Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 ώρες πρίν, Jo1984 είπε:

      Δηλαδή όταν λες δυσάρεστη ; 

      Δυσκολευτηκα να συνελθω μετα. Ειχα πολλα πονακια (που ισως ειχε να κανει καο με τον αριθμο των ωαριων που μου πηραν) ειχα για πολλες ωρες ζαλαδα και εμετο και δεν μπορουσα να ουρησω οποτε ξαναπηγα στο νοσοκομειο το ιδιο βραδυ οπου μου εβαλαν ορο και καθετηρα..την αλλη μερα ημουν πολυ καλυτερα αλλα ειχα φοβερη αδυναμια κι αυτο κρατησε 4 5 μερες..

Καφέ Εξωσωματικής 2024 !


Recommended Posts

πρίν από 19 λεπτά , ZetaK είπε:

Καλημέρα! Αντιβίωση είχα πάρει την πρώτη φορά! Τώρα έχω ξεκινήσει νωρίτερα από τα αποτελέσματα τα προβιοτικά! Θα δούμε τι θα βγάλει το αποτέλεσμα και θα δούμε την συνέχεια ! Το βασικό είναι να έχει ανεβεί το ποσοστό ! 

Εύχομαι να ανέβει και να ξεκινήσεις κανονικά και εμβρυομεταφορά. 

  • Ευχή 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 4,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλημερα κορίτσια την δεύτερα εχω υπερηχο αλλα βλεπω οτι το στήθος ξεπρηζεται .την προηγουμενη εβδομάδα υπηρχαν εμβρυικα στοιχεια αλλα γενικά δεν εχω συμπτωματα  μονο το στήθος είχα και ανα μερες λίγο ζαλαδα 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 17 λεπτά , Γεωργία38 είπε:

Καλημερα κορίτσια την δεύτερα εχω υπερηχο αλλα βλεπω οτι το στήθος ξεπρηζεται .την προηγουμενη εβδομάδα υπηρχαν εμβρυικα στοιχεια αλλα γενικά δεν εχω συμπτωματα  μονο το στήθος είχα και ανα μερες λίγο ζαλαδα 

Σε ποια εβδομάδα είσαι; Σου είπε στον υπέρηχο ότι έπρεπε να χετε δει και κάτι άλλο; 
μεθώ πάντως όταν ήμουν έγκυος δεν είχα καθόλου συμπτώματα! Προσπάθησε να ηρεμήσεις και να κάνεις υπομονή μέχρι τη Δευτέρα! 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 13 λεπτά , Katiamaxiking είπε:

Σε ποια εβδομάδα είσαι; Σου είπε στον υπέρηχο ότι έπρεπε να χετε δει και κάτι άλλο; 
μεθώ πάντως όταν ήμουν έγκυος δεν είχα καθόλου συμπτώματα! Προσπάθησε να ηρεμήσεις και να κάνεις υπομονή μέχρι τη Δευτέρα! 

Οχι δεν μου ειπε τιποτα αλλα αγχωνομαι παω στην 8 εβδομαδα

Link to comment
Share on other sites

On 9/10/2024 at 8:53 ΜΜ, MK2012 είπε:

Καλησπέρα! Πραγματικά μην αγχώνεσαι καθόλου, είναι το πιο βατό κομμάτι της διαδικασίας. Κοιμάσαι και δε καταλαβαίνεις τίποτα. Στο λέω εγώ που έχω κάνει ήδη 6 και πάω για την 7η επειδή δε μπορώ να μαζέψω ωάρια με πρόκληση τελικά και πάω με φυσικό κύκλο. Εγώ σκέψου γυρνούσα και δούλευα μετά κανονικά απλά ζητούσα τηλεργασια για να είμαι άνετη. 

καλη επιτυχία εύχομαι ! 💪🏻

Ευχαριστώ πολύ για την απάντηση , την βοήθεια και την εμψύχωση ❤️❤️

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

2 ώρες πρίν, Γεωργία38 είπε:

Οχι δεν μου ειπε τιποτα αλλα αγχωνομαι παω στην 8 εβδομαδα

Το ξέρω…η εγκυμοσύνη έχει πολύ άγχος…προσπάθησε να κάνεις πράγματα που σε ηρεμούν..υπάρχουν διάφοροι ήχοι να ακούσεις που είναι χαλαρωτικοί…εμένα μου αρέσει να ακούω την chantress seba.
επίσης έλεγα από μέσα μου συνέχεια ότι όλα θα πάνε καλά..  

Link to comment
Share on other sites

On 10/10/2024 at 11:09 ΠΜ, Zaxaroulamak είπε:

Για μενα η εμπειρια της ωοληψιας ηταν πολυ δυσαρεστη αλλα μαλλον επεσα σε περιπτωση! Οι περισσοτερες γυναικες ειναι απολυτως καλα μετα τη διαδικασια..καλη επιτυχια σε οσες ειναι σε αυτην τη φαση! Σχετικα με τους γαλακτοβακιλους που ειδα σε ενα σχολιο ειναο σημαντικο να ειναι αρκετοι ναι. Κι εγω εκανα ειδικη εξεταση και ειχα μικροβιο πηρα αντιβιωση και φουλ προβιοτικα και τους ανεβασα πολυ. Μετα απ αυτο προχωρησα σε εμβρυομεταφορα και ολα πηγαν καλα! 

Δηλαδή όταν λες δυσάρεστη ; 

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Jo1984 είπε:

Δηλαδή όταν λες δυσάρεστη ; 

Δυσκολευτηκα να συνελθω μετα. Ειχα πολλα πονακια (που ισως ειχε να κανει καο με τον αριθμο των ωαριων που μου πηραν) ειχα για πολλες ωρες ζαλαδα και εμετο και δεν μπορουσα να ουρησω οποτε ξαναπηγα στο νοσοκομειο το ιδιο βραδυ οπου μου εβαλαν ορο και καθετηρα..την αλλη μερα ημουν πολυ καλυτερα αλλα ειχα φοβερη αδυναμια κι αυτο κρατησε 4 5 μερες..

Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...