Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, *Vasoula είπε:

      Απόλυτα φυσιολογικά είναι...φαντάζομαι δεν είναι κάτι πολύ έντονο...αλλά προσεχεις και το παραμικρό τώρα...αλλά  η προγεστερονη θα σου κάνει διάφορα... 😁

      Δεν είναι έντονο όχι.. ελαφρύς πονος περιοδου θα το έλεγα..  έστειλα στην γιατρό καλού κακού.. μου είπε είναι από την προγεστερονη! Όλα οκ

      • Μου αρέσει 2

Καφέ Εξωσωματικής 2024 !


Recommended Posts

πρίν από 30 λεπτά , SylPan είπε:

Αν επιτρέπεται πόσα είχες με 300 και πόσα με 450? Εμένα αυτήν την φορά μου έδωσε και meriofert. Την προηγούμενη φορά είχα κάνει μόνο gonal 300(άλλαξα γιατρό).

Με 300 είχα από 5 (εκ των οποίων 1 ωριμο) έως 9. 
Με 450 είχα 15 (με των οποίων 12 ώριμα) 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 4,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 8 λεπτά , Katiamaxiking είπε:

Με 300 είχα από 5 (εκ των οποίων 1 ωριμο) έως 9. 
Με 450 είχα 15 (με των οποίων 12 ώριμα) 

Αχχχ τι καλά. Μακάρι να βγάλω κι εγώ πιο πολλά είχα μόνο 7. Εύχομαι τα καλύτερα.

Link to comment
Share on other sites

51 minutes ago, SylPan said:

Αν επιτρέπεται πόσα είχες με 300 και πόσα με 450? Εμένα αυτήν την φορά μου έδωσε και meriofert. Την προηγούμενη φορά είχα κάνει μόνο gonal 300(άλλαξα γιατρό).

Καλησπέρα! Συγνωμη που επεμβαινω, δεν εχω κανει ποτε το μακρυ πρωτοκολλο, μονο το βραχυ,ουτε εχω παρει ποτε gonal, αλλα επειδη κι εμενα μου ειχε αλλαξει κ μου χε δωσει το meriofert καποια στιγμη ξερω οτι εχει παρατηρηθει οτι ειναι καλυτερο για την ποιοτητα των ωαριων. Δηλαδη κι εγω οταν το ειχα παρει ειχα λιιγο λιγοτερο αριθμο ωαριων αλλα πολυ καλυτερης ποιοτητας και καλυτερα αποτελεσματα βλαστοκυστεων. Βεβαια δεν ειναι και ολοι οι κυκλοι μας ιδιοι, δηλαδη δεν ειναι μονο τα φαρμακα εννοω. Ευχομαι καλη επιτυχια!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

On 17/6/2024 at 1:08 ΜΜ, η ζωή είναι όμορφη είπε:

Όχι βρε δεν το είπα για εσένα απλά αναρωτιέμαι γιατί διάβασα ότι ο ΕΟΠΥΥ δίνει τα λεφτά της αυχενικής λαμβάνεις 8 ευρώ κάνεις ένσταση και λαμβάνεις και το υπόλοιπο όχι το λέω γιατί πρέπει να γνωρίζουμε τόσα λεφτά μασ κρατάνε από το μισθό για την ασφάλεια μας 😅 

Ειλικρινα δεν το έχω ξανακούσει αυτό. Μακάρι να γίνεται… πάρε ένα τηλ στον εοπυυ να ρωτήσεις. Εμένα μου είχε ζητήσει 160€ για αυχενική στα δίδυμα, για ένα μωρό ήταν 120€ κ με μικρότερη απόδειξη έδωσα 120€ τότε. Στον γυναικολόγο μου όταν ρώτησα τη γραμματέα του αν γραφεται μου είχε πει ότι μόνο στα νοσοκομεία δέχονται το παραστατικό για να την κανεις δωρεάν αλλά πρέπει να έχεις κλείσει καιρό πριν ραντεβού. Μόνο το αιματολογικό κομμάτι της αυχενικής μου έγραψε ο Τζιωτης τη μέρα που πήγα κ μου πήρε αίμα εκεί.


