Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, dragonbox61 είπε:

      Καλησπέρα κορίτσια !Συγνώμη αν δεν έχω ταγκαρει κάποια απλώς βλέπω μόνο τις τελευταίες δημοσιεύσεις θα ήθελα και την γνώμη εννοείτε από εΣας...ευχομαι σε όλες όσες είναι εγκυουλες με το καλό να σας πάνε όλα καλά και σε.οσες  προσπαθούν εύχομαι τα καλύτερα καλά αποτελέσματα...θα ήθελα να ρωτήσω .....έκανα ορμονικές εξετάσεις που μου έβαλε η γυναικολόγος μου...θα ήθελα την γνώμη σας... 4 η μέρα κύκλου τις έκανα ....

      οιστραδιόλη 50pg/mL 

      FSH 3,79

      LH 2,2

      PRL 14,86

       

      @helena212 @vasoula @linaa @lina86 @Γεωργία38 @Blue Velvet @Katiamaxiking

      Πολύ καλές μου φαίνονται κορίτσι μου!!!ξεκινάτε κάποια προσπάθεια η κάνατε απλά ένα έλεγχο??

Καφέ Εξωσωματικής 2024 !


Recommended Posts

πρίν από 1 λεπτό , Lila86 είπε:

Χαχαχα καλά εννοειτε ξέρουν!!! Είμαι υπέρ του να ρωτάμε τον γιατρό τα πάντα αλλά πάει μόνο του το χέρι ρε παιδί μου στο google😂

Αχχαχαχαχα αυτό ξαναπές το...εγώ βέβαια του ελεγα να μου γράψετε και μια d3 γιατί διάβασα πως είναι σημαντικό να είναι σε καλά επίπεδα...ναι κ χαμόγελο ο γιατρός...σου λέει θα της φέρω εγώ αντίρρηση?χαχαχαχα

  • Χαχα 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 4,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 1 λεπτό , *Vasoula είπε:

Αχχαχαχαχα αυτό ξαναπές το...εγώ βέβαια του ελεγα να μου γράψετε και μια d3 γιατί διάβασα πως είναι σημαντικό να είναι σε καλά επίπεδα...ναι κ χαμόγελο ο γιατρός...σου λέει θα της φέρω εγώ αντίρρηση?χαχαχαχα

Κακό η D3 δεν κάνει οπότε σιγά μη σου έφερνε αντιρρήσεις 😂😂😂 τι περνάνε κι αυτοί με τη σειρά τους!!! Αλλά δεν πειράζει εμείς περνάμε τα περισσότερα!!! Εσύ πως είσαι κορίτσι μου;

Link to comment
Share on other sites

Just now, Lila86 είπε:

Κακό η D3 δεν κάνει οπότε σιγά μη σου έφερνε αντιρρήσεις 😂😂😂 τι περνάνε κι αυτοί με τη σειρά τους!!! Αλλά δεν πειράζει εμείς περνάμε τα περισσότερα!!! Εσύ πως είσαι κορίτσι μου;

Ευτυχώς δεν παρεξηγει γιατί υπάρχουν γιατροί που το θεωρούν προσβολή να διαβάζεις και να μην τους ακούς...ενώ δεν είναι πως δεν ακούμε το γιατρό...αλλά ότι μας τρώει το άγχος...τέλος πάντων...εμένα πάντα με βοηθούσε να ψαχνω και να ενημερώνομαι...ακόμα και αν κάποιες φορέα αυτά π διαβάζω με αγχώνουν...νοιώθω πιο καλά να εχω μια ιδέα...

Εγώ είμαι καλά...έχω αύριο ραντεβού με το γιατρό και φυσικά σήμερα είμαι μες στο άγχος...έτσι σε κάθε υπέρηχο μέχρι να δω πως είναι καλα όλα.. 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 11 λεπτά , *Vasoula είπε:

Αχχαχαχαχα αυτό ξαναπές το...εγώ βέβαια του ελεγα να μου γράψετε και μια d3 γιατί διάβασα πως είναι σημαντικό να είναι σε καλά επίπεδα...ναι κ χαμόγελο ο γιατρός...σου λέει θα της φέρω εγώ αντίρρηση?χαχαχαχα

