυριακή και φοβάμαι λόγω δημοσίου πως την έκαναν skip και επειδή τα φοβήθηκαν (από 5 που γονιμοποιήθηκαν τα 2 μόνο έγιναν μοριδια) τα έβαλαν οπότε να ναι! Την 4η μέρα δηλαδή… συγγνώμη για το σεντόνι… Μόνο εσείς θα με καταλάβετε 

Καφέ Εξωσωματικής 2024 !


Recommended Posts

πρίν από 21 λεπτά , linaa είπε:

Καλέ τι πολύ σχεδόν μέχρι την αυχενική τα περισσότερα θα τα περνεις . 

Με έπιασε σπαστικό γέλιο με την απάντηση χαχαχαχχαχαχα

Εγώ μετράω τις μέρες νομίζοντας θα σταματήσουν χαχαχαχαχαχα 

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 4,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 15 λεπτά , Alex@ είπε:

Με έπιασε σπαστικό γέλιο με την απάντηση χαχαχαχχαχαχα

Εγώ μετράω τις μέρες νομίζοντας θα σταματήσουν χαχαχαχαχαχα 

Χα ΧΑ θα μετρήσεις λίγο παραπάνω χαλάλι ! 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 38 λεπτά , Alex@ είπε:

Καλησπέρα κορίτσια!!!

Πότε σταματησατε τα φάρμακα κ τις ενέσεις;;;; παίρνω 6 cyclacur, 3 utrogestan κ 1 prolutex, μου ειπανε μέχρι κ την 7η βδομάδα σίγουρα. Πολύ μου φαίνεται 

Καλησπέρα!  Μέχρι 9η μου τα έκοψαν. Το σαλοσπιρ το ξανάρχισα μετά την αυχενική. Κι έπαιρνα κι ένα utro προληπτικά για τον τράχηλο από δικό μου κόλλημα!

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 47 λεπτά , Alex@ είπε:

Καλησπέρα κορίτσια!!!

Πότε σταματησατε τα φάρμακα κ τις ενέσεις;;;; παίρνω 6 cyclacur, 3 utrogestan κ 1 prolutex, μου ειπανε μέχρι κ την 7η βδομάδα σίγουρα. Πολύ μου φαίνεται 

Τα cuclacur τα έκοψα λιγο πριν την αυχενική...προγεστερονη παιρνω ακόμα ένα cyclogest και μια prolutex και είμαι 15η εβδομάδα..και δεν βλέπω να μου τα κόβει άμεσα... 😩 

Σίγουρα μέχρι την αυχενική θα παίρνεις...μετά τα κόβουν οι περισσότεροι γιατροί..

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 29 λεπτά , Neverstop είπε:

Καλησπέρα!  Μέχρι 9η μου τα έκοψαν. Το σαλοσπιρ το ξανάρχισα μετά την αυχενική. Κι έπαιρνα κι ένα utro προληπτικά για τον τράχηλο από δικό μου κόλλημα!

Σαλοσπιρ δεν παιρνω. Από την κλινική μου ειπανε μέχρι κ την 7η βδομάδα που θα πάω στον υπέρηχο κ ανάλογα θα μου δώσουν οδηγιες.

Τι να κάνουμε όσο πάει!

πρίν από 20 λεπτά , *Vasoula είπε:

Τα cuclacur τα έκοψα λιγο πριν την αυχενική...προγεστερονη παιρνω ακόμα ένα cyclogest και μια prolutex και είμαι 15η εβδομάδα..και δεν βλέπω να μου τα κόβει άμεσα... 😩 

Σίγουρα μέχρι την αυχενική θα παίρνεις...μετά τα κόβουν οι περισσότεροι γιατροί..

Όσο χρειαστεί, πιο πολύ οι ενέσεις με ενοχλούν, τρυπητηρι έχει γίνει η κοιλιά μου!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 47 λεπτά , Alex@ είπε:

Σαλοσπιρ δεν παιρνω. Από την κλινική μου ειπανε μέχρι κ την 7η βδομάδα που θα πάω στον υπέρηχο κ ανάλογα θα μου δώσουν οδηγιες.

Τι να κάνουμε όσο πάει!

