Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 ώρες πρίν, Sunshine. είπε:

      Καλημέρα κορίτσια,

      Σήμερα 7η ημέρα απο την εμβρυομεταφορα με δυο βλαστοκυστες έκανα το ψηφιακό τεστ της clearblue και βγήκε αρνητικό. Υπάρχει περίπτωση να μην έχει δείξει ακόμα; Την Παρασκευή θα κάνω την χοριακή. Υπάρχει περίπτωση να ανέβει μέσα σε δύο μέρες; :-( 

      Φυσικά και υπάρχει...εγώ έβγαλα 7η μέρα με βλαστοκυστες την πιο αχνη γραμμή π έχεις δει...αφού δεν ήμουν σίγουρη αν όντως την έβλεπα...και την 9η μέρα είχα χοριακη 250 κοντά...δώσε τους λίγο χρόνο.. 🥰

      On 16/9/2024 at 5:45 ΜΜ, angie5 είπε:

      Αχ βρε κορίτσι μου σε ευχαριστώ πολύ!...Πραγματικά μου δίνεις πολύ κουράγιο και εσύ κι όλα τα κορίτσια εδώ!❤️

      Το ξέρω ότι από την στιγμή που τα περισσότερα τεστ κύησης ούρων δεν ανιχνεύουν κάτω από την ευαισθησία τους και στην συγκεκριμένη περίπτωση δεν θα βγάλουν ούτε αχνή γραμμή αν η hCG είναι κάτω από 10mIU/ml, σίγουρα δεν θα είναι αξιόπιστο το αποτέλεσμα. Αλλά τι να σας πω η λογική μου τώρα έχει πάει περίπατο τις τελευταίες μέρες....🥺

      Απλά όσες φορές έκανα τεστάκια είτε πιο νωρίς είτε πιο αργά ήταν πάντα αρνητικά και ποτέ δεν ήταν λάθος... Μάλλον γι' αυτο έχασα τις ελπίδες μου.... Σταμάτησαν και τα δέκατα που στο μυαλό μου υποσυνείδητα θεωρούσα ένα "σύμπτωμα" και ίσως και αυτό να με επηρέασε!...🥺

      Τώρα τα πέταξα πάντως και ησύχασα!...Επομένως θα περιμένω την χοριακή την Τετάρτη...

      Soho24 σ' ευχαριστώ για την όμορφη ευχή σου!...Μακάρι!...😘

       

      Κορίτσι μου έκανες τη χοριακη????

      • Μου αρέσει 1

Καφέ Εξωσωματικής 2024 !


Recommended Posts

1 ώρα πρίν, *Vasoula είπε:

Φυσικά και είναι νωρίς...είσαι 7η μέρα...(από την επόμενη της μεταφοράς μετράω...)δωσε ακόμα 2 μερούλες τουλάχιστον... 😁

Έρχεται σκ...βρες κάτι ωραίο να κάνεις να ξεχαστεις γιατί είναι όντως δύσκολες και ατελειωτες αυτές οι μέρες της αναμονης..🙂

Ναι σωστά μετράς 7η μέρα είναι. 

Δίκιο έχεις θα περιμένω δύο μέρες καλά λες. Και όντως πρέπει να κάνω κάτι να ξεχάσω γιατί θα σαλτάρω...🤣

Σ' ευχαριστώ πραγματικά μου δίνεις πολύ κουράγιο!..

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 25 λεπτά , angie5 είπε:

Ναι σωστά μετράς 7η μέρα είναι. 

Δίκιο έχεις θα περιμένω δύο μέρες καλά λες. Και όντως πρέπει να κάνω κάτι να ξεχάσω γιατί θα σαλτάρω...🤣

Σ' ευχαριστώ πραγματικά μου δίνεις πολύ κουράγιο!..

