Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 49 λεπτά , Jo1984 είπε:

      Και όλα αυτά ήταν από την «μέθη» σου είπαν οι γιατροί; Ίσως είναι και ο κάθε οργανισμός διαφορετικός βέβαια 

      Ναι, εγω υποθετω πως μου εβαλαν μεγαλη δοση αναισθητικου γιατι εχω ξανακανει μεθη και μετα απο 2 3 ωρες ημουν απολυτως καλα. Τι να πω..τελος καλο, ολα καλα. Ευχομαι οσες κοπελες ειναι στη φαση της ωοληψιας να το περασουν ανωδυνα! 

Βιοχημική κύηση


Recommended Posts

πρίν από 40 λεπτά , Christy4 είπε:

Καλησπέρα και σε ευχαριστώ @linaaγια την απάντησή σου!Η χοριακη μου πήγε μέχρι 210.. Ναι όλα όσα αναφέρω είναι μετά από υπέρηχο που φυσικά έκανα..πριν τον υπέρηχο ο γιατρός φοβήθηκε αρκετά λόγω του ότι έχω ήδη πολλές μέρες αιμοραγια αλλά κ επειδή στις εξετάσεις μου η χοριακη δεν είχε πέσει εντελως 20 μέρες μετα αφού απεβαλα.. λέγοντας μου κιολας ότι αν συμβαίνει αυτό που φοβάται είναι πολύ δύσκολα τα πράγματα για το αν θα μπορεσω να αποκτησω παιδί(κατι το οποιο δεν μου ανέλυσε γιατι να μην μπαινω στο ιντερνερ να ψάχνω..μετά τον υπέρηχο βεβαια είχε εντελώς διαφορετική στάση και εικόνα κ με ενθάρρυνε με όσα μου είπε.. όμως παρόλα αυτά μου είπε ότι την Πέμπτη ελπίζουμε να έχει μηδενίσει..τι μπορεί να πηγαίνει στραβά? 

Ξανακανε την Δευτέρα μια χοριακη Κ αν δεν έχει πέσει ακόμα καλητερα να πάρεις κ μια δεύτερη γνώμη από άλλο γιατρο.. η χοριακη σου ήταν αρκετά μικρή δεν μπορεί να δει τίποτα με τον υπέρηχο.  Αν δεν πέφτει μια τόσο μικρή χοριακη Κ έχεις συνέχεια αιμορραγία τόσες μέρες το πιο πιθανό είναι να είναι εξωμήτριο .  

Επίσης αυτό που σου είπε για το αν θα κάνεις παιδί είναι πολύ άκυρο οπότε πάρε μια δεύτερη γνώμη γιατι σου λέει Κ άκυρα πράγματα που δεν έχουν λογική 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...