CATwp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

 

Καλησπέρα! 

Η κολλητή μου έκανε εμβρυομεραφορα με Σφακ....... στις 10/6 με βλαστοκυστες και είναι σε αναμονη χοριακής (Σάββατο 22/6 της είπε). 

Τις τελευταίες ημέρες της συμβαίνει για πρώτη φορά το εξής... Όταν ακουμπάνε τα χέρια της σε νερό αμέσως μουλιαζει το δέρμα της. Ακόμα και όταν πλένει ένα φρούτο. Δεν της έχει ξανασυμβεί αυτό ποτε.

Έχει συμβεί σε καποια αυτό και να συνδέεται με θετική χοριακή?

Ρωτάω για να δούμε εαν θα μπορούσε να εκληφθεί ως πιθανό σύμπτωμα εγκυμοσύνης...

On 22/3/2024 at 3:13 ΜΜ, anast. είπε:

 

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια !!!! 
Μετα το πρώτο σοκ της προηγούμενης εβδομάδας με το λίγο αίμα που είχα δει …σήμερα 6+2 βγάζω λίγο αίμα στην αρχή και μετά ξεκινάνε και τα πηγματαα…

πηγα στον γιατρό μου αρον αρον διότι φοβήθηκα αλλά τελικά ο σάκος μου ήταν εκεί και πλέον μέσα φαινόταν και το εμβρυακι μας που σε μέγεθος είναι σαν τον σάκο που είχα πριν 9μερες!! Θα τρελαθώ!!! Καρδούλα δεν καταφέραμε να ακούσουμε αλλά μας είπε ο γιατρός πως σε μια βδομάδα θα ακούγετε πεντακάθαρα !!!! 
 

εμενα το άγχος μου είναι άλλο όμως …

μου είπε ξεκούραση και αντιβίωση για μια βδομάδα για να σταματήσει το αίμα !!! Αλλά στον υπέρηχο δεν φαινόταν κάποια αποκόλληση και δεν μπορώ να καταλάβω απο που βγαίνει τόσο αίμα και η αλήθεια είναι πως όσο βλέπω το αίμα και τα πηγματαα δεν μπορώ να ηρεμήσω ..

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Bluee19 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια !!!! 
Μετα το πρώτο σοκ της προηγούμενης εβδομάδας με το λίγο αίμα που είχα δει …σήμερα 6+2 βγάζω λίγο αίμα στην αρχή και μετά ξεκινάνε και τα πηγματαα…

πηγα στον γιατρό μου αρον αρον διότι φοβήθηκα αλλά τελικά ο σάκος μου ήταν εκεί και πλέον μέσα φαινόταν και το εμβρυακι μας που σε μέγεθος είναι σαν τον σάκο που είχα πριν 9μερες!! Θα τρελαθώ!!! Καρδούλα δεν καταφέραμε να ακούσουμε αλλά μας είπε ο γιατρός πως σε μια βδομάδα θα ακούγετε πεντακάθαρα !!!! 
 

εμενα το άγχος μου είναι άλλο όμως …

μου είπε ξεκούραση και αντιβίωση για μια βδομάδα για να σταματήσει το αίμα !!! Αλλά στον υπέρηχο δεν φαινόταν κάποια αποκόλληση και δεν μπορώ να καταλάβω απο που βγαίνει τόσο αίμα και η αλήθεια είναι πως όσο βλέπω το αίμα και τα πηγματαα δεν μπορώ να ηρεμήσω ..

Αν ο γιατρός σου δεν ανησυχεί, κάνε κι εσύ μια προσπάθεια να ηρεμήσεις. Σου έδωσε κάποια εξήγηση για το που μπορεί να οφείλεται το αίμα αν όχι σε αποκόλληση?

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Soho24 είπε:

Αν ο γιατρός σου δεν ανησυχεί, κάνε κι εσύ μια προσπάθεια να ηρεμήσεις. Σου έδωσε κάποια εξήγηση για το που μπορεί να οφείλεται το αίμα αν όχι σε αποκόλληση?