Όσο χρειαστεί, πιο πολύ οι ενέσεις με ενοχλούν, τρυπητηρι έχει γίνει η κοιλιά μου!!

Σε καταλαβαίνω απόλυτα...κάνω και innohep...υπομονή και κουράγιο...ας είναι καλά τα μωράκια μας και χαλάλι όλα...😉

πρίν από 30 λεπτά , helena212 είπε:

Εντάξει τι άλλο να μου συμβεί!?!?!?!

Έχω κοβιντ! Να ταραχτω?

Όχι να μη ταραχτεις!!!πως το περνάς???κανείς πυρετό??

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 52 λεπτά , Alex@ είπε:

Σαλοσπιρ δεν παιρνω. Από την κλινική μου ειπανε μέχρι κ την 7η βδομάδα που θα πάω στον υπέρηχο κ ανάλογα θα μου δώσουν οδηγιες.

Τι να κάνουμε όσο πάει!

Όσο χρειαστεί, πιο πολύ οι ενέσεις με ενοχλούν, τρυπητηρι έχει γίνει η κοιλιά μου!!

Αφού είμαστε στην ίδια κλινική,θα σου τα κόψουν σύντομα. Δεν φτάνουν μέχρι αυχενική.

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Alex@ είπε:

Καλησπέρα κορίτσια!!!

Πότε σταματησατε τα φάρμακα κ τις ενέσεις;;;; παίρνω 6 cyclacur, 3 utrogestan κ 1 prolutex, μου ειπανε μέχρι κ την 7η βδομάδα σίγουρα. Πολύ μου φαίνεται 

Το νωρίτερο μέχρι την  αυχενική 

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, *Vasoula είπε:

Σε καταλαβαίνω απόλυτα...κάνω και innohep...υπομονή και κουράγιο...ας είναι καλά τα μωράκια μας και χαλάλι όλα...😉

Όχι να μη ταραχτεις!!!πως το περνάς???κανείς πυρετό??

Ευτυχώς όχι προς το παρόν.. κοπωση και λίγο λαιμο..

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


On 1/10/2024 at 7:59 ΠΜ, Lila86 είπε:

Καλημερα! Εγώ δεν μπορώ να σου απαντήσω με εγγύηση αλλά μόνο να σου πω καλή επιτυχία και οποία μέρα τη κάνεις να βγει θετική!

2,3…. Δεν το λες για καλό… πάει και αυτή η προσπάθεια…

Και ήρθε η μέρα των αποτελεσμάτων και πήγαμε άλλη μια φορά, κουβά. 2,3…. Ήταν η 3 μας προσπάθεια και πραγματικά δεν ξέρω τι να σκεφτώ. Την πρώτη την έκανα σε ιδιώτη γιατρό και μετά στο Ιασώ και 2&3 στο Ελενα. Μήπως πρέπει να πάω σε εξειδικευμένο κέντρο; Οι 3 γιατροί που με έχουν κουράρει λένε πως πέρα από της ηλικίας (42) δεν βλέπουν κάποιο άλλο κόλλημα αλλά δεν μπορούν να εξηγήσουν και το γιατί. Μήπως εκεί διερευνούν πιο πολύ τις υποθέσεις; Πριν από 1,5 έτος είχα μείνει φυσιολογικά έγκυος αλλά είχα βιοχειμικη. Επίσης κάτι άλλο που ήθελα να ρωτήσω. Αυτή τη φορά μου έβαλαν μοριδια 4 ημερών. Οσο και να ψάχνω στο διαδίκτυο δεν βρίσκω πουθενά αυτή τη τακτική! Και όσο και να το έχω συζητήσει καμία δεν έχει κάνει κάτι τέτοιο! 3 ή 5 μέρες. Εμένα η 3 μέρα μου ήταν Κυριακή και φοβάμαι λόγω δημοσίου πως την έκαναν skip και επειδή τα φοβήθηκαν (από 5 που γονιμοποιήθηκαν τα 2 μόνο έγιναν μοριδια) τα έβαλαν οπότε να ναι! Την 4η μέρα δηλαδή… συγγνώμη για το σεντόνι… Μόνο εσείς θα με καταλάβετε 

Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...