Αχ αυτή η βιταμίνη D,ειλικρινά το τι έχω διαβάσει εδω δε λέγεται!Πονάει το κεφάλι? Πάρε D. Έχεις άστατη περίοδο?Παρε D.Δεν έπιασε η βαφή τις άσπρες τρίχες?Παρε D.Δεν σου πέτυχε η μπεσαμέλ? Μάντεψε: ΠΑΡΕ D. Είναι πολύ σημαντική,αλλά κάπου ώπα δλδ🤣

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 3
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , Blue Velvet είπε:

Αχ αυτή η βιταμίνη D,ειλικρινά το τι έχω διαβάσει εδω δε λέγεται!Πονάει το κεφάλι? Πάρε D. Έχεις άστατη περίοδο?Παρε D.Δεν έπιασε η βαφή τις άσπρες τρίχες?Παρε D.Δεν σου πέτυχε η μπεσαμέλ? Μάντεψε: ΠΑΡΕ D. Είναι πολύ σημαντική,αλλά κάπου ώπα δλδ🤣

Αχχαχαχαχαχχαχα με τη μπεσαμελ έκλαψα...αλλά πόσο καλά τα λες..αχαχαχχα Αλλά άλλη τρελή και εγώ που τα έψαχνα όλα...και έψαχνα να πάρω μια βιταμίνη  γαι να ενισχύσω τη γονιμοτητα που να έχει οπωσδήποτε και d3 επαρκή μέσα...μας έχει καταστρέψει το ίντερνετ...χαχαχαχα

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 6 λεπτά , Blue Velvet είπε:

Αχ αυτή η βιταμίνη D,ειλικρινά το τι έχω διαβάσει εδω δε λέγεται!Πονάει το κεφάλι? Πάρε D. Έχεις άστατη περίοδο?Παρε D.Δεν έπιασε η βαφή τις άσπρες τρίχες?Παρε D.Δεν σου πέτυχε η μπεσαμέλ? Μάντεψε: ΠΑΡΕ D. Είναι πολύ σημαντική,αλλά κάπου ώπα δλδ🤣

Αχχαχα χαχαχα με έκανες και γέλασα τόσο πολύ! Δεν έπιασε η βαφή στις άσπρες τρίχες!!! Δεν έχω διαβάσει τίποτα για D γιατί αν αρχίσω να διαβάζω και για βιταμίνες θα αποτρελαθω χαχαχα!!! Παρόλα αυτά έκανα 3μηνη θεραπεία από τον ενδοκρινολόγο μου.

πρίν από 2 λεπτά , *Vasoula είπε:

Αχχαχαχαχαχχαχα με τη μπεσαμελ έκλαψα...αλλά πόσο καλά τα λες..αχαχαχχα Αλλά άλλη τρελή και εγώ που τα έψαχνα όλα...και έψαχνα να πάρω μια βιταμίνη  γαι να ενισχύσω τη γονιμοτητα που να έχει οπωσδήποτε και d3 επαρκή μέσα...μας έχει καταστρέψει το ίντερνετ...χαχαχαχα

Ξέρεις το πιο αστείο είναι ότι μας έχει καταστρέψει αλλά εμείς εκειιι συνεχίζουμε να ψάχνουμε!!!

πρίν από 13 λεπτά , *Vasoula είπε:

Ευτυχώς δεν παρεξηγει γιατί υπάρχουν γιατροί που το θεωρούν προσβολή να διαβάζεις και να μην τους ακούς...ενώ δεν είναι πως δεν ακούμε το γιατρό...αλλά ότι μας τρώει το άγχος...τέλος πάντων...εμένα πάντα με βοηθούσε να ψαχνω και να ενημερώνομαι...ακόμα και αν κάποιες φορέα αυτά π διαβάζω με αγχώνουν...νοιώθω πιο καλά να εχω μια ιδέα...

Εγώ είμαι καλά...έχω αύριο ραντεβού με το γιατρό και φυσικά σήμερα είμαι μες στο άγχος...έτσι σε κάθε υπέρηχο μέχρι να δω πως είναι καλα όλα.. 