Ναι βγες μια βόλτα...φάτε ένα ωραίο φαγητό...μη πιεις όμως...😜 και απο Δευτέρα αγχώνεσαι παλι...χαχαχαχα 

αστειεύομαι αλλά αυτό το άγχος πως να το κόψουμε???ουφ!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

15 ώρες πρίν, *Vasoula είπε:

Ναι βγες μια βόλτα...φάτε ένα ωραίο φαγητό...μη πιεις όμως...😜 και απο Δευτέρα αγχώνεσαι παλι...χαχαχαχα 

αστειεύομαι αλλά αυτό το άγχος πως να το κόψουμε???ουφ!!!

Αχ είσαι πολύ γλυκιά αυτό θα προσπαθήσω να κάνω....😊 Εξάλλου με παρηγορεί που μου λες ότι είναι πολύ νωρίς για να απογοητευτώ. Εντωμεταξύ το στήθος πιο πρησμένο σήμερα κανονικά όπως πριν την περίοδο τόσο που φοβάμαι μην αδιαθετήσω... 

Έχεις δίκιο για το άγχος. Αλλά πραγματικά ειναι τόσο υποσυνείδητο που δεν είναι εύκολο να το ελέγξουμε...Εσύ πως είσαι κορίτσι μου?

 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 21 λεπτά , angie5 είπε:

Αχ είσαι πολύ γλυκιά αυτό θα προσπαθήσω να κάνω....😊 Εξάλλου με παρηγορεί που μου λες ότι είναι πολύ νωρίς για να απογοητευτώ. Εντωμεταξύ το στήθος πιο πρησμένο σήμερα κανονικά όπως πριν την περίοδο τόσο που φοβάμαι μην αδιαθετήσω... 

Έχεις δίκιο για το άγχος. Αλλά πραγματικά ειναι τόσο υποσυνείδητο που δεν είναι εύκολο να το ελέγξουμε...Εσύ πως είσαι κορίτσι μου?

 

Να μην ανχωνεσε από Δευτέρα ξανακανε ένα τεστ.  Το στήθος που είναι πρησμένο πρέπει να χαίρεσε είναι Κ αυτό καλό σημάδι. 

Να αδιαθετησεις με τα φάρμακα είναι πολύ σπάνιο Κ συνήθως γίνετε από λάθος δοσολογιες των γιατρων. Από εδώ κοπέλες το έχω ακούσει μια  δυο φορές το πολύ. Τα φάρμακα λειτουργούν σαν να είσαι έγκυος Κ ακόμα παραπανω για να εξασφαλιστεί ότι ο οργανισμός είναι προετοιμασμένος για την εξωσωματική .

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Η Λίνα έχει απόλυτο δίκιο...και το στηθος είναι πάντα ένα καλό σημάδι...

Όσο για το άγχος μια κουβέντα είναι...φυσικά και είναι δύσκολο...μακάρι να υπήρχε ένα κουμπάκι αλλά....τζιφος!!!😁

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

21 ώρες πρίν, angie5 είπε:

Σωματικά όπως σου περιέγραψα πρησμένο στήθος όπως πριν αδιαθετησουμε και συνεχόμενα δέκατα. Εντάξει μερικές φορές με πιάνει καμία ζαλάδα αλλά πιστεύω ότι είναι από την προγεστερόνη γιατί το είχα από την αρχή που την πήρα (όπως και τα δέκατα) επομένως δεν το υπολογίζω πολύ. Υποθετικά θα αδιαθετούσα Δευτέρα ή Τρίτη... Τώρα τι να πω θα δείξει. Πάντως έκανα και σήμερα άλλο ένα τεστ και είναι εντελώς αρνητικό. Και πάλι νωρίς το έκανα ισως...Δεν ξέρω πια...Ακριβώς πριν μια εβδομάδα έκανα την εμβρυομεταφορα την Παρασκευή.

