Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 ώρες πρίν, Sisheido είπε:

      Καλε... αν είσαι ασφαλισμενη καλύπτει ο εοππυ το μεγαλύτερο κόστος....εγώ π.χ. έδωσα 60 τη μέρα για το ένα μόνο μωρό που χρειάστηκε να μείνει στη μονάδα κάποιες μέρες... αλλιώς σαν εγκυμοσύνη αν εξαιρέσεις ότι είχα πιο αυστηρή διατροφή και συχνότερη παρακολούθηση είχα μια υπέροχη εγκυμοσύνη!

      Είναι διάφοροι οι λόγοι:Είμαι έμμεσα ασφαλισμένη και δεν ξέρω πόσο θα βγει..επίσης όταν ήμουν έγκυος στην κόρη μου,είχε παλινδρομήσει το άλλο και ηταν κανονική αποβολή,δεν θα θελα να ξαναπεράσω κάτι τέτοιο.Ασε που όταν γεννήθηκε η μπέμπα ήταν στη ΜΕΝΝ για σχεδόν δύο μέρες και ήταν οι χειρότερες μέρες της ζωής μου..δεν ήξερα αν θα την ξαναδώ,ήταν τραγική η κατάσταση..Θαυμάζω τις γυναίκες που κυοφορούν δίδυμα, πραγματικά είναι πολύ δύσκολο και μπράβο σας❤️Να χαίρεσαι τα μικρουλια σου🥰

Μανούλες τον Ιούλιο 2024


Recommended Posts

πρίν από 16 λεπτά , anast. είπε:

Εγώ όχι δεν έχω καθόλου προς το παρόν.. Εσύ έχεις; 

Ναι από σήμερα το πρωί έχουν ξεκινήσει.  Πριν λίγο ενώ έκανα κάτι δουλειές έγιναν έντονοι και έπρεπε να ξαπλώσω 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 486
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

1 ώρα πρίν, Mar122 είπε:

Μου είπε ότι ετοιμάζεται το σώμα. Ένα άγχος με έπιασε 

Ναι ναι...Όλα καλά θα πάνε! 🤗

Εμένα πάλι η δική μου έχει βολευτει εκεί μέσα...Δεν την βλέπω να θέλει να βγει...😆

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

5 ώρες πρίν, anast. είπε:

Γέννησα σήμερα κορίτσια στις 1 παρά δέκα! Ένα κοριτσάκι 3 κιλά και 40 γραμμαρια! 

 

Οοοο έλα ρε συ μπράβοοοοο συγχαρητήρια. Γερό και δυνατό να είναι το κοριτσάκι σου. Πήγαν όλα καλά ήταν εύκολη γέννα?

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 58 λεπτά , Mar122 είπε:

Οοοο έλα ρε συ μπράβοοοοο συγχαρητήρια. Γερό και δυνατό να είναι το κοριτσάκι σου. Πήγαν όλα καλά ήταν εύκολη γέννα?

Ευχαριστώ πολύ! Και εσύ με το καλο να δεχτείς το μωράκι σου! 

Εντάξει δεν ήταν και πολύ εύκολη...

Στο τέλος δεν με έπιασε η επισκληριδιος και ταλαιπωρήθηκα αρκετά....αλλά εντάξει αφού πήγαν όλα καλά  αυτό έχει σημασία! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


On 12/7/2024 at 10:03 ΜΜ, anast. είπε:

Ευχαριστώ πολύ! Και εσύ με το καλο να δεχτείς το μωράκι σου! 

Εντάξει δεν ήταν και πολύ εύκολη...

Στο τέλος δεν με έπιασε η επισκληριδιος και ταλαιπωρήθηκα αρκετά....αλλά εντάξει αφού πήγαν όλα καλά  αυτό έχει σημασία! 

Ωχ κατάλαβα ναι.  Μπράβο όπως το λες πήγαν όλα καλά και αυτό μετράει.  Εγώ μπαίνω αύριο καισαρική. 

Link to comment
Share on other sites

10 ώρες πρίν, Mar122 είπε:

Ωχ κατάλαβα ναι.  Μπράβο όπως το λες πήγαν όλα καλά και αυτό μετράει.  Εγώ μπαίνω αύριο καισαρική. 

Όλα θα πάνε τέλεια! Με το καλό να υποδεχτείς το μωράκι σου!🥰😊

Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πρίν, anast. είπε:

@Mar122τι κάνεις; Όλα καλά;

Όλα καλά. Λοιπόν ήταν να γεννήσω Τετάρτη κατά τς 12 προγραμματισμένη καισαρική και εσπασαν τα νερα μέσα στ νύχτα 5 τα ξημερώματα γεννησα δεν αντεχε άλλο ο μπόμπιρας αλλά ευτυχώς ολα καλά εσείς πως πατέ?

Link to comment
Share on other sites

23 ώρες πρίν, Mar122 είπε:

Όλα καλά. Λοιπόν ήταν να γεννήσω Τετάρτη κατά τς 12 προγραμματισμένη καισαρική και εσπασαν τα νερα μέσα στ νύχτα 5 τα ξημερώματα γεννησα δεν αντεχε άλλο ο μπόμπιρας αλλά ευτυχώς ολα καλά εσείς πως πατέ?

Αααα...ήταν βιαστικός...

Να σου ζήσει ο μπεμπάκος!🤗💙

 

Εμείς καλά...μέρα με τη μέρα όλο και καλύτερα..προσαρμοζόμαστε!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...