Καλά ναι ισχύει ότι κάποιοι παρεξηγούνται πολύ αλλά όντως εμείς το κάνουμε από το άγχος όχι για αμφισβήτηση! Με το καλό κορίτσι μου ο υπέρηχος όλα θα ναι μια χαρά τίποτα μην σε αγχωνει 🧡

  • Ευχαριστώ 1
  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια !Συγνώμη αν δεν έχω ταγκαρει κάποια απλώς βλέπω μόνο τις τελευταίες δημοσιεύσεις θα ήθελα και την γνώμη εννοείτε από εΣας...ευχομαι σε όλες όσες είναι εγκυουλες με το καλό να σας πάνε όλα καλά και σε.οσες  προσπαθούν εύχομαι τα καλύτερα καλά αποτελέσματα...θα ήθελα να ρωτήσω .....έκανα ορμονικές εξετάσεις που μου έβαλε η γυναικολόγος μου...θα ήθελα την γνώμη σας... 4 η μέρα κύκλου τις έκανα ....

οιστραδιόλη 50pg/mL 

FSH 3,79

LH 2,2

PRL 14,86

 

@helena212 @vasoula @linaa @lina86 @Γεωργία38 @Blue Velvet @Katiamaxiking

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , dragonbox61 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια !Συγνώμη αν δεν έχω ταγκαρει κάποια απλώς βλέπω μόνο τις τελευταίες δημοσιεύσεις θα ήθελα και την γνώμη εννοείτε από εΣας...ευχομαι σε όλες όσες είναι εγκυουλες με το καλό να σας πάνε όλα καλά και σε.οσες  προσπαθούν εύχομαι τα καλύτερα καλά αποτελέσματα...θα ήθελα να ρωτήσω .....έκανα ορμονικές εξετάσεις που μου έβαλε η γυναικολόγος μου...θα ήθελα την γνώμη σας... 4 η μέρα κύκλου τις έκανα ....

οιστραδιόλη 50pg/mL 

FSH 3,79

LH 2,2

PRL 14,86

 

@helena212 @vasoula @linaa @lina86 @Γεωργία38 @Blue Velvet @Katiamaxiking

Εγώ κορίτσι μου δυστυχώς ακόμη τα μπερδεύω όλα αυτά! Ελπίζω τα άλλα κορίτσια να σε βοηθήσουν. Έχεις ξεκινήσει διέγερση; Σου εύχομαι τα καλύτερα 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 42 λεπτά , dragonbox61 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια !Συγνώμη αν δεν έχω ταγκαρει κάποια απλώς βλέπω μόνο τις τελευταίες δημοσιεύσεις θα ήθελα και την γνώμη εννοείτε από εΣας...ευχομαι σε όλες όσες είναι εγκυουλες με το καλό να σας πάνε όλα καλά και σε.οσες  προσπαθούν εύχομαι τα καλύτερα καλά αποτελέσματα...θα ήθελα να ρωτήσω .....έκανα ορμονικές εξετάσεις που μου έβαλε η γυναικολόγος μου...θα ήθελα την γνώμη σας... 4 η μέρα κύκλου τις έκανα ....

οιστραδιόλη 50pg/mL 

FSH 3,79

LH 2,2

PRL 14,86

 

@helena212 @vasoula @linaa @lina86 @Γεωργία38 @Blue Velvet @Katiamaxiking

Είναι πολύ καλές οι εξετάσεις σου !!! 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, dragonbox61 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια !Συγνώμη αν δεν έχω ταγκαρει κάποια απλώς βλέπω μόνο τις τελευταίες δημοσιεύσεις θα ήθελα και την γνώμη εννοείτε από εΣας...ευχομαι σε όλες όσες είναι εγκυουλες με το καλό να σας πάνε όλα καλά και σε.οσες  προσπαθούν εύχομαι τα καλύτερα καλά αποτελέσματα...θα ήθελα να ρωτήσω .....έκανα ορμονικές εξετάσεις που μου έβαλε η γυναικολόγος μου...θα ήθελα την γνώμη σας... 4 η μέρα κύκλου τις έκανα ....

οιστραδιόλη 50pg/mL 

FSH 3,79

LH 2,2

PRL 14,86

 

@helena212 @vasoula @linaa @lina86 @Γεωργία38 @Blue Velvet @Katiamaxiking

Πολύ καλές μου φαίνονται κορίτσι μου!!!ξεκινάτε κάποια προσπάθεια η κάνατε απλά ένα έλεγχο??

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...