Ψυχολογικά τι να σου πω μένουν ακόμα 5 μέρες που μου φαίνονται πολύ δύσκολες... Δηλαδή δεν περνάνε με τίποτα... 🥺

Και πάλι σ' ευχαριστώ για τον χρόνο που ξοδεύεις!

Καλησπέρα κορίτσι μου! Βάστα γερά μέχρι τη χοριακή σου. Είναι εξοντωτική η αναμονή, το ξέρω. Σχετικά με το αρνητικό τεστ που έκανες χθες, προσπάθησε να το ξεχάσεις. Είχα κάνει κι εγώ τεστ φαρμακείου την 6η μέρα μετά τη μεταφορά βλαστοκύστης και ήταν απόλυτα αρνητικό. Ούτε ίχνος γραμμής. Θετικό βγήκε για πρώτη φορά το βράδυ της 8ης ημέρας, ξαναθυμίζω με βλαστοκύστη. Εσύ μετέφερες έμβρυα τριών ημερών, οπότε διέγραψε από το μυαλό σου τα τεστ. Μην κάνεις άλλο! Μπορεί να βγαίνει αρνητικό μέχρι και μια μέρα πριν τη χοριακή, αν η πρώτη τιμή είναι λίγο χαμηλή. Είναι τόσο κρίμα να απογοητεύεσαι. Κάνε υπομονή, θα περάσουν οι μέρες. Εύχομαι θετική χοριακή ❤

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πρίν, linaa είπε:

Να μην ανχωνεσε από Δευτέρα ξανακανε ένα τεστ.  Το στήθος που είναι πρησμένο πρέπει να χαίρεσε είναι Κ αυτό καλό σημάδι. 

Να αδιαθετησεις με τα φάρμακα είναι πολύ σπάνιο Κ συνήθως γίνετε από λάθος δοσολογιες των γιατρων. Από εδώ κοπέλες το έχω ακούσει μια  δυο φορές το πολύ. Τα φάρμακα λειτουργούν σαν να είσαι έγκυος Κ ακόμα παραπανω για να εξασφαλιστεί ότι ο οργανισμός είναι προετοιμασμένος για την εξωσωματική .

Σ' ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου θα ακούσω τις συμβουλές σου. Δεν είχα ιδέα για τα φάρμακα ότι αναστέλλουν την περίοδο και έλεγα τώρα θα μου έρθει...Μακάρι να είναι για καλό τότε ας πρηστεί κι άλλο!...😊

Πραγματικά σ' ευχαριστώ πολύ για την απάντηση σου!😘

4 ώρες πρίν, *Vasoula είπε:

Η Λίνα έχει απόλυτο δίκιο...και το στηθος είναι πάντα ένα καλό σημάδι...

Όσο για το άγχος μια κουβέντα είναι...φυσικά και είναι δύσκολο...μακάρι να υπήρχε ένα κουμπάκι αλλά....τζιφος!!!😁

Χαχαχα...Έτσι είναι όπως τα λες για το άγχος!...Σ ευχαριστώ κορίτσι μου μακάρι να είναι καλό σημάδι!😘

2 ώρες πρίν, Soho24 είπε:

Καλησπέρα κορίτσι μου! Βάστα γερά μέχρι τη χοριακή σου. Είναι εξοντωτική η αναμονή, το ξέρω. Σχετικά με το αρνητικό τεστ που έκανες χθες, προσπάθησε να το ξεχάσεις. Είχα κάνει κι εγώ τεστ φαρμακείου την 6η μέρα μετά τη μεταφορά βλαστοκύστης και ήταν απόλυτα αρνητικό. Ούτε ίχνος γραμμής. Θετικό βγήκε για πρώτη φορά το βράδυ της 8ης ημέρας, ξαναθυμίζω με βλαστοκύστη. Εσύ μετέφερες έμβρυα τριών ημερών, οπότε διέγραψε από το μυαλό σου τα τεστ. Μην κάνεις άλλο! Μπορεί να βγαίνει αρνητικό μέχρι και μια μέρα πριν τη χοριακή, αν η πρώτη τιμή είναι λίγο χαμηλή. Είναι τόσο κρίμα να απογοητεύεσαι. Κάνε υπομονή, θα περάσουν οι μέρες. Εύχομαι θετική χοριακή ❤