Μου είπε πως όλα φαίνονται μια χαρά ο σάκος μεγάλωσε όπως έπρεπε λεκιθικος ασκός φαίνεται έμβρυο φαίνεται και δεν φαίνεται από κάπου ότι μπορεί να προέρχεται το αίμα μου είπε το παρακολουθούμε και βλέπουμε θεωρεί πως με ξεκουράσει και με την αντιβίωση θα σταματήσει ….

Επίσης τώρα θυμήθηκα μου είπε ότι μπορεί να οφείλετε κάποιον τραυματισμό ή τύπου λοίμωξη της μήτρας και για αυτό μου έδωσε την αντιβίωση (κάπως έτσι μου το είπε)

γενικα δεν αγχώθηκε και που είπε πως λογικά θα έχω για κάποιες μέρες ακόμη άρα να μην τρελένομαι μόλις βλέπω αίμα 

πρίν από 24 λεπτά , Bluee19 είπε:

Μου είπε πως όλα φαίνονται μια χαρά ο σάκος μεγάλωσε όπως έπρεπε λεκιθικος ασκός φαίνεται έμβρυο φαίνεται και δεν φαίνεται από κάπου ότι μπορεί να προέρχεται το αίμα μου είπε το παρακολουθούμε και βλέπουμε θεωρεί πως με ξεκουράσει και με την αντιβίωση θα σταματήσει ….

 

Απλώς επειδή εδώ μπορεί κάποια κοπέλα να είχε πάθει το ίδιο και να βρήκε τ έφταιγε για αυτό το αναφέρω 

  • Δύναμη! 1
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια ...Δεν ήξερα ότι υπάρχει ενεργο φορουμ εν έτη 2024...τόσο καιρό αναζητωντας απαντήσεις διαδυκτιακα σε διάφορες απορίες που είχα έμπαινα σε φόρουμ παλαιοτερων ετών και σήμερα τυχαία έπεσα σε αυτό και πολύ το χάρηκα!!!!Είμαι 34 ετών και εδώ και 3 χρόνια προσπαθουμε να κάνουμε παιδι με τον άντρα μου χωρίς αποτέλεσμα.Το τελευταίο χρόνο κινητοποιηθηκαμε περισσότερο και μέχρι στιγμής αυτό που έχουμε σα δεδομενο απ όλες τις εξετάσεις είναι η πολύ χαμηλή ΑΜΗ (0,5) αναλογικά της ηλικίας μου.Κατα τ άλλα δεν έχει βρεθεί κάποιος άλλος λόγος υπογονιμοτητας. Την εξέταση για ΑΜΑ την έκανα τον Μάρτιο του 24 και για μένα ήταν ένα μεγάλο σοκ!Με έπιασε πανικός κ αποφάσισα να κάνω εξωσωματικη άμεσα. Ξεκίνησα με βραχυ πρωτόκολλο τέλος Μαΐου , προεκυψαν 7 ωοθηλακια,γονιμοποιηθηκαν τα 4 και μονο 2 ωριμασαν φτανοντας στο σταδιο της βλαστοκυστης (το ενα κ των 2 ηταν άριστης ποιοτητας) και εκανα εμβρυομεταφορα και των δυο στις 12/6σήμερα είμαι δύο μέρες πριν την χοριακη παρ ολ αυτα έχω στενοχωρηθει και ανησυχώ πάρα πολύ διότι απ το πρωί έχω καφε εκκρίσεις συνέχεια και πονους περιοδους κ νιώθω ότι θα αδιαθετησω από στιγμή σε στιγμή. Ήθελα να ρωτήσω αν υπάρχει κάποια κοπέλα με παρόμοια συμπτωματα με θετική έκβαση στο τελος.. Ρώτησα το γιατρό μου κ μου είπε ότι είναι νωρίς να αξιολογησουμε το καφέ κ να κάνω υπομονή αλλά εγώ είμαι τόσο απογοητευμενη που ήθελα να το μοιραστώ μαζί σας και να πάρω ίσως κάποια γνώμη. ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ για το χρόνο σας.

