Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Καλησπέρα σε όλες!!

      Πρώτη μου εξωσωματικη είμαι 39 χρόνων και χθες έκανα την τελευταία ενεση gonal. Σήμερα το πρωί έκανα 1 orgalutran και μετά πήγα για έλεγχο.

      Αποτελεσματα Lh 2,1 e2 1842   prg 1,15

      Σήμερα το βράδυ θα κάνω τις ovitrelle και Δευτέρα πρωι ωοληψια.

      Πως τα βλέπετε κορίτσια? Είναι καλές οι τιμές? Αν κάποια κοπέλα μπορεί να βοηθήσει και έχει εμπειρία. 

Μανουλες Αυγούστου 2024


Recommended Posts

Κοριτσιααα που είστε τι κάνετε? Χαθήκαμε....για μαζευτείτε πείτε τα νέα σας! Εγώ έκανα και doppler όλα καλά ευτυχώς 1800 ήταν ο μπεμπακος με το κεφαλάκι κάτω....έχω πλύνει τα ρουχαλακια έχω σιδερωσει...τη βαλίτσα σιγά σιγά την έχω ξεκινήσει..λείπουν αρκετά πράγματα βέβαια αλλά εντάξει τα πάω με το πάσο μου ..αυτά τα δικά μου❤️


preg.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 286
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Κορίτσια μου. Εγώ λέω καλά είμαι, μιας και άπειρη από εγκυμοσύνες. Πονάω τρομερά τέρμα χαμηλά στην κοιλιά ειδικά όταν ο μικρός έχει όρεξη. Επίσης να πω πως δεν μπορώ να περπατήσω και για να σηκωθώ από την καρέκλα θέλω βοήθεια λόγο πόνου. Στον γιατρό έχω πει πως πονάω αλλά δεν μου είπε κάτι, οπότε υποθέτω δεν είναι κάτι το ανησυχητικό. 

Κάναμε και το 3ο υπερηχογράφημα, όλα καλά. Τώρα η θέση του είναι με τα χέρια προς τα κάτω αλλά σίγουρα θα αλλάξει θέσεις μέχρι 37 εβδομάδα. Ήμαστε 1600 και εγώ νιώθω σαν να έχω συνεχώς αγκαλιά την σκυλίτσα μου που είναι 10 κιλά 😂

Κάναμε και τα πρώτα μπανάκια μας. Μάθαμε και πως να επικοινωνούμε με την μαμά και τον μπαμπά όταν μας χτυπάνε απαλά την "πόρτα". Αλλά γενικά ήμαστε τσαρλατάνοι 😂

Εγώ προσωπικά από βαλίτσα δεν έκανα τίποτα. Ούτε καν ακόμα τα diy που θέλω να φτιάξω (κουνουπιέρα και mobile) δεν μπήκα στην διαδικασία. Δεν ξέρω αν αργώ και αν θα τρέχω. Αλλά γενικά ειμαι πολύ χαλαρή σε όλο αυτό. Για να μην πω ότι δεν έπλυνα ούτε ένα ρούχο. Και το μόνο που ψάχνω είναι ένα ΤΟΠ σύνολο ή κορμάκι για να βγούμε από την κλινική. 

Εσείς πώς είστε;


preg.png

Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...