Αχ κορίτσι μου σ' ευχαριστώ τόσο πολύ για τα ενθαρρυντικά σου λόγια. Θα προσπαθήσω να ακολουθήσω τις συμβουλές σου και θα βγάλω από το μυαλό μου το τεστ. Κι εγώ το σκεφτόμουν αυτο  σήμερα... να μην κάνω κανένα μέχρι την χοριακή (ελπίζω να μην ξαναμπώ στον πειρασμό...🤣)

Eσύ έμεινες τώρα πρόσφατα εγκυούλα ή παλαιότερα?

Σε ευχαριστω πολύ για τον κόπο που έκανες να μου γράψεις αυτό το μήνυμα και για τα όμορφα σου λόγια!😘

Κορίτσια σας ευχαριστώ πολύ και τις τρεις ειλικρινά!...Με βοηθάτε πολύ!..❤️

 

  • Ευχή 2
  • Λουλούδια 1
Link to comment
Share on other sites

On 4/9/2024 at 4:18 ΠΜ, Mary-85 είπε:

Σε ποιο κέντρο είσαι αν επιτρέπεται; Υπάρχουν αρκετά καλά κέντρα κ για όλα υπάρχουν παράπονα κ καλές κριτικές ταυτόχρονα. Βρίσκομαι ακριβώς στην ίδια φάση με σένα κ μου βασανίζει το μυαλό η ίδια απορία….να αλλάξω ή να μείνω; Να πάρω δεύτερη γνώμη; 

Καλησπέρα . Είμαι στον μαστρομηνα. Δυστυχώς  μου σταμάτησαν την διαδικασία . 🙁 ενω στην αρχή είχα δυο ωάρια έμεινε το ένα το άλλο δεν προχώρησε και έτσι δεν θα κάνω . Ο μαστρομηνας είπε για δανεικά πλέον …ο γιατρος μου για να μην χάσω και αυτό , αφού έβαλα τις ενέσεις είπε να κάνουμε σπερματέγχυση ….Δεν ξέρω ρε κορίτσια … σκέφτομαι αν ήμουν άλλου … όλα λάθος πήγαν ..

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 7 λεπτά , MatinaChr είπε:

Καλησπέρα . Είμαι στον μαστρομηνα. Δυστυχώς  μου σταμάτησαν την διαδικασία . 🙁 ενω στην αρχή είχα δυο ωάρια έμεινε το ένα το άλλο δεν προχώρησε και έτσι δεν θα κάνω . Ο μαστρομηνας είπε για δανεικά πλέον …ο γιατρος μου για να μην χάσω και αυτό , αφού έβαλα τις ενέσεις είπε να κάνουμε σπερματέγχυση ….Δεν ξέρω ρε κορίτσια … σκέφτομαι αν ήμουν άλλου … όλα λάθος πήγαν ..

Γιατί δεν έκανες ωοληψια έστω σε αυτό το ένα? Τι ηλικία έχεις και σου είπανε για δωρεά?

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 27 λεπτά , MatinaChr είπε:

Καλησπέρα . Είμαι στον μαστρομηνα. Δυστυχώς  μου σταμάτησαν την διαδικασία . 🙁 ενω στην αρχή είχα δυο ωάρια έμεινε το ένα το άλλο δεν προχώρησε και έτσι δεν θα κάνω . Ο μαστρομηνας είπε για δανεικά πλέον …ο γιατρος μου για να μην χάσω και αυτό , αφού έβαλα τις ενέσεις είπε να κάνουμε σπερματέγχυση ….Δεν ξέρω ρε κορίτσια … σκέφτομαι αν ήμουν άλλου … όλα λάθος πήγαν ..