  • Καλή τύχη! 5
  • Δύναμη! 3
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


On 13/6/2024 at 4:11 ΜΜ, Avocado είπε:

Καλησπέρα σας!! Καινούρια εδω!! Χθες κάναμε την 1η εμβρυομεταφορά μας!! Ποια ήταν ή είναι η δικιά σας εμπειρία;; Από χθες το βραδάκι , όπως και σήμερα νιώθω κάποιες τσιμπιές και πόνους(πιο οξείς και φευγαλαίοι) .  Κάθε φορά που το νιώθω , ελπίζω τα σποράκια να προσπαθούν να μείνουν.Μέχρι και την εμβρυομεταφορά δεν είχα τίποτα! Επίσης δε με ενοχλεί το στήθος μου. Είναι φυσιολογικό τόσο νωρίς να νιώθω πόνους;

Καλησπέρα! Εγώ έκανα το βραχύ. 1η απόπειρα. Από τη 2η μέρα ξεκίνησα ενέσεις γκοναλ, πηγαινα τακτικα για υπερηχο και 2 μερες πριν παμε για ωοληψια μου εδωσε τον ανταγωνιστη Averkap ,ωστε να ειναι ετοιμα να σκασουν στην ωοληψια. Το περασα λιγο δυσκολα λογω συνδρομου πολυκυστικων( αλλα ευτυχως φλερταρα μονο με τη διεργεση). Σαν διαδικασια δε με κουρασε καθολου, ισα ισα οι μερες περασαν γρηγορα. Βεβαια δεν εκανα σε εκεινον τον κυκλο εμβρυομεταφορα. Ευχομαι ολα να πανε κατ ευχιν!!

 

 

Καλησπέρα κάναμε ίδια μέρα εμβρυομεταφορα...πως είσαι σήμερα 8η μερα ?κάποιο ιδιαίτερο σύμπτωμα?εγώ όπως έγραψα κ στο πρώτο μου post βλέπω καφε απ το πρωί όλη μερα.. Καλή επιτυχία σου εύχομαι!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 36 λεπτά , Hopefully_soon είπε:

Καλησπέρα κορίτσια ...Δεν ήξερα ότι υπάρχει ενεργο φορουμ εν έτη 2024...τόσο καιρό αναζητωντας απαντήσεις διαδυκτιακα σε διάφορες απορίες που είχα έμπαινα σε φόρουμ παλαιοτερων ετών και σήμερα τυχαία έπεσα σε αυτό και πολύ το χάρηκα!!!!Είμαι 34 ετών και εδώ και 3 χρόνια προσπαθουμε να κάνουμε παιδι με τον άντρα μου χωρίς αποτέλεσμα.Το τελευταίο χρόνο κινητοποιηθηκαμε περισσότερο και μέχρι στιγμής αυτό που έχουμε σα δεδομενο απ όλες τις εξετάσεις είναι η πολύ χαμηλή ΑΜΗ (0,5) αναλογικά της ηλικίας μου.Κατα τ άλλα δεν έχει βρεθεί κάποιος άλλος λόγος υπογονιμοτητας. Την εξέταση για ΑΜΑ την έκανα τον Μάρτιο του 24 και για μένα ήταν ένα μεγάλο σοκ!Με έπιασε πανικός κ αποφάσισα να κάνω εξωσωματικη άμεσα. Ξεκίνησα με βραχυ πρωτόκολλο τέλος Μαΐου , προεκυψαν 7 ωοθηλακια,γονιμοποιηθηκαν τα 4 και μονο 2 ωριμασαν φτανοντας στο σταδιο της βλαστοκυστης (το ενα κ των 2 ηταν άριστης ποιοτητας) και εκανα εμβρυομεταφορα και των δυο στις 12/6σήμερα είμαι δύο μέρες πριν την χοριακη παρ ολ αυτα έχω στενοχωρηθει και ανησυχώ πάρα πολύ διότι απ το πρωί έχω καφε εκκρίσεις συνέχεια και πονους περιοδους κ νιώθω ότι θα αδιαθετησω από στιγμή σε στιγμή. Ήθελα να ρωτήσω αν υπάρχει κάποια κοπέλα με παρόμοια συμπτωματα με θετική έκβαση στο τελος.. Ρώτησα το γιατρό μου κ μου είπε ότι είναι νωρίς να αξιολογησουμε το καφέ κ να κάνω υπομονή αλλά εγώ είμαι τόσο απογοητευμενη που ήθελα να το μοιραστώ μαζί σας και να πάρω ίσως κάποια γνώμη. ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ για το χρόνο σας.