Την ίδια απορία με τη Nels έχω κ εγω...γιατί να μην παίρνατε αυτό το ένα??αφού είχες κάνει όλη τη διαδικασία και τις ενέσεις...θυμάμαι έχεις χαμηλή αμη για αυτό σου είπε για δωρεα ε???συγγνώμη για την ερώτηση αλλά προσπαθείτε πολύ καιρό??

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


1 hour ago, Nels είπε:

Γιατί δεν έκανες ωοληψια έστω σε αυτό το ένα? Τι ηλικία έχεις και σου είπανε για δωρεά?

Αυτό αναρωτιέμαι και εγώ . Γιατί να μην πάω με αυτό το ένα ; Είμαι 43 με χαμηλή ΑΜΗ .ξερω ότι είναι δύσκολο στην ηλικία μου αλλά έχω ακούσει για μεγαλύτερες από εμένα που τα κατάφεραν 

πρίν από 52 λεπτά , *Vasoula είπε:

Την ίδια απορία με τη Nels έχω κ εγω...γιατί να μην παίρνατε αυτό το ένα??αφού είχες κάνει όλη τη διαδικασία και τις ενέσεις...θυμάμαι έχεις χαμηλή αμη για αυτό σου είπε για δωρεα ε???συγγνώμη για την ερώτηση αλλά προσπαθείτε πολύ καιρό??

Ούτε και εγώ ξέρω . Άλλες το έχουν καταφέρει έστω και με ένα . Ναι έχω χαμηλή ΑΜΗ . Είναι η δεύτερη φορά που θα έκανα εξωσωματική . Είχα κάνει τον Φεβρουάριο τότε είχα 5 . Μου βάλανε τα 4 τρίτης μέρας … Δεν ξέρω τι πήγε λαθοσ Τώρα . Μήπως το διαφορετικό πρωτόκολλο ; από μόνη μου προσπαθώ πολύ καιρό είχα και μια αποβολή …

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 11 λεπτά , MatinaChr είπε:

Αυτό αναρωτιέμαι και εγώ . Γιατί να μην πάω με αυτό το ένα ; Είμαι 43 με χαμηλή ΑΜΗ .ξερω ότι είναι δύσκολο στην ηλικία μου αλλά έχω ακούσει για μεγαλύτερες από εμένα που τα κατάφεραν 

Ούτε και εγώ ξέρω . Άλλες το έχουν καταφέρει έστω και με ένα . Ναι έχω χαμηλή ΑΜΗ . Είναι η δεύτερη φορά που θα έκανα εξωσωματική . Είχα κάνει τον Φεβρουάριο τότε είχα 5 . Μου βάλανε τα 4 τρίτης μέρας … Δεν ξέρω τι πήγε λαθοσ Τώρα . Μήπως το διαφορετικό πρωτόκολλο ; από μόνη μου προσπαθώ πολύ καιρό είχα και μια αποβολή …

Καταλαβα εχεις ταλαιπωρηθεί και εσυ...Η ηλικία δεν παίζει ρόλο...εχω μια πολύ καλή φίλη που τα κατάφερε στα 45 της...αλλά δυστηχως η  χαμηλή αμη έχει να κάνει τόσο με την ποσότητα οσο και με την ποιότητα....εγώ κορίτσι μου θα πήγαινα και κάπου αλλού να πάρω μια γνώμη...και σε καμία περίπτωση δεν λέω πως είναι κακός ο γιατρός σου...αλλά μπορεί ο τρόπος του να μη σου ταιριάζει...