Καλησπέρα! Κι εγω είχα συνέχεια καφέ από δυο μέρες πριν τη χοριακη μέχρι και την 8η εβδομάδα (είχα θετική χοριακη). Η μαία μου είχε πει τότε πως τα καφέ είναι πολύ καλό σημάδι δείχνει πως γίνεται εμφύτευση. Κ εγω ανησυχούσα πως μάλλον είναι αρχή περιόδου αλλά τελικά όλα καλά! Σου εύχομαι τα καλύτερα! 

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 24 λεπτά , Fay_ είπε:

Καλησπέρα! Κι εγω είχα συνέχεια καφέ από δυο μέρες πριν τη χοριακη μέχρι και την 8η εβδομάδα (είχα θετική χοριακη). Η μαία μου είχε πει τότε πως τα καφέ είναι πολύ καλό σημάδι δείχνει πως γίνεται εμφύτευση. Κ εγω ανησυχούσα πως μάλλον είναι αρχή περιόδου αλλά τελικά όλα καλά! Σου εύχομαι τα καλύτερα! 

Σ ευχαριστώ πολύ  ❤️Τα λόγια σου με ανακουφισαν και με ηρεμησαν για την ωρα ....γιατι το μεσημερι δε σου κρυβω οτι με είχε πιάσει το παράπονο και εκλαιγα....αναμονή λίγο ακόμα λοιπον....!!!!🙏 

  • Μου αρέσει 2
  • Δύναμη! 2
Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Bluee19 είπε:

Μου είπε πως όλα φαίνονται μια χαρά ο σάκος μεγάλωσε όπως έπρεπε λεκιθικος ασκός φαίνεται έμβρυο φαίνεται και δεν φαίνεται από κάπου ότι μπορεί να προέρχεται το αίμα μου είπε το παρακολουθούμε και βλέπουμε θεωρεί πως με ξεκουράσει και με την αντιβίωση θα σταματήσει ….

Επίσης τώρα θυμήθηκα μου είπε ότι μπορεί να οφείλετε κάποιον τραυματισμό ή τύπου λοίμωξη της μήτρας και για αυτό μου έδωσε την αντιβίωση (κάπως έτσι μου το είπε)

γενικα δεν αγχώθηκε και που είπε πως λογικά θα έχω για κάποιες μέρες ακόμη άρα να μην τρελένομαι μόλις βλέπω αίμα 

Απλώς επειδή εδώ μπορεί κάποια κοπέλα να είχε πάθει το ίδιο και να βρήκε τ έφταιγε για αυτό το αναφέρω 

Δεν έχω περάσει κάτι τέτοιο για να σε καθησυχάσω με την εμπειρία μου. Ο γιατρός σου όμως έδωσε ήδη μια πιθανή εξήγηση και έχεις αρχίσει να παίρνεις τη σχετική αγωγή. Θα περάσει, θα δεις. Όλα θα πάνε καλά.

1 hour ago, Hopefully_soon είπε:

Καλησπέρα κορίτσια ...Δεν ήξερα ότι υπάρχει ενεργο φορουμ εν έτη 2024...τόσο καιρό αναζητωντας απαντήσεις διαδυκτιακα σε διάφορες απορίες που είχα έμπαινα σε φόρουμ παλαιοτερων ετών και σήμερα τυχαία έπεσα σε αυτό και πολύ το χάρηκα!!!!Είμαι 34 ετών και εδώ και 3 χρόνια προσπαθουμε να κάνουμε παιδι με τον άντρα μου χωρίς αποτέλεσμα.Το τελευταίο χρόνο κινητοποιηθηκαμε περισσότερο και μέχρι στιγμής αυτό που έχουμε σα δεδομενο απ όλες τις εξετάσεις είναι η πολύ χαμηλή ΑΜΗ (0,5) αναλογικά της ηλικίας μου.Κατα τ άλλα δεν έχει βρεθεί κάποιος άλλος λόγος υπογονιμοτητας. Την εξέταση για ΑΜΑ την έκανα τον Μάρτιο του 24 και για μένα ήταν ένα μεγάλο σοκ!Με έπιασε πανικός κ αποφάσισα να κάνω εξωσωματικη άμεσα. Ξεκίνησα με βραχυ πρωτόκολλο τέλος Μαΐου , προεκυψαν 7 ωοθηλακια,γονιμοποιηθηκαν τα 4 και μονο 2 ωριμασαν φτανοντας στο σταδιο της βλαστοκυστης (το ενα κ των 2 ηταν άριστης ποιοτητας) και εκανα εμβρυομεταφορα και των δυο στις 12/6σήμερα είμαι δύο μέρες πριν την χοριακη παρ ολ αυτα έχω στενοχωρηθει και ανησυχώ πάρα πολύ διότι απ το πρωί έχω καφε εκκρίσεις συνέχεια και πονους περιοδους κ νιώθω ότι θα αδιαθετησω από στιγμή σε στιγμή. Ήθελα να ρωτήσω αν υπάρχει κάποια κοπέλα με παρόμοια συμπτωματα με θετική έκβαση στο τελος.. Ρώτησα το γιατρό μου κ μου είπε ότι είναι νωρίς να αξιολογησουμε το καφέ κ να κάνω υπομονή αλλά εγώ είμαι τόσο απογοητευμενη που ήθελα να το μοιραστώ μαζί σας και να πάρω ίσως κάποια γνώμη. ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ για το χρόνο σας.

Καλησπέρα! Καλή επιτυχία για τη χοριακή σου σε 2 μέρες. Το ξέρω ότι είναι πολύ δύσκολο και η αγωνία κατακόρυφη, αλλά είναι τόσο κρίμα να στεναχωριέσαι πιθανότατα χωρίς λόγο. Είχα κι εγώ καφέ εκκρίσεις, ακριβώς 2 μέρες πριν τη χοριακή και πήγαν όλα καλά. Κάνε λίγη υπομονή. Είναι γεγονός ότι το καφέ λίγο πριν τη χοριακή μπορεί να σημαίνει εμφύτευση! 

  • Ευχαριστώ 2
Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, Bluee19 είπε:

Μου είπε πως όλα φαίνονται μια χαρά ο σάκος μεγάλωσε όπως έπρεπε λεκιθικος ασκός φαίνεται έμβρυο φαίνεται και δεν φαίνεται από κάπου ότι μπορεί να προέρχεται το αίμα μου είπε το παρακολουθούμε και βλέπουμε θεωρεί πως με ξεκουράσει και με την αντιβίωση θα σταματήσει ….

Επίσης τώρα θυμήθηκα μου είπε ότι μπορεί να οφείλετε κάποιον τραυματισμό ή τύπου λοίμωξη της μήτρας και για αυτό μου έδωσε την αντιβίωση (κάπως έτσι μου το είπε)

γενικα δεν αγχώθηκε και που είπε πως λογικά θα έχω για κάποιες μέρες ακόμη άρα να μην τρελένομαι μόλις βλέπω αίμα 

Απλώς επειδή εδώ μπορεί κάποια κοπέλα να είχε πάθει το ίδιο και να βρήκε τ έφταιγε για αυτό το αναφέρω 

Εγώ το έπαθα αυτό αλλά με παααρα πολύ αίμα στην 13η εβδομάδα κ ήταν ένα αιματωμα κολλημένο στο σάκο. Κ με ξεκούραση κ προλουτεξ μετά από δυο εβδομάδες με ασταμάτητη αιμορραγία ξαφνικά σταμάτησε κ το απορρόφησε ο οργανισμός.  Αλλά όλα καλά με το εμβρυο δεν ενόχλησε κάπου. Ξεκουρασου κ να ξέρεις ότι στο χέρι μας δεν είναι τίποτα. Αυτό να σκέφτεσαι και να ηρεμεις. 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...