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πρίν, MatinaChr είπε:

Αυτό αναρωτιέμαι και εγώ . Γιατί να μην πάω με αυτό το ένα ; Είμαι 43 με χαμηλή ΑΜΗ .ξερω ότι είναι δύσκολο στην ηλικία μου αλλά έχω ακούσει για μεγαλύτερες από εμένα που τα κατάφεραν 

Ούτε και εγώ ξέρω . Άλλες το έχουν καταφέρει έστω και με ένα . Ναι έχω χαμηλή ΑΜΗ . Είναι η δεύτερη φορά που θα έκανα εξωσωματική . Είχα κάνει τον Φεβρουάριο τότε είχα 5 . Μου βάλανε τα 4 τρίτης μέρας … Δεν ξέρω τι πήγε λαθοσ Τώρα . Μήπως το διαφορετικό πρωτόκολλο ; από μόνη μου προσπαθώ πολύ καιρό είχα και μια αποβολή …

Αν οικονομικά και ψυχικά το αντέχεις στην ηλικία μας και εφόσον με τις ορμόνες δεν υπάρχει καλή ανταπόκριση θα σου πρότεινα να κάνεις φυσικούς κύκλους και να προχωρήσεις σε ετ όταν θα έχεις μαζέψει τουλάχιστον 4 βλαστοκυστες, ακόμη καλύτερα να κάνεις και προεμφυτευτικο έλεγχο πριν την ετ.

Δυστυχώς οι πιθανότητες για χρωμοσωμικες ανωμαλιες είναι πολύ αυξημένες μετά τα 43, τα ποσοστά επιτυχίας για υγιες εμβρυο είναι κάτω από 10% και για το λόγο αυτό καλώς σου μιλήσανε για την επιλογή της δωρεάς ωαριων. Το ότι εχεις χαμηλή ΑΜΗ είναι αναμενομενο στην ηλικία μας, και ψηλη να είχες πάλι το ποσοστό ανευπλοειδων ωαρίων θα ηταν μεγάλο. Απο κει και πέρα ειναι θέμα πόσο διατεθειμένη είσαι να ταλαιπωρηθεις χωρίς σίγουρο αποτέλεσμα προσπαθώντας με τα δικά σου ωαρια. Επίσης το ότι έμεινες έγκυος παρόλο που κατέληξε σε αποβολη, πιθανόν λόγω χρωμοσωμικων ανωμαλιων, είναι πολύ θετικό και αυξάνει το ποσοστό επιτυχίας αν προχωρήσεις με δωρεά.

Καλή επιτυχία στην επόμενη σου προσπάθεια με όποιο δρόμο διαλέξεις.

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

9 ώρες πρίν, angie5 είπε:

Σ' ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου θα ακούσω τις συμβουλές σου. Δεν είχα ιδέα για τα φάρμακα ότι αναστέλλουν την περίοδο και έλεγα τώρα θα μου έρθει...Μακάρι να είναι για καλό τότε ας πρηστεί κι άλλο!...😊

Πραγματικά σ' ευχαριστώ πολύ για την απάντηση σου!😘

Χαχαχα...Έτσι είναι όπως τα λες για το άγχος!...Σ ευχαριστώ κορίτσι μου μακάρι να είναι καλό σημάδι!😘

Αχ κορίτσι μου σ' ευχαριστώ τόσο πολύ για τα ενθαρρυντικά σου λόγια. Θα προσπαθήσω να ακολουθήσω τις συμβουλές σου και θα βγάλω από το μυαλό μου το τεστ. Κι εγώ το σκεφτόμουν αυτο  σήμερα... να μην κάνω κανένα μέχρι την χοριακή (ελπίζω να μην ξαναμπώ στον πειρασμό...🤣)

Eσύ έμεινες τώρα πρόσφατα εγκυούλα ή παλαιότερα?

Σε ευχαριστω πολύ για τον κόπο που έκανες να μου γράψεις αυτό το μήνυμα και για τα όμορφα σου λόγια!😘

Κορίτσια σας ευχαριστώ πολύ και τις τρεις ειλικρινά!...Με βοηθάτε πολύ!..❤️

 

Κανένας κόπος, γι'αυτό υπάρχει αυτή η ομάδα. Μοιραζόμαστε εμπειρίες και αγωνίες και μακάρι να βοηθηθείς έστω και λίγο σε αυτό το ταξίδι της αναμονής 🥲 Εγώ έκανα εμβρυομεταφορά τον Απρίλιο και τώρα διανύω την 24η βδομάδα. Ελπίζω να πάνε όλα καλά μέχρι το τέλος! Πάντως από συμπτώματα δεν είχα απολύτως τίποτα όσο περίμενα για τη χοριακή. Ούτε πρησμένο στήθος, ούτε λίγο. Και αναρωτιόμουν πώς είναι δυνατόν να μη νιώθω το παραμικρό ούτε από τα φάρμακα. Κάθε οργανισμός είναι τόσο διαφορετικός. Προσπάθησε να πείσεις τον εαυτό σου ότι σε αυτή τη φάση κανένα σύμπτωμα δεν είναι αξιόπιστο, ούτε το αρνητικό τεστ. Και στο μεταξύ οι μέρες θα περνάνε.

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

On 16/1/2024 at 8:55 ΠΜ, MarGe2022 είπε:

Καλή αρχή στο νέο μας καφέ κορίτσια μου, με υγεία και να το φουλάρουμε θετικές χοριακές, και μωράκια παντού! Να μην προλαβαίνουμε να πούμε συγχαρητήρια εδώ μέσα!!! 
 

Λοιπόν νομίζω όπως είπε και η/ο@CoffeeMaker ήρθε η ώρα να πάρουμε παρουσίες. Ξεκινάω με υπενθύμιση των γκρουπ μας, και όσες θέλετε δηλώνετε που είστε και κάποια στιγμή το σκ θα τα μαζέψω όλα σε ένα…
 

Γκρουπ Α: Κορίτσια που περιμένουν να περάσουν επιτροπή ή περιμένουν αποτελέσματα επιτροπής ❤️
 

Γκρουπ Βου: Κορίτσια που είναι ή θα είναι μέσα στο επόμενο 3/4μηνο στην φάση της διέγερσης/ωοληψίας ❤️
@MarGe2022 εδώ σταθερά καλέ που να πάω…

@Katiamaxikingέλα φιλενάδα εσένα με την επόμενη σε διώχνω από αυτό το γκρουπ να ξέρεις, μου κατσικώθηκες εδώ πέρα, ορίστε μας! 🤪🥰😘

 

Γκρουπ Γου: Κορίτσια που προγραμματίζουν μέσα στο επόμενο 3/4μηνο εμβρυομεταφορά ❤️

 

Γκρουπ Δου: Κορίτσια που πήραν ή περιμένουν (επαναληπτική) θετική χοριακή ❤️
 

Γκρουπ Εεε: Το επονομαζόμενο και ως «Με την κοιλιά ΤΟΥΡΛΑ» ❤️

@Angot σε βλέπω! 
 

Σας φιλώ όλες! 😘

Κορίτσια καλησπερα

 

Κορίτσια καλησπερα εκανα την εμβρυομεταφορα την πεμπτη που περασε ειναι η πρώτη μου.ο γιατρός μας εδωσε ποσοστο 45% μου ειπαν οτι ειναι καλό.Μου εχει δώσει filicine utrogestan kai prolutex εκτός απο το στήθος που ειναι λίγο ευαίσθητο εχώ κατα διαστήματα κατι ψιλοενοχλησεις στην βουβωνικη χωρα σαν πονους περιοδου αίμα δεν εχω δει .εμεινα σχεδόν τρεις μερες ακίνητη απο κάναπε σε κρεβάτι και αντιστροφο.σήμερα βγηκα λίγο και περπατησα κανά 10λεπτο.οσο και να μην το θέλω φοβαμαι 

  • Ευχή 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...